Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zajebiście boli mnie ząb

Co na ból zęba? Jaki lek najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
Tylko ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaasss
W optymalnych rozmiarach kompresy ma Sanity, chodzi mi dokładnie o żelowe Flex. Można sobie dobrać pod konkretną część ciała. Mniejsze na głowę czy ból zęba, a większe na bóle pleców, czy nóg. Dość dużo robię sobie ciepłych okładów, są idealne na skurcze mięśni, a ja akurat mam z tym problem. Może za dużo kawy piję co mi magnez może wypłukiwać i stąd te skurcze, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak stara dobra pyralgina. Nawet jak bardzo boli, to ona skutecznie uśmierza ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki mogą tylko zagłuszyć ból ale nie usuną źródła problemu. Ja wolałabym od razu udać się do stomatologa. Zazwyczaj gdy mam problem z bólem zęba udaję się do zaufanego gabinetu www.popkoadam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoszmarek
Leczenie kanałowe nie uniknione ,ząb się umartwia plus stan zapalny (gorączka).... doraznie to szałwia w dużym stężeniu ( zalane ziółko) -przeciwzapalnie-płukanie bezpośrednio na chore miejsce ,a-mol ,gozdzik rozkruszony bezpośrednio.. rozkruszona tabletka przeciwbólowa nałożona na ząb .natomiast jeśli to dotyczy tylnich zębów byc może 8 wyrastających nie radzę zbyt długo zwlekać, każdy stan zapalny jest niebezpieczny ..połączenia z okiem itd . mogą prowadzić do różnych powikłań.Wiem co nieco o tym bo genetycznie niedorozwój szkliwa, plus " umartwianie zębów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarikk
Przy bólach zęba to nie znam lepszego pomysłu niż okład FLEX, warto coś takiego w domu mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 gram terpentyny wlej w doope tak cie przegoni że miły chłód podczas miejskiego biegu uśmierzy wszystkie udręki a ból zęba przy ty okazji bedzie miłym akcentem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak boli ząb, to bez dwóch zdań najskuteczniejsza jest pyralgina. Szybko uśmierza ból i daje spokój na długi czas. Używam jej nie tylko przy bólu zęba, ale także na inne bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dentysta - jedyna opcja na ból zęba. Z bólem przyjmą nas od razu i wyleczą ból tak, aby nie nawracał. Też miałam taki kłopot, dopóki nie udałam się do kliniki Dental Park w Krakowie. Ząb nie bolał mnie już pół roku, co jest dużą ulgą. Już się nim nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ibuprom ketanol dentysta w tej kolejności jak ktoś nie chce łykać a w zębie jest dziura to "papka" z tabletki na wacik i to do dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ból zęba jedyny ratunek to wizyta u stomatologa. Sama długo się wahałam i teraz żałuję, bo mogłam sobie oszczędzić sporo bólu. Jeśli boisz się dentysty to polecam pójść na wizytę do AWO-DENT. To nowocześnie wyposażony gabinet z sympatycznym personelem :) Zostawiam Ci link do ich strony http://awodent.pulawy.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz, ale od leków, niszczysz sobie tylko wątrobę. Wybierz się do dentysty, to pozbędziesz się problemu całkiem. Jeśli szukasz jakiegoś dobrego, sprawdzonego, to polecam gabinet Boadent w Katowicach. Jesli bardzo się boisz, możesz wziać znieczulenie, nie będziesz nic czuć. Nie ma co się bać, trzeba iśc leczyc póki jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZebuszekOkruszek
Na ból zęba chyba najlepszy dentysta :) Dziąsła i zęby to nie żarty trzeba o nie odpowiednio dbać http://jadczyk-stomatolog.pl/k/koc,poradnik-dentystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sychowicz
Na taki taki umiarkowany ból zęba to dobry jest ibuprom . Na nocny ból zęba ( czyli tam gdzie musi już być kanałówka to ketonal pomoze , Nimesil itd. ) Natomiast jak jest ropa pod zębem to nic nie pomoże. Żaden ketonal , chyba ,ze ewentualnie tramal .więc reasumując : boli ząb , nawet lekko - to do dentysty i to jak najszybciej . Ja ostatnio byłam z takim pobolewającym zębem w gabinecie Stomatologia Cichoń u swojego dentysty u pana dr Tomasza Dohnala. Okazało się ze jest głęboka próchnica,ale moża obejdzie się bez kanałówki . Więc próbujemy leczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zastosowań mają kompresy żelowe Flex od Sanity, na ból zęba taki zimny okład jest jak najlepszy balsam przeciwbólowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się oszukiwać. Na mocny ból zęba, to tylko dentysta. Warto pamiętać, że zwlekając z wizytą hodujemy coraz większą próchnicę. Kiedyś też się tak bałam każdego spotkania ze stomatologiem, ale odkąd chodzę do Dentala w Lublinie, gdzie mają świetne podejście do pacjentów, nie boję się już niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić prosty żelowy kompres Flex – polecam ten większy na bóle pleców czy nóg, dobrze się taki okład układa, przylega do ciała, trzeba tylko pamiętać żeby owinąć jakąś tkaniną żeby sobie skóry nie sparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaFilipek
Na ból zęba najlepsza to jest wizyta u dentysty . Na ból chwilowo oczywiście jakiś ibuprom lub ketonal . A potem na leczenie do lekarza. Od siebie polecam gabinet Stomatologia Cichoń na Lelewela. Gabinet w centrum Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjapp1
Ból zęba to nic przyjemnego. U mnie wyglądało to tak,że wykruszył mi się ząb podczas jedzenia. Udałam się do jednego gabinetu stomatologicznego,który uzupełnił mi ubytek. Zrobił to tak nieudolnie ,że podczas następnego posiłku uzupełniony ubytek odpadł. Moja przyjaciółka poleciła mi ich http://lux-dent.com.pl/ ponieważ jest ich stałą klientką. Po wizycie mogę powiedzieć,że to miejsce,do którego z pewnością wrócę , nie mówiąc już o uzupełnieniu zęba,która do tej pory trzyma się bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem są kompresy żelowe jeśli chodzi o taką domową naturalną terapię, na moje migreny to okład jest lepszy niż proszki...kompres mam polskiej marki Sanity, wariant Flex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka9983
Jest jakaś szansa, że kiedykolwiek przestaną boleć mnie zęby? Już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela201
A byłaś w ogóle u dentysty? Co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka9983
Dawno nie byłam... Nie mam czasu, ani chęci, bo zawsze trafiałam na jakiś złych dentystów. Jeśli masz jakieś fajne miejsce to pisz, bo i tak muszę pójść, to już wolę pójść tam, gdzie polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela201
Napisałam do znajomej, która miała kłopoty z zębami i podesłała mi linka na FB http://dentalcare.biz.pl/ Jeśli masz okazję się zapisać i pojechać, to może Ci pomogą. Teraz korzysta się z opcji bezbolesnego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×