Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Cześć dziewczynki ja jak zwykle w pracy Też miałam takie karty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczyny :) Wejda - dlugo cie nie bylo Bylam jeszcze na zakupach, wybralam maly sklepik, dostalam co chcialam a inni staja w kolejkach w supermarketach hehe :) A prezent dla mojego narzeczonego jeszcze nie dotarl!!!!!! A specjalnie zamawialam kurierem za pobraniem mimo ze to o wiele drozej i co? ;((( juz rozpaczam i panikuje. Jutro kurierzy tez pracuja? Normalnie w psychoze jakas wpadam z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabelka powinna Ci już przyjść paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dupy, Witaj Marcycha, macie kwiatki 🌼🌼🌼 Jestem w pracy, zepsuł się piec i zamarzam:O Prezentu dla mamy jeszcze nie mam:O Słuchacie, jeśli zepsuł mi się modem od moblinego neta powinnam dostać na czas naprawy zastępczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - no wlasnie zamowilam w piatek poznym wieczorem, ale przeciez w pon powinni juz wyslac i powinien dosjc, no normalnie az mnie cos trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że ten topik powstał, czytam sobie wszystko po kolei :) usmiałam sie strasznie z filmików na youtubie koncert gali chodnikowej, mielismy z tego kasety magnetofonowe i wideo, pamiętam jak tańcowałam przy tym i spiewałam i rodzice sie bawili. a potem ktos przez pomyłke nagrał na nie cos innego :) Mieszkam w bloku i jak tam patrzę często na dwór to dzieciaków nie widać, a jest ich sporo, wszystkie w domu przed kompem. a za naszych czasów to do wieczora na podwórku :) czy snieg czy deszcz. a jak snieg to radocha bo sanki i juz jest swietna zabawa. W telewizji teraz tez te bajki takie nie wiadomo co. W sklepiku szkolnym obowiązkowo soczek w worku i takie wafle andruty lubiłam :) Diabła piszczałki ( przyjaciel wesołego diabła) tak sie bałam że jak widziałam to w tv to pod kocem siedziałam odrazu :D a teraz jak na to patrze to łezka wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza w Tv mówili że będą opóznienia na poczcie,więc i kurier może się spóznić(chociaż kurier chyba nie powinien) Ja jak ja zamawiałam naszyjnik i pózniej szalik to na trzeci dzień oba miałam priorytetem,a spodziewałam się że mogą dojść pózniej.Kurier ma Twój nr.tel.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejkę z księzyca kochałam ,zbierałam wszystko co jej dotyczyło, a podczas przeprowadzki karton z tymi cennymi rzeczami ktos gdzies zapodział,oj płakałam wtedy bardzo. Muzzy in gondoland i Przybysze z Matplanety zawsze musiałam obejrzeć. Ktos tu napisał że kiedys nikt na ubrania nie zwracal uwagi, to prawda, pamietam ze kazdy ubrany byl skromnie, nawet czasami "wiesniacko" ale nigdy na to sie nie patrzalo. a teraz rewia mody. naprawde wiele sie zmienilo i ja tesknie za tamtymi czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - tak kurier ma moj nr. Dzwonilam dzisiaj do sklepu, z ktorego na aukcji zamawialm prezent i co? 8 razy dzwonilam i nikt nie odbiera!!! kurierzy tez maja opoznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze no nie wiem,w sumie od tego jest kurier żeby wszystko przyszło szybko i bezpiecznie,wiem że są chyba jakieś przepisy na to,poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
