Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1 kaloria

Ból bioder w nocy

Polecane posty

Jestem w 22 tyg i od kilku dni budzę się w nocy z bólem bioder. Staram się spać tylko na bokach, czasem na plecach, jak już nie mogę wytrzymać. Miałyście podobne dolegliwości? Przede mną jeszcze druga połowa ciąży i ciekawa jestem, jak bardzo będzie mnie boleć... Już teraz ciężko mi spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millanovva22
to normalne,mialam tak samo czulam nawet taki skurcz w biodrach ,czasem na jakis czas mijalo ale zawsze wracało z dodatkowymi skurczami w łydkach i udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millanovva22
a bierzesz magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Więc i ja dołącze do tego grona , ponieważ też jestem w 22 TC i też mam takie same bole w nocy, nawet czasami w dzień jak się zdżemne:( Ja wogule miałąm wielki problem żeby odzwyczaić się spać na brzuchu dlatego kupiłam poduszke w ksztalcie litery C firmy motherhood i przez kilka dni rzeczywiscie spało się dużo lepiej i mogłam noc całą przespać bo skurcze rzadziej mnie łapały, ale teraz to już nic nie pomaga, budze się po kilka razy w nocy ze skurczami w okolicach miednicy a najgorszy ból jest gdy porusze się gwałtowniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millanovva22
mialam identycznie ,niestety takie uroki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś kiedyś powiedział że ciąża to takie piękne chwile w życiu każdej kobiety:/ ehhh jakoś trzeba to przetrwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż takie uroki ciaży :) mnie też dopadło to ok 20-22 tygodnia ciąży i trwało do samiutkiego końca, z tym że pod koniec było już tragicznie. praktycznie spać się nie dało :( no niestety nie ma lekko, ale warto się pomęczyć troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millanovva22
ja proponuje magnez zazywac 3 razy dziennie ,no i wtedy jabłka jesc ,bo magnez powoduje zaparcia, mi magnez pomogl bo pod koniec ciazy mialam tylko skurcze łydek takze pol biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×