Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Lawinia powiedziała, że to jest jej syn, oddała go do adopcji, bo wybrała życie zakonne. Nanda pokazuje się Klarze i Frankowi na placu zabaw. Ładna jest ta piosenka i muzyka, kiedy ona pojawia się, ma białą sukienkę. Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć] Na tym placu zabaw to rzeczywiście było "ciekawie".Franek powiedział: "mama",a Clara:"ładna pani".:) Leo,gdyby nie miał rozciętej stopy,to by sobie pomyślał,ze to wszystko mu się śniło. Ta siostra przełożona to istna wiedźma.Dobrze siostry powiedziały:ona chyba zawarła pakt z diabłem.:O Zaraz dalszy ciąg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od wpadki w serialu.Pamiętasz,jak Marta się zwierzała Weronice,że Clara nie umarła?Powiedziała wtedy: "Ona żyje i nawet wiem,gdzie jest".A teraz okazuje się,że Marta wcale nic nie wie,na temat Clary.Ani,czy żyje,ani gdzie jest... Ta Alicja ma coś z głową!:O Tu jest zazdrosna o związek Nandy i Leo,a sama opowiada o swoim życiu,w ogóle się nie krępując.Ilu to miała facetów i ciążę usunęła...Taką przeszłość to powinna ukrywać,a nie rozpowiadać o niej wszem i wobec.:O Sandra coraz śmielej sobie pozwala.Oj,będzie miał Greg kłopotów,co niemiara.No cóż,sam tego chce. Ja myślałam,że Tonia ma jakieś zasady.Niestety,przeliczyłam się.:( Mało że przespała się z Silvio to jeszcze przyszła do Olivii,aby jej o tym powiedzieć.Zgroza! Wiedzą,że Olivia w każdej chwili może wrócić(była umówiona z Tonią),to się biorą za całowanie.:O Pisałaś,ze ten aktor,która gra Silvia,m 50 lat.On musi być po operacji plastycznej.Zauważyłaś,jaką ma twarz?Jak maskę. A wracając do Marty: ona będzie miała też wielkie kłopoty.Za te wszystkie kłamstwa.Teraz jeszcze doszła ta płyta na cmentarzu...Zadarła z prawem. W tych odcinkach się tyle dzieje,że nie sposób się odnieść do wszystkiego.:( Spokojnej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , że długo nie odpowiadałam, miałam kłopoty z komputerem, ale jest już wszystko w porządku. Marta nie wie wiele o Klarze, gdzie mieszka, złamała prawo wkładając grobową tablicę do ziemi, tak wszystko wyjdzie na jaw , to nieuniknione. Alice jest bardzo zaborcza, robi wstyd Leo nawet na urodzinach Vincea. Klara i Franek chodzą do tej samej szkoły.:) Dobrej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się,że wróciłaś.:) Myślałam o Tobie,co się z Tobą stało...A tu okazje się,że komp zawiódł.:( Zdarza się.Najważniejsze,że jesteś :) Od dzisiaj dalej komentujemy. Obejrzałam dwa odcinki "To jest życie".Tylko nie wiem,puszczają od początku,czy dalsze odcinki?Tak jakoś się dziwnie zaczynają.:O Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam To jest życie, kiedyś było, jest niż te wszystkie meksykańskie telenowele, mówią o kłopotach ludzi w prawdziwym życiu, które są na całym świecie. W Na kartach życia dużo działo się, Gizele ostro pokłóciła się z mamą, ona chce chronić córkę przed ciążą, bo jest za młoda na takie życie. Marta jest zawsze niedobra dla Aleksa, a na filmach wzrusza się. Niedawno wspominała Nandę jak rozmawiali wesoło o życiu, a gdy wracała do rzeczywistości, mówiła, że córka za dużo marzyła. Telma i Jorge zakochają się w sobie, to widać, że są sobą zainteresowani. Renato jest nieprzyjemny dla Livii, obwinia ją