hej dziewczyny:) ja już jestem u rodziców na święta więc życze wam Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do 48 godz.przesyłka powinna przyjść.Najlepiej zadzwoń do tej firmy,lub wejdz na stronę i sprawdz.Tylko że teraz jest okres przedświąteczny,więc i kurierzy chyba mogą mieć opoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - teraz to sie zdenerwowalam, dostalam maila ze kasa jeszcze nie wplynela a przeciez pisalam ze za pobraniem chce!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widocznie mieli dużo zamówień i coś pomylili,nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz xauzi - co mnie obchodzi ze mieli duzo zamowien? Ciekawe kiedy teraz to dostane? Napisalam maila do nich i to dosyc krytycznego, no bo bez przesady. Nie umieja czytac? I w dodatku dzwonie do nich i dzwonie zeby wszystko wyjasnic i co? nikt caly dzien nie odbiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sama bym się wkurzyła,nie dziwię Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie rozumiesz. Kilkadziesiat razy zamawialm cos przez neta ijeszcze ani razu nie mialam problemu. a teraz jak czas nagli to oni co? i zamiast sie cieszyc to sie przed swietami denerwuje! Juz powiedzialam narzeczonemu ze prezent dostanie pozniej...az sie prawie rozplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Biedactwo znam ten ból,facet zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wredna jestem i teraz sie lekko uspokoilam bo przeciez nie warto sie czyms takim denerwowac. Najwazniejsze ze wszystscy w domu sa zdrowi, Swieta mam wolne od pracy, dopiero 26 na nocke id, narzeczony w niedziele przyjedzie na 2 tygodnie, umowe w pracy mam rpzedluzona, przelozeni walczyli o nie likwidowanie mojego stanowiska jak lwy. Trzeba sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się natomiast z moim pokłóciłam, nawet nie chce mi się z nim łamać opłatkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, ja w takich sytuacjach zawsze dzwonię i dwa razy potwierdzam. Też zamówiłam prezent dla Siostry i dla Babci na Allegro i od razu po wpłaceniu pieniędzy przesłałam potwierdzenie wpłaty mailem i poprosiłam o jak najszybsze wysłanie, ze względu na "młyn przedświąteczny". I dostałam jedną i drugą paczkę w ten poniedziałek. A tak w ogóle to byłam ostatnio na zakupach w Auchan i po zakupach poszliśmy coś zjeść. I byłam tak zakręcona po tych zakupach, że zostawiłam na krześle torebkę! Wróciliśmy niczego nie świadomi do domu (40 km!), przed domem szukam torebki (w której były klucze) a tu... nie ma! Załamka! Portfel z dokumentami, klucze, i-pod itd. Mąż zadzwonił do Auchan, miła pani poszła do owego barku i wyobraźcie sobie, że była!! Są jeszcze uczciwi ludzie na świecie.:) Idę pakować prezenty. Wesołych Świąt Wam życzę, dziewczęta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejda chetnie bym potwierdzila telefoniznie ale nikt tam nie odbieral! ale na e-maile odpowiadaja a maja kilkadziesiat tys pozytywnych kmentow, hociaz tez 74 zle...no ale zla jestem dzisiaj mi jeszcze nie odpisali, oby jutro odpisali zbeym wiedziala co i jak i zebym mu to dala przed nowym rokiem. Ehhh....coz! Dziewczyny zycze Wam Radosnych, zdrowych, pelnych milosci i ciepla Swiat :) Xauzi - Tobie zycze abys pogodzila sie z chlopakiem i zebyscie byli zawsze szczesliwi. Mama - tobie zycze aby dzieciaczki byly zdrowe, aby coreczka szybko doszla do pelnego stanu zdrowia oraz aby milosc Twojja i meza nigdy nie ustala :) Lilka - Tobie zycze idealnego chlopaka. Aby sie znalazl jak najszybciej :) Persepgone - Tobie zycze abys zawsze miala glowe pelna pomyslow nie tylko takich jak udekorowac dom na swieta ale wszelakich :) I abys zawsze byla szczesliwa Wejda - zycze Ci aby net Ci zawsze dzialal oraz duzo duzo milosci :) ajjjj - tobie tez zycze aby dzieciaczki zawsze byly zdrowe a rodzinka zawsze sie kochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza dzięki a to dla Was życzenia Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama ale to piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
święta mijają na obżarstwie:( po świętach znów dieta odchudzająca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×