Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

🖐️ Dziekuje Wam :) Zima ma swoj urok, to trzeba przyznac ;) Not -- trzymam kciuki, ze jeszcze spotkasz ta tajemnicza Niewiaste chroniona przez groznego wilkolaka :D Ja wlasnie jem sobie bananka... daje Wam dobry przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ,czy polubie.. zdjecia sa piekne i swiat zimowy zza okien tez;) ale nie ,kiedy trzeba sie zmierzyc ze wszystkimi tymi "urokami" jakie niesie :O tajemnicza:) kiedy bedziesz miec kompa? brakuje tu ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo ...dobry przykład... maly bananićek to je ono - jak to mówią sąsiedzi - Czesi... ze skórką jesz , czy tak tylko ze środka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh.. nie wiem kiedy dokladnie... mial byc juz w tym tygodniu, ale mysle, ze w nastepnym juz na 100 % bedzie ;) Jeszcze zdazymy sobie popisac.. spokojnie :) Ze srodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o piersi i te liście i skórkę- czyli kto zjada ostatki - będzie piękny i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty Damo ...jesteś naprawdę dobra .. , nawet nie śmiej wątpić w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) o ile dama nie powinna watpic w Swoj intelekt i bystrosc ,o tyle ja mam powazne powody do zmartwien na tym gruncie..:O i prosze mnie z bledu nie wyprowadzac, ilekroc byly proby rozwiniecia naszego topiku o rozne dziedziny ,to ja zazwyczaj nie moglam zabrac glosu :(,bo sie nie znam no ale coz -milego dnia potrafie zyczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doluje tylko podchodze realnie, a tak poza tym jest dobrze..wkoncu "zadna noc nie moze byc tak czarna ,aby nie mozna bylo dostrzec ani jednej gwiazdy" :) no to musze sobie kupic te banany za ostatnie pieniadze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×