Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajaaaaa...

jestem ekskluzywną prostytutką ... ktos ma jakies pytania ?? trochę dzis nudno

Polecane posty

zaczynajac myslalam ze bede miec zycie podobne do twojego. nawet nie na takim poziomie bo nie liczylam na taka kase ale tak wlasnie ekskluzywnie mialo to wygladac. jak na razie nie wyglada. szukam jednego kolesia bo nie chce mi sie szukac coraz to innych sponsorow. mimo ze kasa kusi to jednak na razie nie wyobrazam sobie sypiac z jakims staruchem. jeszcze chce spokojnie spojrzec na siebie w lustrze. mam 19lat i jak pomysle ze ma mnie posuwac koles w wieku mojego ojca to mi niedobrze. na razie wystarcza mi ci mlodzi. kasa nie jest warta takiego poswiecenia. ją sie wyda a wyrzuty pozostaja. no jakby koles byl w granicach 40ki, zadbany, dosyc przystojny to ok ale zadna wlochata malpa z piwnym brzuchem i lysina mnie nie dotknie. a ile trwaja spotkania u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
moj drogi Macku z klanu ... :P he swoja droga wymowne :) nie można byc jednoczesnie interesujacym typem - czegokolwiek typem i "pospolitym nie oryginałem" :) cos chyba brak konsekwencji w tym co piszesz :) jak słusznie zauwazyłes - jestem skrajna materialistką ... ale powiedz co na to moge poradzić ?? jedyne co moge to zaspokajac te swoją skrajną potrzebe ... ja nikogo nie krzywdze - poza soba sama - więc dlaczego kogos miałoby "bolec" to co robie ?? a odnosnie psychopatki - nie pisz prosze o rzeczach o ktoych nie masz wystarczającej wiedzy ... z psychologicznego punktu widzenia psychopata nie wykazuje empatii - ja zapewnaim - wykazuję- wykazuję nawet odnosnie swojej żałosnej osoby :) poza tym kocham rodzicow i zycie bym za nich oddała co świadczy o tym ze psychopatką nie jestem, poza tym naukowcy wykazali juz ze psychopaci maja zaburzenia na podłozu neurologicznym a co za tym idzie nie maja pływu na swoje skłonności więc gdybym juz ową psychopatką była to nie powinieneś mnie potepiac a wspólczuć ze taka biedna juz sie urodziłam i nic na to - że w efekcie końcowym - zostałam dziwką... poradzić nie mogłam :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
Pearl09 kochana ze stałymi sponsorami to róznie tak jak jutro jade specjalnie do niego do poznania i cała noc wykupił za 2 tys. ale płaci tez za hotel wyjscie wieczorem i dojazd więc to dobra kasa ... ale powiem ci ze on jest oblesny i wiem ze jak wchodze z nim gdzies do restauracj to wszyscy wiedza na jakiej zasadzie "jestesmy razem" bo co taka dziewczynka robi z tym facetem po 40 :/ ale juz mnie to nie rusza bo to tez inne miasto ... a takie spotkania jak dzis tez 2 stałych klientów sponsorow to po 2 godz. a ten trzeci byl nowy jakis taki niesmiały dziwny :/ nie wiem czy zostanie na stałe :/ jesli bede miała kogos kto zee mnie zrezygnuje a dobrze placi i bedzie chciał na stałe to ci go podesle ... to sie skontaktujesz i on ci poda fotki i wtedy sobie zdecydujesz czy chcesz no tak jak mowie ja to mam zazwyczaj starszych i nie sa ciekawi ale zadbani zawsze ladnie ubrani pachnący naprawde da sie zniesc ... ja dam ci cynk na tego meila co tu masz jesli ktos z moich sprawdzonych wypłacalnych znudzi sie mną to moge ci obiecac tylko trudno z nich wybrac "cos" przywoitego :/ niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to mam najwyzej 30parolatkow. tak na stale to chcialabym kogos na ktorego widok nie mam ochoty uciekac.dobra kasa potrafi wiele zrekompensować, ja zawsze w trakcie mysle ile mi wplynie na konto bo jak sobie pomysle ze nic bym miala za to nie miec to ucieklabym od kazdego. no moze prawie, bywaja fajni. jesli bedziesz miala kogos dla mnie to chetnie sprawdze kandydata, mam juz dosyc niepewnosci w jakiej zyje. jak ide ulica to zawsze mnie zastanawia co ludzie o mnie mysla, czy to bardzo widac kim jestem. ostatnio szlam prosto od sponsora na zakupy. mialam plaszczyk przed kolano, kozaczki na obcasie i widac mi bylo kurewskie ponczochy. do tego wyrazisty makijaz, jak codzien w sumie a pod plaszczem prawie nic. i tak spokojnie poszlam sobie na zakupy. ludzie mnie mijali i zastanawialam sie co mysleli, ilu z nim pomyslalo o mnie jak o dziwce. mam na ten temat natretne mysli. ciekawa jestem co by powiedzieli moim znajomi gdyby sie dowiedzieli co robie, czy bylby to dla nich szok. ale to takie moje male rozkminy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooo matko! - dobrze jest napisane ... przeczytaj jeszcze raz: po prostu jesteś dość interesującym typem zwykłej psychopatki ...masz po prostu nieprawidłowo ukształtowaną osobowość - skrajny materializm - wyjałowienie emocjonalne ...mimo wszystko jesteś w tym dość pospolita ...