Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Gość Dobra rada Damo
Co mowie prawde jakas dziewczyna pisze normalnie a Ty co? JESTES ZALOSNA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
ona chyba myśli ,że ja to Ty .... inspector clouseau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff.....Goraco tu.... Witaj Tajemnicz ktos wyslal link na forum wiec wlazlam widze ze nie zaciekawie tu jest:( Ludzie Swieta sa Wy tu wszyscy przeginacie! Wracaj tam spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada Damo
Wiesz dzisiaj Ci dam spokoj bo moj facet przyszedl ale jutro przyjde! Nara ŻMIJO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada Damo
Wiesz dzisiaj Ci dam spokoj bo moj facet przyszedl ale jutro przyjde! Nara ŻMIJO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada Damo
Wiesz dzisiaj Ci dam spokoj bo moj facet przyszedl ale jutro przyjde! Nara ŻMIJO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyyyyyy
Z Ciebie to dziwka ktora chce lody robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyyyyyy
takie jak ty pewnie o tym wiedza bo nimi sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
uf..jest dobrze..chyba powoli moje zycie wchodzi na dobry tor... Odpukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy--- mnie przynajmniej stać na kino, żeby sobie film obejrzeć, a nie tak jak niektórzy :O Sooniu --- Jeju ! Gratuluję... jak miło wiedzieć, że Ktoś z naszych znajomych układa Sobie życie ;) Oby tak dalej :) Przepraszam za wczoraj... Dalej czuję się tak samo, ale widzę, że na kafe nie ma jak spokojnie pogadać :( Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amidalo - spokojny, wczoraj to był wypadek przy pracy. Cześć Damo. Przytulam. U mnie podobnie. Muszę coś zrobić ze swoim życiem :( Proszę Cię, nie karm już trolli, nie reaguj na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tajemnicza Damo .... nie popisalas sie :O Agresja zawsze rodzi agresje - powinnas to wiedziec !! Chyba ze odpowiada Ci taka forma nazwijmy to "rozmowy" (?) Przykro mi to pisac,ale w swietle Twoich wypowiedzi,wielce watpliwy staje sie fakt,ze jestes studentka medycyny. Nie wiem dlaczego,ale blizsze prawdy wydaje sie,ze jestes .... bieflarzem drugiego gatunku . Gdybys byla osoba za jaka podajesz sie,wiedzialabys jak radzic sobie z atakami - Ty po prostu gubisz sie i nie wiesz jak zachowac w takiej sytuacji - to dobitnie swiadczy o tym kim jestes,a raczej kim ... nie jestes .... Z nieustajaca jednak sympatia pozdrawiam i spokojniejszego podejscia do forumowej gawiedzi zycze ;) Jest cos co zawarlam w tym poscie,jezeli Twoje IQ jest na poziomie studentki medycyny - zrozumiesz :classic_cool: Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Not 🖐️ Karolino - gdybyś była w takim stanie jak ja wczoraj, to nie byłoby kolorowo.. Trochę nie obchodzi mnie co o mnie myślisz i czy wątpisz w to kim jestem, także sobie daruję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino - nie sądzisz, że każdy może się pogubić, że każdy może poczuć się w otchłani, nie utrzymać nerwów na wodzy? IQ nie ma z tym nic wspólnego. Nie ma z tym nic wspólnego studiowanie czegokolwiek. Co ma studiowanie medycyny do radzenia sobie z atakami? Przecież to nie studiowanie kafeteryjnej samoobrony. Ja już jestem tyle na kafe, że wiem z doświadczenia, iż na trolli i inny kafeteryjny plankton najlepsze podejście to ignorowanie, traktowanie jak powietrze. Ale kiedyś też tego nie wiedziałem i wdawałem się w głupie dyskusje. Kafeteryjnego trolla nie ma nawet jak wyśmiać, bo to i tak nie zrozumie aluzji. Myślę, że Dama też nie będzie się już wdawała w takie wymiany. Bo to niczemu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod Twoimi słowami Not ;) Nie trzeba mieć IQ = 150 +, żeby wykuć cały materiał i dobrze wykonywać swoją pracę... Myślałaś, że popiszesz się przed nami swoją wypowiedzią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×