Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pierwszy wolny nick

Jaki jest sens?

Polecane posty

Jaki jest sens związku/małżeństwa z ładną, zadbaną, elegancką inteligętną kobietą? Po co kupować jej prezenty, robic przyjemności, zapraszać na kolacje? Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy, z ładniejszym uśmiechem, lepszym dowcipem, z większym przyrodzeniem, z lepszym autem. Ktoś kto odniósł większy sukces w życiu. Ktoś o ciemniejszej, jasniejszej karnacji skóry. Coś innego, odmiennego niż to co ma "zawsze". Prędzej czy później ona ulegnie. Namowom, prośbom, uśmiechowi, prezentom. Nie lepiej związać się z mniej atrakcyjną, mniej seksowną? Kolejka do takiej krótsza, faceci traktują ją jak koleżankę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mniej ładna też może ulec komuś "innemu" popieram wpis powyżej, ale znam faceta który znalazł sobie na stałe kobietę która jest jego zdaniem przeciętna bo nie chciał mieć laski za którą się wszyscy faceci na ulicy oglądają. dziwna ta męska natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie mało bulwersująca zaczepka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na imprezie, rozmawialismy wlasnie o tym w gronie znajomych. wiekszosc potwierdzila te "teorie". ogladalismy jakis program w TV prowadzila go piekna kobieta. i zaczelismy rozmawiac. kazdy by ja chcial na jeden raz, ale do zwiazku.. po co? po pol roku/roku rozwod. nikt nie chcial byc jeleniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ładne dziewczyny do dłuższych związków są beee, ale odwróćmy sytuację. Zenisz się z przeciętną kobietą i po kilku latach małżeństwa gdy już minie euforia (o ile była) zaczniesz się rozglądać za młodszymi i atrakcyjniejszymi (na jeden raz) i zdrada gotowa więc JAKI JEST SENS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
try walking in my shoes - nie jestes naiwna. uczucie to podstawa. chodzi o to, ze atrakcyjne kobiety maja wiecej adoratorow. w pracy, na ulicy, w klubie itd. faceci prubuja podrywac te najatrakcyjniejsze. wiekszosci sie nie udaje. ale... przeciez do tej mniej atrakcyjnej tez mozna zywic uczucie. nie napisalem, ze zakochany w pieknej kobiecie, wybieram mniej atrakcyjna bez uczucia, aby tylko byla.. do mniej atrakcyjnych jest, mniejsza konkurencja. my nie ulegamy emocjom, tylko chlodno kalkulujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
lepiej się nie wiązać i być "wolnym strzelcem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jek się zakochasz to ta kobieta będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza. W obliczu prawdziwego uczucia wszelkie kalkulacje trafia szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady no ładnie kogo ja tu widze ----- ładnie? ;) witaj sexylady. ----- UVA - zgadzam sie. jak sie zakocham to bedzie idealna. jestesmy dorosli. widzisz faceta i wiesz czy jest atrakcyjny czy nie. ja widze kobiete i wiem czy chcialbym z nia rozmawiac, czy pojsc do lozka. sa szare myszki, sa seks bomby, sa kobiety atrakcyjne. mi chodzi o ten moment przed zakochaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz jeżeli facet
patrzy tylko na wygląd zewnętrzny kobiety to jeżeli chodzi o mnie odpada w przedbiegach :P Wygląd każdego się zmienia i ... taki facet nie jest dla mnie partnerem, kimś z kim chcialabym być na dobre i na złe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
Otóż kobiety też tak i nie tylko tak kalkulują... Przynajmniej te madrzejsze... Kobieta, przynajmniej od pewnego wieku, gdy już jest gotowa na zalożenie rodziny, patrzy na całokształt... Nie spieszy się, obserwuje, daje czas na poznanie siebie i sobie na poznanie partnera... Tanie sztuczki mają juz zdecydowanie mniejszą siłę rażenia ;) Najcześciej na początku faceta interesuje sam seks, ale jak zdąży poznać kobietę, to jest szansa, że poza obiektem na kilka nocy, dostrzeże coś więcej w niej... Zawsze przynajmniej z rana będzie imię znał :P i nawet jak się poważnym związkiem nie skończy, to jest szansa na ciekawą znajomość... Lepiej jest mieć przeciętnego faceta, niż zajebistego z wyglądu,a za to dupka z charakteru... Ale nie zawsze zajebisty facet musi być dupkiem z charakteru... Czaem ten brzydszy, lecząc swoje kompleksy, bedzię bardziej biegał na boki ;P