Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

hej dziewczyny, mi swieta mijaja dobrze :) Objedzona jestem , ale coz od stycznia i tak trzeba przejsc na diete, zeby zrzucic zalegajace 2 kg :) a na razie coz...jedzmy jedzmy i cieszmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nawet nie chce jeść,ciasta stoją i czekają na "lepsze czasy" ;) pewno wylądują w zamrażarce ;) dziś wróciliśmy od moich rodziców,jutro jedziemy do teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - ja nie wiem po co u nas tyle ciasta hehe :) pewnie tez cos wyladuje w zamrazarce :) Ale najlepsze jest to ze w niedziele rpzyjezdza moj ukochany :) Ale coz prezentu dla niego jeszcze nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Izabelka mi się wydaje że ty będziesz dla niego najlepszym prezentem:). Długo się nie widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-trudno ;) nie martw się,dostanie z opóźnieniem to się nic nie stanie ;) ajjj ma rację-Ty to najlepszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
to nie tak źle,chociaż zależy jak na to patrzeć:( jak mój mąż był za granicą to widzieliśmy się raz na pół roku:(.Strasznie tęskniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjj my sie najdluzej nie widzielismy 5 miesiecy, powiem Ci ze bylo to troche trudne, bo jak sie nie widzimy 2-3 miechy to nie ejst tak zle ale dluzej? jakas taak zlosc pozniej jest w nas w srodku, sa klutnie bez powodu...ale milosc i tak jest cudowna prawda?:) Mama - jak corcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm? 20stolatkiem jeszcze nie jestem, karteczek nie zbieralem, ale za to w podchody to bawilo sie prawie codziennie. Qrwa jak ja bym chcial by tamte czasy wrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm? 20stolatkiem jeszcze nie jestem, karteczek nie zbieralem, ale za to w podchody to bawilo sie prawie codziennie. Qrwa jak ja bym chcial by tamte czasy wrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-chora :( dostała antybiotyk,zrobiłam inhalację podczas której zasnęła,teraz śpi ale kaszle mocno przez sen,gorączkuje nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj dodalam wpis a nie ma go tutaj :( Mamao - mam nadzieje, ze z corcia bedzie w koncu oki Siuks - a Ty ile masz lat? Poza tym ja lubie wspominac stare czasy bardziej niz Ty, czasem mi ich zal, bylo tak fajnie, miej problemow :) Szczegolnie do czasow skonczenia podstawowki, pozniej juz bylo raz lepiej raz gorzej...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-dziękuję :) ja również mam nadzieję,że dzieci w końcu wyjdą z tych chorób,teraz syn "tylko" katarzy ale za to Olka chora :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko ja to juz tesknie za tymi beztroskimi czasami. Mimo ze mam dopiero(a morze i juz) 19 lat. Ehh ale ten czas zapierdala. Szkoda ze nie mozna go cofnac. Heh normalnie marzenie ścietej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siuks - jakbym slyszala sama siebie tylko bez przeklenstw hehe :) Cizgle wspominam jak bylo fajnie, wspominam dziecinstwo, wakacje gdy do poznego wieczora nie bylo mnie w domu, ciagle bylam nad jeziorem, gdzies ze znajomymi hehe ale bylo super i tez ciagle narzekam, ze czas tak szybko plynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh pamietam jak w wakacje zawsze musialem spierdalać(uciekac:) przed babcia która zawsze o 8 wieczorem wychodzila po mnie na dwor z kijem. Nigdy spokojnie nie moglem se dluzej poganiac po dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pamietam jak w wakacje zawsze musialem spierdalać(uciekac:) przed babcia która zawsze o 8 wieczorem wychodzila po mnie na dwor z kijem. Nigdy spokojnie nie moglem se dluzej poganiac po dworze. Zawsze mnie to wkurwialo. A teraz sie z tego smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe po mnie w wakacje tez babcia wychodzila wieczorem ( bo kazde wkacje obowiazkowo spedzalam u babci ) ale na szczescie kija nie miala :p ehe fajnie bylo, zawsze przebywalismy do pozna w tej samej niezmiennej od wielu lat paczce :) brakuje mi tamtych czasow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kiedys niedurzo bylo potrzeba do szczescia. A teraz kurwa ciagla pogoń za pieniadzem, wieczny zapierdol. Praca, szkola... i spanie. Kurwa jak ja bym sie chcial znalezc na jakiejs bezludnej wyspie. Zyc sobie w zgodzie z natura i martwic sie tylko o to co by tu do gara wlożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma czasem ochote byc sam, ale pewnie po jakims czasie chcialbys aby na tej bezludnej wyspie znalazl sie ktos razem z Toba :) a co do pogoni za kasa, nauka itp masz racje, tez mam tego zasem serdecznie dosyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka swieta mijaja dobrze :) tylko objedzona jestem hehe, a dzisiaj mam nocke. Za to jutro moje kochanie przyjezdza jupiiiiiiiiiii jak dzieci? jak Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-dziękuję,Ola wydaje się lepsza,gorączkuje nadal ale rzadziej,więc na pewno poprawa jest,do kontroli wybiorę się po niedzieli. Super,że Twoja połóweczka do Ciebie przyjeżdża,ale radocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mama - widze ze na razie rpzez swieta tylko my tu bytujemy :) Jestem po nocce, ktora na szczescie minela mi ok i wieczorem jade na pkp po mojego Karolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka jedna czarnula
ja mam lat 18, czyli rocznik '91 , ale większość z zabaw opisywanych tutaj też uskuteczniałam ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ja dziś w domku to z mężem na zmianę przy kompie ;) czarnulka-witaj,jednocz się z nami we wspomnieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Iza, dziękuję za wspaniałe życzenia. Miałam problem z netem, dopiero teraz mam znowu, dlatego tyle mnie nie było. Mam nadzieję, że święta minęły Wam miło :) Siuks, heloł 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dziekuję za życzenia i sorry, że tak późno, ale w domu nie mam internetu (zepsuty modem iplus) i nie mogłam pisać:( Ja już w pracy po świętach, a moje minęły spokojnie i nudno wręcz;) Póki jestem w pracy do sylwestra będę pisać, a sylwek zapowiada się w domu... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×