Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Mi się wydaje że jeżeli facet kocha to nie ma znaczenia że utyjesz mój nigdy nie powiedział mi że jestem gruba czy coś w tym stylu ale znam wielu mężów co swoim żonom w kółko zwracają uwagę i one biedaczki męczą sie chudna a im potem ciągle źle i wynajdują inne wady w nich do kitu z takimi pseudo mężami PEBI nowy dom gratulacje nie denerwuj sie urządzanie nowego domu to coś wspaniałego Jaga taki sylwester we dwoje też ma swoje zalety misspiggi79 co ty wygadujesz nie wszyscy faceci patrzą tylko na wygląd znam dziewczyny dosyć duże z wielkim powodzeniem ale może zamiast narzekać to przyłącz sie do odchudznia Szczupła ja też choruję i czuje sie dość kiepsko .Serwis do kawy to fajny prezent przynajmniej dla mnie ponieważ jestem wielbicieką pięknych filiżanek Duża a jak tam stres przed przyjazdem mężusia mam nadzieję że minął kurcze jak ty dajesz radę z tą rozłąką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Duża i Mania - nie ma to, tamto - do lekarza i już ! Chyba nie chcecie rozłożyć się na święta ? Mnie tak idiotycznie wypadło to zwolnienie, w poniedziałek do pracy, a od wtorku urlop, kurna, muszę pokombinować, urlopu na ten rok mam na styk, zobaczę, może się uda z następnego roku jeden dzień przerzucić... Albo pójdę do lekarza wyżebrać jeszcze jeden dzień.... :O Zapchałam się mięsem, tak jakoś mnie zmuliło. Ale mam ochotę na coś słodkiego.... A tu wizja kupna kostiumu kąpielowego .... Ciekawe, czy w takich rozmiarach coś znajdę, akurat, jak na wieloryba... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misspiggi79
jej,ale wam zazdroszcze :) macie super facetow :) niby macie racje,wyglad nie jest najwazniejszy,kazdy tak mowi,a realia sa jakie sa :( moze i mi sie poszczesci albo bede musiala sie zaglodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga czuje się super:D chociaż jeszcze mi przeszkadza sadło:P ale ciesze się z tego co mam, bo mogło by być 40kg więcej:P a zawroty głowy czasem mam, ale to brak witamin, musze zrobić badania:( włosy to zawsze mi wypadały:( a zimno to raczej mi nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupla i mania duzo zdrowia zycze .... misspiggi najwazniejsze jest to co jezt w serduszku a nie wyglad jesli ktos Ci zwrocil uwage o wyglad to nie byl to ten jedyny uwierz w siebie a na peno kogos znajdziesz:-).....duzo za duza jak przygotowania do przyjazdu meza? ja to siejuz doczekac nie moge bo w koncu bede mila z kim wieczorem pogadac no i troche sportu tez bedzie:-):-):-) gorzej bo mam mu zrobic szarlotke i ciezko mi bedzie sobie odmowic:-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba spacerki mi bokiem wyjda:(.... dostałam @ i brzuch mnie potwornie boli:( do tego krzyż i gardło:(...... ....Jaga jak narazie okazało sie że jednak chyba w sobote bedzie bo coś im sie przedłuży ale już nie może sie doczekać..dzwoni codziennie po dwa razy....kupił Małej jakieś buciki z Pumy- mój mąż ma obsesje na punkcie firmowych łachów... ...mania powiem tak z początku było mi bardzo ciężko, wiele nocy przepłakałam do tego siedząc na kafe można zwariowac czytając o tych zdradach....jednak teraz prawie rok już sie męcze i przyzwyczaiłam sie...bardziej czuje sie jak samotna matka z dzieckiem i psem a mąż to taki dodatek raz na jakis czas....były chwile załamania, już mu nawet pisałam że wniose o rozwód ..nie odbierałam telefonów przez tydzień itd....ja to tak przeżywałam...ale były też momenty pisania przez pare dni erotycznych smsków:P....myśle że