Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Rozmawiajmy o telenowelach:) co aktualnie ogladacie? jestem ciekawy jakie telki wykupią telewizje w 2010r.i czy tvn i polsat wreszcie sie na cos skuszą. Ja ogladam Done Barbare z napisami i CCEA w tv4:] a Chciałbym np.Mi Pecado,Mas Sabe el Diablo,Cameleones,Sin senos no hay paraiso,Mujeres Asesinas,Los Exitosos Pells,Sin tetas no hay paraiso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oglądam czasami Karty życia na romantice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiczka,cieszę się,że oglądasz "Na kartach życia"(taki jest tytuł prawidłowy).Szkoda tylko,ze od czasu do czasu.:( Ten serial jest wspaniały.Dawno nie oglądałam czegoś takiego... Tak mi bardzo żal Nandy.:( Taka młoda dziewczyna,tyle przeszła,a na koniec umarła...😭 Oglądaj,powymieniamy się uwagami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, ten serial jest inny, ciekawy, bo mówi o ludzkich dramatach, że życie jest kruche. Bardzo mi było żal Nady , że umarła, nie miała wsparcia matki, bardzo cierpiała, poruszyła mnie dobroć i wielka miłość tej dziewczyny. Jestem cielawa jak się potoczą dalsze losy jej malutkich dzieci. Myślę, że doktor je zaadoptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tej telenoweli piszemy ze Słowiczką.:) A tu jest opis: " Nanda, córka Aleksa i Marty, wyjeżdża na studia do Amsterdamu. Wkrótce odkrywa, że jest w ciąży. Gdy jej chłopak, Leo, rozstaje się z nią, Nanda postanawia wrócić do domu . Tuż przed porodem dziewczyna ma wypadek i umiera. Lekarce Helenie udaje się uratować jej dzieci: Francisca i Clarę. Niestety, Clara ma zespół Downa. Marta postanawia wziąć na wychowanie tylko chłopca. Rodzinę informuje, że dziewczynka nie przeżyła. Helena decyduje się na adopcję Clary. Po upływie lat w życiu obu rodzin pojawia się ojciec bliźniąt. " Jestem niezmiernie zdziwiona,ze Marta(matka Nandy)zdecydowała się wziąć na wychowanie, chociaż, wnuka.Myślałam,że porzuci te dzieciaki.Zresztą,sama przyznała,że najchętniej by tak zrobiła.:( Tak sobie myślałam,ze adoptuje je dr Helena lub Olivia z mężem. Dr Helena miała córkę,o imieniu Clara,ale zginęła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu można poczytać streszczenia: http://www.pl.zoneromantica.tv/ A wracając do Marty,to ona jest okropna.:O Jest odpowiedzialna za śmierć Nandy.Gdyby się jej wtedy nie czepiała,to ta by nie wybiegła z domu i uniknęłaby wypadku. Ja rozumiem:była rozczarowana,zawiedziona...Ale żeby w ten sposób się zachowywać!? Poszła do szpitala podpisać dokumenty i odebrać rzeczy Nandy...Nic jej nie interesowało tylko to,że w portmonetce powinno być 2 tys.dolarów. Pierścionek,który Nanda dostała od Leo,rzuciła tak lekceważąco na biurko pani doktor...Później dr Helena dała go Olivii... Oglądam jeszcze "Rywali od serca",ale ten serial ma się nijak do "Kart życia".:) 22 odcinek był dzisiaj,tzn.wczoraj,bo już po północy jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chciałam się spytać kiedy każdy odcinek Na kartach życia się kończy, pokazują ludzi , którzy opowiadają swoją historię życia, czy są prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że tak.:) Ci ludzie i ich historie,są jak najbardziej wiarygodne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też tak myślałam :), w sobotę i niedzielę oglądasz włoski serial Sekrety urody? Podoba mi się, jest o przyjaciółkach , które prowadzą salon fryzjerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam.:) Zapomniałam napisać.:D Już jest 3 seria. Ten serial jest też super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie widziałam wszystkich odcinków, ostatnio pamiętam, że jakaś kobieta w ciąży była w śpiączce, co było dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ostatniej części
