Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

to chyba czasy hippisów.. albo Git - ludzi :) przesadziłaś nieco ...musisz sie ostudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było dla ciebie ...taka pioseneczka z czasów studenckich ...:) :P pasii?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
Hop hop jest tam kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
wybiłam się z pisania tutaj...eh nie nadrobię tego co tu się działo gdy mnie nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie działo
piosenki śpiewalim:) i gralim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
dzisiaj będę miała trochę czasu na czytanie,bo przeniosłam się na noc do przyjaciółki która ma internet :p a ona i tak sobie gdzieś poszła,to siedzę sama..not-ku jak tam zdjęcia, cykasz? :) ja ostatnio się podłamałam,mam wrażenie,że idzie mi coraz gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci,ja tez narobilam sobie zaleglosci,zwlaszcza z ta muzyka,ale z tego co piszecie to raczej klasyka,a aj od niej jestem raczej daleka ,wiec nie bede przebijac czarownico-lacze sie z Toba...tez ostatnio nie jest u mnie najlepiej,kilka gorszych dni i pewnosc siebie znow podupada,ktorej i tak z reszta malo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata681
samotność jest straszna. a sądząc co chcę wywalczyć czeka mnie przez następne kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nocne stworki ;) Trzecia - ostatnio raczej nie cykam. Priorytetem jest dla mnie teraz obrona, do środy kończyłem pracę, później ganiałem z papierami, a teraz ruszyłem z wkuwaniem pytań, a jeszcze trochę papierologii też mi zostało. Ale to, co wycykałem w ostatnim czasie jest jak zwykle na http://dreamer.y0.pl/ Jak coś będzie nowego, to tam się też pojawi. I dobranoc wszystkim od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Padme. Przytulanie. Beato, a co Ty takiego samotnościowego chcesz wywalczyć? Lot na księżyc, samotne opłynięcie Ziemi? Choć w sumie to, czego ja chcę nieosiągnąć, też pewnie będzie się z tym wiązało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not - jak możesz ważyć się przebić Pink Floyd-ów ! 😡😠😭 I tak by Ci nie wyszło :classic_cool: Padme - nie smutaj :( Nie i koniec :) Posłuchaj sobie Pink Floyd-ów... mi to zawsze pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo - mogę. Pewne chrabąszcze przebijają wszystko. Sądzę, że głos pewnego pana, który śpiewał pod szyldem królowej również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×