mąż mnie kocha i nawet taką dużą:(....i troszke dla niego też chce być jak kiedyś i wiem że dam rade:) ....... .....pebi gratuluje:) nowy rok...nowe zycie w nowym mieszkanku:) zobaczysz ..będzie pięknie:) ......przyznaje ze ogolnie z jedzeniem na PLUS ale.....wipiłam wczoraj pół butli wina:P....zobaczymy jutro sie zważe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupła_ inaczej no przecież na takie sexy wielorybki też robią stroje:P na necie widziałam fajne tylko u nas każdy uważe że trzeba mieć idealne ciało żeby wyjść na plaże....dziewczyny ogolnie gratuluje i ciesze sie ze wyjezdzacie na sylwka:)... ...ja z mężem w domu , impreza domowa:) dziecko do babci:P.....jaga kiedy twoj wyjeżdza znowu?...moj chyba 2-3 styczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez tak zaraz po swietach jedzie tez sylwester we dwoje bo z dziecmi nie mam co zrobic niestety na tesciowa nie moge liczyc a swoich rodzicow juz nie mam :-(....ja mysle kochana ze dasz rade z ta walka widze ze masz duza werwe a to naprawde DUZO:-)....ja sie o zdrade meza jakos nie boje kocham Go ale On wie ze czegos takiego bym nie wybaczyla i On tez takze wierze ze nam sie to nie przytrafi....mi po tym odchudzaniu nie wiem dlaczego ale odrzuca mi alkohol zle sie czuje po nim no i wystarczy lampka winka i gotowa jestem:-):-)...Ty sie tam juz tak nie stresuj tym przyjazdem tylko sie szykuj ,nowa fryzura itd:-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga i Duża - będziecie miały fajne Święta :) Taka rozłąka chyba wzmacnia uczucia, tak mi się wydaje. A zdrada ? Hmmmm. Nie trzeba być daleko, żeby zdradzać, pewnie znacie różne z życia wzięte historie. Np. z najbliższą przyjaciólką w roli głownej. A zresztą, przecież Wasi mężowie też mają świadomość, że WY MOŻECIE ICH ZDRADZIĆ. W końcu mamy równouprawnienie... :D Duża, a powiesz mężowi, że się odchudzasz, czy to będzie niespodzianka na Wielkanoc ? Pebi, nowy rok w nowym domu - oj, tak bym chciała.... Ale guzik. Muszę cieszyć się z tego, co mam i nie narzekać :O W sobotę i niedzielę przyjdzie paru gości, w końcu to okrągła rocznica, rodzinę przyjąć trzeba :) Postaram się nie grzeszyć... :O No i w niedzielę po kostium. W sumie to tak cieszyłam się na wyjazd, a teraz mam wątpliwości. Jakoś tak głupio za wieloryba w basenie robić... No i jedzenie. Trzeba będzie jeść, co dadzą, nie grymasić. Tylko MŻ. Obym wytrwała. Kurna, ciężkie dni mnie czekają 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupla ale Ci fajnie z tym wyjazdem my moze kiedys tez tak wyjedziemy:-) ...nie przesadzaj z tym wielorybem to ze sie jest grubszym to nie znaczy ze sie od zycia nic nie nalezy zobaczysz bedzie fajnie i nie mysl tak o sobie :-).....no ja mysle ze swieta beda udane juz sie tak nie moge doczekac jeszcze gdybym pracowla to ten czas by troche szybciej lecial a tak to sie ciagnie ......a z ta rozlaka to jest tak ze dobrze robi ale tak na dluzsza mete to bym nie chciala za bardzo tesknimy dzieci nawet tak nie tesknia jak my za soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupła- nie powiem mu nic, coś tam bede udawać że źle sie czuje i dlatego mniej jem:P.... z tym kostiumem nie przejmuj sie, jestem pewna że nie jedna okraglinka tam bedzie:) nie mysl za dużo o tym , przecież jedziesz sie wyszaleć i miło spędzić czas:) jestem pewna ze bedziesz wyglądała super:) ...temat zdrady szeroki jak rzeka- nie myśle raczej o tym...tak jak piszecie, tu na miejscu również mógłby iść " w tany"...nie ma co o tym myśleć...dlatego jak wchodze na