Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Gość
To prawda, nie jest śmieszne, współczuję takim kobietom, nie śmieje się z tego, tylko podziwiam jaka Carmen jest silna, Marina chce normalnego życia, prosi ojca, żeby leczył się, bo ona ma wszystkiego dość. Widziałam, Marta nakupiła ubrań Frankowi, niby to wszystko z miłości, to jest okazja, żeby spotkać się z bogatym Leo. Leo powiedział swojej narzeczonej o synu, ona jest w szoku. Sandra spędza noc z Gregiem, ale z niego kobieciarz. Nanda nie da spokoju Marcie, ona chce, żeby dzieci były razem. Dobrej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek,nie oglądałam odcinka.Ale to nic.Obejrzę jutro :D Ta scena łóżkowa Sandry z Gregiem bardzo mnie zdegustowała.:O Ona,ubrana jak dziewczyna z agencji towarzyskiej,a on ochoczo wskoczył do niej.Nie przeszkadzało mu,że zdradza Carmen w ich łóżku małżeńskim.To się liczy jako podwójna zdrada.Wystarczyło,że ta nimfomanka połaskotała jego męskie ego...:O Ale będzie żałował tego,co zrobił.Ta wariatka Sandra,nie da mu spokoju.Już go prześladuje :D A ojciec wcale ją nie obchodzi.:( Nawet nie zapyta jak się czuje,co z nim? Wątek z Birą powinni już zakończyć.Niech idzie na ten odwyk albo niech się zapije na śmierć albo niech zginie w wypadku...Już się patrzeć na niego,Marinę i tego Rafaela,nie da... Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Biedny jest ojciec Sandry, on zdaje sprawę sobie, że jest bardzo chory, że może nie żyć, gdy zawożą go na operację , jest przerażony. Sandra jest obojętna, myśli tylko o sobie, nie obchodzi ją rodzina. Jej siostra Telma siedzi przy ojcu, ta córka jest dobra, troskliwa. Aleks ostro potraktował Leo , boi się, że straci wnuka. Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex jest egoistą.Przykro mi to pisać,ale,niestety tak jest.Myśli tylko o sobie.On,nie myśli o Franku,co ten chłopczyk czuje.Najpierw mu obiecał,ze pozna ojca teraz się wycofuje.Marta ma rację: każdy sędzia przyzna,że ojciec ma prawo poznać syna. Ale się porobiło.:O Wszystko przez Renato.Widziałaś jaka drogą jechali?Przecież,jak auto przełamie barierkę to taki delikwent nie ma szans na przeżycie.:( Po co on jechał za nią?Jeszcze bardziej ją dobijał.:( Ha ha ha Carmen szczęśliwa,że dr Helena jest z Diogo.Bo w/g niej pozbyła się ewentualnej rywalki...Nawet nie wie jaką żmiję ma pod swoim dachem...Ale ten zdrajca zapłaci za to.Zobaczysz :D Wlazłam na streszczenia bo chciałam się dowiedzieć, kiedy Nanda ukarze się Clarze(ha ha ha ale mi się zrymowało),czy może przegapiłam to...Ale nie.Ona będzie w 76 odcinku.:) Gdybyś była uprzejma ,to mogłabyś mi klikać w link,który mam w stopce?On jest do drzewka.A może Ty też sobie posadzisz?(drzewko). Dzięki i dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, jest, Franek ma prawo spotkać się z ojcem, Aleks kocha bardzo wnuka, może po jakimś czasie przemyśli wszystko, zgodzi na kontakt, gdy ochłonie z emocji. Renato jest winny , dawno mógł powiedzieć, że kocha Isabel. Droga , którą pędzili samochodami była niebezpieczna, niepotrzebnie jechał za nią , ale tak zdarzyłby się wypadek, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Carmen to jest kobieta silna, dużo rozmawia, Greg nie potrafi ulec pokusie, kiedyś wpadnie jak śliwka w kompot.:) Tonia jest kuzynką Heleny, myślałam, że siostrą . Leo jest przystojny, ma piękne oczy. Te plaże są śliczne, piosenki mają ładną melodię. Kliknę w drzewko. Miłego dnia . 