Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

duza jak Cie maz wygrzeje to Ci choroba przejdzie i bedziesz latac jak nowo narodzona:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga ja tez miałam kiedyś, a teraz chcialam sama kupić zestaw i robić, bo wychodzi taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kiedys nosiłam tipsy non stop i mi o dziwo pazurki moje odżyły:> a bez tipsów niestety łamią się , rozdwajają:(..... ...czekam na męża....coś mnie cholera ściemnia...zadzwonił że napewno bedzie dzisiaj ale dzwonił o 15...tam sie jedzie 16 h..no nie ma bata zeby po pracy był dzisiaj:>..potem coś o niespodziance dorzucił i zakończył rozmowe:P....on zawsze musi coś kombinowac a ja sie stresuje:P.... ....czułam sie lepiej....5 minut spaceru z psem i znowu gardełko boli:(....teraz pije grzańca:P...myśle że moge zważywszy że prawie nic dzisiaj nie jadłam:(..... ..kurcze dziewczyny ogladam "Uwage"...jest o tej Kasi która straciła ręce i nogę...potworne:(...taka młodziutka...potworna cena za chwile młodzieńczej głupoty:(....jak pomyśle jakie ja głupoty robiłam...myśle że oglądając takie programy człowiek zastanawia sie nad własnym zyciem... ....trzeba sie wziąść w garśc pukim w miare młoda:P...chce jeszcze czuć sie piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam duzo za Duza, pieknhasło ja tez chora troche chyba gardło boli, a wiec nic sie nie chce czyzby teraz na swieta mnie choroba dopadła, nie wiem.. kafe szwankuje takze jestem i czytam troche mniej pisze przez to gardło pozdrawiam, pa mam nadzieje, ze w weekend bedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ale boję się świąt:( Duża melduj co za niespodziankę sprawił Ci mąż, bo mnie ciekawość zżera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikt mnie tu nie chce :( Szkoda , ale odchudzać się nie przestanę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskie odchudzaczki, gratuluje tym ktore zgubily kiloski i tym ktore dzielnie trzymia sie diety, widze ze niektore sie pochorowaly wiec zdrowka zycze, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam chwilke czasu to napisze do Was...... duza melduj co to za niespodzianka.....moj jechal 18godz bo okropna pogoda bo zazwyczaj jedzie 15.....dostalam piekna francuska perfume i kilka likierow ale mowil ze jeszcze cos ma ale to pod choinke:-)......dzieci tez zadowolone dostaly mnostwo prezentow.....no i skusilam sie dzisiaj na kawalek ciasta wiec nie bede dzisiaj jadla kolacji oj te swieta mnie przerazaja:-).....milego popoludnia i duzo zdrowia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI JAK TAM NIE ZAMARZŁYŚCIE BO U MNIE JEST -20!!!!!!!!!!! JADA I DUŻA MACIE JUŻ SWOJE DRUGIE POŁÓWKI ŚWIETNIE KURCZE TO PRAWIE JAK MIODOWY MIESIĄC DADUSIA witaj oczywiście że sie przyłączaj i zdawaj relacje jak ci idzie aniaminka no co ty też chora jakaś epidemia tu na kafe PEBI a co cie strach obleciał ? nie bój sie ja też mam troche stracha ale co zrobić DOROTA gratuluje sukcesów w odchudzaniu napisz jak ci idzie TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO I WYGRZEWAJCIE POD KOCYKIEM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja na chwile!! moj mnie oczywiscie zbajerował i przyjechał wczoraj o 20!!:) ale sie dziecko cieszyło:) no ja tez:P ...przywiozł prezenty, reklamówke słodyczy i pełno alkoholu hihi... ale juz postanowilam że słodycze rozdam po rodzinie, porobie paczki:) a alkohol sobie zostawimy :P...no wkońcu Święta idą:P.....ciekawe co mi kupił pod choinke:P ...u nas mroźno...!!!!!! ...z dietą oki:) jutro sie waże....dam znać co i jak...będe pisać wyrywkowo...:)pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkie Odchudzaczki :) Trudni dopchać mi się do kompa, pakowanie i ogólny bałagan. kosytum kuiony, taki sobie, muszę kończyć, będę 04.01.2010 roku, postaram się za dużo nie ozerać, zaraz zmienię stopkę z dzisiejszą wagą, bo kolejne wazenie po powrocie. Życzę Wam zdrowych , szczupłych ;) i rodzinnych Świat Bozego Narodzenia :D I dużo radości i chudości ;) W Nowym, 2010 Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie oooooooooo pierwsze topikowe osiagnieciaaa!!! gratuluje Mania i Szczupla to widze, ze nie proznujecie a ja faktycznie sląbsza- grypa szła fala juz od jakiegos czasu, ale dopiero teraz trafila mnie, szkoda, ze teraz ale nie jest to najciezszy przypadek, tylko ze glowa boli, wiec nie mozna cwiczyc itd w kazdym razie odpusciłam sobie- niedobrze bo widze, Wy ciezko pracujecie na efekty wiec ja musze wziac sie za siebie, zeby dorownac kroku widze dziewczyny z waga ponad sto, ale jak tak dalej pojdzie za chwile zejdziecie na dziewiatke- i o to chodzi na dworze biało