fora to głównie na diety:P....bo na innych niezli popaprańcy siedzą:P ....jaga to jest cena jaką płacimy za troche lepszą kase...nie wiem czy to warte..pewnie wyjdzie za pare lat.... ..pozdrawiam dziewczyny:) ide sie położyć...do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak placimy to za lepsza kase i pewnie to wyjdzie za pare lat a moze i nie....zobaczymy.....a co Ty tak wczesnie idziesz spac ?jeszcze dobranocki nie bylo:-) milego wieczorku dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dobrze mam, bo w ten mróz i snieżycę wychodzić nie muszę :D Na jezdniach dramat, przeczytałam, że drogowcy to NAJMNIEJSI LUDZIE NA ŚWIECIE :D Dlaczego ? Bo jak spadnie 5 cm śniegu, to ich nie widać ! Ale tak pada, że nawet jakby było odgarnięte, to i tak na moment, więc nie mam co marudzić :P A jak zimno, mróz i w ogóle nieciekawie, to co ? To jeść się chce, niestety.... Na razie napiłam się duuuużo herbaty zielonej, trochę później zjem twaróg Z CZOSNKIEM w celach lecznichych, później gotowany kurzy cycz jakimś czymś zielonym, a później twaróg i tak będzie wyglądało moje odchudzanie. Ćwiczyć jakoś mi się nie chce, ale wiadomo, osłabiona jestem w chorobie :P Zwolnienie mam do poniedziałku włącznie, poźniej URLOP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam...witam.... ,,,,poszłam spac bo mnie przeziebienie dopada:( jeszcze do tego @...więc juz wogole jestem nie do życia:(...od rana wcinam tablety zeby jakos przezyc ten dzien...jeść wogole mi sie nie chce, gardło boli...ledwo rano z psem wyszłam:(.... .....na dworze biel.....jest pięknie... ...ćwiczyć napewno nie bede puki @ sie nie skończy...ehh...ciężko być kobietą.... ...nie lubie być chora:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny duza no to duzo zdrowia Ci przesylam:-) a z @to przewalone jak Ty meza przywitasz :-) ja pierwszy raz co nie bede miala jak przyjedzie bo zawsze sie tak skladalo ze kiedy mial przyjechac to u mnie @:-):-) ....u nas tez bialo piekna zima sie robi ... duza Ty sie nie waz teraz przez te dni bo wage na pewno bedziesz miala wieksza ze wzgledu na @ a tylko sie zniechecisz wiec narazie sobie odpusc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co to dzisiaj tak malo sie odzywacie?.....szczupla jak tam kostium kupiony?.....duza jak samopoczucie lepiej troche?.....powiedzcie mi dziewczyny ile maca moze miec kalori nigdzie nie moge znalesc a dzis zjadlam pol paczki i nie wim jak mam liczyc te kalorie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram!!!:P wogóle nie czuje sie lepiej.....jaga hahaha no to bedzie musiał troche poczekać na przyjemności:P ... ...z tego co pamietam maca nie ma tak dużo kalorii, nie pisze na opakowaniu? dobry zapychacz....sama bym zjadła...ja dzisiaj dzień na PLUS - jakis razowiec z wędliną, pomidor...baaaardzo dużo herbaty z cytryną....nie chce mi sie bardzo jeść a już kompletnie nie mam siły wyjść z psem:P....nawet wena na pisanie mnie opuściła:(..... ...choroba + @ i odchudzanie = jestem wściekła na cały świat...:P.... ...do tego sąsiad z dołu robi frytki...co za zapachy;/...minusy mieszkania w bloku...cholera wszystko czuć...niby jeść mi sie nie chce ale jak to czuje to....