Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Chciałam od razu wczoraj napisać coś,ale forum szwankowało.A dzisiaj wzięłam się trochę za robotę przedświąteczną.:) I tak wiemy,że Luca był w Anglii.Chciałabym mieć takiego przyjaciela.Wszystko rzucił i wrócił,aby ratować Francescę.A teraz może się z nią ożeni?:D I zmieni orientację seksualną? Swoją drogą,Francesca,bardzo lekkomyślnie postąpiła.:( Szkoda słów! Dobrze,że ten jej syn Nicola,taki rezolutny chłopczyk jest.:) Śmiem stwierdzić,że ma więcej rozumu,niż jego mama. Ja od razu wyczułam,że chodzi o narkotyki.Z tego wynika,że jak ją Duce(czy jak mu tam było),naszprycował,to ona mu podpisała akt "sprzedaży"baru.Bo teraz chodzi o to,że potencjalny mąż ma mieć warunki,aby ją utrzymać.Od tego zależy,czy jej Nicolę odbiorą czy nie. Analisa jest gorzej niż intrygantka.Dla niej takie określenie to komplement...:O Było do przewidzenia,że nie zniszczy tej kasety.Wykorzysta ją w odpowiednim czasie przeciwko Bobo. I zaraz tego robotnika do łóżka wciągnęła.Taka spragniona seksu była...:O A ten Bobo to też niezły ananas.Szkoda mi Irmy.Najpierw ją Cezary zostawił(fakt,że Elena podstępem do tego doprowadziła)to teraz Bobo tak ją oszukuje i w ogóle. Wcale nie wiem,co on widzi w Viki.Przecież ta aktorka(aktorka nie postać Viki)jest taka mdła,blada jak by anemię miała... Nie podoba mi się.:P Reasumując:jeśli dalsze odcinki będą takie pełne napięcia,to ja się wypisuje z oglądania.To nie na moje nerwy.:) Za pół godz.odcinki serialu.Lecę jeszcze coś zrobić i zasiadam do oglądania.:) Ciekawe,co dzisiaj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Franceska nie powinna zostawiać synka z tym nieznajomym mężczyzną, jak można tak być naiwną, ona kiedyś była narkomanką, wyszła z tego, ten jej facet od początku nie budził we mnie zaufania, wyglądał podejrzanie, Luka to wspaniały przyjaciel, uratował ją, o mało nie zginął, na szczęście pojawiłła się policja. Annalisa to potwór, udaje, że opiekuje się ojcem tej fryzjerki, myślę, że da specjalnie dużo kropli na serce i ten umrze. Marta w Na kartach życia zwierza się przyjaciółce, że cierpi po śmierci córki. Opiekuje się chorym wnukiem, ma bardzo wysoką gorączkę, kładzie woreczki lodu na ciele chłopca, wspomina małą Nadę jak była chora, siedziała przy niej , rozmyśla nad swoim życiem, jest nieszczęśliwa. Dobrej nocy. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie!Jak obkładała wnuka lodem to miałam cichą nadzieję,że się przełamie,że zmieni swój stosunek do niego,syna,męża...Ale nie!:( Tak sobie fajnie wspominała Nandę.:) Widziałaś jak dzisiaj poniżyła Lili?Szczyt wszystkiego!:O Śmiała jej też powiedzieć,że nie lubi biednych ludzi.którzy udają,że są kimś innym...A ona sama?Ciągle siedzi w kieszeni u siostry i szwagra.Za poród i pobyt dzieci w szpitalu,zapłaciła Olivia z Silvio...Nawet mieszkanie ma zakupione za pieniądze od szwagra.:O A jak się tłumaczyła,dlaczego nie może wziąć Clary?Oczywiście,wymawiała się brakiem pieniędzy.I to jest akurat prawda!Nie ma forsy,ale żeby poniżyć inna osobę,nic jej nie stoi na przeszkodzie.Teraz to u mnie przegrała na amen.Nic,a nic,nie mam dla niej współczucia.Niszczy wszystko i wszystkich dookoła.Prawdziwa wiedźma!:P Ana doprowadziła do tego,że jej córka ma bulimię.:( Tyle razy jej mówiła,że nie pociąga jej balet,a ta ciągle swoje...Rozmowy tylko o dietach,co jest dobre,co szkodliwe...Podziwiam jej męża,że tyle czasu z nią wytrzymał!:) Ciągłe sceny zazdrości! Sama wygląda jak anorektyczka!Policzki zapadnięte,chuda jak szczapa... Ja