Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkijura

Ścięłam włosy i strasznie żałuję, wyglądam ohydnie !!!

Polecane posty

Ja też tak miałam.. wszyscy mówili mi,że ładnie wyglądam i że tak było mi najbardziej do twarzy..a ja czułam się okropnie.. Czasu nie cofniesz.. ale zamiast płakać pomyśl nad jakimiś pasemkami.. wtedy włosów wydaje się więcej.. i popróbuj sobie układać te włosy na różne sposoby :) któryś na pewno Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemstone
znam to z autopsji, tez bylam kiedys u fryzjera (znanego mistrza w swoim fachu :O ), ktory "wycieniowal mi polowe wlosow z glowy. Kolezanki pytaly, czy jestem chora, ze tak nagle wylysialam :( Moge Cie tylko pocieszyc, ze po kilku miesiacach wlosy znow mi sie zagescily przy glowie i to cieniowanie wygladali bardzo dobrze! Przeczekaj i nie mysl o tym za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggggggggggggggggggggggg
dcgggggggjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratuje cie to,ze idzie zima,wiec mozesz kupic stylowa czapke i ukryc wlosy...kup sobie moze jakas przepaske,wsuwki czy cos..wymodeluj wlosy i czekaj az urosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj może nie jest tak źle tylko jesteś po ścięciu dużej ilości włosów i stąd ten szok?:) poza tym to tylko włosy!!!!! odrosną!!!!!!!! a jaką masz tą fryzure? bob czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.l.i.v.i.a
Akurat na wiosnę trochę odrosną. Przyzwyczaisz się, jak już zaczniesz je spinać to nawet nie zauważysz jak odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same girl
oj, tez tak mialam. i to dwa razy!!! za pierwszym razem wstydzilam sie isc po ulicy. plakalam i mialam kaptur na glowie. gdy dojechalam do domu to zaczelam probowac jakos to ulozyc, zaczesac. nie dalo rady. chcialam klasycznego boba, a mialam cos na podobienstwo "grzybka", czyli wlosy do ucha i wyciete z tylu. jak ja wygladalam. wstyd mi bylo z domu wychodzic. teraz to taka anegdotka, ale w tedy do smiechu mi nie bylo. a teraz rada, sproboj wycieniowac je przy skorze. zrob to gestym grzebieniem. po wierzchu ladnie rozczes zeby tego tapirowania nie bylo widac i spryskaj dobrym lakierem - zeby to utrzymal caly dzien. takie tapirowanie doda wlosom objetosci, nie beda takie ulizane, bedzie ich "wiecej". sproboj. ja tak robie od lat, bo mam cienkie wlosy i to jedyny sposob, zeby nie wygladac jak liznieta przez krowe. :-) na pocieszenie powiem ci, ze teraz tez sie mecze. ale nie z fryzura, tylko z kolorem. jestem blondynka i zawsze farbowalam wlosy na blondy. cos mnie podkusilo. zrobilam sie na rudo. porazka, wiec poprawilam czekolada :-( strasznie zaluje. tak bym vchciala moj blond spowrotem. nalozylam na to blond, na moich odrostach wyszlo ladnie, reszty nie chwycilo. tak wiec widzisz co mam na glowie :-( u fryzjera orientacyjna cena za powrot do blondu 300zl :-( to tak na pocieche napisalam. zebys wiedziala, ze nie tylko ty meczysz sie ze zla fryzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy to nie ścięta głowa
- odrosną :) Póki co umyj je i ułóż własnoręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy odrosną
nie martw się też kiedyś poszłam do fryzjera (mimo że normalnei tego nie robię), fryzjerka miała i obciąć końcówki o jakieś 5 cm, w efekcie skróciła mi włosy o jakieś 20 cm, myślałam że się załamię, zawsze miałam włosy do pasa a najkrótsze jakoś tak za linię stanika.... po obcięciu nawet nie sięgały łopatek, wrrrr myślałam że się popłaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dramatyzuj
Umyj włosy sama i wysusz je suszarką z pochyloną do dołu glową, zobaczysz, jak po takim wycieniowaniu teraz same pięknie sie ulożą! Polecam i nie przesadzaj, bo na pewno nie jest tak źle, po prostu przyzwyczaiłaś sie do tego, co było!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tak to juz jest
