Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość fgbdfgfhgh
Ja miałam buty na koturnach, udało mi się naciągnąć na nie mamę, po długich prośbach, a potem rzadko je nosiłam, bo były niewygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak z koleżankami z sąsiedztwa bawiłyśmy sie w piaskownicy i robiłysmy "glajde" lepiłysmy kulki z błota i to były pączki.Bawiłysmy sie w sklep i je sprzedawałysmy.Albo w kwiaciarnie-zbierałysmy liscie ,trawe,jakies zielsko i robiłysmy bukiety.jeju ale fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
step by step uuuu bejbeeee :D MOJA SIORKA ICH KCOHAŁA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie takązabawke...to był sznurek na którym po obu końcach były kulki, jak się nim wymachiwało to one uderzały o siebie...nie pamietam jak to sie nazywało...pamiętam szał na ich troje jeszcze...na 1 edycje big brothera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
przypomniały mi się foremki do piaskownicy.Dzieciaki całymi reklamówkami brały z domu te foremki i bawilismy się lepiąc babki z piasku jedząc lody i wycierając smerki,bo wiecznie biegało się zakatarzonym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLUCHAJCIE TEGO!!!! czy ktos jeszcze bawil sie w tzw. witrazyki???? Chodzi o to, ze zbieralo sie kwiatki, ale takie malutki i jakies listki i kopalo sie mala dziure w ziemi i w to wkladalo te kwiaty w kompozycji i na to dawalo sie jakies szklo z ulicy, jak sie znalazlo jakis ladny kawalek szkla :D na pewno nikt sie w to nie bawil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo na ich troje był :-D miałam taki duzy zeszyt cały oklejony zdjęciami ...wszystkie piosenki znałam na pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Hehehe miałam te kulki :D A w Big Brothera się bawiliśmy u mojej koleżanki na podwórku i cały czas były nominacje, kto dostał najwięcej głosów musiał wyjść :D trochę chamskie, ale cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
o,Big Brothera tez pamietam bo płąkałam jak Picie wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rocznik 80
Ja słuchałam NEW KIDS ON THE BLOCK!!!! I Joe to była moja miłość:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale niech ktos powie, czy znacie ta zabawe w witrazyki, ktora opisalam wyzej? :P no joe byl boski, a podobno nkotb sie schodza znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
to były czasy jak telewizja polsat zaczela nadawac.Mozna nawet bylo obejrzec zagraniczne teledyski,a na TVP 2 ogladalam zawsze 30 TON LISTA LISTA PRZEBOJÓW. I te "całuski,cukiereczki,ciasteczka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 30 ton ;p jak ja się zawsze z bratem stresowałam kto będzie na pierwszym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
littlesensitive ja sie w te witrazyki bawilam, ale nazywane to było SEKRET :) zbieralo sie kwiatki nie kwiatki i szklo a po ilus tam latach mialo sie to odkopac.. heheh ktos szukal??bo ja juz tam nie mieszkam :) ale mialysmy frajde... ja mimo iz dziewczynka to latalam z chlopakami po drzwach, tam byly nasze bazy, gralam z nimi w pilke nozna.. hehehe nie no piekne czasy :) a i na kocach ile sie siedzialo.. latem zabieralo sie koce z domu i byl na podworku tzw globus ktory okladalo sie kocami.. eh.. a po krzakach z kolegami ile razy sie nachodzilam.. pierwsze buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Ja to pamiętam jak co niedziela przed wyjściem do kościoła oglądałam Disco Polo Live, czy tam Disco Relax :D I ten hicior Shazzy "Bierz co Chcesz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonek :D:D:D serio taka zabawa, chyba nawet sama ja wymyslilam :D ja bylam(jestem:P) bardzo artystyczna :D tylko teraz bym tego nie nazwala witrazem, a wtedy myslalam, ze tak sie to nazywalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnniikkiii
tak Witrazyki ,zakopane w ogrodku i do tej pory tam zostały ,jeszcze mam paszport polsatu,ale nie wiem gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
albo była taka wrózba,ze wkładało sie kartke na nitke i nosilo sie to jako wisiorek przez jakis tam czas zeby wrozba sie spelnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuu hahaha :D ja tez lubilam z chlopakami w pilke grac, czulam sie wtedy taka wazna :D ale zawsze stawiali mnie na bramke, bo nie chcieli ryzykowac na boisku :P a ja im z gory mowilam, ze jak ktos do tej mojej bramki dobiegnie i bedzie chciec strzelac to ja sie odsune, bo nie chce dostac w twarz :D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
wtedy był szał na te wszystki sitcomy polsatowskie " miodowe lata","13 posterunek","rodzina zastepcza". I pamietam "IDZ NA CAŁOŚC",alez to bylo zalosne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista, lista, lista przebojów...pamiętam akcentowanie tego hasła ja RMF FM :) wtedy nie było żadnych rewii mody, która się skąpiej ubierze, której więcej widać...ja chce do przedszkola :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też się olatałam za piłką ... :) ale my przynajmniej zaznaliśmy troche sportu w dzieciństwie bo teraz to które dzieko tak biega i się bawi skoro ma komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto nawlekał guzik na nitke i kręcił dookoła ?? a później nagle zatrzymywał i guzik tak fajnie podskakiwał w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
albo zabawy yo-yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×