Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

wyssany- puknij Ty sie w glowke :) Ty wiesz wogole jak sie robi dzieci...?do tego musi zajsc pewien proces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu rozmarzyłeś się Wyssany.. wyobrażasz sobie jakąś cudną Padme ze snów. Tak nam pomaga to forum, tyle ciepłych słów, a w rzeczywistości tak trudno o to :-( Ale dobre i to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty ... 🌻 , wcale nie myślę o jakiejś cudownej Pannie ze snów myślę o Tobie , Padme , takiej , jaką jesteś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie spała ,przestraszona moimi życzeniami , całą noc - panno M ten dzidziuś to za dwa lata pod choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiesz chyba ,ze do tego potrzeba dwoch osob..a u mnie z tym porazka :( ide spac dobranoc randkowiczom :P i innym ,ale innych chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz dnia ni godziny, różnie moze być panno M.. to dobranoc i żadni z nas randkowicze!! ja jeszcze na pranie czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 25 lat nic pozytywnego mnie w zyciu nie zaskoczylo ,wiec w moim przypadku chyba sie to nie sprawdza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sprezentujemy Ci niewolnika ??? , no nie wiem jeszcze tak dokładnie ,.... ale coś się pomyśli i zadziała. :D , tak ,,,ze do połączenia tych komórek powinno dojść ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie na tym najbardziej zalezy...tak to i ja sama moge sobie zrobic :O ja chce,zeby ktos mnie poprostu pokochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłusznie melduję, że jestem. Musicie wybaczyć te absencje, ale jestem w trakcie sprawiania sobie prezentu pod choinkę. (I nie jest to dzidziuś :P) I właśnie prezent dziś testowałem, czy go chcę. I chcę! Ale nie wiadomo czy będzie miał gwarancję ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikon D60 z obiektywem 18-55mm VR. Jeśli będzie miał gwarancję EU lub PL a nie USA. Jeśli nie, to będzie D3000 choć drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×