Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaW

Luty 2009

Polecane posty

my uzywamy oilatum i polecam bo jest bardzo dobry. agasnie widzialam zdjecia. Ania miała aż 2 torty!! super :) jeszcze raz wszystkiego naj ;) i dla Patrycji również. widze, że dziewczynki są zaopatrzone w wozeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie próbuje nadrabiac zaległości ...oj dawno nas tu nie było.Byłśmy z Oliwia w szpitalu dlatego nas nie było miała zapalenie uszu,ostry niezyt żołądkowo jelitowy,infekcje górnych dróg odechowych okropność,wypisali nas z biegunka do domu jutro znow idziemy do lekarza .My roczek spędziłyśmy w szpitalu pozdrowienia dla wszystkich i dużo zdrówka dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluski dla kolejnych Jubilatek :* Niech rosną zdrowo!! Efa, jak te dzieciaczki tak chorują, to moze przełóżmy to wyjscie do kina na kiedy indziej. Wikus obecnie ma tylko katar, a półtoraroczna kolezanka, która u niego była dwa dni temu kaszle, wiec moze nie bede rozsiewac zarazków :/ Biedne te nasze malenstwa, ze tak chorują :( Kaja, zycze powrotu do zdrowka dla Twojej córuni. W sobote byla u nas na rozmowie opiekunka dla Wikusia. W poniedzialek jestem z nia umowiona na kilka godzin do opieki, zobaczymy jak sie spisze. Bardzo przezywam moj powrot do pracy :( Obawiam sie, ze ja wiecej łez wyleję niz moze dziecko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
WITAJCIE MAMUSIE.GORĄCE ZYCZONKA DLA DZIECI.MOJA MALA 2 SKOŃCZYLA ROCZEK A W NIEDZIELE ROBILISMY JEJ URODZINKI,ALE BYLA PRZEJETA JAK WNIESLI ORTA AZ BIEDNA WZDYCHNELA SOBIE.A JAK SPIEWANO STO LAT JEJ TO JUZ WOGOLE NIE WIEDZIALA CO ROBIC.W TANTYM TYG MIALA LEKKI KATAREK ALE NA SZCZESCIE JEJ PRZESZLO SZYBKO.NIECH TA ZIMA SIE KONCZY BO TE NASZE MALENSTWA CIAGLE CHORUJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle, że jak się zima skończy to dopiero zaczną się chorubska, jak zawsze na jesień i wiosne, teraz jest mróz, najlepsza pora na spacery ;) misiek naszczęście nie choruje, oby tak dalej. Asia my będziemy szli na 100% jak coś możesz się dołączyć. napisz jaka jest ta opiekunka, najlepiej na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja dużo zdrówka dla Oliwki. Anielka buziaczki dla solenizantki ;) ojej podobno niedługo koniec karnawału a dopiero się zaczoł :( ja i tak nie szaleje na parkiecie ale jakiś żal czuje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
efa masz racje oilatum jest bardzo dobry-stosuje go dal syna.zasem emolium i atopre tez sa ok. no zeczywiscie ialam co czytac.widze ze nie tylko anula cos choruje.szkoda.iegunka na szczescie minela ale mamy katarek i kaszel coraz wiekszy.jutro chyba pojdziemy do lekarza.cholercia i dziecko od tygodnia nie bylo w zlobku wiec skad to.???????juz nie mam sily!!! na dodatek zrobila sie niegrzeczna ,jak cos chce a nie dostanie to wrzeszczy w nieboglosy i sie rzuca... asiu jak opiekkunka?spoko dasz rade wrocic do pracy tylko musisz pozytywnie sie nastawic ze bedzie dobrze.i pamietaj ze masz prawo do pracy godzine krocej jako kariaca matka.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bieżąco w chodzę na forum i czytam wasze wpisy, tylko nie moge nic odpisać, bo mały jak zobaczy, ze dotykam klawiatury, to zaraz wrzeszczy, ze on tez chce :/ Miałam odpisać dzisiaj, podczas popołudniowej drzemki Wikusia, ale usnęło mi się razem z nim. Pewnie to jakies przesilenie :( Opiekunka wydaje sie byc miła. Jest mloda, studiuje pedagogikę, wiec mysle, ze podejscie do dzieci ma dobre, skoro zdecydowała sie na taki kierunek studiów. I w sumie chce bardzo niewiele za godzinę, bo 5 zł. Ma byc u mnie "na testach" w poniedziałek. mam dzieje, ze sie spisze, bo mam noz na gardle i nie zdążę juz poszukać nowej niani :( Zdrówka życzę Waszym słodkim pociechom!!! Agasnie, oglądałąm zdjecia na NK. Do zacałowania jest ta Twoja Anulka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