Pokazuje się duch Nady, spotyka się z dziećmi w ogrodzie, z daleka patrzą na nią jej ojciec i doktor. Dziewczyna w jasnej koszuli uśmiecha do nich, wszyscy przytulają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta,która była w śpiączce,to żona od Bobo de Contrisa.Teraz(razem z dzieckiem) przebywa w Rzymie.Ukrywa się przed starym de Contrisem. Dzisiaj będzie pewnie dalszy ciąg o Elfride(tak ma na imię). Ty już "doleciałaś" do końcówki "Na kartach życia"?:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję :), przpadkowo znalazłam ostatni odcinek Na kartach życia, to jest tylko fragment, ale nie tłumaczą tekstu. W Sekretach urody ta kobieta urodziła syna czy córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syna ma.Ale pewnie już wiesz.O ile oglądałaś odcinek.:) Wcześniej miała córkę,ale zmarła.:( A ta dziewczyna z "Kart życia",miała na imię Fernanda,w skrócie-Nanda.:) Ciekawe,jak i co,będzie dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak , oglądałam:). Ta ładna kobieta nie jest z tym swoim mężem, przystojny mężczyzna i młodszy od niej, kochali się bardzo, po wypadku zmieniło się wszystko , poznał inną kobietę, która miała zostać zakonnicą, pojawiło się uczucie, mąż powiedział jej prawdę, ona bardzo przeżywa, spotyka ją nowa miłość. W Na kartach życia mówili o adopcji dziewczynki, matka Nady chce wziąść tylko chłopca. Powiedziała, że nie ma pieniędzy, że jej chory mąż leży w szpitalu, wychowuje syna, że nie da rady z wszytkim podołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero późnym wieczorem obejrzałam "Sekrety Urody".Popołudniu nie mogłam.:( Ale się działo :D Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Sekretach urody śmieszą mnie te plotkary , które przesiadują w salonie fryzjerskim. Oglądasz serial Nigdy więcej? Też jest dobry, jest o kobietach , które pomagają maltretowanym osobom w swoim stowarzyszeniu. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie,nie oglądam.:( Którą z kobiet miałaś na myśli pisząc,że jest starsza od Bobo de Contrisa?Bo,chyba nie o Elfide? Tak,plotkary są dobre.:D I pomyśleć,że to damy z tytułami(hrabina,baronowa...):O Wczoraj obejrzałam 1 odcinek nowej serii "Wallandera".To jest szwedzki serial kryminalny.Dają go na kanale Ale Kino. Kiedyś oglądałam na Polsacie,ale mnie tak wkurzały reklamy,że szkoda słów.A później dawali kolejny odcinek,jak im się przypomniało.Raz był,a dziesięć razy nie.:( Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam odnieść się do "Na kartach życia". Jestem zaszokowana,ze Marcie,z taką łatwością przychodzi kłamanie,że Clara zmarła.:O A ten,który wrócił,to pewnie Diogo,stara miłość Heleny.:) Obejrzyj sobie,co kryje się pod linkiem: http://www.telenowele.fora.pl/telenowele-wyemitowane,70/na-kartach-zycia-streszczenia,17001.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero!Link nie działa Jak się usunie spację,powinno być OK :) No,teraz już na prawdę spadam.Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, Elfide, jej synek jest dzieckiem jej męża. Marta z Na kartach życia jest zgorzkniałą kobietą, nie wiem dlaczego jest oschła, może nie miała miłości w dzieciństwie, nie potrafi pokazać emocji, myślę, że czuje ból, tylko go ukrywa, gdy siedzi samotnie w domu, widać, że jest smutna, ale kiedyś będzie żałowała , że źle postąpiła z córką. Nie znam tego szwedzkiego serialu, dziękuję za linka. Miłego dnia.:) 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,czy Bobo jest ojcem dziecka Elfride,to wcale, nie jest takie pewne.Nie zapominaj,że ona została zgwałcona przez sanitariusza,gdy przebywała w szpitalu.:( A czy ona jest starsza od niego?To już