Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

No wiem ale ja już miałam dość tabletek i w sumie kupiłam je głównie do tego żeby nie zajść :P Ale w druga stronę też jest bardzo pomocne zobaczymy jak się sprawdzi. Co do badań to muszę jakoś przed świętami je zrobić i tez trochę kosztują ale cóż muszę tez się wreszcie do gina zapisać i go poinformować o moich planach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.......................2,.12.2009 Poczekalnia Nick.................wiek...................termin staran katasha7 25 01.2010 Dopisałam się. Ja @ powinnam mieć w środę, ale nic z tego:( Nadal tempka 37,2. Wczorajsza beta 0,1 a jestem pewna owulki dwa tygodnie temu. Widocznie za bardzo się nakręciłam A badania też robiłam i rzeczywiscie wydatek duży, ale niestety trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:) Gratulacje:) Oj, naczekałaś się, więc należy Ci się:) Leć do lekarza i dbaj o siebie:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to super!!! napisz czy jakos sie leczylas? bralas jakie tabletki czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! We czwartek ide do gina:) nie leczylam sie, nie bralam zadnych tabletek, jedynie kwas foliowy ale w okresie kiedy zaciazylam to akurat nie bralam.. zapominalam:) buziolki i przesyłam fluidki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. taż staram się o dzidzię i troszkę to już trwa:) od lipca 2008 jestem mężatką. Staranka zaczeliśmy zaraz po ślubie, w styczniu okazało się że jestem w ciąży ale radość nie trwała długo bo była to ciąża biochemiczna, zrobiliśmy sobie 3 miesiące przerwy. Teraz staramy się od kwietnia (tylko trochę cykle mi się rozregulowały) dzisiaj mam 18dc i biorę duphaston więc @ powinnam mieć ok16- 18 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy rowniez mozna dolaczyc ? :) witaj katasha7 fajnie ze spotkalam ciebie tutaj :) tak jakos pewniej sie czuje tym bardziej ze baby comp to jeszcze dla mnie czarna magia a nie moge siasc porzadnie i skupic sie na instrukcji ktora dostalam wczoraj przy 2 ce dzieciaczkow to trudne :) ja zaczynam starania juz w tym cyklu dzis moj 6 dc mam baby comp i dokupilam jeszcze testy owulacyjne clear blue ktore pokazuja usmiechnieta buzie jesli jest owulacja i zwykle tez z kreseczkami czuje sie jednak pewniej :p mam nadzieje ze sie uda :) bardzo marzy mi sie 3 cie dzieciatko :) agnes serdeczne gratulacje napisz prosze czy obliczalas dni plodne dziecki testom? czy sama obliczylas sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie sie w tabelke:) ja poszłam za rada kolezanki z topiku na ktorym jestem dluzej i ona mi oblicdzyla dni w ktorych mam wspolzyc na zasadzie swojego kalendarzyka i o to sie udało:) dzieki za gratulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 karolina23lk.......23.............9........................17.12.2009 Poczekalnia Nick.................wiek...................termin staran katasha7 25 01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. to jest moje drugie podejscie. myslalam ze ostatnioo bede w ciazy ale niestety dostalam okres 27 listopada. moj cykl trwa 28 dni wszystko jak w zegarku. No i wczoraj rozpoczelismy kolejne starania. 6 grudnia. nastepna @ powinna nastapic 24 grudnia. Jak sadzicie kiedy u mnie sa te dni plodne i kiedy owulacja. ? ostatnim razem wyliczylam na necie w kalkulatorze ze 14 dni przed nastepna @ powinna byc owulacja ale wydaeje mi sei ze byla pozniej bo nie zaszlam w ciaze ona wypadala 13 listopda a klocia w obu stronach brzucha i bolace piersi mialam 16 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie:) U mnie zbliża się @- od wczoraj mam już plamienia. Pierwszy cykl stracony. U nas niestety problemem jest praca męża, który do domu przyjeżdża raz w tygodniu lub rzadziej:( Ale damy radę:) Teoretycznie dni płodne powinny mi wypaść ok 22.12., więc jest szansa na wolne:) karolina ja też straciłam pierwszą ciążę w czerwcu i w poprzednim cyklu rozpoczęliśmy staranka. A duphason od którego dc bierzesz? bella w pierwszej ciąży kochalismy się po prostu co drugi dzień przez cały cykl in trafiliśmy za pierwszym razem:) ewentualnie przy regularnych 28-dniowych cyklach owulacja powinna byc ok 14dc, więc ja radziłabym się kochać od 10 do 20dc co drugi dzień lub codziennie- moim zdaniem częściej to przesada:) Oprócz tego obserwuj śluz płodny- występuje on przez kilka dni u mnie 5, gdy robi się sucho oznacza, że jest po owulce. Jeśli chciałoby Ci się możesz jeden cykl pomierzyć temperaturę- skok następuje po owulacji. Powodzenia życzę wszystkim, które się właśnie teraz starają. Ja czekam ponad dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia85 wcześniej brałam luteinę od 