Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaW

Luty 2009

Polecane posty

Gość dziuchna7
czesc dziewczyny.rowiniez tu przybywam,bo cos im ten nowy pampers nie wyszedl. misiak za tydzien w niedziele ma roczek:)jak ten czas leci:) co dajecie do jedzenia dzieciaczkom?bo my jeszcze na obiadkach plus probowanie roznych rzeczy z naszych talerzy(ale nie wszytsko).do kiedy na tych obiadkach?od paru dni nie chce jesc.ewnwtualnie owoce.moze juz nie chce tych jalowych?jakimi ziolami/przyprawami moge jej olepszyc ich smak?gdzie jest agasnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem 3 lub 4 razy w nocy próbowałam dac butle ale za chiny sie nie tknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KITIKAT-
Cześć! Mogłabym dołączyć? Mam córcie z lutego 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KITIKAT-
przepraszam miało być *2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne zapraszamy!! Im nas wiecej tym lepiej :) Wiktor zasypia kolo 21.30 i spi do 7.30, ale bywa, ze w nocy budzi sie z trzy razy na cycusia, a jak mu sie zachce kupkę to mamy godzinę przerwy w spaniu ( np. miało to miejsce zeszłej nocy. Przerwa w spaniu miedzy 3.00 a 4.00) :/. A w dzien spi tak z 1.5-2 godzinki od 12.30 do 14tej. Co do karmienia, to Wiktor próbował juz wszystko oprócz smażonego, ostrego oraz fast foodów. Rano daję mu na śniadanie kromeczkę z wędlinką lub serkiem topionym lub powidełkiem. Na obiad zupkę jarzynową/pomidorową/krupnik/ogórkową/rosół z makaronem/ryżem/kaszą, a na deser jabłko/banan/lub słoiczek z owocami, poza tym czasami chrupki kukurydziane, biszkopty no i oczywiscie cycus. Byłysmy z Efa i naszymi maluszkami na masazu. Chłopaki świetnie sie dogadywały, także na pewno nie zakonczy sie na tym jednym spotkaniu :) Moze sa jakies dziewczyny z Krakowa lub okolic, które chciałyby zapisać sie na takie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
hej witam.melduje sie i mam nadzieje ze jakos tu przetrwamy. kaja milo cie widziec no mam nadzieje ze pampers cos zrobi z forum ja to wogole nie moge znalec forum ale i tez cos mi komp muli. we wtorek ania idzie znow do lekarza bo mial apobierana krew i zobacymy jak wyniki po tym zapaleniu pluc wyjda czy moze isc do zlobka.zaczyna stawiac sama pierwsze kroczki. a no i ma znow katarek troche .boimy sie czy to nie alergia 2 lutego idziemy do pulmunologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agasnie fajnie, ze sie odezwalas. trzymam kciuki za Anie zeby jak najszybciej doszla do zdrowia. mam nadzieje, ze to nie alergiia. a pampers to przegiol pałe z tego co widze to wszyscy na forach wkur.... Cysiek ostatnio nauczyl się pieknie schodzic z lozka tyłem ale czasami go korci i chce sprobowac jak to jest zejsc na głowke :/ juz potrafi przejsc pokoj na dwa razy bez trzymanki wiec musze pomyslec o butach do chodzenia, kupila jedne ale sa nieusztywniane z tylu wiec lipa :/ Asia bedziecie jutro? kiedys pisalas o wozku spacerowym, szukalam na allegro ale takiego nie bylo, masz jakis link z tym wozkiem? i ile kosztuje? a fotelik samochodowy macie super... odzywajcie sie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujemy sie! Oliwia juz potrafi sama chodzic od około 9 miesiaca my mamy coneco traper ale jest ciezki i niezbyt przyjemny w prowadzeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa oczywiscie, ze bede ;) musze zrzucic kilka kilogramów, moze ta gimnastyka sprowokuje we mnie chęć wskoczenia na orbitreka. Był czas, ze biegałam na nim codziennie przez trzy tygodnie, ale przyszły świeta Bozego Narodzenia i zapał opadł :( Efa wózek jest firmy peg perego pliko p3 completo