Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

Co warto kupic w lidlu????

Polecane posty

jest tania i smaczna gorgonzola. poza tym W lidlu są całkiem przyzwoite warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w Lidlu rzeczy, które akurat są w promocji (gazetka). Mają bardzo ciekawe jedzenie, co 2 tygodnie bodajże inny kraj jest tematem przewodnim, np. Meksyk, Włochy. Tych artykułów raczej nigdzie indziej nie dostaniesz i nie w tej cenie. Poza tym wędliny pakowane i nabiał. +Lidlowa chemia, chyba pod marką W5 sprzedawana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smaczne sa takie batoniki '' miester choc'' i serek typu wloskiego mniam mniam polecam jeszcze jogurt smietankowy jest taki delikatny pyszny i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kupiłam pare spodenek dla syna....świetny materiał.... a tak to kupiłam tam lampke do gniazdka ktora kosztowała 34 zł a w innych sklepach takie były po 70-90 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam lidla
mimo ze mogłabym kupowac w drozszych sklepach, ale jakos zawsze do lidla łaze. zalezy co kto lubi. ja polecam warzywa i owoce - tanie i swieze zawsze łososia wedzonego za 6,77 - to tanio a jest pyszny kaszke manna - wg mnie lepsza niz te smakije wszystkie lodów jest duzo i sa pyszne najlepsze te za 1 zł, w kubeczku oliwki z czosnkiem/migdałami woda mineralna saguaro - smiesznie tania, smak cisowianki czy primavery - jak ktos lubi te wody to zrozumie słodycze - wielki wybór jogurt grecki pyszny no i mnostwo innych - makarony itp nie maja złej jakosci własciwie jedyne czego nie polecam to kosmetyki - sa drozsze niz gdzies indziej i mały wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
baaaardzo dużo produktów robionych dla lidla jest z najwyższej półki. Lody - to są dokładnie te same co movenpicka!!! Tyle, że kosztują 1/4 ceny!!! Za litr lodów śmietankowych z orzechami włoskimi i sosem klonowym zapłacisz w lidlu ok. 6zł....za te same lody pod inną nazwą w innym sklepie 20zł. Pyszne są też rożki. W Polsce nie ma lodów danona ale jak jestem za granicą to cena tych rożków waha się w granicy 4-5zł...w Lidlu sa za niecałą złotówkę. Kolejny HIT to groszek konserwowy CHIRA, nie znam smaczniejszego groszku...wszelkie bonduelle, pudliszki itp wymiękają. A puszka tego groszku kosztuje niecałe 1,5. Bardzo dobry i nie mający dla mnie konkurencji jest przecier pomidorowy Madero, tez kosztuje ok. 1,5. Co do słodyczy to nie podlega dyskusji, że lidl jest królem słodyczy...taki klimat Baltony. Batoniki, czekolady z migdałami, żelki itp. a ceny bardzo niskie. Lubię też kupować tam mrożonki i gotowe dania jak jest jakaś tematyczna kuchnia. Mają tez bardzo ładne warzywa i owoce, choć wybór mały. W lidlu też zawsze kupuję makarony. Nie kupuje u nich tylko napojów (większość słodzona słodzikiem) i nabiału bo mają bardzo mały wybór i wole taki na wagę świeży. Radzę ci przejść się i spróbować:) mam dużo sklepów marketowych pod domem ale po część produktów i tak jadę do lidla. I to nie dlatego, że tanio ale dlatego, że ich produkty mają bardzo wysoką jakość i mi smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejszy lidl to już nie to
samo,co 2 lata temu,ceny im podskoczyły,z wielu fajnych rzeczy zrezygnowali,jak coś w promocji to jeszcze sie opłaca kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubię lidla polecam
wędliny firmy pikok, dania mrożone gotowe, serki homogenizowane, frytki, ogorki konserwowe (najlepsze!) jeszce niedawno byl sok wyciskany z pomaranczy rewelacjny ale jakos przepadł :( acha no i jak ktos lubi to marcepan z najwyzszej półki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w lidlu w niemczech lub w uk ale powiem tak jak jestem w polsce wchodze do naszego lidla i tez kupuje...toszke se róznia produkty od tych zagranicznych a powinny byc te same...ale i tak kocham cie LIDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodycze to napewno i wybor jaki mniam :) a poza tym warzywa i owoce.no i oczywiscie karpatka lepsza jak gelwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgyfcddxzsz
dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqur
polecam ten sklep,naprawde duzo rzeczy mozna kupic w fajnych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlfan
1.Szynka Szwardzwaldzka - chyba 4 zeta za 10 dag 2.Duński ser pleśniowy - 7 zeta za 20dag 3.Woda saguaro 4.Wafelki takie jak Knoppers ale tańsze 5.Tabletki do zmywarki 7 zeta za 30 szt - używam 4 rok i jest super 6.Wino Tempranillo La Mancha - 10 zeta - rewelacja 7.Prażynki ziemniaczane 8.Warzywa 9.mrożonki 10.No i oczywiście Sos Teriyaki kiedy jest promocja na kuchnię wschodnią - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta.
- woda saguaro smakowa - lody maja wyśmienite - proszek do prania maxi trant - jogurty lidlowe - pieczywo prosto z ich pieca ( nie wiem czy w kazdym lidlu) w wejherowskim tak - chipsy - słodycze , bardzo dobre czekolady -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessska_19991
Ja mieszkam w UK. Lidla mam pod oknem w sumie. Bo zaraz na drugiej stronie obok parku. Niedaleko mam tez Tesco i Sainsbury. Ale najczęściej jednak chodze do Lidla (drugie miejsce Sainsbury,do Tesco prawie wogóle) I Kupuje tam: Placki do tortilli- 1 funt za 8 placków Mrożone bułeczki (przepyszne i zawsze świeże- znajdziesz w zamrazarce. - 1,43 funta (6 szt) Czasem jest promocja na bardzo dobrą pizze -dwie za 3 funty Chickeny (juz w panierce) Takie kuleczki,kwaraciki,czasem różne kszt. - paczka 1kg 6.50 funta Paczka papryk (razem w woreczku czerwona,żółta,zielona,pomarańczowa) - około 1.90 funta Mini Baunty (te malutkie w opakowaniach) -Około 16 batoników w opakowaniu - 1.50 funta Cos jak Polskie Belriso (ryz na mleku ) różne smaki - 25 pensów Pudingi w kubeczkach - 40 pensów Soki- 2 za 4 funty I czasem może jakiś kosmetyk. Ostatnio były szmapony i odzywki z Herbal Esens coś takiego ^^ za 59 pensów za dużą butelkę. (odzywka lub szampon) Wszystkie rodzaje.Ale szybko sie sprzedały CocaCola, Pepsi,Sprite - dwa razy była u nas taka promocja ze za 2 litrowa butelkę chcieli tylko 69 pensów . Wziołam po 2 zgrzewki kazdej i go garazu. Chipsy tortilla (mmm uwielbiam) 3 funty-2 paczki (DUŻE) WIELKA puszka kukurydzy (puszka jakby litr) z firmy tych przebojowych warzyw na B :) Uwielbiam kukurydze. Dodaje ja niemal do wszystkiego,do tortilli,do kanapek,do jajecznicy,do ziemniaków ,do słatek...lub jem samą Ale to tylko takie moje małe zboczenie. Uwielbiam ja od dzieciństwa Kukurydza w kolbach - 3 sztuki 2 funty Ser feta - 2 funty Alkohol Malubu - 1 l 17 funtów Alkohol Jack Daniels - chyba mniej niz 1 litr.Chyba 0,5 lub 0,7 - 19 funtów Alkohol Peach costam. Poprostu pyszny. Brzoskwiniowy taki mniam. 0,5 litra - 17 funtów Frytki haha. Chyba każdy kto był w Uk wie po ile sa frytki. Wszędzie sa tanie. A ile kombinacji. W ziołach,w serze,w pieczarkach..kręcone,ćwiartki. Nie więcej niż 2 funty za paczke. Ale to juz te super. A najtansze zwykłe frytki (karbowane lub nie) około 40 pensów za 1,5 kilogramową paczkę. Meat Bals - Kulki mocy :) - 59 pensów Duzo by jeszcze wymieniać.... Moze komus sie przyda. Wiem ze chodizło o Polski Lidl. Ale chciałąm byc uczynna. :) Jak ktos chciałby jeszcze cos wiedziec to chętnie odpowiem. 19princessa19@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze kupuje vermouth biały lub czerwony za 12 zł, i pestki słonecznika NIEŁUSKANE, bo bardzo lubię je skubać 70gr za paczuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan, taki za 8,99 fantastyczny jest czipsy bekonowe lody pizza prostokątna kiełbaski wiedeńskie z serem jogurty sos czosnkowy w butelce pieczeń rzymska kawa mrożona w kartoniku desery czekoladowe i waniliowe bułeczki maślane do piekarnika biała czekolada z truskawkami i biała z orzechami żelki w okrągłym opakowaniu pierogi ruskie i pyzy z mięsem Ice Tea 2l w kartonach (lepsze niż nestea, nie takie słodkie) sucharki i chrupki chlebek W tamtym roku kupiłam strój kąpielowy za 19 zł, wytrzymał wakacje intensywnie używany, podczas gdy strój z intimissmi się zniszczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty beret %
pizza mocarella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×