Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajaaaaa...

jestem ekskluzywną prostytutką ... ktos ma jakies pytania ?? trochę dzis nudno

Polecane posty

Gość Słuchajcie hej hej
Wczoraj wracałem do Szczecina nocą i widzę że stoi laską i macha zatrzymałem się weszła do auta. Myślałem że na okazję stała a Ona do mnie tak -z wyraźnie wschodnim akcentem - Jestem ekskliuziwnaja prastitutka czy masz jakoze pytanjiu ? Zamurowalo jak beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluszny pojazd masz racje, moze i mam braki w studiowaniu wiki.. nie jestem lekarzem, nie czytam pism medycznych.. ale przebieg badania EEG wraz z postawieniem diagnozy na podtawie "przeplatania się fal" znam z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penisozaur-> mam kilku stalych kientow wiec niespodzianek nie mam, oni strasznie szybko dochodza wiec nic szczegolnego nie musze robic. jesli chodzi o drugie pytanie to nie zdarzylo mi sie zeby ktos nie zaplacil, poza tym mam od tego ludzi zeby sie takimi przypadkami w razie czego zajeli. umawiam sie z w miare pewnymi ludzmi ktorych wczesniej poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieks11
Co zamierzasz począć, kiedy już nie będziesz atrakcyjna fizycznie? Jak pogodzisz się z tym, że nadal potrzebować będziesz sporo pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
wrociłam zPPoznania zaglądam tu atu wszyscy mądrzy tego świata hehe mitomania ?? bajki pisze ?? ze niby pod innym nickiem ?? ze mam fantazje hehehe ubawiłam sie :P wogole poznan kocham a ta Łódz zapyziała :/ ehhh a i nawet jakies podszywy były :p jak juz mowiłam NIKT NIE MUSI MNIE CZYTAC NIE OBCHODZI MNIE WASZE ZDANIE - PROSZE PRZECZYTAC TEMAT TOPICU !!! nie brzmii on "ocencie czy mowie prawde" hehe ja tu pisze głownie dla siebie :) nikt nie musi w to wierzyć wogole jade jutro na dwa dni do niemiec mam ustawionych kilku klientow a tam mozna w dwa dni 5 tys na glowe wyciągna c w przeliczeniu na nasze kochane zlotowki zaraz pewnie usłysze ze moj kolejny wymysł ... ktos napisal o 6 tys. ktore dostawałam od rodzicow ja wiem ze to moze nie jest duza suma na miesiąc ale dawałam rade za to spokojnie i nie wiem kogo to dziwi :/ ludzie musza wyzyc czasem za mniejsze kwoty !!! nawet duzo mniejsze ... a odnośnie spowiedzi boga itp hehe jestem od kilku lat zdeklarowaną ateistką :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
co zrobie jak juz nie będe atrakcyjna ??? mam 23 lata !!! jeszcze dlugo będe ... nawet nie masz pojęcia jak majac powiedzmy 30 tys. gotowki znając odpowiednich ludzi mozna to potroic hehe albo jak latwo znalesc hazardzistow ktorzy za pozyczke pow. 20 tys. zastawiają samochod dom mieszkanie i wierz mi ze nie czesto to wykupuja :P hehe trzeba sobie radzic ja ... umiem sobie radzic a stan mojego konta ciągle rośnie ... potem wyjade otworze cos swojego jakiś biznes i bede robila kariere w zawodzie :) a was zwyczajnie szare czlowieczki zazdrosc zabija jak to czytacie ze ktos moze byc tak wyrachowany i taka kase w taki sposob robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie takie : kochala bys sie z atrakcyjnym nie pelno letnim ( nie mowie o dziecku , ale np. 16-17 letnim?) Jezeli by byl w miare atrakcyjny i dobrze placil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipok17