http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=631 Zdecydowalismy sie na niego tylko dlatego, ze ma dosc wysokie oparcie. Jak wkładalismy Wikusia do innych wózków, to praktycznie oparcia wystawały tylko troszke nad jego główkę. Jestem bardzo z niego zadowolona, jest lekki, mobilny i bardzo praktyczny. Minus to cena :/ Ale myslimy o drugim dzidziusiu, wiec te koszty dzielilismy na dwoje ;P Agasnie zycze szybkiego poworotu do zdrówką :( smutno, jak nasze pociechy chorują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, widać, że Krzysiu silny chłopczyk, wiec nie dziwię się, ze juz tak śmiga ;) Wiktor jeszcze długo nie zacznie chodzić, uświadomiła mnie o tym pediatra. Powiedziała, ze jest duzym i ciężkim dzieckiem, a takie dzieci wszystko robią później. Efa tak sobie myslalam o tym, ze Krzysio sie budzi w nocy. Moze jest mu za gorąco? U nas każda próba przykrycia go kołdrą konczy sie pobudką, mimo, ze spi tylko w body z długim rękawkiem, a temperatura u nas w pokoju to 19-20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wozek swietny ale cena strasznie wysoka. ja chce kupic spacerowke na wiosne bo ten wozek, ktory mamy (chociaz mnie wkurza ze wzgledu na swoje gabaryty i wage) to jest bardzo wygodny na sniegu, ma duze pompowane koła i bardzo wygodnie sie nim jezdzi po kazdych nierownosciach. wydaje mi sie, ze Krzys jednak bedzie wolal na nozkach biegac i nie chce tez zaduzo kasy wydać na ten wozek, mam jeszcze spacerowke uzywana ale jest tez dosyc duza,wiec mysle o takiej parasolce ale rozkladanej, najlzejsza widzialam na allegro 5kg. no a Wiktorek rzeczywiscie wielki chłopak, ma dwa razy więsze rączki, stopy od krzysia :) ale nie wydaje mi sie zeby to bylo powodem pozniejszego chodzenia, zreszta zobaczysz, dzieci w wiekszosci zaczynaja chodzic w wieku ok roku a do roku to mu jeszcze zostało... fajnie, że bedziecie, w rzeczywistości jestes taka sama jak na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, to prawda, najlepsze na śnieg są pompowane koła. Ten wózek nie pojedzie na wysokim śniegu, ale na szczescie u nas na bieząco było odśnieżane, więc nie mieliśmy problemów podczas spacerów. Z pompowanymi kołami mieliśmy gondolkę, super była. Efa, mam nadzieje , ze to dobrze, ze jestem w rzeczywistosci taka jak na forum ;> Dobrze by było, zeby reszta dziewczyn do nas dotarła. Ciekawe jak sie maja pozostałe maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia_4
Cześć dziewczynki. U nas w porządku mały chodzi sobie non stop normalnie trudno żeby posiedział chwilke. Mamy juz 5 ząbek. Na szczęscie filipek nie choruje nie był ani razu chory 2 razy tylko przeziębiony.Agasnie strasznie współczuję mam nadzieję że Ania szybciutko wróci do zdrówka. My mamy wózek atlantic espiro na śnieg jest dobry bo ma duże koła pompowane ale ogólnie to jest strasznie ciężki i też myślimy zmienić wózek na lżejszy na wiosnę. A co do chodzenia dzieci to wiadomo każde dziecko rozwija się inaczej ale przyjdzie czas na każdego maluszka i pójdzie sam na nóżki. A ile ważą wasze dzieciaczki bo mój to około9 może 9,5. U nas w domu nie może być za gorąco wogóle nie odkrecamy kaloryferów tylko na godz dwie bo mały nam nie będzie spał tylko budził się cały czas też mamy około 20 stopni w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mój Szymonek też przejdzie przez pokój sam od tygodnia sam stawia kroczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wskazuje na to, ze Krzysia w nocy boli brzuszek :( ja mu nie daje "dorosłego jedzenia" nic a nic a ma jakieś problemy :( ja zakręcam grzejniki przed snem i temperatura wacha się od 22 do 21 nad ranem, chyba sprobuje jak monisia wyłączyć kaloryfery dużo wcześniej zeby była niższa temp. Asia Ty płaciłaś za usg brzuszka czy miałaś skierownie? może zrobie mu usg może coś jest nie tak? apropo napisałam do Ciebie na NK :) dzisiaj dzieciaki się nie pobawiły, Krzysiaka chyba speszył tłok :/ no a Wiktorek był śpiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ rzadko która sie odzyw no ale cóż maluchy wzywają! u nas w domu jest bez przerwy 16 17 stopni pozdrawiamy!