Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zajebiście boli mnie ząb

Co na ból zęba? Jaki lek najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
Mnie pomaga pyralgina. Ale korzystam z pomocy doktor Iwony Gnach-Olejniczak i noszę stały aparat ortodontyczny. Wszystko jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że jak ząb boli, to trzeba go wyleczyć, ale jak ząb boli nie do wytrzymania, a na wizytę trzeba poczekać kilka dni, to bez pyralginy się nie obejdzie. Nawet myśleć nie byłam w stanie tak mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli boli Cie ząb, nie zagłuszaj bólu lekami, tylko udaj się do dobrego dentysty. Inaczej pogorszysz sytuację, co może mieć negatywne konsekwencje dla stanu Twojego uzębienia. Polecam Ci specjalistów z Dental Parku - http://www.dentalpark-krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój przypadek też jest podobny: aczkolwiek, jestem z zawodu fizjoterapeutą, przez ostatni miesiąc w swoim zakładzie pracy pracowałam na stanowisku masażu mechanicznym czyt. Aqavibron. Obawiam się że od niego strasznie rozbolaly mnie zęby a zwłaszcza jeden ząb, zaplombowany, troszku ukruszony... Nie bolał, nie bolał...ale jak zaczął boleć tak istna porażka, wytrzymałam z tym bólem 3 tyg... jutro idę do dentysty, bólu nie da się niczym złagodzić, nie pomaga mi nawet już ketonal, nie mówie już nawet o jakiś ibupromach, apapach itd...) jedynie co to zimna woda mineralna, schłodzona w lodówce i każdy łyk trzymania jej w buzi powoduje na kilka sekund złagodzenie bólu, tylko dzięki temu dotrwam do jutra. Zażywam antybiotyd Dalacin C dopiero drugi dzień, ale jakoś efektu nie widze. Jestem przerażona dentystą ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepszym lekiem byłby dentysta, a bólu zęba nie należy lekceważyć i leczyć to samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbajcie o dobre podejście, do najważniejsze - wiem jak było u mnie. Zęby zanim wrócą do normalności muszą przejść swoje. Działa tabletka. A szczotkujcie je pastą bez fluoru. Będzie zdrowe podejście to będą również i zauważalne korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka209
Jak dla mnie jest tylko jeden lek skuteczny na silny ból i temperaturę jednocześnie - pyralgina. Stosuję ją już od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przeciwbolowych lekow jest sporo skor wiesz co mniej wiecej CI pomaga to powiedz farmaceucie i Ci poleici cos nowego. W http://www.aptekacodzienna.pl/ na pewno CI pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie coś boli, to biorę pyralginę sprint rozpuszczalną. Działa szybko, radzi sobie nawet z bólem migrenowym i jest mniej obciąża dla żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że wizyta u dentysty nic mu nie da xD no cóż, ja mam swojego w Andrychowie (http://dentysta-andrychow.pl/) i jakoś mi daje - i to dużo na ból zęba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj biorę ten mocniejszy ibuprom ale to nie jest rozwiązanie problemu tylko uśmierzenie bólu na kilka godzin. Najlepiej umówić się szybko do stomatologa. Mnie też rozbolał strasznie ząb i drugiego dnia pojechałam do gabinetu www.rojekdental.pl. Okazało się że zęba leczyć kanałowo ale to moja wina bo nie chodziłam na regularne kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi ostatnio ósemka dokuczała, to bardzo skutecznie z bólem poradziła sobie pyralgina. Jedna tabletka i na długi czas miałam spokój z bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpitis
Jak np strasznie boli ząb , to jeżeli np trzeba poczekać jakiś czas jeszcze do wizyty to najlepszy jest ketonal . jeżeli masz rope pod zebem to współczuje serdecznie , dzownisz do najblizszego gabinetu i mówisz ,ze masz straszny ból zeba .Musi Cie przyjąć , nie ma innej opcji .ewentualnie jeszcze okłady i spać w nocy na przeciwnej stronie , czyli jeżeli np boli szóstka górna lewa szóstka to spać na prawym boku . w ten sposób to jakos przechodzi . a tak to biegiem do dentysty !!!! ja chodzę co 3 miesiące ze wzgledu na to ,ze po porodzie mam problemy . ale jest do przodu ;) dzięki specjalistom ze Stomatologii Cichoń jakoś to idzie do przodu . mam tu zeby i wyleczone , i miałąm ekstrakcje zebów takich jak szóstki , jedna dolna prawa , druga lewa górna . Aaa i jak masz ropę pod zębem , to najpierw antybiotyk i tydzien pózniej jakis dalsze leczenie bądź usunięcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we wsi gdzie mamy tylko jednego dentystę i czasem trzeba poczekać na wizytę i kilka dni. Przy bardzo silnym bólu zęba , kiedy nawet Ketonal nie pomagał , lekarz rodzinny przepisał mi Nimesil . Już jedna saszetka po kilkunastu minutach zlikwidowała ból na kilka godzin całkowicie. Dzięki temu dotrwałam do wizyty u stomatologa bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dostałem od kolegi taką saszetkę NIMESIL, podobno rewelacja na ból zęba. Wypiłem gdy mnie bolała głowa i tez pomógl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na różne bóle niezmiennie stosuję pyralginę i jeszcze się nie zdarzyło, żeby mi nie pomogła, jak coś boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli masz tak bardzo silny ból zeba połączony z goraczką i faktycznie okaże się, ze to zapalenie miazgi to pewnie czeka Cię zatruwanie zęba i leczenie kanałowe niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to chyba będzie wizyta u stomatologa. Jak boli to znaczy że coś się dzieje. Mogę Ci polecić mojego stomatologa, tutaj masz namiary http://www.cmpdent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najszybciej ból uśmierza pyralgina. Działa skutecznie nawet przy silnym bólu i mam potem spokój przez długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo jest kilka sposobów na ból, takich domowych, między innymi dezynfekcja - poszukaj sposobów w necie, ale też są preparaty w aptece. Jak miałem do czynienia z potworem, nie bólem, to szedł ketoprofen oraz roztwór z płynu do płukania. To pozwoliło przetrzymać (małżonce, nie mnie) do wizyty do dentysty. Poszliśmy do http://3gdentist.eu/ w Krakowie, ale ja pojechałem do pracy, jeszcze nie wiem, jak tam się zabieg udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Polska przypadłość jak się leczy zęby? - lekami... przecież macie gabinety stomatologiczne i tam się trzeba udać jak boli, nie widzę innego wyjścia, żeby się faszerować, a dentysta to nic strasznego macie takie placówki jak ta http://dentysta-bydgoszcz24.pl/dentysta/ profesjonalna opieka dobry sprzęt. O to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na ból zęba niedawno pomogła pyralgina. Działa szybko i sprawdza się, nawet jak bardzo boli. Miałam po jednej tabletce spokój przez długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam domowe metody, które naprawdę przynoszą efekt, żadne leki nie pomogą tak jak te podane w tym poradniku! Tu macie linki do poradnika gdzie dowiecie się jak szybko poradzić sobie z bólem zęba: http://leczeniedomowe.pl/nagly-bol-zeba-7-skutecznych-sposobow-do-wykorzystania-juz-teraz-w-domu/ leczeniedomowe.pl/nagly-bol-zeba-7-skutecznych-sposobow-do-wykorzystania-juz-teraz-w-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia23
ja mogę polecić Pyralginą. Pomaga mi na każdy rodzaj bólu. Jak ostatnio bolał mnie ząb to też mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampekdabest
Tramadol - bol zniknie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie to jak ktoś pisze ze dentysta skoro ktoś pyta jaki lek jest najlepszy na ból zęba. Wiadomo że nie ominie się wizyty u dentysty ale chodzi o to że dentysta nawet prywatny to trzeba czekać nieraz tydzień to można czasem zwariować z bólem zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy dentysta, a do tego czasu ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tramal i ketonal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy bólu zęba bardzo dobrze sprawdza się stara dobra pyralgia. U mnie wystarczyła jedna tabletka, żeby ból ósemki minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×