Mam takie pytaniem do dziewczyn, które pracują w najstarszym zawodzie świata. Mam 17 lat, jestem prawiczkiem nie miałem styczności z dziewczyną z którą bym uprawiał sex. Poszukuję takiej doświadczonej, która by mnie wprowadziła w arkana seksu, czy któraś z Was tu piszących podjeła by się takiego dzieła i ile by to kosztowało, bo jestem uczniem liceum i mi się nie przelewa z kasą. Bardzo proszę o szczere udzielenie odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfawe
pipok17--chcesz z kurwa stracic prawictwo.Głupiś.Kurwa to kurwa,najgorsza szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ja osobiscie stawiam na tych starszych hehe nie szukam chlopców na jden raz ale powaznych stałych sponsorów ... dla mnie 16-17 lat to dziecko :/ i razcej bym musisala byc bardzo zdesperowana aby takiego "przyjąć" hehe a co do nauki - chlopcze nie wiem czy to dobry pomysł zaczynac z prosytutka - nie bedziesz miał po tym doswiadczeniu zdrowego podejscia do seksu z rowiesniczkami które zapewne nawet nie beda chciał wziąc do buzi :P hehe a jesli o cene chodzi ... to pewnie potrzeba byloby wykupic całą nockez analem oralem i seksem a to koszt około 1500 2000 tys w moim wypadku dodaj do tego hotel jakis alkohol i mój dojazd na miejsce ... ale jest duzo tanszych dziewczyn tylko nie wiem czy zagwarantują ci aktualne badania i atrakcyjne ciało a takze rozmowe na poziomie ofc. o sobie mówię tylko hipotetycznie bo ja sie takim :uswiadamianiem" nieletnich nie zajmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna sugestia do autorki
Piszesz, że jesteś ekskluzywną prostytutką, a Twoi klienci to Vipy. Jednak dla mnie ekskluzywność nie polega tylko na cenie, ale też na trzymaniu się własnych zasad oraz tego jacy są klienci. Nazywasz Vipem klienta, który cię zmusza do czegoś? No wybacz, ale dla mnie taki facet to cham bez względu na to ile ma kasy na koncie. Nie rozumiem też dlaczego ty sie zgadzasz na coś co sprawia ci ból fizyczny (mam na myśli seks analny, o którym pisałaś). Gdzie tu Twoje zasady? Byłam w paru układach sponsorowanych,zawsze były to znajomości na dłużej i zawsze jak się spotykałam to z jednym. Mnie też brano na kolacje, towarzyszylam podczas imprez, wyjeżdżałam na weekendy. Ale nigdy nikt nie zrobił nic wbrew mojej woli. Nie zgadzam się na seks analny, na wytrysk na twarz więc tego nie ma. To są moje zasady, a każdy z nich je szanował. I też byli to bogaci bardzo faceci. Kiedyś gdy byłam w fazie szukania sponsora jeden zaproponował mi pokaźna sumę za 2 nocki w miesiącu, ale życzył sobie seksu analnego. I co? Kasa przeszła mi koło nosa, bo mam swoje zasady. Nie rozumiem więc gdzie są Twoje zasady? I dlaczego Twoi bogaci klienci to zwykłe chamidła, a Ty ich określasz Vipami? Kolejna sprawa to taka, ze mi się podoba zawsze w takim układzie, spędzam miło czas, seks sprawia mi przyjemność, bo chyba właśnie trafiam na odpowiednich facetów na poziomie, którzy dbają też o moje potrzeby seksualne. Może i sprzedaję ciało i towarzystwo za pieniądze, ale nie z regułą "zrobie wszystko tylko zalezy od ceny". I myślę, ze dlatego masz taką skrzywioną psychikę, bo godzisz się prawie na wszystko, dajesz traktować się jak dziwka. Nie zaprzeczam oczywiście, że ja dziwką nie jestem, nie chcę Cię tu obrazić, a jedynie wyrazić swoje zdanie, ze do eksluzywności trochę Ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek z Klanu z Twojej wypowiedzi wynika, ze już mieliśmy stycznosc na tym forum... Racz dyskutowac ze mną pod starym nikiem.. Ja pisze z jednego i nie szanuje ludzi- farbowanych liskow , ktorzy