Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Witam wszystkie przyszłe mamusie i gratuluje.Możliwe,że i ja do Was dołącze.Okres spóźnia mi się szósty dzień,ale poczekam jeszcze do środy i jak nie dostane to zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przerażona.21 października miałam wywoływane poronienie bo dzidziuś umarł w 14-tym tygodniu.Bardzo to przeżyłam,to moja trzecia stracona ciąża,mam córeczkę,prawie 7 lat. Dostałam zalecenie odczekania 6 miesiecy,bo w tym rok od maja miałam dwie ciąże,które poroniłam. 14 listopad miałam pierwsza miesiączkę od zabiegu,wykupiłam tabletki anty,które miałam wziąć przy kolejnej @,bardzo uważałam i.... nie dostałam okresu a powinnam w sobotę,bo cykle mam reglarne,co 25,26 dni. Strasznie się boję,w moim wieku i w tej sytuacji po prostu nie powinnam tak zachodzić w ciążę.Jeszcze nie doszłam do siebie o ostatniej ciąży,krwawiłam w niej prawe dwa miesiace,a dzidziuś bardzo dlugo żył,wciąż leżałam w szpitalu,dużo przecierpialam,i fizycznie,i psychcznie....I co teraz?? Ja nawet boje sie zrobić test ciążowy,nie mówiąc o wizycie u lekarza.Potraktują mnie jak osobe patologiczna i nieodpowiedzialną.załaman jestem i nie wiem co robić. Mojorganizm jeszcze nie jest z pewnoscią przygotowany na kolejny wysiłek.szok.Czuję się jak nieodpowiedzialna gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer--? to faktycznie nieciekawie,ja tez bym byla przerazona na twoim miejscu :/ i faktycznie twoj organizm moze nie byc gotowy na przyjecie nastepnej ciazy. ale zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,ty tez w to musisz uwierzyc. byc moze okres spoznia sie ze stresu, najlepiej gdybys zrobila test i wszystko byloby jasne,pamietaj ze niepewnosc jest gorsza niz najgorsza prawda.trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer--? to faktycznie nieciekawie,ja tez bym byla przerazona na twoim miejscu :/ i faktycznie twoj organizm moze nie byc gotowy na przyjecie nastepnej ciazy. ale zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,ty tez w to musisz uwierzyc. byc moze okres spoznia sie ze stresu, najlepiej gdybys zrobila test i wszystko byloby jasne,pamietaj ze niepewnosc jest gorsza niz najgorsza prawda.trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer--? to faktycznie nieciekawie,ja tez bym byla przerazona na twoim miejscu :/ i faktycznie twoj organizm moze nie byc gotowy na przyjecie nastepnej ciazy. ale zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,ty tez w to musisz uwierzyc. byc moze okres spoznia sie ze stresu, najlepiej gdybys zrobila test i wszystko byloby jasne,pamietaj ze niepewnosc jest gorsza niz najgorsza prawda.trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie mam okresu:-( Panikuję,więc może to stres.Boję się nawet zrobić test...jak nastolatka,szok Nie mam żadnych objawów,piersi nie bolą,tylko brzuch ćmi.... Wczoraj było mi słabo ale może to z nerwów? zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja też już panikuje,zjada mnie stres bo okresu dalej nie dostałam.Wiecie,tak naprawdę to bym chciała dostać ten okres bo to byłaby wpadka a dziecka tak szybko nie planowałam.Następnego dziecka!Póki co siedzę jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,jutro zrobie.Mam już dosyć tej niepewnośći.Nie mogę normalnie funkcjonowac,ciągle o tym myśle.Wiem,że powinnam wyluzować ale niepotrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Testu nie robiłam,rano okres dostałam!Uf doczekałam się.Bo ja w sierpniu urodziłam synusia,teraz ma 4 miesiące,i tak się bałam,że teraz wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam,przyszłym mamusiom życze,ciąży bez komplikacji i szczęśliwego rozwiązania.Będę tu do was czasami zaglądać.Ciąża to piękny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam,przyszłym mamusiom życze,ciąży bez komplikacji i szczęśliwego rozwiązania.Będę tu do was czasami zaglądać.Ciąża to piękny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam,przyszłym mamusiom życze,ciąży bez komplikacji i szczęśliwego rozwiązania.Będę tu do was czasami zaglądać.Ciąża to piękny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollenka