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, mielismy skierowanie na usg brzuszka. Zrobilismy je w Diagammed'zie na ul. Wiślnej 9/2 http://www.diagammed.com.pl/index.html Gdzie chodzisz z Krzysiem do lekarza? Ja mam super pediatre w przychodni. Teraz nie ma rejonizacji, mogłabys sie do niej zapisać. Kaja, to prawda mało zaglądamy, ale dzieci sa takie absorbujące... a jak do tego dojdzie sprzątanie, gotowanie to juz kopmletnie nie ma czasu na przyjemności ;) Monisia, mój Wiktorek gdy miał 9 i pół miesiąca ważył 10 250 g, dzis pewnie juz z 11 kg, wtedy byliśmy na 75 centylu. Jesli chodzi o przyprawy, to ja stosuje majeranek, pieprz, lubczyk i zielona pietruszka, sół (niewilka ilość) Na osesek.pl mozna znaleźć ciekawe informacje nt. żywienia niemowląt i co kiedy w jego diecie. U nas w nocy jest 19 stopni i efekt jest taki, ze ja jestem po uszy przykryta kołdrą, a Wikus śpi odkryty, bo jest mu gorąco. Jestem bardzo dumna z mojego syneczka. Nauczył się schodzić tyłem z łóżka :D spodobało mu sie raczkowanie do tyłu ;) Agasnie co u Ciebie? Jak sie czuje Anulka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh rzeczywisce tu pusto :( :) Izabell, co słychać? Pewnie Szymonek juz chce chodzic i musisz go asekurowac, dlatego nie masz czasu zeby cos naskrobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak nie ma naszego forum to jakoś dziko.... Asia właśnie szukamy pediatry, a Wy macie swojego w krk czy tam u was? myśle, że powinniśmy odwiedzić alergologa, jak mówiłam lekarce tej na wiosce żeby dała skierowanie to twierdziła, że nie ma potrzeby bo skaza to normalka, teraz jak jesteśmy w krk i mam wszędzie dostęp to się za to wezme bo już się w tym wszystkim pogubiłam i czasami już nie wiem sama co go uczuliło. a czytałam, że czasami jak dziecko ma zmiany skorne to alergolodzy zalecają podawanie w małych ilościach tych najsilniejszych alergenów. jakas diagnoza musi być bo mi już brak pomysłów jak postępować. po lacidobaby śpi lepiej, dwie nocki super przespał, trzecia już bez rewelacji. przy alergi jelita nie pracują tak jak powinny. temp w pokoju nie ma znaczenia. kaja a jak chodzicie ubrani przy takiej temp.? bo jak dla mnie to zimnooo musi być w takim domu ;)ja bym chyba zamarzła, ale każdy jest przyzwyczajony inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Cześć laseczi jestem jestem zaglądam tu codziennie tylko tu straszna cisza :( Szymonek chodzi już sam sam się już puszcze od mebli i sobie idzie tylko nie nabrał jeszcze nawyku patrzenia pod nogi :) i jak dochodzi do celu czyli do mnie bądź do męża to przy końcu już nie robi 2 ostanich kroków tylko rzuca się :) A co u was piszcie więcej i częściej ja naprawdę zaglądam tu nawet kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
