Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga888

drukarka w prezencie?

Polecane posty

Czy drukarka w prezencie dla 13-letniej siostry to dobry pomysł? Siostra dostała komputer od rodziców już ze dwa lata temu, ale nadal nie ma drukarki. W gimnazjum już taki sprzęt się przydaje, do drukowania różnych zadań domowych. Teraz taki sprzęt nie jest zbyt drogi i tak pomyślałam, że skoro potrzebuje to może jej kupię pod choinkę, tylko PYTANIE: czy to trafiony pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcxvxvxxcvn
Jak co chwile się pojawia problem, ze cos trzeba wydrukować, a nie ma czym - to prezent bedzie jak najbardziej trafiony. Zresztą chyba każdy ma potrzebę od czasu do czasu cos wydrukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako 13letnia dziewczyna nie chciałabym dostać w prezencie drukarki, szczególnie gdyby miał być to prezent świąteczny. Wolałabym coś z działu rtv na electro.pl, czyli jakiegoś mp3 czy mp4 playera, słuchawki do komputera, telefon. ale nie drukarkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
to faktycznie bardzo dobry pomysł, dzieciaki w tym wieku już muszą drukować dużo rzeczy na swoje lekcje, a najlepiej kupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne, gdzie będzie skaner i ksero np. coś takiego: http://www.electro.pl/produkt-HP_Drukarka_Wielofunkcyjna_HP_OfficeJet_J4580_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-75339,263.html przy kupnie zwróć uwagę ile kosztują tusze i zamienniki, żeby rodzice nie musieli wydawać majątku na eksploatację drukarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jednak doceni wyższość drukarki nad "wypaśną" komórką czy mp3, zwłaszcza, że wie, że rodzice sobie na taki wydatek pewnie jeszcze przez jakiś czas nie będą mogli pozwolić. Właśnie zastanawiam się nad urządzeniem wielofunkcyjnym, bo skaner do zeskanowania chociażby fragmentu książki może się przydać zawsze. Rozglądałam się trochę w internecie i chyba wybiorę któryś z modeli hp. Ten się wydaje być solidny http://sklep.doktortusz.pl/laserjet-m1120-p-996.html?cPath=44_276 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wyższość drukarki nad "wypaśną" komórką czy mp3', no ej. Czy wy w wieku 13 lat chciałyście dostać drukarkę? :D Dzieciaki w tym wieku chcą zabłysnąć wśród znajomych z klasy czy podwórka, a drukarką raczej w szkole nie zabłysną, bo jak? Drukarki nie nosi się w plecaku :D Popatrzcie tylko jaki ten Ipodzik jest śliczny: http://www.electro.pl/produkt-APPLE_Odtwarzacz_MP3_iPod_shuffle_1_GB_niebieski_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-41535,38.html Idealny dla dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfkjJKki
uwazam, ze to dobry pomysl. drukarka napewno sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsartjkilo
:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 13 lat nie marzylam zeby szpanowac przed znajomymi :P a drukarka/urzadzenei wielofunkcyjne dobra rzecz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze pomysl jest ok. Drukarak to urzadzenie przydatne,tym bardziej,ze troche podziala,nie jest to urzadzenie na raz. A siostra jest juz w takim wieku,ze powinna doceniac rowniez praktyczne prezenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł - bardzo praktyczny. Ja postanowiłam kupić tacie laptopa, zwykle korzystał tylko ze "stacjonarnego" komputera i z czasem stało się to dla niego uciążliwe- dużo jeździ i nie ma możliwości, by skorzystać z kafejek internetowych. Zdecydowałam się na sklep swiatlaptopow.pl, bo mają tam rekordowy okres gwarancyjny- 36 miesięcy. Czasami trzeba kupić po prostu coś co się obdarowanej osobie przyda( i nie będzie się zastanawiać do czego się jej przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak kupujesz nie kup czasem lexmarka bardzo drogie tusze to samo z HP dogie tusze najlepsze pod względem to drukarki Canona i Epsona tusze tanie dużo zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjfgi khoUG
