Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Jedyne oryginalne markowe wody są francuskie.

Polecane posty

Te z U. K. po mimo, ze mogą być na licencji pachną inaczej, słabiej i pokilku godzinach wietrzeją. Francuskie mają mocniejszy, ładniejszy i trwalszy zapach. Uważajcie na Allegro od kogo kupujecie. Jeśli ktoś przywozi wody prywatnie i są made in U. K. Macie 80% szans na to, ze to podróbka. Pozostałe 20% to woda na licencji, ale o gorszej jakości. Tak jak z proszkami do prania - Inny jest np. Ariel niemiecki, a inny polski. Niemieckie proszki do prania też się różnią od polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie proszki się różni
ą robi je jakaś firma z dużego konsorcjum a potem produkują opakowania jakie im się podoba. Proszę sprawdzić jakie marki ma UNILIVER .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Szwagier był we Francji i kupił mojej siostrze perfumy i dostał do nich 2 próbki innych i siostra dała mi próbkę Kenzo, były rewelacyjne poszłam do dobrej perfumerii z tą próbką i te perfumy w perfumerii nazwa ta sama ale jednak zapach jakby jednak inny. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
W każdym państwie perfumy są rozlewane. Te w polsce są bardziej rozcienczone. Tak naprawde zeby kupić dobrej jakości to trzeb je kupić w kraju producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jak robicie zakupy na allegro, to pytajcie, czy to oryginalne francuskie. Jak U. K. to sobie odpuśćcie. Właśnie dziś porównywałem już drugą Dolce &Gabbana z U. K. z oryginalna z Francji. 2 różne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektorzy z was
nie potrafia nawet rozroznic wody toaletowej od perfumowanej czy samych perfum:P Nic dziwnego, że uwazacie, że krotko i slabo pachną skoro kupujecie zazwyczaj EDT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilna pomarańczo, na opakowaniu jest tłuku napisane - Eau de toilette. Niektórzy w przeciwieństwie do Ciebie potrafią czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
W polsce cieżko kupić prawdziwe perfumy, prwie wszystko to wody toaletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam głębokie kompleksy związane z moim wiejskim pochodzeniem, dziś gdy mieszkam w wielkim mieście, woże się autobusami przozdobiony w najdroższe podróbki Armaniego i Dolce Gabany, perfumuję się w Sephorze gdy przechodzę do pracy najdroższymi perfumamy już całą butelkę wylałem na siebie, ale w pracy myślą że jestem Bossem dlatego ze mną nawet nie gadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu się przyznaleś
wieśmacu. ale masz + za szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisdołek z elyty
odbyt też sobie perfumujesz żeby ci pachnące gówno wychodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×