Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Gość o prosze prosze
nasza ulubienica gownojad kleoniepatra:D:D masz przejebane anka wiesz????? wiec sie nie pokazuj:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu,ciesze sie,że udaje ci sie. Niestety czasami nasze przykre doświadczenia najbardziej na to wpływaja.Ja pamietam po smierci męza wiele kilosów stracilam,ale juz do tego nie wracam Trzymaj sie kobietko.ŻYCZE POWODZONKA I DZIEKUJE ,ŻE DALAŚ ZNAC O SOBIE Dzis jade z synem do neurolag,tyle czasu czekalam na ta wizyte. Bede sie denerwowala co z mama,ale poprosilam siostre zeby przyszla jak bedziemy wychodzic pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleonieeeeepatra
Kropelko, co smutne? że nie ma dziewczyn pewnie dziekuje za wiare a co u Ciebie? w ogole, ile schudlas od poczatku topiku? ja stawiam na codzienny ruch nareszcie sie przekonałąm do tego nie chce byc sflaczalym odchudzonym grubskiem, tylko normalna dziewczyna, ktora wie, co to sport i ma fajne, jedrne ciało pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wkoncumuszeschudnac vel aniaminka, vel kleoniepatra* myślałaś,że sie zakamuflujesz?????????????????? hahahahahhahahaha grubasie, stawiasz na ruch jedyny ruch to wymiatanie ziemniaków od mamusi z koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akljkj;lkjj
jaki ona ma teraz nick??? wreszciemuszeschudnac????? dajcie no line do topiku:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akljkj;lkjj
hahah, znalazlam szmate..no to zaczynamy jazde na nowo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski a co wy tak sie obijałyście ? ledwie jedna stronke musiałam tylko przeczytac oj nie ładnie wróciłam sdzis i jakos nie moge zasnac wczasy były cudowne pogoda piekna zreszta jak wszedzie upał na wczsach sie go tak nie odczuwa wiec tak łazilismy po górach zwiedzalismy i poza tym baseny i lezenie niestety było tez sporo jedzonka szwedzki stól ma to do siebie ze wszyscy za duza jedza poprostu brak kontroli ile sie zjada nie jadłam pieczywa ciast ziemniaków i mącznych potraw m mnie nie wspomagał jadł dużo jeszcze namówił mnie na gofry i lody pare razy i po diecie od jutra wracam na własciwe tory poza tym czeka mnie mnóstwo pracy bo zaległosci straszne w domu niby porzadek ale ............................. własnie tylko pozorny w firmie okaze sie jutro poza tym pracownicy zaczynaja urlopy wiec dla nas ciezki okres sie zaczyna Kropelko jak sie masz dziewczyno mąż jeszcze jest czy juz nie ? KROPELKA DOROTA KLEO ASIEK 👄 ❤️ 🌻 ciesze sie ze jestem tu z wami a opalona jestem jak czekoladka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mania jak milo,ze juz jestes...taka samam tu kwitlam no ,przepraszam...z mała pomoca Kleo...choc w takie pustki,to byla to duza pomoc Męza mam w domu.Termin wyjazdu dopiero we wrześniu,ale to oczywisci jak nie znajdzie jakiejś dobrej pracy na miejscu.Puki co chodzi i kombinuje gdziekolwiek,aby zarobic teraz jakis grosz,bo zyc trzeba. Dzis ninby ma byc chlodniej,ale juz od rana przygrzewa słoneczko. Mania pochwal sie szczegółami z wczasów:) Zycze szybkiego uporania sie z firmowymi sprawami papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko zalatana jestem okropnie za diete biore sie w 200 procentach fajnie by było zeby te brązowe ciałko bardziej odsłonić prawda fajnie ze mezus w domu moze uda sie cos tu znalezc trzymam kciuki za to napisze cos wiecej jutro bo dzis wariacje typu powrót do domu po wczasach :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleeeoniiieeepatra
WITAM Was dziewczyny, a Ciebie Kropelko w szczegolnosci, pewnie wiesz o co chodzi ;) mryg mryg hehe no cóz, to choroba i ja sie moge tylko cieszyc, ze na mnie cos takiego nie spadlo w tym kotekscie wole swoje 90 kilo pogoda piekna, czas na kijki!! ciekawe, co u Doroty 33 zreszta nie tylko u niej pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka gownojadzie...
zapomnialas swojego nicka szmato czy dostalas bana????? hahahahha..no jak nic masz bana za wyzywanie na innych topikach... a te głupie grubasy łykaja twoja sciemy jak mlode pelikany:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda,że takie stare baby...