piszę,a nie wiem,czy post dojdzie.Znowu forum fiksuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Marta jest zimna, bez uczuć, myśli tylko o sobie. Ana jest okropna, mąż podczas kłótni opowiedział o swoich rodzicach, że zachowywali się tak samo jak ona, dobrze , że odszedł, ciekawe czy będzie z Marcią. Nie oglądałam dzisiaj odcinka, zobaczę powtórkę, bo miałam w tym czasie inny film. Czy oglądałaś kiedyś serial Anita? Tam grała aktorka z Na kartach życia Marcia, tak samo uśmiecha się, pochodzi z bogatej rodziny, ma dwoje dzieci, odkrywa romans męża z młodziutką Anitą. Dobrej nocy. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam.:) Ten aktor,który gra teraz Grega,był jej mężem,a kochankiem Anity. A czy kojarzysz,kogo i w jakim serialu,grała Isabel?To ta fotografka. Jaki film oglądałaś zamiast serialu? Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kojarzę, ta aktorka grała w Po prostu miłość Laurę i Z głową w chmurach . Wczoraj oglądałam film Bezgraniczne zaufanie.:) Które telenowele nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dotarłam na topik.:) Wczoraj,jak miałam czas,to forum nie działało,a później miałam co innego do roboty.:) Widzę,że pamiętasz Laurę z "Po prostu miłość".:) Ja ją też zapamiętałam :D A "Z głową w chmurach" nie oglądałam,sama nie wiem dlaczego?Jaki był powód?:( Pytasz,których telenoweli nie lubię?Wiesz,tak tytułami to Ci,nie napiszę,ale powiem Ci jakich produkcji nie lubię.Są to:argentyńskie,wenezuelskie...Pierwszy raz oglądam np.produkcję meksykańską("Rywalka od serca").Do tej pory jakoś nie byłam przekonana do Meksyku. Uwielbiam brazylijskie.Dość,że ciekawą fabułę mają to jeszcze z takim rozmachem są zrobione.:) Te widoki jakie piękne pokazują... Teraz,jak Olivia z Silviem pojadą do Holandii,znowu sobie pooglądamy Amsterdam,pola tulipanów... A jakie piękne jest Rio...Rozmarzyłam się :D Sandra sama prosi się o kłopoty.:O Już kiedyś pisałam,żal mi jej.Zachowuje się,jak niespełna rozumu.:( Oburzona na stanowisko,jakie jej zaproponowali...Może myślała,że ją z miejsca prezesem zrobią w tej szkole!?:D :D :D :D Renato się odezwał do Isabel.:) A Ty,co lubisz?Tzn.jakie telenowele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Nie lubię amerykańskich, wenezuelskich, meksykańskich, ale jedna z Meksyku najbardziej podobała mi się telenowela Christina. Brazylijskie seriale są lepsze, Rio jest piękne , plaże, widoki jak z bajki. Byłam w Amsterdamie dwa lata temu w październiku, widziałam kanał, kamienice, ładne miasto, ale Polska ma ładniejsze zabytki. Chodziłam po sklepach z pamiątkami, sprzedawali takie chodaczki. Gizele poznaje fajnego chłopca, gra na fortepianie, jest zachwycona jego muzyką i zakochuje się w nim. Sandra za dużo chce mieć wszystko od razu, czy ona nie jest po operacji plastycznej, ma taki dziwny nos, taki nienaturalny? Obejrzałam wczoraj powtórkę, Marta poniżyła dziewczynę syna, zachowała się okropnie, ona nie ma serca. Dzisiaj złośliwie mówiła o sztuce, jak jej nie cierpi, że Nada wróciła bez dyplomu, pieniędzy, że żyła w innym świecie, przykro było tego słuchać. Isabel jest taka pełna życia, kocha pracę , fajna postać. Dobrej nocy.