Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renn16

Mezoterapia igłowa szkodzi!!!!????

Polecane posty

Gość renn16

Tydzień temu poddałam się zabiegowi mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym pod oczami i jestem załamana!!!! Na własna prośbę zrobiłam sobie krzywdę!!! Na trzeci dzień po zabigu, kiedy ustąpiła opuchlizna (coś strasznego! ) rano myślałam, że zemdleję. Pod oczami skóra pomarszczona jak u krokodyla i ogromne wysuszone zmarszki! Mam 38 lat i skórę raczej zadbaną, zmarszczki były dotychczas widoczne tylko z bliska, w świetle dziennym. Zarówno lekarz, który wykonywał zabieg jak i kosmetyczka z której usług korzystam twierdzi, że skórę mam w wyjątkowo dobrej kondycji. Na zabieg pod oczami zdecydowałam się by "przedłużyć jej młodość", zapobiegać starzeniu, nawilżyć, poprawić... Teraz jestem załamana. Wprawdzie minęło kilka dni i jest nieco lepiej, ale i tak dużo gorzej niż było. To wyglada tak, jakby moja skóra pod oczami wypiła całą wilgoć z naskórka. Koleżanki w pracy, którym nic nie mówiłam o zabiegu spytały co się stało, że się postarzałam o 10 lat! Ratujcie, może ktoś wie co się mogło stać, czy to błąd lekarza? Czy zdarzały się już takie przypadki? Czy to można jakoś poprawić? Czy robiony 2 miesiące temu zabieg FOCUS RF mógł mieć na to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka_71
ja jestem bardzo zadowolona, mam 33 lata i tez problem ze spływającą twarzą po schudnięciu i stresach. Ten zabieg poprawił mi owal twarzy i pojędrnił cerę, wyglądam promiennień i kilka lat młodziej. Nie wiem wiec skad teksty ze szkodzi, mozliwe, ze szkodzi jak robisz to w złym zakładzie, ja robilam w Keramedzie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contente
Jestem w w trakcie zabiegów mezoterapii iglowej. z efektów jej jestem bardzo zadowolona. Skorę mam napiętą i rozświetloną. Polecam ten zabieg wszystkim paniom szczególnie o skorze wiotkiej, delikatnej. Zanim podjelam decyzję, o zabiegach mezoterapii dużo czytalam i konsultowalam się. ważne jest przede wszystkim aby trafic do profesjonalisty, pracującego z preparatami wysokiej jakości.Na pewno na jakości nie wolno oszczędzać, może to się wiązac ze skutkami ubocznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaRysia
Nic mi nie wiadomo o tym by mezoterapia igłowa tak zaszkodziła :( Stawiałabym bardziej na albo reakcję alergiczną na jakiś składnik koktajlu albo może termin ważności preparatu :/ Być może nawalił tu lekarz...A przyznawałaś się lekarzowi o RF? Z tego co wiem pomiędzy takimi zabiegami powinien być zachowany jakiś odstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szkoda, że ten wątek był założony tak dawno, ale tak czytam, bo szukam wiadomości na temat mezoterapii igłowej. A odnosząc się do szkody wyrządzonej przez mezo to ja raczej zwaliłabym winę na RF. Sama prawie rok temu byłam na IPL z RF i to był największy błąd w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele skuteczniejsze są zabiegi mikroiglowe rollerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma też była bardzo niezadowolona z mezoterapi najpierw było lepiej ale potem 1 tydzień po zabiegu coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie ją robiła, że taka niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie wykonana mezoterapia nie szkodzi problem leży albo w lekarzu i błędnym wykonaniu albo w użytym preparacie albo w pacjencie, który nie poinformował osoby wykonującej zabieg o wszystkim. dlatego właśnie należy odpowiednio dobierać lekarzy. my mamy jednego sprawdzonego i razem z rodziną i znajomymi trzymamy się tylko Lichaja. ale lekarz nie jasnowidz - nie może wiedzieć o przebytych zabiegach czy branych lekach - to wszystko trzeba zgłaszać PRZED zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w salonie nie trzeba nic mowić, bo zawsze jest ryzyko, że o czymś się zapomni. Dlatego każdy dostaje przed zabiegiem do wypełnienia specjalną kartę z zestawem pytań. Miałam robioną mezoterapię mikroigłową rollerem, a serum było z peptydami biomimetycznymi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Zrobi Ci porządną mezoterapię , a zapewniam Cię, że taka sytuacja jaką przeżyłaś w poprzednim gabinecie więcej się nie powtórzy, to jest bardzo doświadczona kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata.Na MeZo chodzę regularnie od 2 lat (co 3 mies) Jestem mega zadowolona!Nam skore jak nastolatka ,po zabiegu czasem pojawi sie jakis siniaczek ale rzadko Ja po wypróbowaniu metody ręcznej i pistoletem zdecydowałam sie na pistolet Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze ja robię w Krakowie...jak ktos chce moge dać namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda jesteś dopiero 33 lata i już masz tak zniszczoną skórę że na zabiegi musisz chodzić? Trzeba było nie chodzić na solarium i nie nakładać na gębę kilku warstw tapety to byś wciąż miała skórę jak nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na mezoterapię JUVEDERM VOLITE do Kliniki Zakrzewscy do dr Marcina Zakrzewskiego. Dla mnie jest to o tyle wygodne, że zabieg powtarza się jedynie co pół roku. Z moim napiętym grafikiem ta opcja bardzo się sprawdza - na pewno nie miałabym czasu chodzić tam częściej. Efekt się spokojnie przez te pół roku utrzymuje więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam skutki uboczne po mezoterapi, skóra pod oczami 10 lat starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak

zobacz ofertę tej kosmetyczki http://anetta.com.pl/mezoterapia-iglowa-3/, moje koleżanki korzystają z jej usług, może i ciebie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Z mojego doświadczenia wynika, że mezoterapia zrobiona przez doświadczonego lekarza nie może szkodzić. Mam porównanie, bo kiedyś zrobiłam zabieg u kosmetyczki, a niedawno w Kaczyńscy Clinic. Komfort zabiegu, rekonwalescencja, efekt - wszystko bez porówania. Także polecam tę klinikę i jeśli kiedys jeszcze zdecyduję się na jakiś zabieg estetyczny, to na pewno tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smietiana

Też nigdy nie miałam z tym problemu. Ale mam zaufany salon (Estela w Gdańsku, niedaleko SKM Oliwa), w ktorym robię też inne zabiegi panie nigdy nic nie zepsuły. Ostatnio zrobiłam BB glow skin - coś cudownego. Nigdy nie miałam tak rozjaśnionej i odżywionej skóry. Od razu wydaje się młodsza. Dlatego polecam takie zabiegi wszystkim i jeszcze nikt mi sie nie skarżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia33

Dla mnie jest to jeden z lepszych zabiegów na twarz jestem bardzo zadowolona ponieważ moja skóra jest nawilżona i zauważyłam, że zmarszczki są dużo mniej widoczne. Warto spróbować! 🙂 Na mezo chodzę do kliniki Proclic we Wrocławiu  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

ja uwielbiam ten zabieg i chodzę do salonu   THALGO DAY SPA & SALON w Warszawie. Za jakiś czas znowu idę na ten zabieg ale na celownik biorę teraz twarz+szyja+dekolt ... już nie mogę się doczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mezoterapia to zdecydowanie dla mnie zabieg numer jeden. Dzięki niej wyglądam zawsze na wyspaną, wypoczętą i...młodszą:) Przeważnie starałam się planować tak zabieg, by wypadał w piątki:) Dzięki temu miałam dwa dni, by móc nie pokazywać się ludziom. Zaraz po zabiegu ma się całkiem sporo siniaków na twarzy.  Ostatnio jednak zrobiłam mały eksperyment i poszłam na Vital Injector2 w estetica na sławkowskiej - miło zaskoczenie, bo nie poajwiły się sińce a i zabieg nie bolał 🙂 raczej do klasycznej nie wrócę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Również jestem bardzo zadowolona z zabiegów mezoterapii. Naprawdę widać efekty po tych zabiegach.  Co prawda ja chodzę do kliniki Esderm we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

Jestem od dwóch lat wielką fanką mezoterapii. Raz na pół roku, chociażby nie wiem, co się działo - ROBIĘ! Efekt jest taki, że mam naprawdę super skórę i nikt mi nie daje tyle lat, ile naprawdę mam. Do tej pory przez dwa dni po zabiegu wyglądałam mało reprezentacyjnie - sińce, krwiaki itp. Ostatnio jednak wypróbowałam  Vital Injector2 w estetice w Krakowie. To nowość - efekt klasycznej mezoterapii ale bez siniaków “po”. Fajna sprawa, bo już nie muszę tak manewrować, by umawiać się na zabieg w piątek (by przez weekend nikomu się nie pokazywać…).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam 40 lat i nie mam zamiaru iść na zabieg.

Dobry krem i odżywianie robi swoje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart

Jak dla mnie mezoterapia wygrywa jeśli chodzi o wszystkie zabiegi medycyny estetycznej. Regeneruje, nawilża, napina, no skóra jak nowa! Próbowałam w Krakowie różne techniki i kliniki, wierzcie mi. Teraz już od półtora roku jest wierna mezoterapii w SCM estetic właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka

Mezoterapia igłowa jest bardzo dobrym, bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, o ile jest przeprowadzona prawidłowo, przez profesjonalnego lekarza, w sterylnych warunkach… Jak się źle trafi, to efekty niestety marne, jak ze wszystkimi zabiegami, operacjami itd. 😞 Dlatego podzielę się informacją o dobrej klinice Radzikowska Clinic, ja tam akurat chodzę na różne zabiegi (także kosmetologiczne) i po mezoterapii igłowej wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika

no ja odkąd chodze na mezoterpię to zauważyłam ogromną poprawę jeśli chodzi o skórę. Ja akurat chodzę do Derma Clinic na warszawskich bielanach bo mam pewność, że tam używają najlepszych preparatów i urządzeń. I to też własnie przynosi najlepsze efekty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Sama świadomie zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej i nie żałuje. Aczkolwiek z pomocą tej metody leczyłam wypadające włosy na głowie, w krakowskiej klinice vesuna. metoda skuteczna, po kilkunastu tygodniach włosów miałam zdecydowanie więcej no i oczywiście w dużo lepszej kondycji niż wcześniej. Nie żałuje, że zdecydowałam się na serię zabiegów. Odkąd udało mi się odbudować włosy, dbam o nie. Mniej prostuje, suszę i stosuje wyłącznie naturalne kosmetyki do ich pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×