Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HIVplus Girl

Robiłam badania na HIV i wynik jest dodatni, czy to koniec mojego życia???

Polecane posty

Gość Juz mamy grudzień
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno wzbudzony Bakuś
Ja ostatnio wzbudziłam na sobie mojego psa 3 letniego RODWAILERA Bakusia w okresie jego wzmożonej chcicy czyli w okresie świąt Bożego Narodzenia bo w tym okresie psy mają największą chcicę. Wcześniej trzymałam go na głodzie seksualnym przez półroku pilnując aby przez ten czas ani razu nie wydał smarów. Po tak długim okresie pies miał taką chcice że jak go do siebie dopuśćiłam sunął ze dwa razy w mój rów i doznał bardzo silnego stanu zacietrzewienia wydalając tyle smaru że zapaskudził mnie w pieruna. Do tego wył z podniecenia które po tak długim okresie głodu seksualnego było tak silne że trwało okolo 10 minut a pies siorpał smarem jak poj**any. Jak się wznieciłi wyspermil to ze mnie zlazł a ja przez tydzień nie mogłam domyć siebie tego sluzu a kijanki zapchały gęstą galaretą moją jaskinie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierd**enie kotka za pomocą
młotka !!! Nie chodzi o zdradzanie czy uprawianie seksu na "prawo".. Nikt nie ma NIC do ukrycia ? Zupełnie nic ? Każdy tu rzucajacy inwektywami jest nieskazitelny ? Nosz kur**a mać.. Tabula rasa normalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byc prowo bo
skads sie jakos ludzie z HOVem biora i wscale nie jest ich tak malo, kazdy przezywa tragedie, jego rodzina tez. Nie myslcie, ze koło was takich nie ma, sama sie dowiedzialam o HIVie w znajomej tzw porzadnej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Wiesz co ci powiem?:O To ze ty sie zarazilas nie jest wazne. Modl sie teraz, aby bogu ducha winny czlowiek, czyli twoj maz nie zarazil sie od ciebie, bo jak tak sie stanie, to nie wiem jak bedziesz mogla z tym zyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie prowo to trzeba > dobrze powiedziane, banda patafianów, swojej moralności nei oceniają, bo niby po co - lepiej innych gnoić. Nie znamy sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wies zkim jest jej mąż? może ją walił po rogach przez cale malzenstwo tylko mial wiecej szcescia od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Za zdrade spotkała Cię najwyższa kara, nie bede Ci współczuł bo kurwiszczom się nie współczuje. Pożyjesz max 10-15 lat jak bedziesz się leczyła, smierć w bólu i męczarniach, pierwsza wieksza choroba typu zapalenie płuc zabije Cię. Radze powiedzieć męzowi, przyznać się że ożenił się z kurwiszczem i niech chłop idzie się przebada, bo jeżeli zaraził się od Ciebie aids to nie dość że będzie rozwód to jeszcze może oskarżyć Cię o zarażenie smiertelną chorbą za co albo zamkną Cię do pudła albo będziesz płaciła na jego leczenie ciężkie pieniądze ( średni koszt miesięcznego leczenia dobrymi lekami to 10 tys zł ). Dzieci zostaną Ci odebrane z uwagi na fakt że rozpad małżeństwa jest z Twojej winy ( zdrada ), wieć przygotuj się że będziesz dodatkowo płaciła męzowi alimenty na dzieci. Jeżeli ktoś mi nie wierzy polecam zapoznać się z Kodeksem Cywilnym i Kodeksem Karnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej się jeszcze podniecci
e!!! No dalej!!! Bando naiwniaków :D A autor siedzi sobie, zaciera rączki z radości, że tyle maluczkich udało mu się z równowagi wyprowadzić :D To miejsce to wylęgarnia pierwszych naiwnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiec_alfa_100> faktycznie TYPOWY SAMIEC Z CIEBIE. Najchętniej byś ja powiesił na suchej gałęzi, ciekawe jakie ty masz grzeszki na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o naiwnosć, kontynuujemy temat,ktory móglby byc sytuacją hipotetyczną i obserwujemy reakcje w tej grupie. Czy ta sytuacja jest prawdziwa? Tak jest, to się zdarza codziennie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może zanim zaczniemy sobie
wycierać mordy cudzymi błędami, spójrzmy na siebie i w okół nas. Czy aby napewno my i nasi bliscy są tacy zajebiś*i.. Rozejrzyjmy się, bacznie poobserwujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiem wiem