mam HP , kombajnik. jestem bardzo zadowolona. fakt,ze tusze dosyc drogie, ale sa zamienniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ze w przypadku zamienników do HP & Lexmark to są one regenerowane i różnie się trafi można kupić będzie ok możesz miećpecha i może byćwylany tusz trochę. W przypadku Canona &Epson masz zamiennik fabrycznie nowy czyli ryzyko żeby był wylany jest dużo mniejsze. Do tego jest więcej zamienników do Canona i Epsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku kombajnów Canona teżjest hak a mianowicie tam masz zasobnik wraz z głowicą. Czyli jak zużyje się tusz musisz kupić nowy zasobnik z głowicą efekt jest taki że to sporo kosztuje. Najbardziej opłaci się kupić samą drukarkę Canona tam masz na stałe głowicę wbudowaną a wymieniasz tylko pojemniki na tusz. W efekcie tusze są bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że to bardzo dobry pomysł i siostra powinna być wdzięczna. Tym bardziej, że od dwóch lat ma komputer. Drukarka bardzo się dzisiaj przydaje uczniom - można wiele przydatnych materiałów wydrukować do szkoły. Ale warto zainwestować w coś dobrego, żeby posłużyło kilka lat. I ekonomicznego rzecz jasna. Ja polecałabym to http://www.sklep-oki.pl/drukarka-oki-c110-44173603.html Bardzo dobra firma. Warto kupić, a jeśli nie masz takiej gotówki to pogadaj z rodzicami i zrzućcie się na ten sprzęt. Wszyscy będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bym się zastanawiała czy Ciebie stać na taki zakup, może lepiej złóżcie się razem i kupcie wspólny prezent. Drukarki teraz nie są takie drogie (za 300 zł już można cos sensownego kupić) niemniej w świętach nie chodzi o to drogie prezenty tylko zeby wyrazić pamięć i sprawić komuś przyjemność, no ale jak już się zdecydowałaś to sam prezent nie jest zły, choć ja osobiście wolałabym dostac tego typu prezent przy innej okazji np. urodziny czy jako prezent za dobre świadectwo. Pod choinką prezenty innego typu. No i jak mówię, jak już takie drogie prezenty to raczej wspólne. Trochę głupio bym się czuła dostając taki drogi prezent a nie mogąc się odwdzięczyć prezentami z podobnej półki cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukarka dla dziewczyny z gimnazjum, to bardzo dobry pomysł. To już ten etap, kiedy nauczyciele wymagają prac domowych w formie drukowanej a nie pisanej. Osobiście polecam model HP Deskjet D1560, jest bardzo malutka i poręczna, więc zmieści się na każdym biurku, no i kosztuje niewiele, bo niecałe 150 złotych (w sklepie magicznaplaneta). Co prawda to atramentówka, ale w temacie zamienników, mam nadzieję, już się odnalazłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okks
No ale to już chyba lepiej wszystko w jednym, bardzo fajne sa takie własnie kombajniki, które mają i laser i drukarkę i xero, bo nigdy nie wiesz co ci się tak naprawdę przyda. Z takich rzeczy to polecam Panasonica (ja mam model MB2000 i fajnie sie sprawuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam drukarke w prezencie dzieciom i sprawdza sie mimo tego, ze na poczatku byly marudzenia, a teraz drukuja wszystko i nawet juz reczne pisanie odeszlo do lamusa... wszystko drukuja i potem wyszlo szydlo z worka, ze drukarka byla dobrym pomyslem... jak cos to polecam ten sklep http://druktech.abstore.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupialm drukarke w prezencie tacie, bo drukowal duzo dokumentow. Szukalam tu: www.arso.pl i drukarka sprawuje się naprawde swietnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny i praktyczny pomysł. Ja widziałam dobre i tanie drukarki na stronie allinside.pl. Często robię tam zakupy i jestem zadowolonym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to dobry pomysł wręczyć drukarkę w prezencie zwłaszcza dla osoby która się uczy. Duży wybór drukarek znajdziesz na stronie http://www.cozacena.pl/ Bardzo wygodnie bo masz wszystko na wyciągnięcie ręki bez wychodzenia z domu. Porównasz sobie ceny na stronie i przy okazji zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianekx

Jak szukacie dobrej drukarki w przystępnej cenie, to warto sobie sprawdzić epsona, bo maja promocje na wybrane modele. Nie ma zniżki, ale jest cashback, także po zakupie można odzyskać część kosztów, nawet do 500 złotych, oczywiście w zależności od wybranego modelu drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×