Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajnaa

rzucam palenie...codziennie

Polecane posty

deedee tak jak ja wcześniej cytowałam komuś Carra, tak Ty mi tu teraz :) łatwiej jest radzić niż rady pobierać dziś mam pewność, że nie chcę przeżywać tego kapcia rano, tego wstretnego odrywającego się kaszlu śmierdzącego popielniczką jestem największą hipokrytką jaką znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDee90
To nie rada... Tylko przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDee90
To nie rada... Tylko przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDee90
Więc to nie rada... To przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sytacja awaryjna, zwolnili mojego kolegę pojechaliśmy do Niego z piwem... dziś nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rzuciłam palenie z "dnia na dzień". Na początku było bardzo ciężko ale wytrwałam. Nie palę juz 7 lat- warto było. Szkoda życia i zdrowia- naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo556
mam świeży oddech bo po paleniu uzywam odświeżacza do ust EwelinaEwa, az trudno uwierzyc, ze w to wierzysz. Nie ma gorszego smrodu dla nozdrzy niepalacych niz palacz, ktory bierze po papierosie mietusa/gume smakowa czy tez taki odswiezacz. Zapach nikotyny pomieszany z takimi odswiezaczami czy mieta jest jeszcze gorszy. Smierdzisz i nawet tego nie czujesz, bo masz stepiony wech i inne zmysly. Gugajna, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilku moich znajomych rzuciło palenie dzieki tabletkom- Tabex. to na prawde zadzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalia mam te tabletki ale rzucałam ostatnio tak często, że już nie działaja, zresztą napisane jest, że po nieudanej kuracji trzeba zrobić 3 miesiące przerwy w braniu nie palę od 5 dni, własnie kończy się 5 pierwsze 3 dni byłam na plastrach, potem dzień przerwy i dziś na wieczór nakleiłam bo piję jestem zadowolona jak przetrwam dzisiejsze piwko to już będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwałam:D teraz już będzie tylko lepiej dziś kolejna impreza ale juz wiem, że da się dziś obudziłam się bez tego kapcia co zwykle i głowa nie bolała jak zawsze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwałam kolejną imprezę z % bez fajek to bardzo ważne w walce z fajami:D 7 dzień bez:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugajna trzymam
mocno kciuki za Ciebie Ja palę od 12 lat , nigdy nie rzucałam i jestem chyba najgorszym z możliwych palaczy , palę wszędzie - praktycznie nie palę tylko jak śpię :O Rano papieros , przed snem papieros , na gigantycznym kacu gdzie nikt z moich znajomych nie jest sobie w stanie wyobrazic że mógłby zapalic - ja oczywiście papieros , jestem chora , mam gorączke , gardło mnie boli - to nic , bez papierosa ani rusz , widzę że moja mama , dwaj bracia palą tak samo Mi chyba by nawet elktowstrząsy nie pomogły :O Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wiesz to co piszesz to tak jakbym czytała o sobie ..... ale już powoli się uwalniam nie palę nadal ale nie wiem już ile to dni w pewnym momencie sięgniesz takiego nikotynowego dnia, że rzucenie Ci tylko zostanie oczywiście życze by to było jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... dziś dzień 20 wydaje się nie realny naprawdę wytrzymałam??????? dziś pierwszy dzień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-Papierosy Joye
E-papieros to urządzenie elektroniczne przeznaczone dla osób palących zwykłe papierosy, dzięki któremu możliwe jest zerwanie z nałogiem i stopniowe odzwyczajanie organizmu od potrzeby dostarczania do niego nikotyny, od której jest on uzależniony. Dzieje się to dzięki możliwości obniżania ilości nikotyny (do 0 poziomu) którą w postaci płynów (E-liquid) zakraplamy e-papierosa. Na czym polega proces e-palenia ? Palenie elektronicznego papierosa daje te same, jeśli nie lepsze efekty niż w przypadku tych normalnych. Dzieje się tak dlatego, iż płyn, którym zakraplamy wkład w e-papierosie zostaje w nim odparowany, dzięki czemu do organizmu dostarczana jest nikotyna pod czystą postacią, wraz z aromatem smakowym, a wydychamy nie dym, lecz parę wodną, która jest bezwonna i nieszkodliwa dla naszego otoczenia, oraz osób w nim przebywających. Zachęcam do spróbowania i przekonania się że jest to najlepszy sposób na rzucenie palenia nie rezygnując z przyjemności jaką daje zwykłe palenie. Dodatkowo e-palenie jest tańsze nawet o 80% w porównaniu z kupowaniem zwykłych papierosów więc warto zainwestować i przestać się truć http://epapierosyjoye.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika rzucania palenia
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z panią Dorotą Stalińską, która rzuciła palenie i poleca metodę Allena Carr'a. Zobacz "Kawa czy herbata" w TVP1: http://www.youtube.com/watch?v=lQ_HhmlhS4M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi po prostu źle
chętnie bym się dołączyła do rzucania, ale kłamałbym Was że nie palę a jarałabym jak smok, dlatego pewnie muszę sama się wziąć. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
e-papierosy to jest chinskie gowno. Mialem, po 2 miesiacach wypalily mi struny glosowe. Owszem. Rzucilem palenie dzieki ksiazce Carra. Jedyna skuteczna metoda. Zadne plastry, nicoretty, hipnoza i inne szajstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi po prostu źle
No właśnie co jest w tej książce? Mam ja od pól roku, ale nie wierze że dzięki niej przestane jarać no i nie zaczęłam czytać choć ostatnio słyszałam jak dziewczyna opowiadała że jej znajomy rzucił dzięki temu palenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
Jest mi po prostu źle: Co jest w tej ksiazce ? Prawda. Wiesz czego boja sie palacy ? Tego ze przestana palic. To wydaje sie im nierealne. Wiesz ze 50-80% ludzi miala te ksiazke w reku i BAŁO sie ja przeczytac ? Ludzie nie moga sobie wyobrazic siebie jako niepalacych. Ale to gowno dziala. Problem w tym ze najpierw musisz sobie wyobrazic ZE TY NIE PALISZ. A to JEST CIEZKIE DO WYOBRAZENIA. Niemniej - ja nie pale 3 tygodnie. Wczesniej kiedys nie palilem 2 miesiace ale potem zawalil mi sie swiat i wszystko poszlo z dymem. Teraz jest drugie podejscie i nie pale - 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×