az sie chce wyjsc na spacer, tylko troche zimno, ale postaram sie wyjsc choc na 20 minut z psem Pebi, ale Ci wyszło z tym facetm świetnie, zycie jest kolorowe czasem:D jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki!!!!....mam chwile to pisze reszta rodzinki szaleje na sniegu no bo w koncu dorwaly tate:-)......szczupla zycze wspanialego odpoczynku szampanskiej zabawy no i gratuluje pierwszych postepow tak trzymac!!!!!!:-).......duza co tam u Ciebie mowilas cos ze sie odchudzasz?.......jak sie czujesz z mezem ? bo pisalas ze sie boisz tego przyjazdu......u mnie narazie swietnie pierwsza nocka zaliczona:-):-)......u mnie tez mrozno w tej chwili jest-12 i chwilami snieg pruszy.......Pepi jak te tipsy zrobilas?.....milej niedzieli dziewczyny Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez na chwile!! no jest super!!:) wlasnie pijemy grzańca:P z dietą oki!!! jakos daje rade....jutro bede sie ważyc....na sywka chyba jednak impreza u znajomych:P.....mężus steskniony, kurcze fajnie jest...:):) .......jutro coś skrobne na trzeźwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJOJOJ ALE TU POWIAŁO ROMANTYZMEM PROSZĘ BARDZO KOLACYJKI WINKO UPOJNE NOCKI TERAZ WIDZE ŻE TA ROZŁĄKA MA TEŻ JAKIEŚ PLUSY CIESZCIE SIE DZIEWCZYNY ILE WLEZIE TO WASZE CHWILE TERAZ I WYKORZYSTUJCIE NA MAXA :) DUŻA A JAK TAM WAŻENIE SZCZUPŁA UDANEJ ZABAWY NO I GRATULUJE TYCH 3 KG ;0 ANIAMINKA DO LEKARZA I TO SZYBCIUTKO NIE CHCESZ CHYBA W ŚWIETA W ŁÓŻKU LEŻEĆ JAGA TE NOCKI DOBRZE ZALICZONE TO ZAWSZE ILEŚ KALORII MNIEJ CZYLI NIE OSZCZEDZAJ SIE JA DIETKA PRAWIDŁOWA MOŻE TROCHE ZA MAŁO JEM ALE JAKOŚ Z KAŻDYM DNIEM MNIEJ SSIE I JUŻ NIE JESTEM TAKA WYGŁODNIAŁA A JAK TAM PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BO JA JESZCZE BEZ STRESU ALE PEWNIE JUTRO MNIE OGARNIE TA ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA ALE I TAK KOCHAM ŚWIĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA DASZ RADE nie poddawaj sie:) .. nie martw sie, nowy rok, nowe mozliwosci:) dziewczyny oddzywajcie sie..... ........te pazury,pisac ciezko.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł witam gratuluje Duza!!! świetny wynik na koncie super, ze sie odezwalyscie, bo juz sie zastanawiamy, co sie dzieje czy aby topik nie skonczy sie na stronie 6 nie nie, wiem, ze nie wiem, ze kazdy zaganiany ale po Swietach juz sie odliczamy- stawiamy sie na apel!!! a tymczasem-- radosnych chwil przy przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita witam duza no pieknie pieknie gratuluje:-)) tak trzymaj ......kazdy widze zabiegany malo pisza zreszta ja tez:-)dziewczyny nie przejedzcie sie:-) bo od jutra zacznie sie to jedzenie......piszcie jutro co dostalyscie pod choinke a narazie milych i pieknych chwil rodzinnych zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skończyłam norweską.Spadło około 6,5 kg.Ciekawa jestem jak przeżyję święta , oby nie była ta dieta na marne. Trzymajcie się ,nie dajcie się,głowa do góry i do przodu (:)) Chociaż pogoda nas nie rozpieszcza życzę wszystkim : zdrowych spokojnych wesołych pełnych czułości i odpoczynku ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy widze swietuje radosnych i rodzinnych swiat Wam zycze !!!!:-) trzymajcie sie cieplutko laseczki Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..Wesołych!!! wybaczcie ale maz nie pozwala mi wlaczac kompa:) pochwale sie ze dostalam Perfumy D&G i telefon:) ;) poza tym jest super...z dieta okii poniewaz maz mniej je...tam jeden posilek..mowi ze czasu na jedzenie nie ma...zmeczony po pracy obiadokolacja i spac....wiec daje rade jakos mniej jesc:) wczoraj u mmoich rodzicow...ogolnie pieknie:) ..Aniu napewno ruszy topic po sylwku:) teraz dziewczyny zajete...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..Wesołych!!! wybaczcie ale maz nie pozwala mi wlaczac kompa:) pochwale sie ze dostalam Perfumy D&G i telefon:) ;) poza tym jest super...z dieta okii poniewaz maz mniej je...tam jeden posilek..mowi ze czasu na jedzenie nie ma...zmeczony po pracy obiadokolacja i spac....wiec daje rade jakos mniej jesc:) wczoraj u mmoich rodzicow...ogolnie pieknie:) ..Aniu napewno ruszy topic po sylwku:) teraz dziewczyny zajete...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo za Duza- gratuluje opanowania podczas Swiat oraz prezentów ok, czekamy do po sylwku "'' czyli do 2010 ale ja juz sie nie moge doczekac- na to, kiedy bede znów jesc jak człowiek i chudnac chce byc, wygladac, jak człowiek- w 2010 juz czas dlatego ja ruszam od jutra na topiku, na ktorym pisze niektore dziewczyny budza sie juz jutro swietnie! a tu: czekamy !!!! pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×