o wypadek, ona w ciąży potrzebuje spokoju, dobrze , że jej mama pomaga. Bira podleczył się, ale dalej buntuje się, nie chce chodzić na terapię, może zmieni zdanie , gdy pozna ładną terapeutkę.:) Rafael wyznał miłość Marinie , dziewczyna jest zaskoczona, mówi, że jest tylko jej przyjacielem. Po jakimś czasie zbliżą się do siebie. Helena cieszy się, że znalazła szkołę dla Klary, ma nadzieję, że dziewczynka będzie się dobrze czuła tam. Leo i Franek polubili się, Alice jest zazdrosna, ale zaprasza go na obiad. Spokojnej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz,że nic nie pisałam.Tak wyszło.:( Greg przedstawił uproszczony bilans.Albo już okrada firmę,albo niedługo to będzie robił.:O Sandra dużo go kosztuje.Teraz jeszcze ten samochód... Ten Silvio zachowuje się jak przygłupi.Toni proponuje wspólne zamieszkanie,a do Olivii gada,że jeszcze nie było rozmowy,że jeszcze nie padło ostatnie słowo,czy mają się rozstać.:O Serdecznie współczuję żonie Renato.Tak ją upokarzać...I jeszcze oskarżać,że to wszystko przez nią(wypadek). Carmen ciągle zazdrosna o Helenę...Niech tylko się dowie z kim Greg ją zdradza.Albo ich pozabija albo padnie na serce.Dziwne: taka znawczyni mężczyzn,a nie kapuje,że Greg kreci. Alicja się przyczaiła.Jestem przekonana,że Leo ją porzuci.I zdaje mi się,że będzie z Olivią.Tak by było najlepiej.:) Nie dali ostatniego odcinka "Prawnik contra prawnik".Jestem zła.Wrrr Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renato z Liwią przychodzą na wystawę fotografii ślubnych Isabel, podczas wywiadu Liwia mówi dziennikarce, żeby uważała na nią, bo odbija cudzych mężów, odegrała się za swoje upkorzenia. Oliwia i Leo zakochają się w sobie, to jest pewne, ładna z nich para byłaby. Selma czuje , że była żona Lucasa nie lubi czarnych ludzi, zauważa to podczas kolacji, kiedy tamta nie je jej sałaty, takie zachowanie ją rani bardzo. Carmen przyłapie Sandrę i Grega na zdradzie w hotelu, sięgnie po pistolet, policja powstrzyma ją. Marta będzie dziwnie zachowywała się, chyba z powodu Nandy. Gizele i Luciano spotykają się, kochają się, kiedy rodzice śpią, ale mama jest czujna, widzi puste łóżko. Spokojnej nocy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Luca surowo potraktował swoją córkę Gabi na badaniach krwi , chciał nauczyć ją szacunku do ludzi innego koloru skóry, żal było mi dziewczynki, to była wina jej mamy, córka jest nastawiona przez nią. Marina kocha Rafaela , on jest szczęśliwy.:) Oliwia chce rozwieść się ze Silvo. Między nią i Leo iskrzy. Pruszająca była scena chorego pacjenta na Aids, rozmowa Diogo ,że w tym stanie nie może leżeć w szpitalu, bolesna i bardzo smutna, biedny człowiek. Gizele i Anna potrzebują terapii, córka jest coraz bardziej zbuntowana, matka traci cierpliwość, dochodzi do konfliktów i rękoczynów. Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Giselle będzie tak się zachowywać,to od początku wiedziałam.:( Anna i Miro,niedawno się cieszyli,że Giselle ma pierwszy raz za sobą,a tu proszę...Dziewczyna tak się rozochociła,że bata na nią nie ma.:( Tak się pchać chłopakowi do łóżka!