Witam Was dziewczyny! u mnie powtórka w niedzielę dostałam krwawienia i znowu do szpitala gin kazal mi jechać na obserwację.Dziś mnie wypisali.Kurcze ja zwarjuję jak będe tak co chwilę krwawić.Na razie jest wszystko ok.Dzidziusia widać i akcję serduszka również.To mnie uspokaja ale nie wiem jak dalej będzie boję się, w szpitalu naoglądałam się samych dramatów związanych z poronieniem i było mi strasznie przykro.Życzę sobie i Wam żebyśmy bez problemów dotarły aż do finałowego sierpnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evonne...zazdroszczę.........u mnie nadal nic Z testem jeszcze czekam,za bardzo sie boję.Mój facet pracuje w innym miescie,wraca w wigilie i chyba przy nim zrobie test,choć mam nadzieję,że wcześniej dostane @. Ta ciąża ma zbyt małe szanse bym mogła się nią cieszyć. W poprzedniej tez krwawiłam ponad dwa miesiące,nabawiłam się silnej niedokrwistości i żaden lekarz ani szpital nie mógł tego powstrzymać... W takiej sytuacji to lepiej byłoby gdybym wcześniej poroniła,ale dopóki biło serduszko,zawsze była nadzieja,choć lekarze raczej mi jej nie dawali. Dziś pojawila sie u mnie duża ilość białej wydzieliny,co zawsze mialam przy ciążach,więc chyba raczej dopisze się lada dzień na sierpień 2010 i mam nadzieję,że dotrwamy tym razem do konca.jakims cudem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam test. Dwie wyraźne kreski. Ostatni @ miałam 17.11. W tym miesiącu tylko lekkie plamienie i nic więcej. Do tego okropny ból piersi. Nie planowaliśmy tej ciąży. Jak zobaczyłam test to wpadłam w histerię. Mój mąż nic nie mówił tylko się gapił na te kreski. Kiedy pierwsze emocje opadły to zaczęliśmy się cieszyć. Według obliczeń to może być 2 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florianko według obliczeń
to połowa 5-go tygodnia:) ciążę liczymy od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmaca
Witajcie! Ja tez mam termin na sierpien. W poniedziałek mam pierwsze usg i juz nie moge sie doczekac! Narazie jestem troche osłabiona i mam strasznego lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas sie tu uzbieralo sporo. witam nowe przyszle mamusie i wszystkim zycze szczesliwego donoszenia ciazy. teraz nie bede czesto pisac bo wigilie organizuje w domu i troche osob przyjdzie a caly dom trzeba wysprzatac i jedzonka narobic, no i nie moge sie doczekac reakcji rodzicow na wiadomosc ze zostana dziadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Zrobiłam test właśnie i jestem załamana........... MAM DWIE KRECHY. Nie wiem co robić,ogarneła mnie panika i ryczę.Nie jestem zupełnie gotowa na tę ciąże,ani fizycznie ani psychicznie.Dzis mija równo 2 miesiace od zabiegu a wychodzi,że jestem w 6-ym tygodniu.Szok.........Przecież ta macica nie ma najmniejszych szans by donosić tę ciążę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer--->kurcze to nie za dobrze :( nie trac nadziei. moze akurat urodzisz zdrowe,piekne dziecko. trzymam kciuki za Ciebie i pisz co sie u Ciebie dzieje, cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Agatko....będę pisac,choc nie mam żadnych objawów ,ŻADNYCH,a to raczej nie wróży nic dobrego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenifer...na pewno wszystko sie ulozy,skoro tak szybko zaszlas w ciaze to mialo tak byc!!!my staralismy sie ok lata i nagle bum i sie udalo...w momencie kiedy odpuscilismy,w sumie mi juz nie zalezalo:) bedzie u ciebie dobrze,nie martw sie,zawsze mowie ze kts tam na gorze nad nami czuwa i wie co najlepsze!:) wiem ze gadam troszke jak nawiedzona,ale tak podchodze do zycia po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Żabciu...oby tak było jak mówisz....na razie czuje się wspaniale,mam nadzieję,że tak pozostanie... A najważniejsze że nie mam żadnych plamien,które pojawiały się u mnie w każdej ciąży już na początku.... Do lekarza idę dopiero po świetach,wtedy będzie widać już serduszko.Mam nadzieję,że bedzie dobrze... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu,a kiedy miałas ostatnią @??Mi za tych kalendarzyków termin też wychodzi na 20 sierpnia:-) a miałam 14.11. Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ladnie dobralysmy,bo mialam wlasnie 14.11:))i tez mi 20.08 wychodzi. jak na ta chwile zaobserwowalam:zgage,mdlosci rano,do dzis byly delikatne....niestety wlasnie sie to zmienilo:(,ogromna bolesnosc piersi,wczesniej same sutki mialam obolale...a no standard bole podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×