Ale zeby się o tym przekonać, to trzeba trochę czasu poświecić... Tak samo nie ma co kobiet pochopnie oceniac, no chyba,że ktoś chce tylko "wyrwać do łóżka", to wtedy niech się decyduje szybko, nim laska się rozmysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeżeli facet patrzy tylko na wygląd zewnętrzny kobiety to jeżeli chodzi o mnie odpada w przedbiegach Wygląd każdego się zmienia i ... taki facet nie jest dla mnie partnerem, kimś z kim chcialabym być na dobre i na złe ... ------------------- Czyli po prostu boisz się, że pewnego dnia Twój facet powie Ci - Boże jaka Ty jesteś brzydka.. ;) Nie wiesz, że kobieta przyciąga faceta wyglądem, ale zatrzymać może tylko charakterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska Kobitka - bardzo ciekawa teoria. jeśli facet ma honor i jakieś zasady - to nawet jeśli będzie kolejka jak do sklepu za komuny, to nie zdradzi. nawet największa męska niedojda, może mieć jedna okazję na 15 lat i wykorzysta ją. dlaczego tak my faceci dążymy do seksu jak najszybciej? jest dla nas barzo ważny i pewnie nie jeden z nas zrezygnował z "fajnej" z wyglądu i charakteru kobiety, dla bardziej otwartej i skorej na eksperymenty w łóżku.. lub zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja właśnie jestem fajna z
wyglądu i charakteru, ale mam niskie libido-zastanawiam się, czy nie zakończyć związku, bo nie nadążam za moim facetem i przypuszczam, że prędzej czy później sam ze mnie zrezygnuje albo-co gorsza-znajdzie sobie kochankę :o a poza tym seksem to jest idealnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszliśmy więc do wniosku końcowego, że bez względu na wygląd każdy w związku może się połasić na coś odmiennego niż posiada i zdradzić lub wymienić na dłużej jak nie posiada zasad czy też silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie jestem fajna z wyglądu i charakteru, ale mam niskie libido-zastanawiam się, czy nie zakończyć związku, bo nie nadążam za moim facetem i przypuszczam, że prędzej czy później sam ze mnie zrezygnuje albo-co gorsza-znajdzie sobie kochankę a poza tym seksem to jest idealnie. ------------ mozliwe, ze tak bedzie. ale nie musi tak byc. jak niskie masz libido. ile razy sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UVA (uvauva@wp.pl) doszliśmy więc do wniosku końcowego, że bez względu na wygląd każdy w związku może się połasić na coś odmiennego niż posiada i zdradzić lub wymienić na dłużej jak nie posiada zasad czy też silnej woli. dajmy szansę innym na wypowiedzenie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja nikomu nie zabraniam ;) tylko jakoś ten topik ledwie zipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i temat mało chwytliwy, trzeba było napisać ładne tylko do ruchania czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze ta brzydka szybciej zdradzi czy ulegnie, chociazby po to zeby sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja właśnie jestem fajna
pierwszy wolny nick-kochamy się raz na tydzień/2 tygodnie, też przez brak warunków-mamy okazję powiedzmy raz, 2 razy w tygodniu-czasem rzadziej-mieszkamy w akademiku. ale ja po prostu wiem, że nawet gdyby były warunki, to nie miałabym ochoty na częsty seks-a mój partner tak.dla mnie po prostu seks nie jest taki istotny, nawet mogłoby go nie być 😭 mój chłopak chyba jest tego nie do końca świadomy, bo teraz to,że tak rzadko się kochamy zawsze można zrzucić na brak warunków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) czytając Wasze rozważania przyszedł mi do głowy odwrotny wniosek... otóż, piękna kobieta ma ciągłe powodzenie, nie jest dla niej nowością zainteresowanie facetów; często musi odrzucać zaloty, bo nie by się czasowo nie wyrobiła z randkami. kiedy kogoś pokocha, to już ma doświadczenie w lekceważeniu podrywów. z drugiej strony mamy brzydką/przeciętną dziewczynę, która tyyyle czekała aż ktoś ją zechce. Ty ją bierzesz i modlisz się, żeby nie znalazł się jakiś amator jej specyficznych wdzięków. bo co może się stać? ona nienawierzona tym, że ktoś się nią intersuje łatwiej ulegnie takiemu kolesiowi :) takie jest moje zdanie, przynajmniej sprawdza się to w kilku przypadkach z mojego otoczenia :) co o tym sądzisz Pierwszy wolny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×