dzis mają Macius na imie jutro Franek. Istna schizofrenia i psychopatia w jednym. Jesli chodzi o diagnozowanie charakteropatii - to chyba jest logiczne ze nie mozna zdiagnozowac uzywajac EEG uszkodzen okołoporodowych, czy innych objawow ktore przekleiłam. Uwazasz ze mozna? Nie znalazłam nigdzie jasno i czarno na bialym napisanego jak diagnozuje sie psychopatie Sa tylko objawy, po ktorych mozna stwierdzic ze to moze byc nerwica, schizofrenia, depresja. moge ci wkleic jak chcesz? Mysle, ze jednak nie ma badan, diagnoze stawia sie na podstawie obserwacji i analizy objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jaaa- wiesz , ja juz z tego wyszłam ale to nie znaczy ze nie mam jeszcze kolezanek , ktore w tym siedza, ktore z tego nie potrafily wyjsc. jedna z nich pracuje w tanim burdelu za 100zł/h , ale za noc juz bierze w zaleznosci ile ta noc trwa- powiedzmy od 20 do 8 rano=12h 1200zł. + hotel+ alkohol+ kolacja, sniadanie jest wliczone w cene hotelu. Kolezanka , ktora za 1h bierze 500zł. za noc liczy sobie od 3500- do 5000zł. Wiec jesli Ty wartosciujesz siebie ceną jaką bierzesz za noc.. to powiem , Ci ze wg. mnie sprzedajesz sie tanio. Po analizie Twoich wypowiedzi myslę, ze nawet wiedzę ogóną masz na miernym poziomie, nie mowiąc o tym by w jakis interesujący sposob pociągnąc dyskusję w kierunku zainteresowan, pracy, czy upodobań klienta. Bycie VIP zobowiazuje, tu nie chodzi tylko o niezły sex, ładną bużkę i jedrną pupę- bo to moze miec kazdy klient nawet w podrzednym burdelu za 100zł/h. Czytając Twoje posty doszłam do wniosku, ze jesli wysławiasz sie tak jak piszesz, to ja nie chciałabym spedzic z Toba jednej h, bo szczerze mowiąc zapewne bym się uwsteczniła. MIałam do czynienia z zamoznymi Panammi, i wiem ze oprocz grubego portfela coś sobą prezentują, przynajmniej potrafią poprawnie logocznie i gramatycznie zbudowac zdanie zlozone. Z czym Ty moja droga masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak podchodze do sponsorigu. chce sobie wybrac jednego faceta z ktorym bede milo spedzac czas.nie mam sie w nim zakochac tylko ma byc dla mnie w jakis sposob pociagajacy zeby seks z nim tez sparwial mi jakas przyjemnosc. dlatego nie umowie sie z zadnym oblesnym staruchem bo bym rzygla na sam jego widok, az tak nie zamierzam sie sprzedawac, sa jakies granice we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak podchodze do sponsorigu. chce sobie wybrac jednego faceta z ktorym bede milo spedzac czas.nie mam sie w nim zakochac tylko ma byc dla mnie w jakis sposob pociagajacy zeby seks z nim tez sparwial mi jakas przyjemnosc. dlatego nie umowie sie z zadnym oblesnym staruchem bo bym rzygla na sam jego widok, az tak nie zamierzam sie sprzedawac, sa jakies granice we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwerfwrf
pewna sugestia do autorki--:-) bo autorka nie jest ekskluzywna kurwa,bo jakby nią była,to ona decydowałaby o tym co będzie z klientem robiła.Ona analnie musi dawać,bo innaczej by nie zarobiła na jako takie zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak podchodze do sponsorigu. chce sobie wybrac jednego faceta z ktorym bede milo spedzac czas.nie mam sie w nim zakochac tylko ma byc dla mnie w jakis sposob pociagajacy zeby seks z nim tez sparwial mi jakas przyjemnosc. dlatego nie umowie sie z zadnym oblesnym staruchem bo bym rzygla na sam jego widok, az tak nie zamierzam sie sprzedawac, sa jakies granice