Analiza albo Viki wyglądały na starsze od niego :D Najbardziej wiekowo pasowała do niego Irma.:) Wkurza mnie Sandra(córka służącej w "Na kartach życia").Jej zachowanie woła o pomstę do nieba.:O I wcale nie jest taką pięknością za jaką się uważa.Nie sądzisz? Marta(matka Nandy)nie jest zgorzkniała.Ona jest z natury zła.Uwierz mi. W jednym z pierwszych odcinków,pokazywali bal urodzinowy jakiegoś dziecka.Był tam chłopczyk z zespołem Downa(nie wiem czy był to solenizant czy gość),a ta wskazała głową na niego i pyta się swojego męża,po co takim jak on(ten dzieciak) robi się przyjęcia.Przecież tacy nic nie rozumieją,itd..Powiedziała to z takim wstrętem...Trudno mi to określić.:( Było do przewidzenia,że małej Clary,nie weźmie. Jak tłumaczyła powody dla których musi się zrzec prawa do opiki nad nią,to bym jej uwierzyła.Gdybym nie widziała,co robiła i gadała wcześniej.Jest podłą kobietą,ot co!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*opieki *Annalisa A ciekawe, gdzie się podziała, założycielka tematu.Założyła temat i znikła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elfida uciekła ze szpitala psychiatrycznego, cierpiała po stracie córki, była z kobietą, pdbiegły do auta, było dwóch mężczyzn , wtedy zdarzyła się ta tragedia. Marta z Na kartach życia ma zły charakter, jej mąż jest dobrym i wrażliwym człowiekiem. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ten czas szybko leci w "Na kartach życia"...Dopiero dzieciaki od Nandy obchodziły pierwsze urodziny,a tu już do szkoły chodzą.:) I synek od Olivii już taki duży,chociaż się później urodził... Marcia wdową została.:( Ten jej mąż jakoś nie budził u mnie sympatii.Ani przystojny,ani zgrabny,a do tego niesamowity prostak.:O Nie pasował do tej rodziny. Sandra dzisiaj znowu dała "popis".Aż mi żal tej dziewczyny,tak się poniżać.Kompletna idiotka.:( A Marta wymknęła się z domu,na przyjecie do siostry,jak jakiś złodziej.:O I widać,że nie lubi wnuka.Za to dziadek go uwielbia.:) Ciekawe,kiedy się dowiedzą,że Clara i on,są rodzeństwem? Jutro "Sekrety urody".Co się nowego wydarzy?Zobaczymy.:) Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystko szybko działo się, wypadek samochodowy, urodziny dzieci, Marta nie lubi wnuka , widać to było, jestem pewna, że rodzeństwo spotka się, bo bliźniaki czują więź emocjonalną.:) Ciekawa jestem ile ma odcinków Sekrety urody. Dobrej nocy .🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,ile będzie odcinków.Szukałam,ale na razie, nie znalazłam odpowiedzi.:) Dzisiaj był smutny odcinek.Kto by pomyślał,że Laura i Dario,są przyrodnim rodzeństwem.Później to samobójstwo Daria.:( Annalisa przegrała podwójnie.Eduardo odszedł z Eleną,poza tym dowiedziała się,że Laura jest jednak córką starego Otto,chociaż w to wątpiła i bardzo nieładnie potraktowała ją i jej matkę. Zobaczymy,jak ją teść przygotuje do startu w wyborach.Czy w ogóle ma jakieś szanse?Wątpię.:D Ta grubaska była dzisiaj rozkoszna(ta,która często przesiaduje w salonie),zapomniałam,jak ma na imię. A ta pewnie dawała "próbki"...Wiesz jakie?Najprawdopodobniej to były narkotyki.:( Dlatego chcieli spalić sklep.Przez tą pomyłkę.Oj,będzie się jeszcze działo... Zobaczymy jutro.:) A co się stało z Luką?Nie oglądałam tego odcinka i nie wiem.:( Wyjechał gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bardzo smutny odcinek, ich miłość była piękna i nieszczęśliwa. Analisa jest złą kobietą, chce pieniędzy, to intrygantka. Luka chyba wyjechał, nie wiem dokładnie, jego związki z mężczyznami były nieudane, jeden z nich wybrał karierę tancerza. Nie wiem co to były za próbki, dziewczyna pomyliła torebki, przestraszyła sie, że może mieć kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×