żaden oryginał ...wszystko gra - nie chodzi o semantykę, bo jak się zaczniesz bawić we frazeologię to Ci w pewnym momencie słowa jedne zaczną przeczyć drugim, mimo że obok siebie stoją. Interesujący typ - bo interesujące życie miałaś -koleje losu, ale zwykła psychopatka - bo zestaw cech,który odpowiada takiemu zaburzeniu jest u ciebie standardowy.Pospolita - bo takich psychopatów jak ty jest na pęczki, prawdopodobnie połowa populacji i dlatego jest jak jest właśnie obecnie. Bynajmniej nie winie cie tu za zło całego swiata i takie tam pierdoły ani nie startuje z piętnowaniem prostytucji.Psychopatów masz na pęczki - codziennie mijasz na ulicy i nawet nie wiesz kiedy i ilu. Oni dośc często sami nawet o tym nie wiedza puki ktoś nie wytknie- bo dla nich jest oczywiscie wszysko ok. (z nimi w szczególnosci) Piszesz"...ja nikogo nie krzywdzę" - jasne! skąd ta pewność? - z braku krytycyzmu osób takich jak ty właśnie wobec siebie- bardzo charakterystyczne... "nikogo nie krzywdze - poza soba sama - więc dlaczego kogos miałoby "bolec" to co robie ?? " - fałszywy masochizm? i próba wzbudzenia winy - na pewno nie w sobie. Gdybyś sama czuła sie winna temu stanowi rzeczy - próbowałabys się ukarać, lub szukac kogos kto by to zrobił - metaforycznie lub w rzeczywistości. To niestety standardowa reakcja u ludzi wrazliwych -i to jest ich smutne brzemię. Stąd kompleksy i frustracje a nawet okaleczenia. "z psychologicznego punktu widzenia psychopata nie wykazuje empatii - ja zapewnaim - wykazuję- wykazuję nawet odnosnie swojej żałosnej osoby" - no i tu zaczynasz puszczać wodze fantazji. O rodzicach też. Niestety smiem twierdzić,że nie mam prawa wierzyć w ten skromny ochłap iluzorycznych uczuć,który próbujesz mi tu wcisnąć - wszystkie wczesniejsze posty przeczą temu. Psychopaci uwielbiają grac - manipulowac - wzbudzac współczucie i okłamywac udając nawet uczucia, dla własnej korzysci -tyle że to całe aktorstwo jast puste i udaje sie pomiędzy wierszami wyłapać człowiekowi,który czuje - że to jest próżnia. A rzadni naukowcy nic takiego nie wykazali - bo tło neurologiczne ma charakteropatia - a masz jeszcze socjopatię. Twoje opisy sytuacji życiowych unaoczniają dokładnie na odwrót - że sie z tym nie urodziłaś, ani nie masz tak bo sie w głowe uderzyłas spadając ze stołka :) - tylko był to proces,który cie taką ukształtował i koniec. także dupa i sie zesrało finita la comedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Żadni naukowcy oczywiscie (dla sprostowania) Pearl09 (vanity-fair@o2.pl) vanity-fair@tlen.pl'; no ja to mam najwyzej 30parolatkow. tak na stale to chcialabym kogos na ktorego widok nie mam ochoty uciekac.dobra kasa potrafi wiele zrekompensować, ja zawsze w trakcie mysle ile mi wplynie na konto bo jak sobie pomysle ze nic bym miala za to nie miec to ucieklabym od kazdego. no moze prawie, bywaja fajni. jesli bedziesz miala kogos dla mnie to chetnie sprawdze kandydata, mam juz dosyc niepewnosci w jakiej zyje. jak ide ulica to zawsze mnie zastanawia co ludzie o mnie mysla, czy to bardzo widac kim jestem. ostatnio szlam prosto od sponsora na zakupy. mialam plaszczyk przed kolano, kozaczki na obcasie i widac mi bylo k**ewskie ponczochy. do tego wyrazisty makijaz, jak codzien w sumie a pod plaszczem prawie nic. i tak spokojnie poszlam sobie na zakupy. ludzie mnie mijali i zastanawialam sie co mysleli, ilu z nim pomyslalo o mnie jak o dziwce. mam na ten temat natretne mysli. ciekawa jestem co by powiedzieli moim znajomi gdyby sie dowiedzieli co robie, czy bylby to dla nich szok. ale to takie moje male rozkminy;P _ O! a tu są np. same konkrety :)- jest transakcja, pieniądzę,praca, koniecznosc zarobku, nawiązania nowego kontaktu:)wszystko jest zgrane i linearne ->jakies tam drobne wątpliwości, które każdy miewa na ulicy - czy mnie za kogoś tam innego nie biorą i nie widzą prawdy? jakiej prawdy? :)mozna se wybaczyć bardziej to tu sie rozkminia nad sobą pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Twoja żona