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, o produkcjach amerykańskich ,nie pisałam bo dla mnie ,nie istnieją :D Ta,która gra panią prokurator,tez kiedyś grała w jakiejś telenoweli.Tylko zapomniałam jaki był tytuł.Ale poszukam i sobie przypomnę.:) Miała na imię Helena i była alkoholiczką.Odbiła narzeczonego R.Duarte(ona była główna bohaterką).On miał na imię Ivan. Zresztą...Zaraz poszukam i Ci napisze.:) Ja w Holandii nigdy nie byłam i raczej nie zanosi się na to,abym kiedykolwiek tam dotarła.:( Jakiś czas temu dostałam zdjęcia,od pewnej dziewczyny,która mieszka tam.Jakież piękne te tulipany...Może uda mi się później je wkleić to sobie pooglądasz. Czyżby Isabel miała nowego adoratora?Ja myślałam,że on będzie się spotykał z Marcią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta aktorka nazywa się Renata Sorrah.Ale nie mogę znaleźć tej telenoweli.Będę musiała szukać po Reginie Duarte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Holandia ma piękne kwiaty, podobają mi się domy z ogrodami, chętnie obejrzę te zdjęcia o tulipanach. Isabel spotyka się z tym mężczyzną po przyjacielsku, kocha innego. Oliwia w Amsterdamie wspomina Nadę, w muzeum spotyka jej przyjaciółkę. Sandra pracuje jako kelnerka, nie chce takiej pracy, jest rozczarowana. Gizele chodzi na zajęcia, jej matka ciągle kontroluje ją. Ta aktorka , która gra prokurator pamiętam tylko z jednego serialu Z głową w chmurach. Reginę Duarte widziałam w serialach Joanna, Życie jak muzyka, Historia wielkiej miłości, Po prostu miłość, grała z córką . Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieważne jaki to był tytuł.Napiszę Ci tylko,że Ivana grał Antônio Fagundes.:) Wczoraj znalazłam tytuły telenoweli,w jakich grała R.Duarte.Co z tego,skoro wszystkie tytuły oryginalne?:( Jeśli chodzi o Sandrę,tzn.aktorkę,to faktycznie ma jakiś dziwny nos.Mało tego,zaraz na początku,ciągle miała go czerwony.:D A wczoraj Sandrunia popłakała się,że musi chodzić w fartuchu,jak wszystkie kelnerki.I nieważne,że matka jej tłumaczyła,że nie ma wykształcenia i lepszej posady nie dostanie,nieważne,że brat od Olivii jej tłumaczył,że zanim został właścicielem sklepu,a teraz baru,musiał zasuwać jako zwykły pracownik...Sandra ma wysokie aspiracje...:O A że Carmen ją pogna to było do przewidzenia.:D Dobrze,że nie czepia się Jorge i Simony.:) To na razie tyle.Idę się przygotować do oglądania "Sekretów urody".Ciekawe,czy dzisiejszy odcinek,też będzie pełen napięcia? Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elfida umarła , bo zastrzeliła ją Irma, czułam, że tak będzie, bo ta zakochana kobieta podczas kolacji z rodzicami miała taki dziwny wzrok, ona wpadła w obłęd, chciała strzelić do Bobo , a Elfida go uratowała. Irma też zginęła , podczas jazdy samochodem z baronem oskarżała go , że zniszczył jej miłość. Mama Irmy zemściła się na nim okropnie. Annalisa to jest diabeł, biła tego kochanka, poszła do łóżka z wiceministrem. Franczeska wyszła za Luka. Miłego dnia :) 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wczoraj nie mieliśmy prądu.:( Nie obejrzałam "Sekretów urody",ani "Wallandera".O ile "Wallandera"obejrzę w środę(jest powtórka) to odcinek "Sekretów urody" jest stracony.:( A Ty oglądałaś?Może napiszesz,co było?Tak w skrócie chociaż.:) Bobo w jednej chwili stracił żonę,kochankę i ojca.:( Jedno,co zyskał to syna.:) I jeszcze jeden przyjemny akcent w sobotnim odcinku to to,że Francesca i Luca wzięli ślub.:) Widziałaś jak Luca zerkał na tego gościa,który otworzył sklepik,w miejscu zielarni?:D Analisa traci kontrolę nad sobą.Obawiam się,że marnie skończy.Jak stary de Contris.:( Złapali Inez?Bo przecież ona go zatłukła młotkiem.Straszna śmierć!:( Chociaż miał dużo na sumieniu to jednak żal mi go.