Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Czy ktoś już wie :) JA od wczoraj jestem szczęśliwą "posiadaczką" dwóch pięknych kreseczek :) Czy jest już jakaś szczęśliwa mamusia ? PS. Założylam tez temat w innym dziale, ale chyba ten bedzie odpowiedniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SIKORKA
Masz bardzo dużą różnicę wieku u dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje agrafka :) ale czas leci ( my 25.11 zpłodzilismy synka :P ) teraz mały ma 2 lata i 3 miechy ale poleciał czas na kiedy masz termin pozdrwiam sierpniówa 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazdrugimama
witam, ja tez wczoraj 26.11 zobaczyłam oczekiwane 2 kreseczki, wg kalendarza może to być 3 tydzień ciąży. Cieszymy sie przeogromnie :) witam wszystkie nowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
witam!!! wkoncu dzis zrobiłam test i... nie za wiele bo wyszły 2, ale ta druga taka słabiutka, tak się staraliśmy ... Mam nadzieję ze to nie sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
dodam że ostatnią @ miałam 27.10. i zawsze cykl rowny 28 dni co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze mozemy otwierac pomału szampana :) a napewno go chlodzic:) Kiedy idziecie do gina? ja w srode, chce jeszcze przed wizyta zrobic sobie krew i mocz,zeby byc przygotowana :) nie moge patrzec na jedzenie :( mam takie straszne hustawki nastrojow,a poza tym denerwuje mnie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
no tak ale czy ja jestem w ciąży? czy wasze kreski były mocne czy tak jak moja słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie sierpień, bo "zaraz" rodzę, ale odnośnie kresek na teście to druga była słaba, ledwo widoczna i ogólnie wydawało się, że nic nie wyszło :) Trzymam kciuki za Ciebie kakaowekakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
Dięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob drugi raz test :D bedziesz spokojniejsza :) ja test robilam kolo 22 i wyszly mi dwie krechy,oczywiscie rano tez zrobilam,bo nie wierzyłam w swoje szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
pink test - 2 comfort - 1 pretest - 3 no i dzis rano bobo test 2 razy jeden o 5 , a drugi o 10 wszystkie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiunia
witam kobietki! ja w piątek zrobiłam test i są 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja zrobiłam wczoraj 2 testy, i dziś rano jeden - > na każdym zobaczyłam dwie różowe kreseczki. Jedna intensywna (testowa), druga bladziutka - choć dzisiejsza kreseczka jest już nieco mocniejsza. Więc chyba termin porodu tez będę miała na sierpień. dzidziusia prawdopodobnie poczęliśmy w połowie listopada:) W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza. Laseczki, czy już teraz powinnam zażywać kwas foliowy? To moja pierwsza ciąża, i zbyt wiele o tym stanie nie wiem:) Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy powinnaś zażywac zanim zaszłaś w ciąży min 3 miesiące, ale jak już zaszłaś to bierz natychmiast.Polecam folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzie
boli was jeszcze podbrzusze? w ogole bolało? ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy już zażywam... wiem że powinno się przyjmować co najmniej 1 m-c przed ciążą, ale kto wiedział??? nie zawsze tak się układa jak sobie zaplanujemy:) jeśli chodzi o bóle podbrzusza to oczywiście występują... wczoraj też cały dzionek spędziłam przytulona do kibelka:/ i nic jeść nie mogę... buuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
No i stało się dziewczyny jestem w 4 tyg ciąży potwierdzone przez lekarza choć kropeczka była taka malutka... Tak się cieszę. Bóle w podbrzuszu to masakra na okres tak nie bolało, do tego ciągle bym spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
Na kiedy macie termin ja na 2 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Ja już potwierdzona :) Bylam wczoraj u gina i tak mnie zdenerwowal,ze nie wiem czy bede do niego chodzic... nie dosc ze zachowywal sie tak jakby byl znudzony,znuzony i wogole mu sie nic nie chcialo, to nie zalozyl mi karty- no bo jeszcze nic nie wiadomo i na tym etapie zdazaja sie poronienia.... ;/ Powiedzialam mu jakie mialam klopoty z Córa przy pierwszej ciazy, to mnie odrazu przystopowal ze tak nie musi byc.... nawet mi serducha nie puscil do posluchania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-grafka, brak słów na tego lekarza! Po co tacy ludzie biorą się za tak odpowiedzialny zawód!? Ehhh... Mam nadzieję że lepiej trafisz następnym razem... Ja do lekarza idę w przyszłym tygodniu - ciekawe na kogo trafię... Kobietki, jestem pierwszy raz w ciąży i proszę Was o radę - iść prywatnie czy do przychodni??? nie zależy mi na kosztach... Tylko powiedzcie czy jest jakaś różnica w jakości świadczeń jeśli chodzi o prowadzenie ciąży... Pozdrawiam!!! I zapraszam do wspólnej (nie kawki;/) herbatki z cytrynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
agrafka.. zmieniaj lekarza szybciutko kafetka.. lepiej mi się wydaje chodzić prywatnie, zrobi ci usg, tyle że badania robisz na swoją ręke. A w przychodni, te nerwy...chyba nam to nie potrzebne. A jak tam macie jakieś mdłości? ja póki co narazie tylko odrzuca mnie jak myję zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaowekakao:) mnie nie męczą mdłości... na szczęście!!! Czuję jedynie silną nadwrażliwość moich piersi i ból (ciągnięcie) podbrzusza, brak ochoty na kawę (bleeeeee) i wyostrzenie węchu;) Mam nadzieję że tak pozostanie! Wczoraj wgłębiałam się troszeczkę we wszystkie aspekty ciąży i trafiłam na świetny artykulik:) Podaję Wam link!!! Czytając go tak się uśmieliśmy z mężem - historia jest BOSKA! Polecam go wszystkim przyszłym Mamuśkom na rozpoczęcie kolejnego dzionka z fasolką w brzuszku!:) http://polki.pl/rodzina_ciaza_artykul,10012253.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1981
witam ja rowniez sierpniowa 2010 :D i jestem przeszczesliwa, staralismy sie o dziecko 3 lata i w koncu sie udalo :) dowiedzialam sie tydzien temu i wczoraj powiedzialam mezowi,taki prezent na mikolajki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a da sie tak zrobic, ze np mozna chodzic prywatnie na us, a na skierowanie do badania panstwowo? Moj lekarz przyjmuje i prywatnie i panstwowo, rozmaialm z kolezanka za badania ktore teraz mam zrobic zaplace 160 zl, a to dopiero poczatek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że tak... do lekarza na wizyty kontrolne chodzisz do przychodni natomiast na usg możesz się wybrać prywatnie. nie jestem przekonana w 100% ale myślę że powinna być taka możliwość! pozdrawiam wszystkie mamusie bardzo cieplutko i życzę zdróweczka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×