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Renato ucierpiał.:( A taki cwaniaczek z niego był.:O Nanda,w dzisiejszym odcinku dawała znać o sobie.Tylko cień i podmuch wiatru było widać. A dr Helena cała spięta.Też się obawia,że Leo będzie chciał córkę.No cóż...Zobaczymy,jak się to wszystko potoczy.:) Miej się 🌻 i proszę,pamiętaj o moim drzewku.:) Klika się raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Renato po wypadku nie czuje nogi, Livia jedzie z nim do szpitala. Leo słyszy , że ktoś chodzi po domu, przebiega cień tajemniczej postaci, to samo dzieje się u Marty, to jest znak, że Nanda pojawi się niedługo. Helena na przyjęciu Toni nie chce rozmawiać o Klarze, wie co czuje Aleks, jest w tej samej sytuacji jak on. Siostra Marty za dużo daje wolności swojej córce, dziewczyna robi co jej się podoba, mają pieniądze, ładny dom. Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Livia chce walczyć o Renato!Po tym wszystkim,co jej zrobił.:O Tak,młoda ma bardzo dużo swobody...Żeby to się źle nie skończyło.:( Zobaczymy,co nas dzisiaj czeka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja!Ten Alex zachowuje się niepoważnie.Wcale się nie dziwię,że Leo traci cierpliwość.:O Mnie też by diabli brali,jak ktoś by mnie wodził za nos.I tłumaczy mu,że nie ma zamiaru mu odebrać wnuka,a ten się uparł jak osioł i wszystko u niego na-NIE! Zachowanie Giselle też pozostawia wiele do życzenia.Taki smark 15-letni,a pewnie już by chciała z chłopakiem zamieszkać.:O A jak się odnosi do rodziców... Ten Bira łazi i szuka okazji,aby wypić.Tak jak dzisiaj.Szkoda słów. W tym serialu to co jeden to lepszy od drugiego... A Livia w ciąży.Też nie miała kiedy zajść,jak teraz,gdy ten oszołom Renato taki numer jej wywinął.:( Nie wydaje Ci się,ze Isabel przesadza w ocenie Livii?Wyjechała z tym trójkątem... Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel przesadza, za dużo przeżyła, myśli nielogiczne. Aleks jest egoistą, Leo starał się dogadać, nic to nie dało. Marta i ta jej siostra mają taki sam charakter , co za harpie. Gizele jest w wieku dojrzewania, nie chce, żeby rodzice traktowali ją jak dziecko, to normalne, jest za młoda , żeby mieszkać z chłopcem. W zwiastunach odcinków Nanda pokaże się Klarze.:) Dobrej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nanda im dała popalić :D Marta znowu miała strach.Chociaż dr Helena i ta dziewczyna do pomocy, też czuły się nieswojo.:( Nie chciałabym przeżywać takich chwil.Aż ciarki przechodzą po plecach...brrr Alex zachowywał się tak,jakby nie wiadomo,jaką ofiarę składał.:O Wszystko rozumiem,ale nie do przesady. Ta Alicja od Leo coraz bardziej wredna się robi.Jak ona sobie już planuje...Wstyd!Gorzej(dla niej)jak ją Leo kopnie w cztery litery.To będzie wesoło :D Sandra...Faktycznie,zamiast witać ojca,ona lata po centrach handlowych...Kupuje seksowną bieliznę,dla Grega i za pieniądze Grega :D :D :D Niech no tylko się Carmen dowie!Nie chciałabym być w ich skórach! A Renato?Nawet na łożu boleści wyróżnił Isabel.Jak ta Livia się czuła...Żal mi jej i bardzo jej współczuję. W zwiastunie,Marina zarobi od ojca w twarz.:O To było do przewidzenia.Najpierw taki pije,a później bije.Ciekawe,jak spojrzy matce w twarz po tym wszystkim...Bo pewnie wróci do domu dziadka. Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanda daje lalkę Klarze , która leżała wysoko na półce, dziewczynka mówi o niej śliczna pani. Aleks pozwolił , żeby Franek przytulił się do Leo, przeżywa te spotkanie bardzo. Marcie zależy na pieniądzach, a nie na dobru wnuka. Bira stoczył się na dno, Marinie pękną nerwy, gdy zobaczy go w takim stanie. Sandra jest podobna trochę do piosenkarki Mariah Carey. Renato kocha Isabel, ciekawe jak się zachowa gdy się dowie o ciąży Livi. Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena rozmawia z przyjaciółmi o dziwnym zdarzeniu w jej domu, czuła zapach róż. Marta wyznaje Weronice, że Klara żyje, prosi ją zachowanie tajemnicy. Sergio mówi matce , że sprzedała swojego wnuka. Dlaczego ona traktuje tak rodzinę? Rafaelo kocha Marinę, zawsze jest przy niej , pomaga, są kuzynami, czy wyzna ją swoją miłość? Oliwia ogląda zdjęcie Klary , Helena jest zaniepokojona. Ile ma być odcinków? Spokojnej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć] I znowu Nanda zaznaczyła zapachem swoją obecność.:) Ten Bira jest coraz bardziej żałosny.Samookaleczenia mu się zachciało :O Co ten Rafael bredzi o związku z Mariną?Przecież nikt im nie da ślubu.Są za blisko spokrewnieni!:D Alicja za dużo sobie pozwala.Zobaczysz,Leo zerwie z nią zaręczyny.Tyle jej przyjdzie z tego.I dobrze. Nie wydaje Ci się,że Leo i Olivia coś do siebie czują?Fajna by była z nich para.:) A to,że Giselle wejdzie Luciano do łóżka,to było do przewidzenia!Jestem zniesmaczona.:O Nie wiem,ile odcinków ma być.Trzeba poszukać w necie.Może gdzieś pisze.Ale z tego wynika,że jeszcze ich trochę będzie...:D Spokojnej nocy,pa!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanda z dziećmi, Aleksem i Heleną spotkają się w parku, mam filmik http://lv.netlog.com/go/explore/videos/videoid=ro-366570 Marina i Rafael są bliskimi kuzynami, to trudna miłość. Zauważyłam że Oliwia podoba się Leo, bo jest atrakcyjną kobietą, Silvo poczuł się zazdrosny, to znaczy, że kocha swoją żonę.:) Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne zakończenie.Tym razem widzieli ją wszyscy,nie tylko Clara.Otoczyli kółeczkiem i tańczyli(bo tak można to nazwać). Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bira będzie się leczył, jest męczący, chce i nie chce, ale doktor jest twarda, nie daje się wyprowadzić z równagi, Marina tak długo znosi jego wyskoki. Alice narzeczona Leo jest okropna, zamiast go wspierać go w trudnych sprawach, rani , obraża. Lepiej byłoby , żeby nie byli razem, jej zazdrość zniszczy ich związek. Helena nie chce stracić Klary, jak kiedyś swojej córki, na co ona umarła? Isabel odwiedza Renato, Livia widzi ich całujących. Ojciec Gizele zdenerwuje się, gdy dowie sie, że jego córka spała z chłopcem.:) Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Miro wcale się nie zdenerwował wiadomością,że Giselle straciła cnotę.Był tylko zaskoczony,a w efekcie,oboje z Anną,zachowywali się tak,jakby nie wiadomo jakie szczęście ich spotkało.Tak się ściskali...:D Zachowania Biry,nie będę komentować.Szkoda klawiatury.:O Po co ta Isabel polazła do Renato!?On się nimi obiema bawi.Żenada! Nie wydaje Ci się,że Alicja i Sandra mają jednakowe charaktery?Obydwie takie żmije.Co najgorsze: potrafią człowieka doprowadzić do ostateczności.Wczoraj Alicja dala "popis",dzisiaj Sandra.Ta druga,chociaż przez wzgląd na chorego ojca,mogłaby sobie darować te docinki.A ta scena przed autem....:O Greg,zadając się z nią,założył sobie pętlę na szyję. Ha ha ha,Marta chciała ukarać Franka,a jej się nie udało.:D Nanda czuwa!:) Oglądałaś Donę Flor?Teraz dają powtórki.Ja poprzednio oglądałam.Można było się pośmiać.Dosyć dobry jest ten serial.Podoba mi się czołówka. Dobrej nocy,pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.Dawno chciałam napisać,a ciągle zapominałam.:D Weronika jednego razu rozmarzyła się i mówiła,że chciałaby takiego męża dla córki,jakim jest Leo.Ciekawe,co będzie kiedy się dowie,kim jest Fred?:D Kim jest Salvadore dla dr Heleny?Synem?Bo nie wiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeeee
o czym wy piszecie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja i Sandra mają taki sam charakter. Podoba mi się piosenka , która towarzyszy Isabel i Renato. Salvadore nie jest synem Heleny, tylko go tak traktuje, może on wychował się bez rodziców. Lavinia wspomina swoje urodziny oglądając zdjęcia z Gogiem. Nie lubię tej matki przełożonej, która czepia się wszystkiego. Myślę, że przez nią młoda zakonnica będzie miała przykrości. Tak, Nanda czuwa :), zamknęła drzwi przed Martą. Weronika kocha życie w luksusie, niedobrze wychowuje córkę. Oglądałam Don Florę, było bardzo śmieszne , był tam duch gołego męża, taki złodziej i kobieciarz. Podczas mszy szedł taki sam.:) Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeee---->piszemy o telenoweli brazylijskiej.Ma tytuł "Na kartach życia".Leci na Zone Romantica. Marta ma teraz dylemat:ile "wydała" na Nandę i Franka,nie wie jaką sumę podać Leo.Nie dość,że materialistka to jeszcze oszustka.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice dostała ataku szału, Leo ją uspokoił . Starsza zakonnica patrzyła tak dziwnie na zdjęcia Lawini z jej siostrzeńcem, może ona też ma jakąś swoją tajemnicą? Weronika przyznaje się Marcie, że nie kocha swojego męża, ma romanse i tak jej jest dobrze. Greg zachował się śmiesznie, Carmen tak czuje, że on coś kręci. Livia powie Renatowi, że jest w ciąży. Miłego weekendu .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja dostała ataku histerii,a bym powiedziała,że szału.I to się ponoć zdarzyło nie pierwszy raz.Ma rację babcia Leo,to może się źle skończyć.Ona powinna się leczyć.Staje się niebezpieczna.Mówię Ci: Leo ją kopie w 4 litery.:D W zwiastunach,Nanda mu się pokaże.Tak sobie myślałam,jak Alicja szalała,że Nanda mogła by ją trochę nastraszyć :D :D :D Tak brzydko wykrzykiwała,że życzy Leo i jego synowi śmierci...:( Sandra zaczyna przeginać.Ten głupi Greg będzie miał przez nią kłopoty.Ale to już na własne życzenie.:O Siostra przełożona,której nikt nie lubi,skandalicznie się zachowała,wdzierając się do kuferka Lavinii.Widziałaś jak dzisiaj dręczyła Lavinię,paląc te zdjęcia?Przecież to jest sadystka.Chce,aby Lavinia przyznała,że to jej syn,ten chłopczyk ze zdjęć.Ja Ci powiem: już wczoraj świtało mi w głowie,że ten niby jej siostrzeniec,to jest jej syn i dr Diogo.Tylko ciekawe,gdzie on się teraz podziewa? A Rafaelo nadal śni o kuzynce Marinie.:O Ja nie wiem,jakie są przepisy w Brazylii,ale jedno wiem:jeśli są katolikami,to ślubu kościelnego na pewno,nie dostaną.A oni nie myślą(Rafael i jego rodzice),ze z takiego związku,mogą się ułomne dzieci urodzić?I w ogóle...To zakrawa na kazirodztwo! I stało się to,co miało się stać:Tonia z Silvo!Mimo wszystko-szok! Przyjemnego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to jest syn Lawini, ta siostra Maria nie powinna otwierać kuferka z jej osobistymi rzeczami, postąpiła bardzo źle, skrzywdziła ją w najgorszy sposób. Marina I Rafaelo nie mogą być ze sobą, bo są blisko spokrewnieni, ta miłość jest zakazana. Renato nie jest zadowolony z ciąży Livi, ciężko jej będzie. Tonia i Silvo, wiadomo było , że będą mieli romans, są sobą zafscynowani.:) Alice jest szalona, powinna leczyć się ta jej zazdrość jest niebezpieczna. Leo naresczie zobaczy Nandę , będzie wzruszony. Pewno kocha ją nadal. Spokojnej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×