we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paerl "rzygłabyś "??? a co to znaczy???? I powiem, Ci tak na uszko- starsi klienci to najlepsi klienci. Mało mogą, mało wymagają, płacą za mozliwosc towarzystwa, dotkniecia, rozmowy, przytulenia mlodej, pieknej dziewczyny. daja najwieksze tipy.... klienci miedzy 25 a 40 rokiem zycia to niewyzyte bestie , pragnace poeksperymentowac, chca sprobowac wszystkiego, zmusza cie do analu, francuskiego bez zabezpieczenia do konca lub z wytryskiem na twarz, wyeksploatuja Cie na maxa.. Tacy kolesie wiedza jak wstrzymywac wytrysk i beda tak wstrzymywac do momentu aż łzy Ci beda leciały po policzkach. Wiec moze zastanow sie czy chcesz zarobic a nienarobic sie czy chcesz narobic sie i niezarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna sugestia do autorki
Ja zawsze wybieram mężczyzn starszych, dla mnie są bardziej kulturalni i na większym poziomie niż napaleni dwudziestolatkowie czy nawet trzydziestolatkowie. Nie miałam też do żadnego z moich sponsorów obrzydzenia. Nie wiem od czego to zależy może po prostu lubię starszych mężczyzn. Każdego z nich (a było ich czterech) lubiłam, miałam wiele przyjemności z tych układów i to nie tylko mam na myśli finanse. Wiele zwiedziłam dzięki nim, poznałam wielu wpływowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawilam. Nie zapomniałam jednak o tym, że wszystko ma swoje granice i wymagałam zawsze szacunku co do określonych przeze mnie zasad. Moim zdaniem to własnie najważniejsze by nie zatracić siebie podczas takich spotkań, by odchodzić do nich emocjonalnie i emocje te wyrzucać wraz z rozstaniem się. Zawsze prostytucja pozostawia jakiś ślad w psychice, ale to od nas zależy czy bedzie to całkowite skrzywienie psychiczne i pustka emocjonalna czy tylko w lekkim stopniu nas to dotknie, a kiedy już z tym się skończy to będzie umiało się normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liznu
Następny temat dla kurew. Kobiety czy wy nie macie wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze starsi sa bardziej oplacalni itp no ale mam do siebie jeszcze tyle szacunku ze zaden oblech nie bedzie mnie dotykac, mialabym uraz do konca zycia ze taki staruch sie ze mna bzykal. na stalego sponsora nadaje sie dla mnie 30parolatek. ja lubie seks i to bardzo, wybieram atrakcyjnych facetow z ktorymi mam jakas przyjemnosc. dzisiaj jade do mojego 29letniego tancerza:) uwielbiam go. mam kase i frajde.i nie mialam jak dotac jakis wyworowanych wymagan. czego nie chce tego nie robie. ja tak sobie dorabiam, oprocz tego znajde normalna prace bo jakies pozory tez musze stwarzac.tak zyc bede moze pare lat, pozniej zrealizuje sie w zawodze. i nie chce miec wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisXXcm
Zrobila bys mi loda za darmo? I ile bierze za loda z polykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczne.... Słoneczko
Hm... ten cały topik to ściema :) Maiusia z Klanu popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuktasss
Masz konto na Naszej Klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to i w glowie mi sie nie miesci jak mozna po 1 sie ku.wic, a po 2 jeszcze sie tym chwalic i szukac sensacji. patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna sugestia do autorki
Gdyby to była autorka to nie zdziwiłoby mnie jakby brała tradycyjne 200zł za godzinę i na forum podbudowywała swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×