Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

dzien dobry laski!!! witam porannie :) u mnie dzis dentysta :( wiec bedzie nieciekawie. w ogole czuje sie dobrze i tylko mysle, ze juz jutro zobacze meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie mizerne, u mnie słabiutkie.Wszystko zwaliłam na kark mojej choroby lokomocyjnej, że niby teraz te mdłości czuję silniej niz inni.Coś okropnego zaczyna się około godziny 17 do pójścia spać. Boję się, że to już stan przewlekły i na zawsze mi zostanie.Dzis już nawet śniadania nie zjadłam, daj Boże że to już zmierza ku lepszemu, bynajmniej teoretycznie. Nazilla , ja dentystę załatwiłam przed ciążą, bo strasznie bałam się , że bez znieczulenia mi coś zrobią, a ja taka panikara, że nawet o żel na dziąsło przed zastrzykiem proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antuanetta ja czekalam z dentysta na przyjazd do Polski bo angielscy dentysci to raczej ominac. Ale dzis bylo bez bolu :) najgorsze ze wole nie stawac na wadze, polskie jedzenie zapewne dalo mi kilka kg w przod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadrabiam zaleglosci i pisze :) milego dnia zycze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Byłam wczoraj u lekarza, z krwiaka pozostał mi tylko taki jakby siniak, który już powoli znika. A niunia ma się dobrze, rośnie jak na drożdżach, ma już 7cm i wszystko z niunią w porządku. Jak lekarz je badał to strasznie się kręciła - mała wiercipięta. Nie dawał się zmierzyć, zobaczyć jak kręgosłup, główka itp. Nie widać na razie czy to chłopak czy dziewczynka, więc nie wiem nawet ja o niej/nim mówić. Strasznie się cieszę, że jest w porządku. Jestem cała w skowronkach. Ważne że zdrowiutka i dobrze się rozwija. Mam zwolnienie do 9marca i lekarz mówi, że czy pójdę do pracy czy zostanę w domku zależy od mojego samopoczucia i niuni oczywiście. On jeszcze by przedłużył mi o 2 tygodnie i dopiero potem do pracy. No, ale zobaczymy jak będzie. Ależ się rozpisałam, ale musiałam się trochę dla was wygadać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey bylam wczoraj u gina waga masakra Alien super widzialam na usg i wyglodalo jakby sie bawil ja jestem dopiero w 12 tygodniu lekarz stwierdzil ze nie ma wad genetycznych pojde na usg 3 lub 4 d gadalam juz z ginem mam jeszcze czas oki spadam troche ogarnac dom jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Jak Wasze samopoczucie? Moje nadal w porządku, bez rewolucji żołądkowych za co jestem Dzieciaczkowi bardzo wdzięczna. Ostatnio czytałam sobie o porodach. Jeszcze jakiś czas temu twierdziłam, że zapłacę ale ma być cesarka. Nikt mi nie będzie "tam" grzebał kilka dni. Potem chciałam wykupić znieczulenie. A teraz pewnie będę się mordowała naturalnie, ale jak się okazuje to chyba najprostrze wyjście. Jeszcze mam czas, pewnie zmienię zdanie 5 razy. A tak w ogóle to jestem ciekawa czy w naszych koszmarnych, państwowych szpitalach robią problem ze znieczuleniem? Wiem, że trzeba za to zapłacić, ale czy jest na to szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini w krosnie robia duzo cesarek slyszalam ze az za duzo takze w razie co to beda cie ciac to pocieszajace nie bedziesz sie meczyc kilka dni w razie komplikacji laduja cie na stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss ja też jak patrzyłam na ostatnie usg to miałam wrażenie, że maleństwo się bawiło i przez to lekarz miał problem z zobaczeniem czy jest w porządku, trochę czasu mu to zajęło. Ale jest wszystko ok. Samopoczucie nie chwaląc dnia jeszcze jest dobre, choć wiem, że u mnie nazwa poranne mdłości się nie sprawdza. Pozdrawiam Kochane Mamuśki! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszce nie myślałąm o porodzie ale to kwestia czasu ;) Dziś moje maleństo chyba leżało mi na pęcherzu, bo stale biegałam siku i nic.Już się nie mogę doczekać wyczuwalnych ruchów mojego raczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tutaj ciagle pada i ja przez ta pogode jestem jakas rozmemlana :( nic mi sie nie chce, bym spala i jadla. Oczywiscie nie wypada jesc, az tyle jesc ;) Co do ruchow to ja czasami czuje takie plywanie mego robaka w srodku. Ale to druga ciaza wiec takie cuda sie zdarzaja. Na kopnieciea trzeba bedzie poczekac. Jakie plany na weekend? w domciu? Mam nadzieje,ze sie rozkrecimy z naszym topikiem bo jakos cichutko tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szykuję się do lekarza (znowu 2 godz na poczekalni..). Jeżeli się w końcu uda to będę miała dokładne usg. Tzn z pomiarami i takie tam. To już w sumie końcówka 15 tc więc wypada parę rzeczy wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jak dobrze pojdzie to moze nawet sie dowiesz czy to chlopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu zobaczyłam małą pupę, nic więcej ;) Lekarz zmierzył malucha i jest nawet troszeczkę większy, jakby o kilka dni starszy. Fajnie, niech rośnie. Pomachał mi rączką i tyle. Dziecko ma dpiero 8, 1 cm a ja, jak stanełam na wadze u lekarza to myślałam, że z niej spadę. O zgrozo!!!! I dobrze wiem, że to sam tłuszcz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana, słoneczko ślicznie