Żadnego wstydu,nie ma ta dziewucha!:O Ten pierwszy raz też był z jej inicjatywy. Jaka była rozmarzona,jak to sobie wyobrażała: ona i jej chłopak mieszkają razem w Nowym Jorku :D :D :D Tak,mała rasistka pokazuje różki.A sama miała babkę,która miała czarną skórę.A i ona,jest ciemn,jak to kolorowa. Cóż,wyniosła to z domu.Jej mama też jest taka sama. Renato mnie wkurza na maxa.I ta Isabel ze swoim głupim uśmieszkiem.:O No,ciekawe co dalej będzie z tym chorym na AIDS...Byleby się siostra przełożona nie dowiedziała.Oj,byłaby draka!:( Spokojnej nocy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Giselle będzie tak się zachowywać,to od początku wiedziałam.:( Anna i Miro,niedawno się cieszyli,że Giselle ma pierwszy raz za sobą,a tu proszę...Dziewczyna tak się rozochociła,że bata na nią nie ma.:( Tak się pchać chłopakowi do łóżka!Żadnego wstydu,nie ma ta dziewucha!:O Ten pierwszy raz też był z jej inicjatywy. Jaka była rozmarzona,jak to sobie wyobrażała: ona i jej chłopak mieszkają razem w Nowym Jorku :D :D :D Tak,mała rasistka pokazuje różki.A sama miała babkę,która miała czarną skórę.A i ona,jest ciemna,jak to kolorowa. Cóż,wyniosła to z domu.Jej mama też jest taka sama. Renato mnie wkurza na maxa.I ta Isabel ze swoim głupim uśmieszkiem.:O No,ciekawe co dalej będzie z tym chorym na AIDS...Byleby się siostra przełożona nie dowiedziała.Oj,byłaby draka!:( Spokojnej nocy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice manipuluje Frankiem, prosi , żeby powiedział , że nie chce jechać do Anglii, że dziadek umrze z tęsknoty, biedny mały chłopiec jest przestraszony. Renato jest nieznośny, Isabel wciąż go kocha. Gizele choruje na bulimię, na lekcjach tańca czuje się słabo. Diogo zajmie się pacjentem z Aids, będzie kontynuował jego leczenie w tajemnicy. Aleks zabierze czek Marcie , który dostała od Leo, ona zrani go nożem. Marta i Weronika śledzą Klarę. Luciano zostanie porwany, uratuje go policja, jego ojciec zginie w strzelaninie. Carmen odkryje romans Sandry i Grega, z pistoletem idzie do hotelu. Nanda pokaże się w lustrze Marcie. Spokojnej nocy.:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd Ty to wszystko wiesz?Przyznaj się:zaglądasz na streszczenia?:D Fajna jest ta reklama z Reala.Podoba mi się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się zachowanie Nestora,ojca Luciana.Jest jakiś taki dziwny,jakby coś knuł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze świata seriali .:) Ojciec Luciana jest chyba zamieszany w to porwanie, ta strzelanina była straszna, z samochodu wyrzucili biedną Gizele, oni chcieli tylko Luciana, bo jest synem prokurator. Marta ma drażniący sposób mówienia, krzywi ten nos w złości, poniża Aleksa. Sabrina podoba się Sergiemu, Wince jest zazdrosny. Renato będzie chodził. Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przestraszyła się ducha Nandy:), cieszyła się z czeku , który przyniósł jej adwokat, dobrze,że Aleks podsłuchał jej rozmowę z Weroniką, wie gdzie schowała pieniądze. Nestor zachowuje się dziwnie, porwanie Luciana było zaplanowane, on coś o tym wiedział, dlaczego to zrobił i jaki ma w tym cel? Przecież to jest jego syn, nie rozumiem go. Doktor Luca dostał szału, gdy Gabi nie chciała zjeść tosta, którego zrobiła Selma, wcisnął jej na siłę i pobrudził twarz, dziewczynka płacze i patrzy na niego z żalem, przesadził, mógłby porozmawiać z nią poważnie, a nie wyładowywać swoją złość na córce. Telma kocha się w Jorgu , Konstacja