Że tak marnie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten odcinek był śmieszny, Angelina ta adwokatka zakochana jest w Cezarze, był na odwyku , czuje się lepiej , może wrócić do domu, ona ma nadzieję, że będą razem, przyjeżdża do niego , dowiaduje się , że ma narzeczoną, to pielęgniarka, ładna blondynka, taka lalka :), która się nim opiekowała, chcą wziąść ślub, Angelina dostaje szału, płacze, krzyczy, wybiega ze szpitala, wpada na wózek z pacjentką. Ma doła, przyjaciele dzwonią do niej, ona nie odbiera, Luka prosi o pomoc hrabinę taką rudą, zgadza się. Kobieta chce pomóc Angelinie odzyskać ukochanego, starsza pani dowiaduje się o lesbijskich skłonnościach narzeczonej Cezara, każe Angelinie uwieść ją i powiedzieć prawdę jemu, nie udaje się. Angelina wychodząc ze sklepu zachacza obcas w jakąś szparę na uliczce, nie może wyciągnąć nogi, jakaś karetka jedzie szybko, młody samitariusz hamuje i o mało nie rozwala szyby, przeprasza ją, chce zapłacić, dużo póżniej odwiedza ją jest w niej zakochany. Angelina jest pogodzona, że Cezar weżmie ślub z tą pielęgniarką. Widziałam jak Luka patrzył na tego kelnera:). Ojcu Bobo nic się nie stało, mama Irmy jest w szpitalu psychiatrycznym, ale niedługo wychodzi, prześladuje Bobo, jego auto smaruje obraźliwymi napisami. Wesołych świąt.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.:) I piszesz,że ojcu Bobo,nic się stało?Dobrze mówią,że złego diabli,nie biorą bo i tak wiedzą,że jego.:D A w "Na kartach życia" tez zaczyna być interesująco.:D Sandra się doigrała.Myślała,że senior ją pocieszy i jeszcze,nie wiadomo co!:O Do matki się skandalicznie odnosiła.I to przesądziło,że pojedzie na wieś. Siostra Lavinia kocha się w dr Diogo.To widać gołym okiem.Teraz,jak się dowiedziała,że wraca z Afryki,to pewnie,nie będzie chciała składać ślubów czystości.:D Coś mi się zdaje,że między Silvio,a tą rzeźbiarką będzie romans.Może nie od razu,ale w przyszłości...Kto wie? A z tego,co ona mówiła,to ona jest chyba kuzynką dr Heleny.Nie zdaje Ci się? Kiedyś,siedziała sobie Isabel z Olivią i ta jej zwierzyła,że kocha żonatego.A Olivia tak lekko do niej:"Jak cię kocha to się rozwiedzie". Wtedy sobie pomyślałam,a co by było,gdyby chodziło o Silvia.Czy Olivia też by tak beztrosko podchodziła do tego? Kończę,lecę coś tam jeszcze zrobić i idę na TV.Dzisiaj przedostatni odcinek "Rywalki od serca". Widziałaś?"Klon" wraca,dają go od początku.Oglądałaś jak dawali pierwszy raz? Pa!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że jest kuzynką doktor Heleny. Helena kłóci się z nauczycielką Klarrisy, chce, żeby jej córka była traktowana jak inne dzieci. Sandra żali się ojcu Nandy , że nie może być z chłopakiem z bogatej rodziny. Jest nieznośna, nie ma szacunku do matki, pan domu słusznie ukarał Sandrę. Marta ze swoją siostrą idzie na kolację do restauracji, czuje się nieswojo, nie wie jak ma się zachowywać i o czym rozmawiać z bogatymi ludźmi. Olivia wracając do domu widzi ojca bliźniaków, mówi o tym Silvo. W Rywalce od serca fajne było wesele, póżniej było dużo dzieci, Miguel został ojcem bliźniaków, Lorena miała swoje i adoptowała siostrzeńców Ernesta, jej siostra dwóch synów, przyjaciółka Loreny też dwoje dzieci, duża rodzina:). Wesołych Świąt, Zdrowia , Szczęścia, dużo przezentów. