Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 MaNiusia27.........24............12..................... .12.122009 Aisha-hm.............24............3.................... ....22.12.2009 Brzuchatki:P NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IMIE... AGNES19............5.........12.08.2010...?............Ania/Gabriel Sorki za sporadycznosc moich odwiedzin ale odpoczywam i spie non stop:P napisze wkrotce- buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no to i ja się dołączę, staram się o drugą ciążę już 1,5 roku, w kwietniu tego roku stwierdzoano u mnie niedoczynność tarczycy - TSH -7,38, od pól roku na Letroxie i obecnie TSH coś koło 2.Z miesiąca na miesiąc nadzieja, nie mam już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 MaNiusia27.........24............12..................... .12.122009 Aisha-hm.............24............3.................... ....22.12.2009 olik.BB...............32...........18.........................08.01.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IMIE.. . AGNES19............5.........12.08.2010...?............Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness gratulacje:))))) U mnie niestety @przyszla...ale to znaczy ze za 7 dni kolejna walka o cud:) i moze wlasnie na swieta mezus strzeli w 10 ;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
agnes powiedz co zrobiłaś ?:):)brałaś jakieś wspomagacze? bro albo clo?lekarz powiedział Ci co było powodem braku ciąży przez ponad 1,5roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonova ja tez mam od tego cyklu brac clo... jak dobrze pojdzie to ok.17.12. dostane @ i po switach sprawdze czy clo dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
ja dzisiaj drugi dzień biorę clo przy tym juz dwa miesiące bromergon, a dzisiaj mam jakiegoś doła połączonego z depresją, mam wszystkiego i wszytskich dosyć:( a najgorzej, że z natury jestem pesymistka więc i tak wmawiam sobie, że mi się nie uda, że nie bedę miała dzieci i , że wszystko jest takie bezcelowe ale przypominam sobie wpis jednej z dziewczyn, która napisała, że jak nie będziemy miały dzieci to życie się na tym nie skończy nie można fiksowac na tym punkcie, na pocztaku się oburzyłam ale teraz myślę, że ma rację, czy jestem gorszym człowiekiem bo nie mam dzieci, bo ich byc może nie bedę miała, ten dzisiejszy dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleonorra
hehe fajnie tak poczytać dorosłe baby (no może oprócz tej 19 sto latki która od 1,5 roku chce zajćś w ciąże... ), piszące infantylniej niz moja 12 - letnia siostrzenica... starnka, dzidzia, brzuszek, owulka, boże.. masakra.. a najbardziej rozwaliło mnie zafasolkowanie!!! czy wyrażenie ciąża jest jakies wulgarne czy coś???? a jak przeczytałamn żołnierzyki to myslałam że spadnę z fotela hahahaha, to wy nie wiecie że to się nazywa plemnik??? kurde na biologie nie chodziłyscie czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Rewelacyjnie, że ty chodziłaś na biologię. Sądząc po twoim wpisie edukację zakończyłaś na podstawówce ponieważ dorosła, dojrzała kobieta nie pokusiłaby sie o taki komentarz na forum gdzie starania o dziecko są tematem bardzo poważnym, a sposób i język dobrany jest celowo i nie oznacza, że tak każda z nas rozmawia o temacie ciąży w swoim "naturalnym środowisku". Nie bedę Ci tłumaczyła odpowiednich slangów językowych uzywanych w róznych kregach. Poczytaj sobie. Dokształć się a potem się wypowiadaj. Zmień forum na odopwiadające Twojemu poziomowi. Żal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaaaaaaga uwaga
A co to ma wspolnego z wyksztalceniem, bardzonowa? Eleonora ma racje. A to ze w "swoim naturalnym srodowisku tak nie mowicie" jest akurat zalosne, udajecie kogos innego przed ludzmi, a jakie infantylne jestescie naprawde widac tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaaaaaaga uwaga
Eleonora doksztalac sie, na takich tematach na kafe sa same staraczki z przeciagiem w glowie :o nie oczekuj niczego innego :o:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
następna/y mądra/y . I takich właśnie ograniczonych, pustych ludzi jak Ty i elleonorra mi baaardzo żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaaaaaaga uwaga
Z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas chce zobaczyć w końcu te dwie kreseczki, każdy nieudany cykl to rozczarowanie a rozmowy z kobietami które rozumieją to rozczarowanie są potrzebne. Nie potrzebujemy tutaj wypowiedzi osób pokroju elleonorra czy uwaaaaaaga uwaga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
aisha myślę, że tłumaczenie czegokolwiek takim osobom jak elleonorra i uwaaaga niczego nie wniesie, szkoda pisac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
i tak nie zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny,,,nie zrozumieja.Oby nigdy nie musialy zrozumiec...Co do Clo to naprawde niekiedy moze zdzialac cuda.Moje znajome braly z rewelacyjnym skutkiem..Mam nadzieje ze nam tez sie uda i w styczniu wszystkie pochwalimy sie dwoma kreseczkami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny,,,nie zrozumieja.Oby nigdy nie musialy zrozumiec...Co do Clo to naprawde niekiedy moze zdzialac cuda.Moje znajome braly z rewelacyjnym skutkiem..Mam nadzieje ze nam tez sie uda i w styczniu wszystkie pochwalimy sie dwoma kreseczkami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja dziewczynki..nie zrrozumieja.i oby nigdy ne musialy rozumiec poniewaz to nic milego.Co do CLO to faktycznie moze zdzialac cuda.Moje znajome braly z cudownym efektem...:) I mam nadzieje ze w styczniu wszystkie pochwalimy sie dwoma kreseczkami ;d ;d ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
oby clo zdziałał cud :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Ania_29 czy przy Clo bolą Cie jakoś jajniki, ze czujesz, że coś się dzieje? Co powiedział Ci lekarz, że w jaki sposób albo inaczej jakie działanie ma Clo? Mnie mój własciwie nic nie powiedział oprócz tego, że mam go brać miedzy 5dc a 9dc i przyjść na kontrolę 12-14dc. jestem bardzo ciekawa czy coś pomoże ale wątpie, że udałoby mi się w pierwszym misiącu brania clo. a Ty masz reguralne @? A tak bym chciała ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonova ja jeszcze clo nie biore, dopiero mam recepte i musze je wykupic :P nie mam regularnych @, powinnam dostac ok.17.12 i wtedy wlasnie od 5 do 9 dc dzilanie clo to symulacja pracy jajnikow, bo ja nie mam owulacji :(, nie rosna mi pecherzyki i to ma pobucic ich do roboty :) tez mam przyjsc na kontrole ok.12dc ja bym bardzo chciala aby w tym cyklu z clo sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ja biore Clo juz drugi cykl.Tyle ze mnie lekarz kazal brac od 2 do 6 dc.I jajeczkowanie mialam w zeszlym miesiacu juz w 9 dniu.Ma to pomoc w rosnieciu pecherzyka.Ja do tego dla pewnosci by' pecherzyk pekl dostalam zastrzyk Pregnyl.I owulacja byla "ksiazkowa". :) A odczucia zaczelam miec juz w 5 dc.Czulam tak jakby mi ktos w jajniki czegos powpychal heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! mi tez lekarz zapisal clo mam go brac od 2dc przez 5dni!tylko jakos nie chce przyjac do mnie zebym zaczela brac clo.i tak czekam jestem w 34dc i ciagle nic.mam nadzieje ze wam sie uda z clo a pozniej mi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
słyszałam, że nie można brać clo więcej niż 3 cykle, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak slyszalam, po 3 cyklach trzeba chyba zrobic przerwe, ale nie wiem ile cykli a tak wogole {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×