dziekuje asiu ze podobaja sie ci zdjecia.mam nadzieje ze wszystko ci sie ulozy i opiekunka bedzie ok.to naprawde niewiele chce ale dla mnie to i tak by wyszlo drogo. adam moj stracil wlasnie prace.koszmar a ania znow kaszle bylam u lekarza,robie jej inhalacje.to oskrzele.ie mam juz silychce mi sie plakac.z bezsilnosci i bezradnosci. wszystko sie wali i idzie nie tak.mam dola strasznego. lekarka podejrzewa poczatki astmy tak jak u syna. pozdawiam znow padasnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agasnie, wspólczuje mocno :( Trzymaj sie kochana!! Wierzę, ze wszystko się Wam ułoży!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. agasnie bardzo wspolczje z powodu anulki ale trzymaj sie dacie rade. u nas jakos leci moj facet tez teraz jest bezrobotny mam nadzieje tylko ze nie dlugo noramlnie masakra jakas z ta praca. filipek w niedziele roczek jak to zlecialo nie moge uwierzyc ze juz minal ten rok. przygotowania do iprezy trwaja a ja juz nie mam sily a do tego mm terazw weekend szkole. mam nadzieje ze impreza sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Agasnie mocno cię przytulam kochana oby wszystko było ok i się ułożyło mój mąż ma wypowiedzenie do kwietnia :( A ja mam proźbę ja robie roczek za tydzień w sobote bo we wtorek mamy urodzinki no i mam proźbę żebyście mi napisały przepisy na jakieś sałatki bardzo was proszę... Monisia to ja już życzę wszystkie najlepszego dla Filipka udanej imprezy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agasnie buziaczki dla Anulki i prosze Cie nie zalamuj sie nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabell dobra jest sałatka z kurczakiem i ananasem do tego dajesz dowolne składniki jakie lubisz, np. kukurydza, groszek, ryz. u mnie obowiazkowo muszą być bakalie :) pyszna jest tez sałatka grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka z tynczyka-bardzo prosta 1 puszka tuńczyka w oleju 1 woreczek ryżu (½ szklanki) 1 puszka kukurydzy 25 dag ogórków konserwowych (3-4 sztuki) 1 duza cebula majonez sól pieprz Z tuńczyka odlać olej i podzielić go na mniejsze części. Ryż ugotować w osolonej wodzie, ostudzić. Kukurydzę osączyć z zalewy. Ogórki konserwowe i cebulę pokroić w kostkę. Wszystkie składniki połączyć, dodać majonez, sól, pieprz i wymieszać. ja robie ja podwojnie, wtedy jest co zjesc, daje poprostu wszytkiego razy 2 ;) a i ja wole np ogorki kiszone :) łatwa jest i smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell, ja uwielbiam sałatkę z pora. Jest bardzo latwa i szybko się ją robi. Składniki: Trzy duże pory puszka ananasa seler w słoiku puszka kukurydzy 5 jajek 2 jabłka średnie sól, pieprz Pory przekroic wzdłuż (a jak są grube, to jeszcze na ćwiartkę) i kroić w paseczki. Pokrojone sparzyć wrzątkiem. Odcisnąć. Dodać selera odsączonego z zalewy (można go jeszcze posiekać, zeby nie był za długi), jabłka, jajka i ananasa pokroić w kosteczkę, dodać kukurydzę. Można jeszcze dodać ser żółty lub szynkę, ale ja nigdy nie próbowałam. Posolić i popieprzyć wedle uznania. Pora można nie parzyć wrzątkiem, ale wówczas sałatka jest ostrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Dzziewczyny jesteście nie zastąpione jutro będę odpisywać te przepisy jak wam coś jeszcze wpadnie to piszcie zawsze mi się przyda. Bo dziś już muszę kąpać te malizne moją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
