Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Jennifer zgadzam sie w zupelnosci. Ja gdy bylam z synkiem w ciazy to tez pracowalam i czas mignal szybciutko, a teraz tylko odliczam godziny, az pojdzie spac. Dzis obudzil sie o 6 rano wiec bede miala ubaw caly dzien :( I ubrania podobnie kupuyje na ebay, moze zaszaleje i kupie jakas ladna sukienke, jedna na jakies wyjscia. Poza tym w kwietniu do Iranu, a rodzina mojego meza to krawce(y) (sama nie wiem), wiec powycinam i pokaze im co chce i niech szyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z rana. Od wczoraj uaktywnił mi się odruch wymiotny. No już myslałam, że mam to za sobą ale nie. Jeniifer, ja mam zamiar pracowac do 8 miesiąca, w domu nie wytrzymam. Oczywiście jak wszystko będzie dobrze z maleństwem. Ja dzisiaj zrobie rundke po sklepach, może czeka tam cos dobrego na mnie i mój stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzis rano miałam dośc silne wymioty...dziwne,we wczesnej ciaży nic a teraz zaczęły się pojawiać,wszystko odwrotnie... Ciekawe Antuanetta czy znalazłaś coś ładnego.Napisz.Tez mam chęc połazić i coś kupić na poprawę humoru,ale wracam tak padnęta,że za nic nikt mnie nie wyciagnie z domu.Nie w taką pogodę. Poczekam na cieplejsze dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy udane i co najważniejsze spacer odgonił mi mdłości i wymioty. Trafiłam na nowootwarty sklep ciążowy w mieście, kupiłam spódniczkę z ciemnego jeansu i 2 tuniki. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sa takie wyprzedaze ze dzis kupilam 2 sukienki i tunike- kazde za sztuke 2.95euro-masakra..nowiutkie i sliczniutkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widzę, ze się dziewczyny obkupiły :) I bardzo dobrze. Przecież w ciąży też można ładnie wyglądać :D Już jutro do lekarza. nie mogę się doczekać, ale stresa też już mam. Oby wszystko było dobrze. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja od wczoraj umieram. bylam u dentysty. poplombowal i nadal mnie boli zab. wzielam wczoraj dwa paracetamole i jakos zasnelam, ale dzis nadal cos mnie tam kluje. Cholera mnie bierze. Odliczam godziny do srody, wtedy wreszcie zobacze meza. jak glupia nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla, ząb pewnie został podrażniony, a raczej nerw więc musisz przeczekać najgorsze. U mnie cisza, spokój, lekkie bóle brzucha i nic poza tym :) Pewnie Maluch się rozpycha he he. Taka była dzisiaj pogoda (+7 st C), że nic tylko ruszyć gdzieś z domu ale oczywiście nie chciało mi się. Ale leniuch jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo :) Czy u Was też tak ciepło i ładnie? Och ale bym poszła na spacer, ale nic z tego, bo córcia chora i siedzimy w domu. Mnie też chyba coś łapie, bo i gardło pobolewa i z nosa leci :O Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, mnie też dopadły wymioty dwa dni temu, a już był spokój ... Dotarły wyczekiwane spodnie z allegro, troszkę za duże ale przyszłościowe :). Piękne słońce dzisiaj, idziemy na spacer z psami i aparatem no i może popracujemy troszkę z kobyłką, tylko delikatnie bo jest krótko przed rozwiązaniem :). Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno tu nie byłam, ale wylądowałam w szpitalu. Byłam tam 3 dni. Miałam jakiegoś krwiaka i on mi pękł. Z niunią wszystko dobrze - widziałam ją w niedzielę, ale jakoś po tym wszystkim popadam w jakoś paranoję i mam wrażenie, że coś jest nie tak. Tak się o nią boję bardzo! We wtorek idę o mojego lekarza i może po tej wizycie będę spokojniejsza. Dziś rano poleciałam do łazienki - mdłości oczywiście, dobrze, że choć tak pokazuje, że jest nadal ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka skoro wypuścili Was ze szpitala to znaczy że wszystko ok :) Ale skoro ma Cie uspokoić wizyta u lekarza to pewnie, ze idź, na pewno nie zaszkodzi. Widzisz z dzidziusiem wszystko w porządku, nawet mdłościami daje znać, że mieszka u Ciebie w brzuszku :D A ja siedzę w domu jak na szpilkach i chciałabym być już po wizycie, a tu jeszcze tyle czasu do niej. Ciśnienie mi skacze, pewnie znów będę musiała je monitorować przez cała ciążę. Oby tylko wszystko było dobrze. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już zdążyłam się zdenerwować.Odebrałam z poczty swoje ciążowe spodnie, które zamawiałam na allegro. Okazało się, że ich kolor jest znacznie ciemniejszy od tych na aukcji a długość wewnętrzna to nie jak w opisie 83 cm, a aż 88 cm. Dla mnie to znaczna różnica, bo musze spodnie skrócić :( Wkurzyłam się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam całe popołudnie to teraz siedzę na kafe:-) W czoraj odebrałam wyniki z krwi PAPPA,są prawidłowe,nie ma wskazań do badań inwazyjnych,nie ma podwyższonego ryzyka downa ani podobnych chorób genetycznych...Uff...całe szczęście. A wieczorem zaczął mnie swędziec brzuch i choc wiem,że nie wolno tego robić to podrapałam...i w odpowiedzi poczułam poruszenie w środku:-). Było tak wyraźne aż podskoczyłam.Dziwne,ze tak wcześnie,choć odobno szczupłe osoby w drugiej ciąży mogą czuć ruchy już ok 15 tygodnia.Pamiętam te odczucie dość wyraznie,nie wydaje mi się,że mogłam je pomylić z czyms innym... A tak wogóle to coś nasza Agatka się nie odzywa...Jak tam bliźnięta?No i młoda zonka przepadła... Dobrej nocy dziewczyny.Piszcie więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey no to nabawie sie przy was jeszcze wiekszych kompleksow jakbym wyszla na plaze to geenpes wyciagnal by mnie na ocean ale trudno jakbysmy byli jednakowi bylo by nudno ja jestem wykonczona moja ala chodzi a wlasciwie biega i jnie mozna ja zatrzymac do tego terrorystka musi byc po jej mysli teraz zawlaszczyla tatusia i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek idę do lekarza i mam nadzieję,ze to mnie trochę uspokoi. Zobaczę niunię i mam nadzieję, że nic więcej. Ta niunia to teraz cały nasz świat, martwimy się o nią i nie możemy doczekać jej. Ale jedną rzecz mam już z głowy - musiałam w pracy powiedzieć, bo po szpitalu dostałam zwolnienie - 3 tygodnie i raczej na przeziębienie to nie wygląda. Wyszło dobrze i wygląda na to, że o pracę nie mam co się martwić. Mój Dyrektor to jednak bardzo ludzki człowiek. Teraz już tylko o niunię będę się martwić, jest i była zawsze najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano nie wymiotowałam:-),miałam od ręką jakieś ciastko ,ugryzłam nim wstałam i ten odruch się nie pojawił... Niestety nie na długo,po po raz pierwszy zwymiotowałam w pracy,eh zamiast ustawać to u mnie mdłosci dopiero się pojawiły i zaczynają się nasilać... Dodatkowo okropnie się przeziębiłam,z trudem oddycham,pęka mi głowa i chyba bierze się temperatura. Na całe szczęcie czytałamjak Wy się kurowałyscie domowymi sposobami ;-),więc mam nadzieje,że i mi to pomoże. Jutro wolne,planuję cały dzień się obijać.Męzus wyjechał do pracy,przyjedzie za tydzień.córeczka pojechała na weekend do babci,to mogę odpocząć.Od obiadków,sprzątania,prania.Czeka mnie jutro PRAWDZIWIE wolny dzień:-)).Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko,nie martw się na zapas.Gdyby nie było dobrze,to z pewnością nie wypuszczono by Ciebie ze szpitala po trzech dniach... Nie wyszłaś na własne żądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisano mnie ze szpitala - lekarz sam zdecydował! Na żądanie bym sama nie wyszła, nie zaryzykowałabym tak bardzo - odpowiadam w końcu za moją niunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaizena31
