Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny:) Szukam towarzystwa tych, które od niedawna się starają i chcą pisać tu o dołkach oraz górkach. Założyłam nowy temat, ponieważ w poprzednich dziewczyny dyskutują już o swoich maleństwach:) Trochę o sobie: mam 24 lata. Starania rozpoczęliśmy w marcu 2009 po roku przygotowań. Udało sie za pierwszym razem, ale niestety nie trwało to długo:( Moją fasolkę straciłam w 11tc. W październiku dostaliśmy zielone światło i od listopada znowu się staramy. Niestety teraz jestem w 29dc, zrobiłam betę i d.... 0,1 :( A miałam wielkie nadzieje i wszystkie objawy. Rozkleiłam się trochę, ale już jest lepiej, więc postanowiłam poszukać towarzyszek:) Zapraszam! Razem będzie nam raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Minia!! :) Dziewczyny! Temat dość istotny dla wszystkich z Was którym ciężko mieć nadzieję po długich próbach jak i dla tych które tryskają optymizmem wierząc że się uda:). Czekamy na zastrzyk dobrej energii, chętnie też wysłuchamy tych którzy stracili już cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu:) Fajnie, że wpadłaś:) Coś mnie dopadła depresja:( Nie przyznałam się mężowi, że mam ogromne nadzieje i On przez przypadek sprawił mi przykrość. Przeryczałm chyba z godzinę. Teraz jestem w pracy i też jakoś mi smutno:( Wiem, że rzadko udaje się za pierwszym razem i wydawało mi się, że jestem na to przygotowana. A tu się okazuje, że lipa:( Może jak się jutro wyśpię będzie lepiej. Niech ta niedobra @ już przychodzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie dolacze😘 jestem tez na i8nnym topiku ale wciaz sie staram:) a tak w ogole to moge??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Agnes:) jasne że możesz, nawet wskazane;). Minia! ja też wczoraj nie czułam się najlepiej pomimo że przyzwyczaiłam się to nieudanych prób. Powiem ci tak, przez pierwsze 4 miesiące miałam ogromne nadzieje i wiarę w to że się uda. Teraz staram się 7 miesiąc i nabrałam dystansu (który popsuł opóźniający się okres;D) ale tak czy siak nie wolno dać się zwariować! W każdym razie będziemy trzymać się razem:). Agnes, napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat od roku jestem mezatka:P staramy sie o dzidzie juz 17 miesiecy:( no i niestety nic, aktualnie jestem dwa dni po terminie i czekam na okres- wkurzam sie bo nic mnie nie boli...:( ale mam pewnosc ze sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO TO MOZE ZROBMY TABELECZKE:P STARACZKI NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17.......................2.12.2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez udzielam się na innym topiku, ale tutaj tez moge :) my staramy sie juz dlugo o dzidziusia i niestety caly czas nic :( teraz 9 cykl, a wczesniej tez sie staralismy ale nie tak bardzo wiec tego nie wliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9.......................17.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może i ja się dołączę jeśli pozwolicie ale ja się zamierzam starać dopiero od stycznia :) Musze jakoś to powiedzieć szefom i trochę się obawiam ich reakcji Mam 25 lat i od roku jestem mężatka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu nie bede testowala bo nie zaszalam na 100% bo nie bylo przytulanek a to dlatego ze mialam robione hsg po ktorym mialam plamienia i wolelismy dac na luz nic tak na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katyasha:) pewnie ze mozesz:P a skad te plamienia???? Poznalas przyczyne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katash szefom bedziesz mowic ze rozpoczynasz starania nad dzidziusiem???? po co im takie info? jak zajdziesz to powiesz ze jestes w ciazy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sie w tabeleczke: STARACZKI NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Poczekalnia Nick.................wiek...................termin staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie bo mam na razie umowę nie na cały etat więc chciałabym żeby mi ją zmienili bo jak zajdę to co chciałabym mieć świadczenia zusoskie całe. a pozatym chce być fair w stosunku do nich bo sa naprawdę w porządku :) Muszę się odwazyc poprostu a wiecie ja mam teraz cykle średnio ponad 40 dniowe więc może mi to staranie trochę zająć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Poczekalnia Nick.................wiek...................termin staran katasha7 25 01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz ja rok temu rzuciłam tabletki i tak wracam do normy az do tej pory;( Ale wiem że mam owulacyjne cykle :) I jak będe się starać to mam wsparcie mam Baby-Comp więc mam nadzieję że będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha a skad wiesz ze masz owulke? robisz testy owulacyjne, czy mialas monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałam mam Baby-Comp Kupiłam go po slubie i przez rok stosowałam jako antykoncepcje a od nowego roku bede mogła wykorzystac jego funkcję starankowe. Jest to takie urządzenie które wyznacza dni płodne i niepłodne i owulację. i takie podstawowe problemy z zajściem diagnozuje jak niewydolność ciałka żółtego czy dłogość fazy lutealnej. Poczytać możesz na stronie producenta www.ladycomp.pl A wracając do tematu czy robiłyście jakieś badania przed staraniami??? bo moja koleżanka która stara się już od 7 miesięcy mówiła mi że należy wykonać następujące badania Dzisiaj dzwoniłam do przychodni i podali mi ich koszt hormon tarczycy 22 zł cytomegalia 90 zł toxoplazmoza 58 zł prolaktyna 28 zł różyczka 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×