Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Ja nie wiem co teraz jest z tymi dzieciakami.Kiedyś było się blisko z kolegami,wspólne zabawy,chodzenie do sklepu po słodycze.Teraz tylko przed komputerem siedzą.Szkoda że te czasy juz nie wrócą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
tez mi szkoda dzieciakow, te czasy juz nie wroca, a byly cudowne :) ciagle organizowalo sie jakies zabawy nigdy nie bylo nudno :) prawie nie siedzialo sie w domu. A zima sie lepielo balwany i robilo iglo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za założenie tego tematu...można powspominać te czasy:)Fajnie że mamy te wpomnienia.Co te dzisiejsze dzieciaki będą wpominały?Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka 83
a jeszcze były takie dobre lizaki hit jakby toffi za 1000 zł dzisiejsze 10 gr mniammmmm ale pyszotka:) A dzienniczki ucznia pamiętacie:D Jak wpisywało się oceny:D I każdy zeszyt i książkę miałam w okładce takiej foliowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
no tak no w zime byle gzie aby byl snieg a teraz alpy bo obok domu na gorke to obciach moi koledzy mieli takiego fajnego skutera na ktorym sie zjezdzalo z gorki nie wiem jak my to robilismy ale we 4 na nim zjezdzalismy:P i jakos szlajalismy sie po sniegu deszczu gluty w nosie az nam zamarzaly i nikt nie jeczal ze chorujemy od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam lizaki Hit.Były pyszne.Tylko przy koncu ten patyczek mnie denerwował bo był taki papierowy i razem z lizakiem papier odchodził.Kiedyś całą siatke tych lizaków kupiłam z siostrą i żarłyśmy jak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
pamietam jeszcze ze wjakis chrupkach byly pieniadze do wygrania cgyba snaki to byly raz wygralam 5000 czy 50000 tys to chyba zielone bylo i co z tego jak poszlam i kupilam za to tylko kolejna pczke chrupek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
hity pamietam ale to juz byla podstawowka to juz starsza bylam jakos 6-7 klasa mi bardziej smakowaly czekoladowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghirardelli
nie wqiem czy ktos juz o tym wspoimnial bo nie mialam czasu czytac dzis calego topiku ale pamietacie Czar par??? Pamietam jak na godzinie swietlicowej w podstawowce bawilysmy sie z dziewczynami w czar par, byl czad na ten program heh Ja bylam ibiszem , pamietam jak w domu obmyslalam zadania na kolejny odcinek w swietlicy heh, nawet nosilam jednokasretowy kasprzak do szkoly ze soba zeby puszczac muzyke ( pamietam kaseta jakas disco polo cos tam cial cial italia :D) ale pani w swietlicy miala z nami przynajmniej spokoj :D ehhhhhh to byly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Fajnie, że zauważyłam ten topik, przeczytałam całość, naprawdę fajnie powspominać :) karteczki mam chyba do dziś na strychu :) miałam też gry - Mario Bros, kaczki - jak byłam już starsza rodzice mi je wzięli i komuś dali, ale byłam zła jak się dowiedziałam :-p oczywiście Spice Girls, BSB, Złote Mysli, guma do skakania, Donald, Turbo... :) aż człowiek znów może poczuć się dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Tak, pamiętam Czar Par, zawsze na to czekałam :) Nie wiem z jakiego regionu jesteście, ale na mojej regionalnej trójce leciała Telefoniada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A państwa-miasta gra w zeszycie ? Mówiło się alfabet w myślach, ktoś zatrzymywał i od tej literki pisało się odpowiedzi - np. państwo na K., miasto na K, zwierzę..itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///taka jedna///
Były jeszcze takie zeszyty, u mnie się to trele morele nazywalo;p na pierwszej stronie pisalas pytania: imie, nazwisko, wiek, nr tel, ulubiony aktor, piosenkarka, imie twojego chlopaka, kogo lubisz i takie tam inne. i to sie dawalo ludziom i sie wpisywali do tego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
U mnie też Złote Myśli, a potem kartkę kogoś kto się wpisał zaklejalismy w trójkąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghirardelli
o tak panstwa miasta tez pamietam jak sie zbieralismy gromada kazdy z zeszytem zalozonym specjanie, ramki to sie od linijki robilo :D czesto oszukiwalam z alfabetem hahha :D ktos powiedzial stop a ja mowilam inna literke haa , no chyba ze alfabet mowilo sie na glos a nie w myslach, wiecieco ja mam 28 lat a kilka dni temu wlaczylam sobie Misia Uszatka :) TO byly czasy szal na buty plastiki, na gumy do grania kolorowe, a ja mialam taka zwykla do majtek bo mama nie chciala mi kupic kolorowej:( na osiedlu bylo gwarno jak nie wiem, ciagle krzyki pod oknami, wolanie z takim przeciagiem kolezanki cos w stylu : Maaa-aaaa-g-daaaaaa az sasiadka zwracala uwage zeby sie nie drzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
panstwa i miasta tez pamietam najsmieszniej bylo jak sie zaczynalismy klucic jak bylo np jakies panstwo na o nikt nie wiedzial i sie klocilismy bo kazdy co innego wymyslal:P heh to dyla gra i sie myslalo i pamietalo rozne panstwa itd a teraz sie spytac dziecko to nie wi gdzie jest łotwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghirardelli
o teraz mi sie przypomnialo jak z dziewczynami robilysmy wybory miss hahah, prawie codziennie:D albo gra w dziesiatki ale w pilke a nie w gume, o sciane bloku albo klatki sie pilka odbijalo w kolejnosci az do skuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej wspominacie ? :) Oby pokolenie od 95' do xx roku roku też miało tyle wspomnien co my :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcz
reksio bolek i lolek baltazar gabka cherbu zielona pietruszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel c haha
trochę za późno może to piszę, ale ja byłam mel c, bo ona była wysportowana i chodziła w dresikach i adidaskach. A ja miałam 6 z wfu:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
" Zeby inne osoby nie czytały Ja zawsze chciałam sprawdzic co ktos inny napisał.Bo bałam sie że osobą której nie lubi będe ja" hehe miałam tak samo :) zresztą jak wiekszość chyba :-p a w statki grałam całkiem niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
No ja tez muszę iść bo rano będę nieprzytomna :-/ może jutro się znów coś nasunie w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJU kochalam lizaki hity,bartka wrone,zbieranie papierkow po slodyczach z trawy na osiedlu i sprzedawanie ich w "sklepie"za takie "babki,-chwasty co rosły u mnie pod balkonem hehe,pegazusa,ze zawsze musialam byc kenem jak sie bawilam z kolezanka na kocu w krzakach,jak zbieralysmy slimaki w sloiki,jak sie balam strasznie buki z muminkow i bawilam z bratem w jatamana ,wspomnienia zostana w sercu na zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×