świeci, samopoczucie nie zapeszając bardzo dobre (odstawiłam już duphaston może dlatego) od jutra wracam do pracy :) Miłego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też mam nadzieję, że jak już za kilka dni nie będę brała Duphastonu to będę lepiej się czuła. Ale do pracy do dopiero 10 marca chyba. Dziś za to się śpię od 4 rano, obudziłam się i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki, nam dzisiaj nie chciało się wstawać, wiatr tak usypiająco wieje. Jakoś tak u nas spokojniej, byłam w pracy porozmawiać i oświadczyć że w trakcie ciąży już mnie nie zobaczą, a co później to czas pokarze. Oczywiście obraza wielka ale mi jest lepiej wszyscy wiemy na czym stoimy. Z dnia na dzień w 17 tyg. pojawił się brzuszek, śmiesznie bo tak nagle wyskoczył, mała piłeczka :). Czujemy się dobrze, choć pojawiły się bóle brzucha ... Dziewczyny, jakie witaminy przyjmujecie? Pozdrawiamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo,hejo..ja 2 dni temu odstawilam duphaston,bralam najpierw do 14 tyg 2x po 1 potem 2x po pol i teraz juz nic..w sumie sie lepiej czuje..brzuchol jest coraz wiekszy..czasami pobolewa mnie podbrzusze..witaminy narazie biore irlandzkie jakies ale wczesniej bralam Feminatal, i jak pojade w kwietniu do Polski to sobie kupie znow Feminatal albo Prenatal..sa nieco tansze od Centrum Meterny a w sumie to samo.. Ma ktos juz jakies wiesici dot. plci:)? ja sie nie moge doczekac 9 marca,oby pokazalo wszstko co ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam Elevit Pronatal, szczęśliwie duphastonu już nie biorę i naprawdę czuję się lepiej. Co do USG to miałam nadzieję, że dostaniemy skierowanie na następną wizytę 24 marca, to byłby gdzieś 22 tc. ale nie ... musimy jeszcze poczekać, zapewne do 24-26 tc. a też już bardzo jestem ciekawa płci maluszka. Jak śni mi się dziecko to chłopczyk, ciekawe czy to coś oznacza ... A Wy Dziewczyny chcecie chłopaka czy dziewczynę i dlaczego? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam Feminatal N, duże opakowanie i taki "uniwersalny". A jeśli chodzi o płeć dziecka zawsze z mężem myśleliśmy o dziewczynce. Sporo imion mi się podobało i wydaje mi się, że dziewczynkę łatwiej się wychowuje. Poza tym w naszch rodzinach przeważają chłopaki. A jak już zaszłam w ciążę to imię dla chłopca wpadło nam do głowy błyskawicznie a co do dziewczynki nie możemy się dogadać ;) Ja czuję chłopca, ale na tym etapie to wszystko mi jedno, byleby zdrowe było. A Wy macje już wybrane imiona? Pochwalcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dziś morfologie i cały dzień mi niedobrze, wystarczyło, że wyszłam z domu bez śniadania :( Ja już mam córkę i czekam na synka :) ale co będzie to wychowam. 9 mam wizytę u gina, zobaczymy czy wszystko oki, a na usg przyjdzie mi jeszcze poczekać do 22 tygodnia ciązy. Nie chcę niczego przyspieszać z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, ja wymyśliłam imię i dla chłopca i dziewczynki, ale męża siostra, która jest teraz w ciąży podprowadziła mi imię dla dziewczynki. W każdym razie po ostatnich przejściach chcę urodzić zdrowiutkie maleństwo - to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja po 2 dniowym szkoleniu na ktorym dowiedzialam sie ze nie musialam na nim byc majac dziecko do lat 2 i bedac w ciazy nie musze jezdzic na szkolenia chyba ze chce jestem bardzo zmeczona ja biore dalej duhaston czy jakos tak lekazrz mi kazal na wszelki wypadek jakos nie mam weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a ja dostałam przed chwilą zaproszenie na wesele w maju i teraz o ja już nie wiem co mam robić, muszę dać odpowiedź w kwietniu. Pogadam z mężulkiem moim i zdecydujemy razem. A co tutaj tak cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mi plec nie robi wiekszej roznicy, u mnie jest wiecej mozliwosci bo bedzie albo kombinacja 2 chlopcow,albo 2 dziewczynki,albo i chlopiec i dziewczynka. i szczerze mowiac nie zastanawiam sie ktora kombinacja mi najbardziej odpowiada bo jaka by nie byla radosc i tak bedzie ta sama :) Nad imionami sie nie zastanawialam jeszcze, totalnie nie mam pomyslow jak narazie, ale moze niedlugo cos powpada do glowy, z imionami bedzie podwojny problem :) A u mnie dzisiaj wspaniale slonce swieci, prawdziwa wiosna sie zaczyna, w koncu snieg stopnial, ja mialam juz dosyc pierwszego dnia jak spadl bo nie cierpie zimy.A teraz z dnia na dzien coraz ladniej :D Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato ja miałam duże szanse na bliźniaki, bo są bliźniaki i ze strony mamy (siostra, która niestety zmarła) i taty (ma braci bliźniaków), ale jest u nas jedno. Płeć nie ma znaczenia, będziemy się cieszyć i wychowamy tak samo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka..ja tez jade w maju na slub..i to jeszcze jestem swiadkowa :P a przede mna lot samolotem na ten slub,wiec to dopiero zaglostka,ale ja jestem dobrej mysli,co ma byc to bedzie.. Ostatnio w ogole nie czuje ze jestem w ciayz,nie wiem cz sie cieszyc czy nie.. ale juz we wtorek sie dowiem.. Duze macie brzuchy? ja mam tylko tak pod pępkiem szpiczasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×