Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Jeszcze pamiętam "palmę na głowie" Którą się robiło z kolorowych frotek :-D głowa mnie pózniej bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Mamo w jakim wieku są twoje dzieciaczki? Bo moja szwagierka bierze udział w konkursie bobo vity. Trzeba tam umieścić zdjęcia dzieci i codziennie można głosować na zdjęcie tak jak tu na pokój. bo wygrania są co miesiąc trzy zestawy kaszek ( 10 szt. w zestawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kacperoli
4,5 roku i 14 miesięcy,ale na razie odpuszczam konkursy ;) nie mogę się doczekać końca tego bo zestresowana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi się przypomniało, że często krzyczeliśmy przy zabawie w chowanego "pobite gary, podglądywał" i dopiero sobie uświadomiłam, że tak błądziliśmy :P (z ortografią), a mąż podpowiada, że w grach mówiło się dosłonie GAME OVER albo o ciuchach MADE IN CHINA, tak jak się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę posprzątać,obiad na jutro ugotować i późnym popołudniem jedziemy do znajomych. Byliśmy u lekarza z dziećmi do kontroli,jest lepiej na szczęście ;) Liluś-dzięki,dla Ciebie też wszystkiego najlepszego :)🌻 może ten wieczorek i dla Ciebie będzie miły,życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki ja dziś w pracy do 16.Sylwek w domu mój M jest chory,więc samo wyszło.Jakoś nie ubolewam z tego powodu,w domu też może być fajnie :) Mam śliczne pstrągi,zrobię je z masłem czosnkowym pózniej pizza i koreczki(takie jak w dzieciństwie mama robiła na urodziny :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Życzę Wam Kochane aby 2010 Rok był dla Was dużo,dużo lepszy od poprzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama Takie wieczorki to ja mam codziennie :-D zaszalałabym,pomimo iż się wyszalałam w życiu,ale tak dawno nigdzie nie byłam na imprezie.Chciałabym potańczyć,ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :) Ja bylam na nocce, wrocilam rano z rpacy jadac 35km/h poprzez sniezne zaspy hehe ale dotarlam, troszeczke sie wyspalam, zrobilam obiad a teraz bede robila kilka pysznosci na impreze do brata, choc jak juz wspominalam mam ochote na sylwestra tuylko we dwoje, ale mam nadziej ze ebdzie git. Zycze Wam i sobie bardzo udanego sylwestra oraz Szczesliwego Nowego Roky aby byl dla nas szczesliwy, bez problemow i jeszcze lepszy od poprzedniego. Aby spelnily sie nasze marzenia :) Trzymajci sie :) Lilus - glowa do gory, od jutra bedzie git, zobaczysz :) Mama - ciesze sie, ze dzieciaczki czuja sie lepiej :) a co jest z Najahaje? dawno jej tu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylo git :) Oczywiscie narzeczony za duzo popil ale wybaczam mu to bo zdarza mu sie to moze najwiecej 2 razy do roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie glowa nie boli bo ja w ogole nie pije alkoholu, nawet piwa hehe, raz na rok wypije naparstek wina i to tylko domowego :) Mojego K. glowa chyba nie boli, ale nie pamieta za duzo z powrotu do domu...łoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wypiłam po raz pierwszy od 2007 roku bo najpierw staranka,potem ciąża,potem karmienie,w międzyczasie robiłam za kierowcę,aż wczoraj wreszcie był luzik bo nocowaliśmy u znajomych więc można było ;) ale też nie lubię się schlać za przeproszeniem,w końcu ktoś musi być trzeźwy jak się ma 2 dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mielismy nocowac u brata ale do domu mamy blisko wiec zdecydowalam, ze pojedziemy i dobrze zrobilam hehe :) Ehhh te chlopy :p co oni by bez nas zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Cześć dzieczyny:) witam w 2010 roku.Dopiero dzisiaj wróciłam do domu:) widze że zabawe miałyście super:). Mój mąż też się upił:P ale na szczęście nigdzie nie musiałam jechać:) Macie racje,co by ci faceci bez nas zrobili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×