witam Was ja ma termin na 3 sierpnia ,siedze w domu bo często wymiotuje ,troche schudłam zamiast przytyc ,i czekam az w koncu skonczą sie mdłości..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka :) To już raczej przedpołudnie he,he :) Rybka, cieszę się, że jednak Twoje obawy się nie sprawdziły i szef okazał się porządnym człowiekiem. Oby więcej takich. Mnie też łapie jakieś przeziębienie ale nie dam się. Powielu dniach spędzonych w domu wczoraj musiałam zrobić sobie zakupy i już jakiegoś badziewiaka przyniosłam. Ehhh, a tu zamiast wosny na horyzoncie nowe zaspy się pojawiły, bleee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! jak tam dziewczynki samopoczucie?:) , u mnie nie najlepiej jestem w 15tyg. ciąży i zaczeło mnie brać wieczorami na wymioty a na samym początku ciąży nie miałam żadnych problemów, a teraz nie wiem co sie dzieje to normalne że wieczorami boli mnie brzuch i wszystko zwracam co zjem?.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niedugo zaczynam 15tydz i wczoraj sie czulam masakrznie-mdlilo mnie i glowa bolala. Na szczescie dzis lepiej.. Jescze tylko dzis ide do pracy na 5 godzin :( a brzucha to juz wogole nie czuje..mam nadzieje ze wszystko ok, bo na wizyte ide dopiero 9 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję się fatalnie, mam bóle brzucha i mdłości a był już tak dobrze ale mam nadzieję że niedługo mi przejdzie bo chcę wrócić do pracy w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakieś zaraźliwe...wszystkie nas dopadły jakieś boleści:-) U mie niestety przeziębienie jeszcze się nasiliło,choć dziś praktycznie cały dzień pod kocykiem. Jutro muszę być w pracy,nie mam pojęcia czy dam radę normalnie funkcjonować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że forum się rozchorowało...Ja się nie dałam, poszłam wczoraj na spacerek, nogi mi przemokły, zjadłam lody i wszystko ok :) Podsyłam Wam trochę zdrówka i dobrego samopoczucia. Dzisiaj zaczynam 15 tc (czyli rzecz 13) i właśnie doczytałam, że maluch ma już ok 10 cm. Duży :) W piątek USG, w końcu!!! Pozdrawiam i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie początek 13 tygodnia i nie chwaląc chyba wróciły mi chęci do życia. Po tych tygodniach mdłości chyba mi lepiej, oby było jak przed ciążą. wIZYTE U LEKARZA MAM NA 9 MARCA, WIĘC JESZCZE 2 TYGODNIE POCZEKAM, A USG TO pewnie po Wielkanocy.Juz się nie moge doczeklac ruchów maleństwa, to moja druga ciąża, więc może przyjda szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antuanetta..ja tez mam teraz wizte 9 marca..mam nadzieje ze sie dowiem plec..jak jak chodze to usg obowiazkowo,doktor mi wszystko mierzy,ostatnio nawet widzialam 4d..a wizta i tak ma stal koszt,wiec prosze o wszystko co mozliwe:) Martwie sie tylko ze ja nic nie utylam,nawet 1 kg..brzuch mam tylko wiekszy i szpiczasty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie bylo mnie tu troszke :( ja nadal w POlsce, ale tylko do srody potem fru do meza i za dwa tygodnie powrot. Ja dzis mialam usg, poszlam bo w glowie tysiace mysli. Wszystko dobrze, male rosnie termin na 21-22.08 , niecale 8cm, wiec brzdac rosnie a ja z nim. Proowalismy sie dowiedziec co tez ukrywa miedzy nogami ale jeszcze za wczesnie (14tydz)za 3 tyg wpadne to sie dowiem. W sumie powiedzial, ze cos wystaje miedzy nogami, ale moze to byc pepowina i oby tak bylo. Ma byc Zosia!!!!! ;) buziaki lasencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, strasznie dlugo mnie nie bylo ale maz mial maly wypadek i trzeba bylo troche sie nim zajac i czasu wogole nie bylo. u moich blizniat wszystko w porzadku, rosna jak na drozdzach :D juz nosze ciazowki bo nie mieszcze sie w nic, juz sobie wyobrazam jak bede wygladac za pare miesiecy :/ jeszcze nie przeczytalam wszystkich postow ale postaram sie nadrobic,bo widze ze troche sie tego uzbieralo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×