nie pozwala jej spotykać się z nim. Spokojnych Świąt, Wielkanocnego Zajączka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Wybacz,że nie pisałam,ale sama wiesz,jak to jest przed świętami...Sprzątanie,gotowanie,pieczenie... Ale serial systematycznie oglądam.:D Dzisiaj Alex pokazał,że wcale nie jest taki łagodny,dobry,itd...Wyszedł z niego brutal i sadysta.:( Niestety,bardzo nieładnie postąpił z Martą.:( Ta ich sytuacja jest dosyć skompilowana,Marta ma trochę racji i Alex także.Marta chce odzyskać pieniądze,które przez tyle lat wykładała na rodzinę,a Alex uważa,że branie tego czeku od Leo jest bardzo niemoralne i zakrawa na handel wnukiem... Carmen szydziła z Sandry,nie wiedząc o tym,że Greg za tym wszystkim stoi...Oj,będzie się działo,jak wszystko wyjdzie na jaw.:O Ten odcinek wczorajszy(109)muszę jeszcze raz obejrzeć.Tak,Nanda bardzo przestraszyła matkę.Aż mi się żal zrobiło Marty.:( Od jutra zaczynają się powtórki"Pory życia,pory miłości".Będę sobie oglądać jeszcze raz ten serial.Bo jest znakomity.:) Życzę Ci: Pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i miłości, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Aleks powinni rozstać się, tak on nieładnie postąpił z nią, był bardzo zdenerwowany, miał powody, mógł zapanować, szkoda Sergia i Franka , że nie mają miłości i ciepła Marty. Sandra chwaliła się samochodem czerwonym, zaprosiła na przejażdżkę Telmę, mamę i chłopca ciemnowłosego. Fajną mieli wycieczkę.:) Toni i Sylwio są razem, Oliwia widzi ich w intymnej sytuacji. Gizele przeżywa bardzo porwanie Luciana, rodzice martwią się o jej zdrowie, wzywają terapeutę. Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Tonia i Silvio...A jaka ona brzydka bez makijażu...:O Podoba Ci się "narzeczony" Thelmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się:), ale jest dobrym człowiekiem, żal mi go, bo kocha Telmę , a ona go nie. Sandra nakupiła drogich prezentów, była taka dumna, rodzice nie chcieli ich przyjąć, bo chcą wiedzieć skąd miała tyle pieniędzy. Bira wraca z odwyku, musi chodzić na terapię , bo nałóg może wrócić. Dobrej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena będąc sama w domu czuje obecność Nandy, zapala się gaz na kuchence, zegar obraca wskazówkami, jakby chciała powiedzieć,żeby chroniła Klarę. Telma ma urodziny, atmosferę psuje Sandra, zawsze wszędzie narozrabia. Jorge doprowadzony do ostateczności wyrzuca ją z domu. Fajny był ten Sylwester, taki kolorowy, egzotyczny.:) Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrtap1993
Witam :) Również bardzo lubię serial "Na Kartach Życia". Obecnie moim ulubionym wątkiem jest Thelminha i Jorge :) Sandrę też lubię, wprowadza ciekawe akcje do serialu. Martę nieco rozumiem, że jest taka zgorzkniała. Widać, że chce żeby mąż ją kochał. W przedostatnim odcinku Renato jak zwykle bezczelny :/ Nie wiem, jak biedna Ligia to wytrzymuje... Bira znowu pijany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bira o mało