po scieciu wlosow. Ja tez przez to przechodzilam. Pewnie po pierwszym myciu kiedy juz wlosy nie sa umodelowane profesjonalnie zaczelas zalowac?? Czasu nie cofniesz.Przyzwyczaisz sie do zmiany wkoncu. A wlosy kiedys odrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeej tiam
odrosną za parę miechów, nie ma się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj je po myciu układać na
szczotkę,będą podniesione i będzie ich optycznie więcej,poza tym jeśli maiłaś grube i gęste włosy to pewnie nie wyglądasz tak źle,tylko inaczej. a co sądzą inni o nowej fryzurze? tak czy inaczej włosy odrosną,nie martw się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fote.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herysia
Kochana głowa do góry!,upinaj w nieład jakiś na głowie,kup te cienkie gumkowe opaski i stórz coś na głowie,a zaraz na wiosne już Ci podrąsną znacznie:) Pozdrawiam też raz ściełam moje piękne włosy geste.. wiem co czujesz.. teraz zapuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do dobrego fyzjera, niech Ci zetnie na krótko, dobierze jakąś fajną fryzurkę. Będziesz miała odmianę na jakiś czas a potem zapuszczanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy nie głowa. Odrosną. Też miałam tak kiedyś i całą noc płakałam i czesałam z nadzieją, że do rana odrosną. ;) Jak już odrosły, to porównując swoje fotki z czasów, gdy włosy były krótkie i z czasów, gdy były długie stwierdziłam (i inni też), że jednak krótkie bardziej mi pasują, więc obcięłam znowu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herysia
ej dochodzą wypowiedzi..w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia....
Wlos nie nos,odrosnie.A tak na serio to wspoczuje,tez kiedys po przyjsciu od fryzjera wylam jak kojot.Dzis wlosy odrosly i sie smieje z tamtej fryzury.Niestety masz bolesna nauczke na przyszlosc,dwa razy sie zastanowisz zanim cos zrobisz z wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgggg
ggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalllllaa
Nic sie nie martw, włosy nie noga, odrosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz .
Ja 4 godziny temu , miałam śliczne , długie włoski.. coś mnie podkusiło i poszłam do fryzjera.. też mi sie nie podobało .. ale może fryzjer ci je źle ułożył ? Ja miałam zpełnie proste co wyglądało beznadziejnie .. po prostu umyłam włosy i ułożyłam tak jak mi sie podoba.. wcale nie jest tak źle . odrosną . ! < 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Wy placzecie za wlosami? Zrobcie ladna fryzurke i po sprawie, nie jest to nic trudnego. W http://rezydencja-urody.pl/ robia swietne fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mermeeri
Mam dokładnie tak samo wciąż żałuję tego że to zrobiłam. Pocieszenie i mówienie że odrosną nie pomaga bo problem jest z momentem w którym czekamy aż odrosną i patrząc na siebie widzimy obcą ohydną osobę. Poszukajcie sposobów na przyspieszenie porostu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby miec krotkie wlosy przede wszystkim trzeba miec bardzo ladna twarz jak np Dorota Gardias , w innym wypadku wyglada sie czesto jak kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno ścięłam włosy miałam poza tyłek a teraz mam do połowy pleców w rozpuszczonych chce mieć już długie w których bardzo ładnie wygladalam a teraz cały czas chodzę w kucyku niskim żeby nie było widać że mam takie krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Cat

Pomóżcie mi mam podobny problem. Ścięłam włosy na chłopaka i nie czuję się w nich dobrze. Wyglądam okropnie proszę pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×