ślinianki szybciej chodza:P ...szczupła ja również czekam na relacje z zakupów:>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki szczupla za linka nie jest tak zle bo to byl dzis moj obiad:-)......duza nie umieraj!!:-)z kim tu bedziemy pogaduchy urzadzac:-)....u nas tez sniegu nasypalo musialam co chwile lopatowac bo bym samochodem nie wyjechala:-) no ale to mi tylko dobrze zrobilo troche ruchu:-).....ja jutro tez w gary ,pieczenie sprzatanie no bo maz wraca !!!!!:-)depilacja i te sprawy:-) ......trzymajcie sie cieplutko:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odchudzaczki:) za oknem mróz i śnieg , gorąca herbatka to chyba dziś obowiązek, ja wprawdzie nie pijam ale zalecić mogę ;) powodzenia w ciężkiej , mozolnej i czasem niewdzięcznej pracy jaką jest bycie na diecie , no ale z pracą już tak jest że nie zawsze daje satysfakcję ,czasem mamy jej dość ,no ale bez niej byłoby nudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dziewczynki chcialam sobie robić akryle lub żele, może która się na tym zna i poleci mi jakieś fajne zestawy?? Szczupła inaczej a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Troszkę mnie rozłożyło i dwa dni przeleżałam dosłownie zapalenie oskrzeli i to ostre ale dziś zdecydowanie lepiej Duża i Jaga chyba sie juz nie możecie doczekac Suż a jak tam samopoczucie idz do lekarza bo nie można takich przeziebien lekceważyc SZCZUPŁA a gdzie ty widzisz tego wieloryba????????????????? zakazuje ci myslec w ten sposób kup super kostium i szalej w tych źródłach ile wlezie a tak wogóle to gdzie bedziecie mieszkac a dowcip o drogowcach TRAFIONY....................bo jak zwykle klapa Dziewczyny ja mieszkam w Lublinie i mamy tu dziś 15 stopno mrozu całe podwórko zasypane pięknie to wygląda ale roboty ile samochód syna zamarzł a zaraz ma zajęcia mąż trzyma w garażu bo wsaje o 5 do pracy i musi miec czym dojechać ALE MIMO PROBLEMÓW JEST ŚLICZNIE BIAŁO WIDNO AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chora...mąż wczoraj w nocy dzwonił że jednak będzie dzisiaj w nocy...od rana latam i sprzatam, zakupy i ledwo już zyje:( ... ,,, pebi co to paznokci ja robie sobie we wtorek żelowe:> moje pazury to tragedia wiec wole tipsy... ....poza tym mało jem, gardło mnie boli, nie wiem kiedy znowu bedę pisać...jak mąż będzie to czasem może coś skrobnę... ..u mnie BIAŁO.....życze wam powodzenia w najbliższym czasie aby smakołyki nas nie położyły;)....ehh..będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Podoba mi się jak się wspieracie. Może 120 kg nie miałam ale startowałam ze 107kg. Dwa miesiące temu zeszczuplałam do 98kg .Po miesiącu 101kg.Teraz jestem gdzieś pod koniec diety norweskiej na razie 95,5 kg. Obiecałam schudnąć ok.20kg więc jeszcze koło 15kg. Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża oj współczuję choroby:( Zdrowiej szybko🌻 Mnie coś choroby nie biorą, jak to się mówi złego diabli nie biorą:P Ja chcialam sama sobie robić paznokcie, no ale jak na razie się na tym za dobrze nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mam dzisiaj z internetem bo mnie nie laczy....no wreszcie mam chwile czasu caly czas to sprzatanie to pieczenie ale juz jedzie !!!!jest juz gdzies w polowie drogi .....duza Ty tez widze na takich samych obrotach i znowu sie zmienilo ze dzisiaj Ci wraca:-)ale na pewno sie cieszysz jak Cie wygrzeje to choraba od razu Ci przejdzie:-))......Pebi ja kiedys mialam tipsy ale jakie to byly to Ci nie powiem robila mi to znajoma tylko tyle moge powiedziec ze sie strasznie paznokcie niszcza choc fakt sa super.....Szczupla tylko sie nie objedz za bardzo na tej jutrzejszej imprezie:-))albo i co tam gorace zrodla potem wyciagna z Ciebie:-))Monia zdrowiej nam bo widze ze powaznie Cie wzielo......u nas taz mrozno i snieznie ale w koncu zime mamy i swieta za pasem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×