GYROS: 2 PIERSI Z KURCZAKA POKROIC W KOSTECZKE,OBSYPAC PRZYPRAWA DO GYROSA PODSMAZYC NA PATELNIULOZYC NA DNIE MISKI POLAC KETCHUPEM POSIEKAC DROBNO 2 CEBULELUB POR ULOZYC JAKO NSTEPNA WARSTWE NA TO OGOREK KONSERWOWY W DROBNA KOSTKE MAJONEZ KAPUSTA PEKINSKA KETCHUP KUKURYDZA KONSERWOWA MAJONEZ ZIELONA PIERTUSZKA DO OZDOBY DZIEKUJE WAM ZA SLOWA OTUCHY.JESTESCIE KOCHANE.ANIA MA ZNOW ZAPALENIE OSKRZELI,NARAZIE JESTESMY BEZ ANTYBIOWTYKU TYLKO NA INHALACJACH,BO TO BRONHITOWE ZMIANY.MAM NADZIEJE ZE PRZEJDZIE I NIE POJDZIE NA PLUCA!!!! KOSZMAR.CO TO DZIECKO TAK MECZY IJUZ CZASEM TO MI SIE CHCE TYLKO WYC.IZABELL PRYZKRO MI ZE TWIJ NA WYPOWIEDZENIU TEZ MAZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell, bardzo pyszna jest ta sałatka, na którą przepis podała Agasnie. jadłam ją u kuzynki. Agasnie, musisz być dobrej myśli. Bardzo szkoda mi Twojej Anulki, a przede wszystkim Ciebie :( Domyslam sie co przezywasz.. ehhh... z tymi chorubskami... temperatura poszla w góre to wirusy szaleją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Wiktorek od wczoraj ma wysoką temperaturę, kaszle i ma katarek. W poniedzialek prawdopodobnie bede musiala wybrac sie do lekarza . Na razie podaje nurofen obniżający gorączkę, według wskazań lekarza. Efa, Wiktor chyba sie zaraził w kinie. A jak sie miewa Krzysio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po imprezce urodZinowej. wprawdzie Filip ma dziś urodzinki to wczoraj miał wyprawiane . Mały wytrzymal imprezke cała tym bardziej że od godz 11.30 gdzie zdrzemna sie pol godz nie spal do 21 normalnie wytrzymal i dobrze sie bawil. Izabell u mnie wszyscy chwalinli ta salatke 1BROKUL UGOTOWANY pODZIELONY NA ROZYCZKI DO TEGO DODALAM 6 UGOTOWANYCH JAJEK POKROJONYCH I MAKARON UGOTOWANY ZALALAM TO OLIW Z PRZYPRAWAMI NO I REWELACJA. i dodalam szczypiorek jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla Filipka :) Asia Krzysiak jest zdrowy, w tym dniu kiedy bylismy w kinie troche zmarzl i kichal do wieczora ale w nocy spal dobrze, nastepnego dnia juz mu przeszlo. On tak ma, że jak jest ktos chory albo zmarznie to jedynie bierze go na kichanie i zaraz jest oki. ale możlwie że Wiktorek zaraził się w kinie bo wiadomo gdzie ludzie tam zarazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazaczka
No to w końcu udało mi się złapac kontakt z Wami. Co miałam chwile czasu i chciałam wejśc na forum to wyskakiwał mi błąd, ale teraz znalazłam Was i już bedę śledzić to forum. Widzę, że sporo naszych dzieci się rozchorowało. Biedactwa. Moja Anulkę też dopadła choroba. Najprawdopodobniej ja ja zaraziłam, bo bolało mnie gardło i byłam lekko przeziębiona. Także Anulka biedna dostała gorączki prawie 40 stopni i nie mogła spac w nocy. Biedna budziła się co pół godziny, albo co 15 minut. Obie sie nie wyspałyśmy i obie równo chorowałyśmy. Agaśnie, ale widzę, że u mnie nie było tak źle, bo Twoja Anulka męczy się dłużej i poważniej chorowała. Mam nadzieję, że juz jest w miare zdrowa i juz się tak nie męczy. Troche miałam zaległości i u mnie trochę się działo. Ania już chodzi. Zaczęła już pewnie chodzić 2 tygodnie przed roczkiem. 