Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

ponad 20 ., ale już spalone i korzeń zasypany , a więc jesteśmy przestępcami , to naprawdę smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
zasadźcie nowe drzewo jak możecie :) dlaczego je wycięliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
nie wiem jak to dokładnie wyglądało, jak blisko domu stało drzewo...być może wystarczyłaby korekta korony,ale różnie to bywa. jeśli faktycznie stanowiło zagrożenie, to pewnie byście dostali pozwolenie na wycinkę. no nic jeśli pniak został wykarczowany, a nie macie wrednych sąsiadów to chyba można spać spokojnie przez te 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
ale zawsze można zasadzić nowe na zasadzie---za wycięte drzewo nowe drzewo.. ehh...dzisiaj się dowiedziałam o poważnej chorobie mojego przyjaciela...i nagle moje problemy stały się takie malutkie i nieważne... :( nie wiem,co mu powiedzieć,nie wiem, jak mu pomóc,czuję bezsilność..... :( tak mi go strasznie żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
nie nie,nic z tych rzeczy...stwardnienie rozsiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutcze :( też to omegą 3 się leczy - 3-krotne opóżnia rozwój choroby tak czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padme :) nie ma nikogo :( , Panna M pewnie śpi po wczorajszym , Not obrabia...zdjęcia, TD się uczy albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano trochę tak...ale jakoś nigdy nie potrafię tak wrócić do domu i od razu iść spać, trochę się snuję bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów, Tobie-wyssany i nieobecnym, i tym wszystkim co ich tu nigdy nie było a gdzieś tam sami śpią i się budzą. oby jutro był wesoły dzień, i pojutrze i zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla wszystkich na nowy dzień i oczywiście 🌻 dla Padme :) ale wczoraj dałem.... ( żadko) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not właśnie wróciłem od lekarza..... był mocno zaskoczony wyrażną poprawą ... Nieco porozmawialiśmy, ale niestety było zbyt wielu pacjentów, a i lekarz , dzisiaj wyjatkowo rozmowny nie był. Ale odnośnie panny M coś niecoś doradził. Cykasz dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak..wczoraj wczesnie poszlam spac ale i tak sie niestety nie wyspalam,tak to jest jak trzeba wstac po 4 :O u mnie juz dobrze-mozna powiedziec :) ostatni wielki kryzys minal ,obudzilam sie nastepnego dnia i jakby sprawy nie bylo..czasem jeszcze tylko przychodza mysli "dlaczego" i jaka Ona jest szczesciara :((i to podwojna ,bo to mialo byc moje "szczescie"),ale staram sie nie gnebic tym i zaraz szybko te mysli odrzucam , wyssany-naprawde znalazles czas i chec ,zeby porozmawiac z lekarzem o moim przypadku??jeju..😘i on nie mial nic przeciw???? no to slucham cie uwaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz ja porozmawiam sama ze soba.. a gdzie jest dama?? czy ktos wie? bo od wczoraj jej nie bylo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M Opisałem mu Twój przypadek i zapytałem czy możesz przejść z powrotem,gdyż to co bierzesz widocznie nie działa tak, jak odpowiedział : a co , na pana paro nie zadziałała ? , nie widzi pan skutków ? Ja na to : czyli nie ma przeciwskazań , aby przeszła ? ....i wredy się nieco wycofał, mówiąc , że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie i skonsultować to z własnym lekarzem ( nie mógł nic innego powiedzieć , ale z jego sugestii, wynika wyrażnie , że możesz przejść ... ) Not - ten drug model - to można tak wypróbowywać, brałeś ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×