"Nie chodzi o naiwnosć, kontynuujemy temat,ktory móglby byc sytuacją hipotetyczną i obserwujemy reakcje w tej grupie" Pacany, które się podnieciły zawsze potem udają, że sytuacja hipotetyczna :D:D:D Jakie to zabawne:D Udało mi się dzisiaj to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Akurat takich grzechów nie mam, owszem miałem jednorazowe skoki w bok ale zawsze używałem prezerwatywy bo zawsze takową noszę w portfelu na wypadek takiej "przygody". Teraz możesz mnie obrazić bo na to czekałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tak tak wiem
Oczywiście, że hipotetycznie również można się pokłocić. Do garów jak Ci sie nudzi ! Won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej się jeszcze podniecci
taaaa :D hipotetyczna :DDD pazury z podniecenia pozżerali a teraz hipotetyczna :D A co tu dyskutować hipotetyczną jak to już na necie i wszędzie indziej, włączając głupawe seriale tv, było przewałkowane? Chyba nie wmówicie, że sam temat was uwiódł?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Może zanim zaczniemy sobie, Sa bledy i bledziki, takie ktorych konsekwencje ponosimy my i takie ktorych konsekwencje ponosza niewinni ludzie. Jesli ktos swiadomie naraza zdrowie i zycie drugiego czlowieka, to nie ma usprawiedliwienia dla niego i fakt, ze nikt nie jest swiety nie jest zadnym argumentem:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samiec_alfa_100
Przyznałeś się swej żonie po tych skokach w bok, że wyszła za kurwiszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazia Ty to masz najebane
Ma nie mowic mezowi jak sie zarazila?:O Dwie inne mozliwosci to transfuzja lub strzykawka. Innych nie znam. Czyli maz niby nie wiedzialby o czyms tak powazny jak transfuzja albo co powie, ze zaczela cpac ciezkie dragi i przy okazji zlapala HIV? Wez sie zastanow co mowisz, bo zal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frenti
a ty co ? kolejna swieta krowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Nie mam żony jeżeli już, jestem wolnym facetem i moge robić co chce. Skok w bok to złe określenie raczej chodziło o przygode na jedną noc. Raz w życiu zdradziłem, zraniłem tą osobę bardzo i postanowiłem wiecej tego nie robić wiec nie wchodze w żaden powazniejszy związek. Owszem mam teraz koleżanke z którą planuje coś wiecej dlatego zmieniam swoje zycie. Teraz możesz smiało rzucić kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Nie, kolejna osoba, ktora nie jest skonczona kretynka, aby a) zdradzac b) robic to bez gumki Jestes tak wielka kretynka, ze nawet zdradzic porzadnie nie potrafisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli byl kontakt seksualny z męzem po stosunku z tamtym mezczyzną, napewno jest chory. co Ci strzelilo do glowy, zeby zdradzac meza i to bez bez zabezpieczenia. nirstety musisz teraz poniesc konsekwencje... takie jest zycie. niestety brutalne,ale nabardziej meza mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samiec_alfa_100
Oczywiście, że bym rzuciła kamieniem. Gdzieś, ktoś (mądrze, bądź nie) powiedział, że jeśli raz zdradziłes, będziesz to robił ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Może i masz racje, ale ja postanowiłem że wiecej tego nie zrobie i zamierzam tego dotrzymać, możesz mi wierzyć lub tez nie to jest Twoja wola czy mi uwierzysz. Nie uwierzysz to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samiec_alfa_100
Chciałabym uwierzyć, aczkolwiek wolałabym za 5- 10 lat Cię "spotkać" i "usłyszeć" iż wytrwałeś w swych obietnicach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Wątpie żebyśmy się spotkali tutaj jutro a co dopiero za 5-10 lat :). Wiec nie bardzo mam Ci jak powiedzieć to po takim czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś pewna że właśnie tak
się zaraziłaś? A może zaraziłaś się od męża który o tym nie wie, albo od partnerów któregoś z was zanim się poznaliście itp. Pierwszy raz zrobiłaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samiec_alfa_100
Jak to sie mawia: "Nie zbadane sa wyroki boskie" ewentualnie "Nigdy nie mów hop, póki nie przeskoczysz" ;-) Uparcie (może infantylnie) wierzę w to, iż jeden błąd zmienił Twe podejście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrać dzieci
tej kurwie bo pozaraża. a do tej mądrej co tu mówi ze są tylko jeszcze dwa inne sposoby zarazenia "tranfuzja i dragi" to masz w głowie najebane przygłupie. własnie dlatego wiem ze to prowo....kto zasiegał by rady u takich idiotów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×