Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zajebiście boli mnie ząb

Co na ból zęba? Jaki lek najlepszy?

Polecane posty

Gość zajebiście boli mnie ząb

Mam okropny ból zęba i żadne ibupromy czy paracetamole nie działają. Ból jest tak silny niekiedy, że ledwo funkcjonuję, do tego dochodzi podwyższona temperatura i ból głowy jednostronny (od strony zęba). Zna ktoś może jakiś dobry środek przeciwbólowy na tego typu dolegliwości? I proszę mi nie radzić wizyty u dentysty bo to nic nie da, muszę po prostu przeżyć ten ból przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście boli mnie ząb
ryjek no z tą wódą to wiem, własnie piję:P dziś rano też dwa kieliszki wypiłam, ale przecież nie mogę co chwila pić wódki, śmierdzieć nią i chodzić pijana. I tak pani w aptece dzis podejrzanie na mnie patrzyła jak poprosiłam o tabletki przeciwbólowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście boli mnie ząb
miałam antybiotyk od dentysty, ale nie na ból co prawda. Oj po wódzie mnie nie boli dlatego piję, ale jak tak dalej pójdzie to widzę zbliżające sie widmo alkoholizmu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście boli mnie ząb
ale ja nie mogę na ząb:O a na dziąsło tego olejku nie można na pewno? Mi ząb właśnie rośnie i jak coś to na dziąsło bym musiała, bo mi jeszcze nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście boli mnie ząb
może ktoś jeszcze coś doradzi, bo na razie wódka najskuteczniejsza i jak znieczulenie dzieki niej przestanie działać to czuje ze obudze sie na kacu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale boli cię ząb bo masz dziurę, czy dlatego że się wyżyna?? bo jeśli to drugie, to najlepiej działa nadmanganian potasu płuczesz tym roztworem, ewentualnie na pomocą strzykawki możesz sobie zaaplikować to wkoło bolącego dziąsła, powinno pomóc mi pomogło gdy wychodziły 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dax
Leki nie działają gdyż jest ropa pod zębem, a ropa jest powodem bólu gdyż stan zapalny powoduje ucisk na nerw. Wszystkie środki przeciwbólowe mają "punkt dowodzenia" w mózgu, a czas dotarcia to ok 15-20 minut. i jeżeli widzisz ze nie ma żadnej poprawy..po tym czasie to należy usunąć przyczynę bólu- działają najzwyklejsze antybiotyki i im szybciej tym lepiej gdyż okres zanim poczyjesz efekt to ok 12-24 h. Jest taki lek o nazwie Antidol..ale przy ropie przy zębie to trzeba z 5-6 tabletek na raz wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Te
Jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie i niezaprzeczalnie najlepszym lekarstwem jest Antidol 15. Sprawdzony w 100%, naprawdę pomaga. W sytuacjach, kiedy bardzo boli, jest niezawodny. Nie jest drogi bo nawet nie kosztuje 6 zł. Zaopatruję się na waptece . pl i fajnym trafem, nie zdarzyło się jeszcze zebym przepłaciła. Naprawdę spoko. A jeśli nie Antidol to dobry jest tez, najprostszy, tak naprawdę Ibuprom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga umycie zębów i nałożenie na chory ząb pasty do zębów (i zostawienie jej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też brałam pyralginę, jak mi ósemka zaczęła dokuczać i musiałam ją wyrwać. Bardzo szybko zadziałała i na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny umysl
Tabletki solpadine i najlepiej rozpuszczalne,kupisz bez recepty za ok 13zl,wez dwie ,pomoze w ciagu kilkunastu minut.UWAGA!!! Nie bierz wiecej niz dwie tabletki,bo sa naprawde silne i mkzesz sie zle czuc,zawroty glowy,mdlosci,ale te dwie bierz spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TymonoUU2
U mnie ból zęba jest zawsze bardzo silny, więc jedyne co mnie ratuje to pyralgina Sprint (wolę formę rozpuszczalną niż w tabletkach :) ) Na długo uśmierza ból i mogę spokojnie wytrwać do wizyty u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto zaopatrzyć swoją domową apteczkę w leki przeciwbólowe wydawane bez recepty i koniecznie udać się do dentysty. Ile możesz chodzić na lekach i z bolącym zębem. Ja swoja domową apteczkę co jakiś czas wyposażam w niezbędne leki bez recepty. Chodzę do apteki http://aptekaswbarbary.pl/ i kupuje a to witaminki na wzmocnienie, a to magnez do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ketonal, tylko on mi pomógł na silny ból, ibuprofen bez żadnego efekty, solpadeine pomagało na godzinę albo półtorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Ketonal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak odczuwam bol zeba to zglaszam sie do dentysty, ktory wie co zaradzic ( www.dentysta-gadomska.pl) i nie biore juz zadnych dodatkowych lekow, bo nie ma sensu sie truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy naprawdę silnych bólach jedyny lek, który u mnie się sprawdza to pyralgina. Działa szybko i na długo uśmierza ból. Do tego dostępna jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KROPLE MIENTOWE !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na ból najlepiej działa pyralgina. Radzi sobie z bólem zęba, z migreną, a też można ją przy gorączce stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honda 76
miałem okropny ból zeba tak zwaną ''zgorzel" i mi pomógł ibuprom max sprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epulandia
mi na wszystkie bóle zębów, głowy, mięśni najskuteczniej pomaga Pyralgina. Jak nie jesteś pewna co wziąć to ja proponuję kupić tabletki Pyralginy, połknąć i ból zęba na pewno ustanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pech, bo to rzeczywiście mega skuteczny lek przeciwbólowy. Ja biorę pyralginę przy bólu zęba, ale też jak mam migrenę, bo żadne inne leki nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wypłukania jamy ustnej Dentosept, po czym bolące miejsce p-osmarować żelem Dentinox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, że denstysta, ale tak na pierwszy ból jak się pojawi to można sobie zrobić kompres: http://www.infoplus24.pl/category/cito/ zmniejsza temperaturę, a co za tym idzie uśmieża ból do wizyty u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuhu
Najlepiej gdybyś poszła do dentysty. Nie ma się czego bać :) Tutaj dają porządne znieczulenie http://mediconcept.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś faszerowałam się ibupromami max ale nie radzę, ból i tak wraca więc lepiej umówić się na wizyte prywanie i wyleczyć. Jeśli jesteś z Olsztyna mogę polecić Ci www.rojekdental.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda utleniona około łyzki stołowej rozpuszczona w pół szklanki letniej wody płuczemy ząb troche trzymamy na tym zebie zanim wyplujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PARAPIERDAMOL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×