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałaś ostatni odcinek "Rywalki od serca"?:) Szkoda,że tylko ostatni.Ta telenowela była dosyć fajna.Dokładnie 110 odc.Było trochę grozy,śmiechu,itd.Jak to w życiu bywa.:) Sandra z "Na kartach życia"jest tak żałosna,ze szkoda słów.:O Bo jak można ocenić jej postępowanie!?:O Ale Martę,jej własna siostra wystawiła...Szok! Jutro ostatni odcinek "Sekretów urody".Szkoda,że się kończy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Marta jest okropna, ta jej siostra ma taki sam charakter jak ona, wystawiła ją narażając na niebezpieczeństwo. Nie oglądałam od początku Klonu, bo nie miałam romantiki, widziałam późniejsze odcinki. To jest historia o dwóch mężczyznach, którzy tak samo wyglądają, ale mają inną osobowość, pochodzą z innych światów, czy trochę akcja działa się naprawdę w Maroku? Mam nadzieję, że kiedyś powtórzą Sekrety urody.:) Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wreszcie dotarłam na topik.:) Tak,akcja zaczyna się w Maroku,ale później przenosi się do Brazylii. Mnie osobiście,sama fabuła,nie za bardzo się podobała,ale te stroje,ta kultura,obrzędy,itd Cudnie.:) Ostatni odcinek "Sekretów urody"za nami.Szkoda,że się skończyło.Chciałabym wiedzieć co Analisa nawywija.A Bobo znowu się do ojca nie odzywa?Bo pisałaś,że stary de Contris przeżył.A nie pokazywali go... Bobo naiwny jak dziecko.:O W życiu bym nie dała się zajmować tej starej wiedźmie synem.Choćby nie wiem,co gadała. Gdyby,nie Viki to by tego dzieciaka straszyła,męczyła,a na koniec uśmierciła.:( Na sam koniec Viki się zrehabilitowała w moich oczach.Bo muszę Ci napisać,że jakoś,nie darzyłam,jej sympatią.I zaraz z Bobo pojechała do Mediolanu.:D Fajnie,że pokazali hrabinę Mirandę.Tak się zastanawiałam,czy ona wróci do Włoch,czy już do końca życia będzie w Afryce,w Kenii.Lubiłam tę postać. I Anna Borsi przyjechała na święta. A Franesca zaprosiła Stefano na przyjęcie.Wygląda na to,że chce,aby Luca był ze Stefano.A ten Stefano był taki natrętny,że mnie wkurzał dosłownie.:O A dzisiaj znowu"Na kartach życia".Ciekawe,co się wydarzy... Miłego wieczoru:) A ja wczoraj miałam popołudnie i wieczór" telewizyjny".Nawet sobie obejrzałam "Na dobre i na złe".Dr Latoszek czyli Bartek Opania bardziej mi sie podobał,gdy miał taką niesforną fryzurę.Teraz jest taki jakiś przylizany :D A ta ruda,chyba Wiktoria,jak mnie wkurzała,tak mnie wkurza.Taka jakaś niesympatyczna(pisze tak,bo od czasu do czasu uda mi się obejrzeć jakiś odcinek).:) No i,oczywiście był "Wallander".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bobo nie chce widzieć ojca, pokazują go jak dzwoni do jego domu, syn mówi ,że nie da sobą manipulować, zamyka drzwi. Hrabina przyjechała na stałe do Włoch, piękne były te święta, sklepy udekorowane, Luka został ze swoim partnerem, długo nie miał odwagi przyznać się, że tęskni za nim. W Na kartach życia Sandra zachowała się skandalicznie. Klarrissa to urocza dziewczynka, dr Helena kocha ją , fajny jest ten Mulat i przystojny, który odwiedza ich w domu. Aktorka, która gra rzeźbiarkę nazywa się Sonia Braga. Na dobre i na złe też oglądam, Wiktoria jest denerwująca, złośliwa, ambitna bardzo. Miłej nocy .:)🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci wspaniałej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego,w całym 2010 roku.🌻 "Na kartach życia" dopiero teraz się rozkręca.:) Wrócił dr Diogo.A ten,co ja myślałam,że to Diogo,to jest brat od Simony.Ale się pomyliłam...:P Renato bawi się uczuciami Isabel.:( Jak to oglądam,nie wiem dlaczego,ale czuję się zażenowana.:( Sandra jest niemożliwa!Widziałaś jaki gest wykonała pod adresem Tide?:D Ciekawe,jaka okaże się ta jej siostra,Thelma.:) A Bobo już kiedyś z ojcem nie gadał.To Elfide doprowadziła do tego,że się pogodzili.Zrobiła to na swoją zgubę.:( On wtedy był biedny,jak mysz kościelna.Po rozstaniu z Analise. A tak prawdę powiedziawszy to,nie wiem ,w jakich okolicznościach się rozstali.Leżałam wtedy