nie spalił domu, Marina zmienia do niego swoje nastawienie, Telma i Jorge będą razem:), widać, że się kochają w sobie. Marta kocha oglądać filmy o miłości, tylko dlaczego dla męża jest taka niedobra, na miłość trzeba zasłużyć, jak ona traktuje Franka, chciała go pobić nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przepraszam,że nie pisałam.Nie było mnie parę dni,później musiałam nadrabiać,to co zaniedbałam przez nieobecność...:( Po prostu,nie miałam czasu.:( Ale już jestem.:) Bardzo się cieszę,że Jorge przywołał Sandrę do porządku.Gdyby,nie odjechała,to pewnie by porządne lanie dostała od niego :D Dzisiaj Greg przestrzegał go przed Thelmą.Boi się,że Jorge zaplącze się,jak on.:D Bira,to jest stary alkoholik.:O Nie lubię tego gościa,jak nie wiem co!Może dlatego,że taki słaby jest?Jak się korzył przed Mariną...Na litość ją brał...:O Stary dureń zaprószył ogień,jeszcze trochę,a by wszyscy spłonęli żywcem.:( Renato się nic zmienił.:( Ciekawe,czy ta Gabriela faktycznie jest adoptowana?To by była niespodzianka.:) :D Ciekawe,co będzie jak się dowiedzą kim jest Fred.Oni cały czas myślą,że Fred jest wnukiem pana Tide.:D A już się cieszą,jaką to dobrą partię "upolowała" Kelly :D Dr Helena ma obawy.I słusznie.Marta tylko czyha,aby się dowiedzieć,czy Clara to jest jej wnuczka.Boi się,że jej wszystko popsuje,to co sobie zaplanowała.Wredna baba.:O Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer
Cześć Kyrtap :) To ja :lol: Merlinamujer, pisze tutaj jak tylko znalazłam ten temat o Na kartach życia i Twój wpis :) Nie jestem już na forum Pawła (na fora.pl), zbanował mnie i dlatego do Ciebie piszę, bo nie będziemy mogli już tam sobie pogadać w żadnym temacie. Przeniosłam się na forum Notecreo i tam tworzymy wszystko od nowa, kilka osób oprócz mnie też zbanował (straszna sytuacja, nie zgadzałyśmy się z jego dyktaturą i złym traktowaniem użytkowników), kilka też przeszło mimo, że nie ma bana i nie ma zamiaru tam pisać, Paweł kasował nasze ostatnie posty, więc pewnie wiele osób nie wie o co poszło i w ogóle coś się zdarzyło :wink: (chociaż kilka osób zdarzyło zauważyć nasze posty i zna sytuację) , skasował tematy, gdzie obrzucał ludzi błotem. Pozdrawiam :) Merlinamujer Marketa czy mi się znamy z tego forum czy jakiegoś innego ? Kiedyś (z dwa lata temu) tu pisałam pod nickiem Merlinamujer divina. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrtap1993
Cześć, Merlinka :) Ja również już się powoli przenoszę na forum Notecreo, bo to co dzieje się na forum Pawła przechodzi wszelkie granice :/ Już odkąd widziałem, jak traktuje innych użytkowników i ich poglądy szukałem nowego forum, ale na żadnym nikt nie interesował się jakoś brazylijskimi telenowelami, więc zostawałem na tamtym, żeby móc dyskutować i przeniosłem się też w między czasie tutaj :) Już się zarejestrowałem na tym nowym forum, jako Klonik :) ____ Ja Birę nawet lubię, kidy nie pije. Mam nadzieję, ze z czasem wyjdzie z nałogu. Marina bardzo przez niego cierpi ;( Chciałbym, żeby okazało się, że Gabi jest adoptowana, może wtedy zmieniłaby nastawienie do ludzi innego koloru skóry, pochodzenia czy fizyczności. Marta do wszystkiego dochodzi po trupach, więc pewnie w końcu pozna prawdę o Clarze :/ Ech... Helena ma pod tym względem kłopoty... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena uciekała z Klarą i Gizele przed Martą. Gabi jest śliczna, wygląda jak Hinduska. Kelly będzie w ciąży, Fred boi się ,że prawda o jego pochodzeniu wyjdzie na jaw. Oliwia powie Leo ,że jego córka żyje. Spokojnej nocy.:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×