Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Pamiętam Pamiętnik :) Przypomniała mi się jeszcze ta piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=mg4vAnOgI6U Śpiewaliśmy ją w autokarze, jak wracaliśmy z wycieczki. W ogóle kiedyś się śpiewało w autokarach, np. : "Panie szofer gazu, panie szofer gazu, już pół litra jest w garażu, panie szofer setką, panie szofer setką, a z powrotem już karetką, panie szofer dwieście, panie szofer dwieście, a z powrotem już w areszcie, panie szofer trzysta, panie szofer trzysta, bo dogania rowerzysta" i jeszcze coś, że "dzieciom chce się siusiu, a pan kierowca nie chce stać, więc wiejmy z autobusu" :) Zielone szkoły, to było to :) Tam właśnie też sobie włosy bibułą farbowałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pieprz i wanilia" chyba leciał w nd, bo zawsze podczas obiadu oglądaliśmy. Prowadziła Elżbieta Dzikowska i Toni Halik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam disco polo i disco relax,a do tego przypomina mi sie z radia takie słuchowisko "Jeziorany" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama O i K i Matysiakowie.Matysiakowie chyba jeszcze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gucwińscy prowadzili Kamerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> xazui-no pewnie,racja! ;) Kochani,chciałam Wam powiedzieć że tańczę przed kompem bo wskoczyliśmy na 13 miejsce :D:P dziękuję[kwiat❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja też nie mogłam wejść, ale na szczęście wszystko ok znowu :D Mamo, linka podesłałam też paru osobom, mam nadzieję, że to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-dziękuję ;) Ja kiedy leciała I edycja Bih Brothera nie miałam polsatu i pamiętam jak zaraz po przyjściu do szkoły ludzie przeżywali co się działo poprzedniego dnia ;) To samo było z Na Wspólnej ;) A w środę na pierwszej lekcji-matematyce,żeby nie pytała babka to zagadywaliśmy ją o MjM z poprzedniego dnia,zawsze się dawała złapać,tylko że matematyki były 2 więc na 2 lekcję nie starczało tematu ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna ta strona a teraz sobie jeszcze pomyslalam ogladajac "Letni wiatr" ze wtedy byla smieszna moda :) teraz wtyd sie w takich ubraniach pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jeszcze dziś tak nabić punktów żeby przeskoczyć na 12 miejsce a nie utknąć na 13 :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza>>> ja myślałam, że już nie znam tekstu, ale jednak ;) BB był zabawny, najlepsze było to, że każdy miał swój typ, kto powinien wygrać i kto powinien być "nominowany" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jeszcze dziś tak nabić punktów żeby przeskoczyć na 12 miejsce a nie utknąć na 13 :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu się wbiłam na kafe a tu tyle do czytania.... ale szalejecie dziewczyny z tym topikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama widziałaś 1kaloria z tamtego topiku ma dopiero 808 miejsce!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×