Do nie masz racji Do takich panienek chodzą właśnie tacy jak Ty!!! Tacy,którzy nie potrafią zaspokoić swoich żon. Oczekujecie tylko,żeby to żona dbała o oprawę ,przebierała się ,była miła. A wy co?Nawet się nie umiecie postarać i wysilić. Przychodzicie z pracy czasem śmierdzący od piwska ,sfochowani ,naburmuszeni i jak tu z takimi pójść do łóżka???? Myślicie tylko o swoich potrzebach i nic dziwnego,że żonie zbrzydł taki typ. Tacy jak ty tam chodzą bo żona musi udawać bo nie umiesz jej doprowadzić do obłędu.Gdyby tak było na pewno nie byłaby oziębła. Mnie jest dobrze z moim mężem ale on o mnie dba i nawet jak wróci pachnący piwem w niczym mi to nie przeszkadza bo na samą myśl o tym co za chwilkę ze mną zrobi rozpływam się i ze wzajemnością. Na zmianę dbamy o to ,żeby w sypialni było różnie. Zabiera mnie na weekendy z dala od dzieci ,żeby było intymniej, powie komplement.Zawsze zobaczy nową sukienkę czy nową fryzurkę . Nie zawsze jednak tak było kiedyś kiedy robił tak jak Ty byłam jak Twoja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprint
Chcialbym wiedziec czy jezeli mój kolega ma 34 lata i jest prawiczkiem czy powinien się bac że zostanie poniżony przez prostytutkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś z klanu.. Nie chciało mi sie czytać wszystkiego, doczytałam tylko o iluzorycznosci uczuc.. Wszak wszystko jest iluzją.. Zycie to scena a ludzie aktorami na tej scenie są, bo muszą być. Dorabiasz ideologię tam gdzie jej nie ma. Tu jest układ- sex za pieniądze, krótka piłka i brak jakiejkolwiek filozofii, empatii. Takaaa jaaaa napisała- poszła po raz pierwszy i wychodzac z hotelu wiedziała, ze bedzie to robić, ze nie ma jakichkolwiek wyrzutów, ze dla niej to czysty układ i praca jaką musi wykonać wzamian za satysfakcjonujace wynagrodzenie. Juz wtedy wiedziała ,ze ma silny charakter i ze jest zimną suką, nie analizowała, nie myslała.. HHmm.. mam wrazenie ze Maciusiu z Klanu to ty masz wiekszy problem niz sama autorka topiku.Tylko nie rozumiem czemu? Ps. mam prawo pisac tak jak pisze, bo tez bylam prostytutką, mam to juz za soba, ale... mozgu nie sformatuję , totez pamietam jak to bylo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ta purpurowa znowu tu
purpurowa a ty jak zwykle wszędzie swoje 3 grosze musisz wrzucić.czekałem tutaj tylko na ciebie.znowu bedziesz wypisywała tutaj swoje mądrości . znowu przyszłaś się chwalić,że byłaś prostytutką? prostytutką zostaniesz do końca życia. po za tym to wracaj do swoich koników pony i lalek barbie do swojego świata bajek. ps.ciebie to już wszyscy znaja i nie musisz pisac tych swoich ps-ków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcwsfcwa
takajaaaaa...a ty przedtem czasami nie miałas nicka koko jetjestem :-) albo nie pisałas na topiku gdzie ona pisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ta purpurowa znowu tu
brzydziłbym się nawet ciebie dotknąć złotko a moja żona nie jest ani szmatą ani workiem na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wieki
bedziesz potepiona za niedotrzymanie czystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejka
Chyba wierności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdhqgvd
takajaaaaa...6 tys.rodzice Ci przesyłali :-) mitomanka :-) Kobetus,Ty po prsotu zaczełaś byc dziwka,bo własnie nie za duzo kasiory miałas i nie było to spowodowane ty,ze rodzice splajtowali.:-) fantazyje to ty masz zajebista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie kupujcie tej ściemy. Ona tu kilka dni temu już pisała, ze w poniedziałek stała sie prostytutką, a w tym temacie że jest nia od roku. I jeszcze ze rodzice dawali jej po 6 tys na studia oraz ze teraz ma po 20 tys...no śmieszne. Naczytała się jakichś popieprzonych artykułów dla kobiet i fantazjuje tutaj na potęgę. Mitomanka. W sumie spotkałem już taką. Dziewczyno, czy przypadkiem nie masz na imię Kamila? Ale byłby zbieg okolicznosci gdybyśmy tu na siebie tez wpadli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa.