ale cisza :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale was zaniedbałam. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego forum. A u nas w porządku , Pati zdrowa. Nie chce chodzić, czasem się zapomni i przejdzie 3 kroczki ale na tym koniec. Ona po prostu kocha raczkować ;) za 2 tyg pierwsze urodzinki aż się wierzyć nie chce. Wyrzynają jej się dwójki. słyszałam ze najgorzej jest przy kłach jak sadzicie? ja przyzwyczaiłam Pati do naszego jedzenia. Praktycznie je to co my tylko ze przed zaprawianiem np zupy jej odlewam , mało solimy :) i jest strasznym pieszczoszkiem, najchętniej by na kolankach u mamusi siedziała :P ciesze się ze jest pogodna, niemarudna, mało płacze. A co do prezentu na roczek to dostanie od nas wózeczek z lalunia. Wiecie... ja to się wiosny doczekać nie mogę. Zrzucimy te kurtki szaliki no i dzieci będą więcej na świeżym powietrzu. A tu prognozują po 15-20 stopni na minusie brrryyy ale za to ciepło Was pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
WITAM SERDECZNIE BARDZO PRZEPRASZAM ZE SIE NIE ODZYWALAM ALE...SIE NAROBILO. ALE PO KOLEI.NO WIEC 3 DNI BYLAM Z ANIA W SZPITALU NA PULMUNOLOGI.WYNIKI JUZ SA DOBRE .OKAZALO SIE ZE TO PO TYM ZAPALENIU PLUC JESZCZE TAK TO ZLE WSZYSTKO WYGLADALO.NAJWAZNIEJSZE ZE JUZ OK.MUSIMY ROBIC INHALACJE Z SOLI I NAWILZAC NOS SOLA FIZJOLOGICZNA BO MA BARDZO PRZSUSZONA SLUZOWKE.NO I MIESIAC CZASU MUSI BRAC ZELAZO.MM NADZIEJE ZE NIE ZASZKODZI TO JEJ ZABKOM. NO I TAK SIE NAROBILO. ANIA MA 7 ZEBOW,WAZY 9285G.ZACZYNA STAWIAC SAMODZIELNE KROCZKI. WOGOLE TO JEST KOCHANA.MOZE TERAZ UDA MI SIE CZESCIEJ AGLADAC NA FORUM BO MAM ZWOLNIENIE DO 28 STYCZNIA.A O 1 LUTEGO CHYBA WROCIMY JUZ DO ZLOBKA.CIEKAWE JAK TO BEDZIE BO ANIA NIE CHODZILA OD 22 GRUDNIA.SZOK. POZATYM MIALAM TROCHE Z SYNEM NAUKI BO TO SEMESTR ALE NADAL JESZCZE JEST BO MUSI ZALICZAC Z NIEMIECKIEGO. KRCZE JAK TU DOTRZEC DO RESZTY DIEWSCZYN.NAJGORZXEJ DO TYCH CO DOPIERO SIE ODEZWALY A NIE MA ICH NA NK.POLECIELI W KULKI NA PAMPERSIE.NAPEWNO GDZIES JEST NASZE FORUM TYLKO GDZIE TO JEST PYTANIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE AHA CO DO WOZKA TO JA CHCE KUPIC SPACEROWKE-PARASOLKE Z BUDKA I REGULOWANYM OPARCEIEM.FAJNA JEST Z CHICCO ALE TROCHE DROGA.WIDZIALYSCIE COS CIEKAWEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki przepraszam ze tak malo pisze ale nie mam czasu dziecko pochlania cala mojja uwage a do tego praca. agasnie wspolczuje bardzo z powodu choroby malej i zycze zeby wszystko sie dobrzezakonczylo i zeby mala nie chorowala. czy wy bylyscie z dziecmi u ortopedy bo ja slyszalam ze jak dziecko juz zacznie hodzic to tzeba isc na wizyte. ja juz sie zapisalam z malym do ortopedy tym bardziej ze on juz ladnie sam chodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie, Agasnie łezka sie w oku kręci jak czytam o Twojej Anulce :( Bedactwo, co musi przejść... Agasnie przytul i ucałuj ją mocno w główkę ode mnie :(:( Agasnie jest nasze forum na Pampersie podajże na drugiej/trzeciej stronie. Wkleiłam tam linka z tym forum. Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn do nas trafi. mam duzy zal do administrratora pampersa, ze zniszczyl taki kawał naszej dobrej roboty :/ Kochane nie bedzie mnie w przyszłym tygodniu, wyjezdzam do mamuski. Liczę, ze sie rozpiszecie i bede miała duuuuuzo zaległości do odrobienia ;) Pozdrawiam Was i mocno całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Agaśnie przytulam mocno kochana nasza biedna Anulka :(:(:( Miejmy nadzieje że teraz już będzie tylko lepiej przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE ZA WASZE WSPARCIE!!!ANULKA CZUJE SEI DOBRZE.DZIEKUJE ZA TE WSZYSTKIE CALUSKI I USCISKI.SZKODA NASZEGO FORUM,TYLE Z NAMI PRZESZLO I TYLE TAM NASZEJ HISTORI...ALE WIECIE CO NAJWAZNIEJSZE ZE SIE NIE DALYSMY I NADAL JESTESMY RAZEM. MOJA ANULKA WOGOLE MA TERAZ WILCZY APETYT.WCZORAJ ZJADLA TAKI DUUUZY KAWALEK RYBKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasnie1
NO WLASNIE BEZ SENSU ZE TAK ZMIENILI STRONY I WOGOLE NIC NIE MOZNA TERAZ ZNALEZC A STRONY OTWIERAJ SIE JAK MUCHA W SMOLE NIE UBIZAJAC NIKOMU.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×