16dc do 25dc ale ona nie pomogła mi w regulacji cyklu (myślę że blokowałam sobie owulację) teraz duphaston wziełam 18dc choć lekarz kazał 16dc zobaczymy co z tego będzie ( stosowałam testy owulacyjne i z nich wynika że owulację miałam 16dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wow wreszcie upragnione 2 kreseczki :) Patinka też się cieszę że Cię widzę wypróbujemy nasze urządzonka w staraniach:) Ja się cały zcas zbieram na odwagę żeby powiadomić szefów o moich planach no cóz może dzisiaj mi się to uda ale na pewno w tym tygodniu chcę. wiecie mój mąż nawet nie wie bo chcę mu zrobić taki prezent na święta on chce dziecka już od dawna więc bardzo się ucieszy:) A co do najlepszego momentu starania to chyba Magda dobrze pisała że co 2 dzień jest optymalnie. Owulacja przypada też zazwyczaj na 14 dni przed @ ale to trzeba mieć bardzo regularne cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja rowniez od dzis zaczelam stosowac testow owulacyjnych tylko nie wiem czy cos w tym miesaicu bedzie bo moj m sie rozchorowal i na nic nie ma ochoty :O lamie go z kazdej strony jak na razie na owulacje nic nie wskazuje 2 ga kreska bardzo blada wiec mysle ze za 3-4 dni najwczesniej ale codziennie bede obserwowac :) trzymam za was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie nie wiem jak to jest z tymi testami:) robiłam je pierwszy raz , 2 kreski bardzo intensywne miałam 15 i 16dc ale moja temp na to nie wskazuje zeby była owulacja 1 @ 2 @ 3 @ 4 @ 5 36,3 6 36,3 7 36,3 8 36,3 9 36,3 10 36,4 11 36,4 12 36,4 13 36,2 14 36,2 15 36,2 16 36,1 17 36,3 18 36,3 19 36,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej to zignorować bo z takimi osobami nie warto nawet wchodzić w jakieś dyskusje. Karolina 23 rzeczywiście tempka jakby przez cały czas taka sama co na owulację nie wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo boże ale jesteś inteligentny, żal mi Ciebie. Zaloguj się, a nie piszesz bzdury anonimowo Babeczki:) Jeśli chodzi o testy są podobno zawodne. Pamiętajcie, że obie krechy muszą być ciemne i owulacja powinna nastapić 12-48 godz po pierwszym pozytywnym teście. U mnie wychodzą kosmosy tzn w tym cyklu przez 8 dni miałam dwie grube krechy karolina mi to nie wygląda na owulkę. A mierzysz tylko rano przed wstaniem z łózka i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha a gdzie pracujesz, że musisz mówić? Nie wiadomo, ile to potrwa, więc może lepiej się nie wyrywać? Oczywiście życzę szybkiego zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale juz wam pisałam ja mam umowę na razie na pół etatu i jak zaczynałam prace to się z nimi dogadałam że jak będę zaciążać to mi zmienią na cały żeby mieć wszystkie świadczenia więc chyba muszę mówić. Przed świętami też chcę pojechać i zrobić sobie te wszystkie badania. Kurcze kiedyś nie wiedziałam że trzeba tyle rzeczy robić zanim się zacznie starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha ale starac mozna sie albo jeden cykl albo kilka lat.... a nie mozesz im powiedziec jak juz zajdziesz? i wtedy Ci zmiena? a nie boisz sie ze jak powiesz ze zaczyncie sie starac to Cie zwolnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to dobrze, ze chcesz być w porządku. Z drugiej ja bym się właśnie bała, że mi wypowiedzą umowę. to wygląda po prostu dziwnie: pracodawca, żeby zaoszczędzić na papierze wypisuje ci pół etatu i płaci mniejsze składki. A jak chcesz zajść w ciąże, nagle Ci da cały etat? Troszkę to dziwne, ponieważ jedno przeczy drugiemu. Mam tylko nadzieję, że wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc piszcie jak przebiegają starania. Bardzo mnie to ciekawi ja zaczynam w styczniu i myślę że przy moich cyklach to faza płodna przypadnie gdzieś w połowie :) hehe wiecie jak ja planuję. Nawet męża namówiłam na sylwestra w lokalu bo powiedziałam że jak za rok będę w ciąży albo urodzę to przeciez nie pójdziemy :P I tez nie wiem jak wakacje planować bo w sumie nigdy nie wiadomo czy mi się uda zaciążyć czy nie. więc chyba last minute zostanie. Bo zazwyczaj już w styczniu kupywaliśmy wycieczki bo było taniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
witam, ja po raz pierwszy na forum a właściwie to pierwszy czynnie. Z moim mężem starmy się od stycznia 2009 i do dzisiaj nic :(:( dookoła pełno kobiet w ciąży, tych znanych i tych całkiem obcych na ulicy :( u nas problem leży po obu stronach - niestety, ale może nam troszkę łatwiej, że razem . Ja mam za wysoka prolaktynę, m. słabe , bardzo słabe żołnierzyki. I tak mi smutno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, można dołączyć? :) Jestem też na innym topiku ale tam jakoś pusto ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×