w szpitalu.:( Może pamiętasz jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję :). Też życzę ci wspaniałej zabawy, Szczęśliwego Nowego Roku. Widziałam jak Sandra pokazała ten gest, on szczerze z nią rozmawiał, gdy wyszedł, tak zrobiła to brzydko. Bobo rozstał się z Elfide, bo był z Irmą, jego ojciec nie dawał jej spokoju, chciał, żeby dała synowi rozwód, ona nie zgodziła się. Annalisa wygłupiła się przed dziennikarką w telewizji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Nie,mnie chodzi o to,w jakich okolicznościach,Analisa rozstała się ze starym de Contrisem. Bo Analisa,po śmierci męża,chciała wyjść za mąż,za Bobo.W tej sprawie poszła do ojca Bobo.Ten,tzn.Bobo,absolutnie,nie chciał się na to zgodzić.Wtedy Analisa wpadła na pomysł,aby stary de Contris się z nią ożenił.Co też zrobił.Po ślubie zmienił się w bestię.Chociaż nie lubiłam Anylisy,to niekiedy było mi jej żal.:( A później patrzę,a oni nie są już razem.On został biedny jak mysz kościelna.Bobo był wtedy już z Elfide.Bobo studiował,ona pracowała... I wtedy stary zaczął ich nękać,Elfide doprowadziła do tego,że się pogodzili.Bo Bobo,nie chciał mieć z nim nic do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wszystko oglądałam, pamiętam jak Annalisa miała kochanka, myślała, że jest w ciąży, okazało się, że nie, było jej bardzo przykro, wcześniej była zamężna , on był gejem , kochał Luka, umarł na serce. Silvio chyba będzie miał romans z rzeźbiarką. Matka Gisele czuje się winna choroby córki, Renato pociesza ją. Dr Helena zawsze jest uśmiechnięta. Miłego dnia.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten,który zmarł na serce,to był jej mąż.On był gejem.Był w związku z Lucą.:) Zresztą to już nieważne.Może kiedyś powtórzą serial ,to się wszystkiego dowiem.:) Wiesz,matka Gisele jest poniekąd winna.Wszystko to prawda,co mówiła,gdy sama siebie oskarżała.:( Tak,dr Helena zawsze jest uśmiechnięta.:) Sonia Braga i Regina Duarte są najbardziej popularnymi w Brazylii. A ta Sandra taka brzydka,że szkoda słów.:( Odnoszę wrażenie,że ona skończy,albo w szpitalu psychiatrycznym,albo w więzieniu.Innej opcji,nie ma.:( Jeżeli będzie się tak zachowywała,jak dotychczas. Tragedia! Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sandra arogancko zachowała się , była zła, że jej siostra zostanie w domu Tide. Marcie śni się Nanda , która oskarża ją, że rozdzieliła jej dzieci. Marina jest trochę podobna do Kingi z Pierwszej miłości .:) Dobrej nocy .🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tego odcinka nie oglądałam,jak Nanda się matce przyśniła.:O On był w poniedziałek?No!To nie oglądałam.Miałam sobie obejrzeć we wtorek powtórkę,ale nic z tego,nie wyszło.Nawet wieczornego,nie oglądałam.Ale ten nadrobiłam dzisiaj.A ten poniedziałkowy obejrzę w niedzielę.Chyba będzie powtórka? Nie wiem,czy Marina jest podobna do tej Kingi z "Pierwszej miłości".Nie oglądam tego serialu.Wiem tylko jedno,że ma przerąbane z ojcem.Dziwię się jej,jak ona to wszystko wytrzymuje?Nie dość,że pije to jeszcze zaczyna kraść.:O Powtarzają "Oddział położniczy" i "Prawnik contra prawnik".Bardzo się cieszę,bo wszystkich odcinków nie oglądałam.Teraz mam szansę na to,aby sobie wszystko solidnie pooglądać.:) Gdyby Sandra nie usunęła ciąży ,to by była już dawno w rodzinie.A tak? Robi z siebie kretynkę!:O Zobaczymy,co dzisiaj będzie.:) Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni una
kto moze udostepnic linki do "ni una vez mas" w zamian oferuje inne telki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×