Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaW

Luty 2009

Polecane posty

czesc Mamuski, moze uda nam sie przetrwac na tym portalu póki problem z witryna pampersa się nie rozwiąże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Cześć Asia tu izabell więc póki co też tu przechodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wiadomows jeszcze do efy, agasnie i strazaczki. Myslalam, ze kalinoche tez mam w kontaktach na nk, ale nie moge jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
No ja kalinochy też nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Asia nasze forum dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze forum z pampersa wroci do poprzedniej wersji :} bardzo bym sobie tego zyczyła, bo jednak to była częśc naszej historii i szkoda by bylo ja stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiadomosci na forum P mi sie nie wysylaja, moze za tydzien dotrą ;) bede pisac tutaj więc zaglądajcie :) Asia a Wikotor ma kontakt z dziecmi w jego wieku? bo krzys jutro bedzie pierwszy raz widzial z bliska kogos w jego wieku, tak to bawil sie tylko z kuzynami ale oni starsi, no a boji sie na początku strasznie, mam nadzieje, że nie będzie płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie dziewczyny tutaj przynajmniej nie trzeba tracic tyle czasu co na pampersie, szkoda tych wszystkich naszych postow, strona glowna niby fajniejsza ale fora mogli zostawic takie jak byly, teraz to tak jakbysmy byly nie u siebie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
No widzę że Efa już się przestawiła na to forum fajnie żeby jeszcze tylko reszta tu dotarła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa na codzien Wiktor nie ma do czynienia z dziecmi. Byla u mnie raz dziewczyna z synkiem w wieku Wiktorka, którą poznałam na porodówce. Ale to było jak mieli po 7miesiecy. Pozniej były u niego dwuletnie dziewczynki. Nie bał się, wrecz wodził za nimi wzrokiem i badał każdy ruch, do tego stopnia, ze jak one nudziły sie jakimis zabawkami, to on "podchodził" po te zabawki i sam sie zaczynał nimi bawić. Fajny widok :) Zobaczymy jutro jak chłopcy na siebie zareagują :) Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn trafi na to forum :( szkoda, ze nie ma tej listy, którą ostatnio aktualizowałam, bo wiadomo by bylo, kiedy nasze pociechy obchodzą urodzinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak bedziecie chciały dodać wiadomośc, to na wszelki wypadek sobie ja skopiujcie, bo przed chwilką podczas dodawania posta nagle wystapił bląd i cała treśc mi sie skasowała :( musiałm pisać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia_4
Hej dziewczynki. Mój Filip bardzo lubi dzieci a jeszcze jak sie z nimi może bawić to jest wniebowzięty. Moja siostra urodziła w pażdzierniku córeczke ale jest za mała a Filip aż się trzęsie na jej widok i krzyczy bo mu nie pozwalamy do niej podchodzić bo od razu ja bije oczywiście nieświadomnie. Mam koleżanke która nieraz przychodzi do nas z córeczką 15 miesięczną i normalnie lata za nia i sie tak cieszy Starsze dzieci też lubi mam chrzesniaka 4 letniego i siostrzenicę 6 letnia to chodzi cały czas z a nimi. Dziewczyny czy wasze dzieci mają jakąś ulubioną piosenkę bo mój mały to jak słyszy piosenkę Agnieszki chylińskiej,,nie mogę ci zapomnieć,, to od razu przestaje sie bawić i tańczy i nawet sobie śpiewa nana tak fajnie to wygląda. Dobra lece bo sie rozpisałam a mój mały właśnie próbował zjeść ulotke nie można zostawić go na chwilke nawet no a pozatym to pora już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor ogólnie lubi "tańczyć". jak idzie jakas muzyczka, a akurat siedzi, to rusza pupcią, a jak stoi, to zgina nózki w kolankach góra-dół i cos tam mruczy pod noskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia_4
To tak jak mój mały on jak usłyszy że coś gra to już tańcuje i też tak jak twój wiktorek. Ale te malenstwa są kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
witajcie,ten nowy pampers to faktycznie masakra caly dzien probowalam sie zalogowac i nie dalo rady dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
Monisia zaprosilam cie ROWNIEZ do swoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja tez Cie zaprosiłam no Krzysiak tez lubi tanczyć nawet do muzyki relaksacyjnej :) czego dowiedziałam się dzisiaj na zajęciach :) Krzysiu poznał już jednego kolege z forum Wiktorka Asi, wsadził mu nawet palca do oka, może jest jeszcze ktoś chętny na wspólne zajęcia? Izabell ty mieszkasz daleko od krakowa? może do nas dołączysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Efa no troche mieszkam od tego Krakowa z 45 minut drogi mam autem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja426
CZESC WITAM MWAS MAMUSIE dzieci z lutego mogę się dołączyć ? mam córkę olivkę jest z 3.02.2009 a ja mam 19 lat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
kaja a pewnie ze się dołanczaj im więcej tym raźniej :):):) my zawsze za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja426
dziękujemy !!! to Może mogłybyście podzielic sie informacją ile godzin w ciagu doby śpią wasze maluchy ? Chyba moja ma z tym problem ...zasypia ok.23.30 a wstaje o 5.10 i to cała jej dzrzemka dobowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja426
wróciłysmy właśnie ze spacerku strasznie podoba jej soę jak sama chodzi po śniegu a on tak trzeszczy ...wy też pewnie na spacerkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia_4
Witam kaja. Mój synuś wstaje około 7 potem kładę go tak o 10 to pośpi pół godz a potem to miedzy 13a14 śpi z półtorej godz i idzie spać koło 21 nieraz troszkę wcześniej ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z tym spaniem jest troche inaczej bo synek budzi sie bardzo czesto w nocy. klade go o 20 i wstaje na dobre o 8 rano ale budzi sie w nocy na jedzenie co 2 h plus jeszcze miedzy jedzeniami na plakanie ;) w dzien spi ok 20, 30 minut. czasami w nocy robi sobie godzinne przerwy, kiedys kladlismy sie spac pozniej ale bylo jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa-ma czyzby tez był karmiony piersia? moja rowniez sie budzi na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, budzi sie na cyca. to twoja Oliwka naprawde mało spi skoro jeszcze w tym czasie budzi sie na cyca a czesto je w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×