2-go lutego skończyła roczek, a wyprawialiśmy 6-go w sobotę. Mięliśmy tort - lalkę Barbie. Dalismy Ani książeczkę, różaniec, kieliszek i pieniądze, no i Ania wybrała różaniec, a potem kieliszek. Troche przy tym było smiechu. Imprezka ogólnie się udała. Robiłam w domu (obiad, ciasto i kolacja). Goście balowali do 22. Troche prezentów Ania dostała i po kolacji kuzyn Anulki, czteroletni, pomagał rozpakować je wszystkie. Ania dostała złote kolczyki, wózek-parasolka, stoliczek i krzesełko z ikei z serii mamut, rowerek i chodzik-pchacz z Fischera. Ze wszystkich prezentów Anulka się cieszyła, a nasze mieszkanie teraz jest zawalone zabawkami. Anulka teraz bawi się ze mną przy stoliku, siedzi na krzesełku, ja na drugim i ogladamy sobię książeczki i bawimy sie różnymi zabawkami. Musiałam nawet kupić kuferek na te zabawki, bo juz nie mam gdzie je upychać. Ania uwielbia wyciągac wszystko z tego kufra, a ja mam chwilkę zeby posiedziec przy kompie, bo też uwielbia klawiaturę i wyłanczać mi kompa jak siedzę przy nim. Jeśli chodzi o spanie to Ania spi regularnie. Kładziemy ją spać około 20-tej i wstaje między 7-9. Oczywiście regularnie budzi się co 3 godziny w nocy, czyli około 22-24-tej, żeby jej dac smoka, potem około 1-3-ej na mleko i około 5-7-ej znowu na mleko, a potem zasypia jeszcze na troche. W dzień Ania ma jedna lub dwie drzemki. około 11-ej i jak śpi krótko to jeszcze po obiadku idzie spać. Ogólnie w dzień śpi od godzinki do trzech godzin, więc nie jest źle. Zasypia sama w łóżeczku, ale zanim zaśnie to musi się troche powiercić, więc nie ma opcji, żeby spała z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
strazaczka hura jak fajnie ze dotarlas do nas!!!!!!! a wiec razem mialysmy 6 lutego imprezke,moja ania 6 skonczyla roczek.jaki wozek paracolke dostala ania?chodzi mi o model i firme bo ja mam kupic ani tez gdyz dostala od chrzestnych pieniadze na nia. no niestety anuka kaszle nadal,juz sama nie wiem,wydaje mi sie ze nie swiszcze ale chyba jutro zadzwonie do pulmunologa i poprosze o konsultacje,robie jej inhalacje i daje syropzaczelam tez nacierac nogi i plecki ipiersi amolem,i daje jej tez echinacee wieze dla starszych dzieci jest ale moze pomoze bo juz nie mam sily.nawet sok z ebuli i czosnkku i miodu zrobilam.tak by chciala zeywyzzdrowiala i mogla isc spokojnie do zlobka.bardzo teskni za dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj strazaczka, buziaki dla malej :) agasnie wierze, ze Anulka teskni za dziecmi bo Krzys jak widzi dzieci na spacerku to chce mi z wozka wyskoczyć ;) agasnie ja biore pod uwage takie spacerowki z tym, że ja szukam tanich, są dużo fajniejsze ale za większą cene http://allegro.pl/item912975780_coneco_joker_3_kolory_wyprzedaz_modelu.html http://allegro.pl/item911674534_wozek_spacerowy_milly_mally_joker_jocker_najtanie.html Asia jak Wiktor?? lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agasnie1 ten wózek jest firmy PATTI, ale nie wiem jaki model. Ja chciałam dla Ani taki najmniejszy i najzwyklejszy, bo mam spacerówkę. Nie ma daszka i barierki z przodu. Ania juz go lubi, bo bawi się z tatą w mieszkaniu w rajdy wózkiem. Wsiada do niego i tata jeździ z nią po całym mieszkaniu. Ania jest wtedy wniebowzięta. Moja Anulka też uwielbia dzieci. Jak widzi sie z kuzynami (4 lata i drugi pół roku), to chodzi za starszym, a młodszego zaczepia. Ona w ogóle uwielbia towarzystwo. Na roczku to tak jej się podobało, że tyle ludzi, że nie chciała spać po południu. Nie złożyłam jeszcze życzeń Waszym maluchom z okazji pierwszych urodzinek, więc wszystkiego najlepszego. Niech są zdrowe, radosne, uśmiechnięte i mało chorują. Buziaki dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×