Do "nie masz racji" - Człowieku czy Ty upadłeś na mózg ? ;/ Z tego co widzę chyba tak... ;/ jesteś żenujący... ;/ Jesteś jakiś ograniczony po prostu umysłowo i wcale się nie dziwię teraz, że często korzystasz z takich usług ;/ . Proponujesz mi, żebym zapytała sie matki, babci od czego jest żona ? i mówisz, że od zaspakajania uciech męża?! Człowieku Ty w ogóle się nie zabieraj za małżeństwo z tym ograniczeniem umysłowym. Jeśli dla Ciebie żona jest tylko i wyłącznie od zaspakajania uciech męża to coś jest z Tobą naprawdę nie tak. Chyba cię rodzice nie kochali a dorastałeś w burdelu bo myślisz tak jakbyś właśnie tam się wychował ;/ .Żadna żona od razu na początku nie jest "oziębła" tylko staje się taka po kilu nieudanych z TOBĄ stosunkach i nie ma już ochoty na kolejne więc biedny mąż idzie do burdelu by się zaspokoić. TAKA JEST PRAWDA I NIE RÓB LUDZIOM WODY Z MÓZGU ! ;/ Kobiety udają orgazm pomimo swoich starań bo po prostu go nie mają a kto jest temu winny ? - Facet ! ;] To, że facet szuka na portalach Kobiet na dyskretny seks to jego wina bo nie potrafi dogodzić swojej żonie, albo zwyczajnie w dupie mu się przewraca ! ;] "Nie Twoja żona" - maa w 100% rację i z nią również się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
Randman tak mam na imie Kamila...A co my się znamy? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...jeśli kojarzysz imię Forion to tak, znamy się i już się spotkaliśmy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska18181811
A jaki masz stosunek do religi? spowiadasz się? chodzisz do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to akurat,że ten TEN TEMAT TO ŚCIEMA :) to nie nowina :D - główny wątek to radosna mitomania pewnej osoby,która chyba sama poczuła sie skrzywdzona albo doznała w jej mniemaniu jakiegoś nieszczęścia w życiu i rozwłacza w koło macieju jakiś ciążący jej temat po forum. A może repetuje to tylko dla jaj nawet żeby jakikolwiek temat się ciągnął i forum żyło! :) Sam odniosłem wrazenie jakbym tu ciagle z jedną osobą gadał tylko raz na pomarańczowo a raz na czarno odpowiada. Niewiarygodne to już, ale jak chce sie bawic to ja też lubie odpowiedziec - przynajmniej jesli wniosek na sugestie w pytaniu czy poscie narzuca sie sam i jest ewidentny. Czemu nie? A może jakąś tam wiedzę zdobedzie dzieki temu nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza Słuchaj, jak tak czytam to co piszesz to faktycznie - iluzja :) Niezła iluzjonistka z ciebie :) ...za moment się okaże,że psychopatia to iluzja i prostytucja też i tego to tak naprawdę nie ma :) - w sumie wg ciebie to nie ma pewnie nic tak naprawdę... no nie? taki tam twój przetarty komunał i Rp. na wszystko. Komputera na którym stukasz też nie ma albo to ta twoja iluzja? - i może łączysz się z netem faktycznie przez kaloryfer?! :D no to uważaj nie pomyl czajnika z sedesem! Chociaż dla ciebie to i tak pewnie wszystko względne. Natomiast zapewniam -sporego aktorstwa będzie wymagać od ciebie zrobienie kupy w ten czajnik :)No ale skoro jesteśmy aktorami ???? miejmy nadziej,że potem tego w czajniku nie zagotujesz i nie wypijesz. Nie dorabiam do niczego ideologii bo to proste fakty i wnioski na temat ludzkiej mentalności a nie "wydumane fnatazje" autorki tematu. :) Jesli nie ogladasz TV to nie wiesz, że Maciek z Kalnu ma zespół Downa - i to jest jego największy problem :) a jak chcesz sobie rozważać czy prostytutka czy debil mają wieksze nieszczęscie - to se dalej pisz... p.s. pewnie że masz prawo pisać to co piszesz, bo podobno prostytutką byłaś - no to cie teraz zaskoczę może ...albo i nie -ALE JA TEŻ BYŁAM PROSTYTUTKĄ !!!! ..no i co? :) i pisz se co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzuuuuuzzzzaaaa
Ja byłam prostytutką za granicą Mam pytanie ile tutaj w polsce da się z tego wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sem ja k.gott
Takajaaaaa mam dwa pytania -1 czy masz wszystkie zeby ? I czy wszystkie zęby twoje są naturalne. 2 w przypadku zlecenia nietypowego przykładowo przyjęcia kupy do ust ile u ciebie taka usługa by kosztowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuszny pojązd
Tak zgadza się z ta psychopatia. Wyłącznie charakterópatia uwarunkowana organicznie może dawać sygnały encefalopatii. Psychopatia to swoisty fenomen jest. To całą gama emocjonalnych braków i nieprawidłowości niedająca się zamknąć w pojęciu braku empatii. Tu chodzi o coś więcej. Tzn myślę że takająaaa nie jest tym za kogo się uważa a jednocześnie paradoks sytuacji jest taki iż mimo że nie jest prostytutka posiada osobowość psychopatyczna. A to jej całe pierdolenie do wąsa o tych zakupach po seksie bolesnym to można w każdym memuarze prostytutki wyczytać to żadne odkrycie. To jest fantazmat. Zlepek jakichś zasłyszanych historii. Tylko po co ? Co to pearl to jest to zwykła cichodajka która tu wlazla na forum i ma wygorowane mniemanie osobie. Natomiast purpurowa łza......co to się stało że piszesz o sobie iż jesteś była prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuszny pojazd..ech te Twoje sygnały encefalopatii... i inne mądrości..śmieszne! Nie wiem kim jestes z zawodu, ale.. zaburzenia w pomiarze EEG mogą być spowodowane czynnikami zewnetrznymi, bezwiednymi drganiami powiek. Poza tym , badanie elektroencefalogramem nie stwierdzi nigdy psychopatologii. Takie badanie wyklucza lub potwierdza np. guza mózgu, krwiaka, skrzep w mozgu, nieprawidłowości związane z pracą fal alfa, beta i gamma, wyładowaniami pomiedzy nimi, co za tym idzie wykluczenie lub potwierdzenie epilepsji. Co nie znaczy ,ze człowiek z guzem mózgu czy padaczką jest /musi być psychopatą!!! Pisze iż byłam prostytutką- bo nią byłam, dziwne takie??? Maciuś z Klanu uśmiałam się jak norka, pojechałeś sobie po całości. Nie zrozumiałes przekazu. To nic, wytlumaczę ci jak dziecku w przedszkolu. Wszystko jest iluzja w TEJ BRANZY.. wychody przychodza po własnie ILUZJE.. dziewczyny im ją tworzą. Czesto było tak ze przez tą godzinkę dziewczyna przeistaczała się w niewinną studentkę lub wyuzdaną nimfę. Ale.. wszak to tylko iluzja bo naprawdę to zwykła, normalna , niczym sie nie wyrozniająca dziewczyna, nie epatująca empatią do nikogo i niczego, traktujaca profesjonalnie to co robi, wyłączając odczucia. Czesto Panowie przychodzili by ich ponizac, stworzyc relacje- Pani-Sługa.. podczas gdy wracajac do pracy byli prezesami firm. Po wszystkim wracaja do swojego swiata, domu, dzieci tworzac nastepną iluzje.Iluzję szczescia, milosci, ciepła domowego ogniska. Wieczorem idą na piwko z kumplem , ktorego ledwie tolerują ale musza znosic to tez iluzja.. Widziałam niebieską różę.. czy mi sie tylko zdawało ze jest niebieska.. Wszystko jest iluzją... A czy ja nasram w wiadro czy w nocnik.. jakie to ma znaczenie? Hmm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×