Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsrwerew

Czy wysoka, bardzo ładna dziewczyna znajdzie chłopaka?

Polecane posty

Gość gośćgigantyczna
Dziewczyno o wzroście 175. Czy Ty jesteś za przeproszeniem chora? Uważasz się za wysoką? A co ja mam powiedzieć skoro mam 195? Może od razu się powiesić, bo jestem dziwolągiem i nie powinnam żyć? Moim zdaniem wygląd a tym bardziej wzrost jest najmniej ważny w związku. Pozdrawiam z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglad i wiek sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniaucyganahej
Faceci !! Wolicie gdy dziewczyna jest niższa i ogólnie mniejsza, drobniejsza od was czy wolicie wysokie, trochę niższe od was ? Mam 177cm i nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolicie gdy dziewczyna jest niższa i ogólnie mniejsza, drobniejsza od was czy wolicie wysokie, trochę niższe od was ? Mam 177cm i nie wiem.. x Dla mnie w sumie bez różnicy ile wzrostu będzie miała dziewczyna, jak mi się spodoba i ją polubię, to jakie ma to znaczenie? Uczucie to uczucie, nie ma miejsca na patrzenie na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie gòrą i tyle w głupkowatym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Wolicie gdy dziewczyna jest niższa i ogólnie mniejsza, drobniejsza od was czy wolicie wysokie, trochę niższe od was ? Mam 177cm i nie wiem..'' A ja mam 177 i wiem. Czy ty sie spodziewasz jednej zgodnej odpowiedzi od wszystkich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
177 to wcale nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćgigantyczna nie, nie, nie jesteś dziwolągiem :) ja to zawsze odnosiłam tylko i wyłącznie do siebie (mi tak wmawiano :( ) wobec innych, wobec ich wyglądu jestem bardzo tolerancyjna....w żadnym wypadku nie bierz tego do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 172cm. w podstawówce byłam trzecia co do wzrostu ale od końca-płakałam że jestem niska. teraz jestem w sam raz. i wszyscy mówią o moich nogach :) w końcu w kroczu mam idealnie połowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Tylko musisz ostudzić swe zapędy i się najpierw uzbroić w cierpliwość do wszelkiej maści zboków i dziwaków (tacy nigdy się nie krępują). Faceci to najczęściej cienkie pipy. Tylko się chwalą swoimi podbojami, wyrywaniem niby super lasek (zwykłych przeciętnych dziewczyn z odchyłami w stronę pasztetów), a jak widzą jakąś naprawdę piękną dziewczynę to najczęściej zapominają języka w gębie. Część jakichś ciot założy, że na pewno nie ma u Ciebie szans, część uzna, że na 100% już kogoś masz - bo to widać, ale część się ośmieli. I z tej części możesz sobie wybrać księcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 185 i chetnie bym Cie poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy chłopak 192 cm wzrostu znajdzie dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 dla dziewczyny to problem? myślę, że wzrost nie ma takiego znaczenia jesli chodzi o miłość. wysoka czy niska, kazdy ma swoje upodobania i mysle ze kazdy ma szanse spotkac drugą połówkę. https://www.youtube.com/watch?v=eXRoMQH25SQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charlize Theron ma coś pod 180cm, do tego ma mały biust, a mimo to jest przepiękna i bardzo kobieca, więc nawet wysoka dziewczyna raczej nie ma problemu z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyx

Wysoka dziewczyna znajdzie faceta, ale niekoniecznie wyższego od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird

Jestem z zagania i jest tu bardzo fajna duża dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko90

Wzrost też można odziedziczyc w genach. Moja ciotka znalazła sobie faceta na męża który był bardzo wysoki sama miała ponad 1,80. Teraz ma dwie córki 180-190. Wybór wysokiego faceta w jej przypadku skrzywdzil jej dzieci. Te młode dziewczyny mają depresje z powodu wzrostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdzie

180cm znajdzie 

150cm też znajdzie 

Czemu ma nie znaleźć, jeden lubi wysokie inny nie koniecznie a jeszcze innemu to wisi czy niska czy wysoka. 

Znam jednego gościa co ma 196 cm i podobają mu się dziewczyny do 160cm, a one się to boją i uciekają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×