...a takie GŁUPIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem cały dzien zleciał szybciutko głownie na porzadkach i poprawianiu dokumentów z dietki jestem dumna było skromnie zadnych szalenstw rybka chuda kefirek troszke warzywek i tyle a co tam u was dziewczyny kurcze ciezko przestawic sie a wczasowania na zwykła proze zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mania my wczoraj musielismy porobic troszke na działce.Speiklo mi plecy choć wcale długo ich nie eksponowalam na słońce.Na wieczór dogorywałam Mąż robił mi oklady i smarował plecy,dosc bolesne. Dzis juz mnie tak nie boli. Ale bylo mi zimno na wieczór.Poubieralam sie i przykrylam kocem.Mały szok mnie dopadł Na dzialce zrobilismy sobie kiełbaske z grila.To nasz pierwszy wspólny w tym sezonie:):):) Dla mamy napstrykalam zdjęc z dzialki.Ona juz sie rwie do tych roslinek,a nie moze jeszcze Pozdrawiam wszystkie Dorotka wczasuje w Miedzyzdrojach...widac po fotkach wczasy udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mania my wczoraj musielismy porobic troszke na działce.Speiklo mi plecy choć wcale długo ich nie eksponowalam na słońce.Na wieczór dogorywałam Mąż robił mi oklady i smarował plecy,dosc bolesne. Dzis juz mnie tak nie boli. Ale bylo mi zimno na wieczór.Poubieralam sie i przykrylam kocem.Mały szok mnie dopadł Na dzialce zrobilismy sobie kiełbaske z grila.To nasz pierwszy wspólny w tym sezonie:):):) Dla mamy napstrykalam zdjęc z dzialki.Ona juz sie rwie do tych roslinek,a nie moze jeszcze Pozdrawiam wszystkie Dorotka wczasuje w Miedzyzdrojach...widac po fotkach wczasy udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dopiero mam teraz neta jakieś problemy z siecią były ale na szczęście podłączyli nas do świata więc będę do was dziewczyny zaglądała tak często jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu sie odnajduja dziewczyny. Jak was nie bylo wskoczyłam juz na inny temacik,bo mi tu smutno bylo. Ale jak tak człowiek,poczyta,tu..to tam to może jakis dodatkowych madrości nabierze. Asiek witaj...co u ciebie...jak idzie walka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Wróciłam opalona ale znowu o kilo cięższa:( jutro coś napiszę teraz muszę odpocząć po urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłam z 3godzinnego spaceru z małą - ostatnio to musze się przy niej sporo nabiegać bo strasznie ruchliwa dziewczynka z niej, ale to dobrze bo ona też ma tendencję do tycia niestety;/ z dieta ok mogłabym spokojnie chudnąć gdyby nie ta skóra, musze przystopować bo na udach też się zaczyna robić zbyt luźna, dam sobie trochę więcej czasu i może będzie ok w sprawach osobistych trochę lepiej choć rewelacji nie ma, jak to mówią pewnie dopadł nas pierwszy kryzys;/ pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o troszke razniej tu mamy Kropelko to ładnie sie spaliłas te dreszcze to wynik nadmiernego opalania ja tak pare razy miałam w tym roku o dziwo skóra mi nie zeszła i jakos te opalanie łagodnie poszło a czekoladka ze mnie za ho ho ja taka działke mam na co dzien pracy nan niej bez liku ale rosliny ciesza oczy a re okłady to chyba przyjemne były :) dorotka mi po wczasach tez troszke przytyło ale wziełam sie ostro i juz dzis czuje sie lepiej Asiek wydaje mi sie ze skóra powoli sie bedzie kurczyc ale wazne ze chyudniesz a spacery z córcia to korzysc dla was dwóch i okazja do blizszego kontaktu a problemy małzenskie no cóż pewnie wszedzie sa ale jezeli sie ludzie kochja to wszystko sie układa trzymam kciuki ja dzis ostra dietka nie dałam sie namówic na zadne słodycze i jestem z tego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane...jak wam zleciała nocka?Jakie plany na dzień? Ja dzis robie na obiadej jarzynówke..mniam...warzywkaz dzialki...sam miodek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózne opinie krąża na temat codziennego ważenia sie.Jedni uważają ze to wariactwo,że codziennie,a inni tak robia od wieków. Wczoraj , pochłaniając lekture "super linii"przeczytałam rade,że właśnie dobrze ta wagę kontrolowac codziennie. Wiadomo bowiem co poprzedniego dnia mogło wpłynac na jej zmianę i od razu zadziałac. Myslę,ze nie ma co jednak wariować w czasie zbliżającej sie @@@,bo wiadomo,że wtedy wagowo jestesmy cięższe. Może cos w tym jest. Także mysle,ze zaczne obcowac z waga na bieżąco.Tylko nie teraz ,bo kobieca przypadłośc mnie dopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODNOŚNIE WAŻENIA ja mam popsuta wagę i jakos musze sie zebrac zeby zakupic nowa ale jak była dobra to wazyułam sie co dzień nie wiem czy to dobrze dla mnie tak było lepiej uffffffff jak gorąco wcale nie chce sie wychodzic na dwór nie wiem jak to wytrzymamy w nocy chyba trzeba klime w domu zakładac czy co całe szczxescie ze w taki upał to przynajmniej apetyt nie dopisuje tyle plusów bo resztra to minusy ja ciagle jeszcze nadrabiam zaległosci spowodowane przez wczasy a u was dziewczyny jak znosicie upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania racja...upał nie do zniesienia. Udalo mi sie zarejstrowac mame do neurologa i zaraz bedziemy wychodzic. Tyle dobrego,ze nie trzeba juz czekac Troszke sie kobietka namęczy,bo my na 4 pietrze mieszkamy.Zejsc to jeszcze,ale potem wejśc. Mimo upalu juz dzis sobie poćwiczylam,a wracając od lekarza zalicze poraz 3 wejscie na 4 pietro:) a to pewnie nie koniec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tam się praktycznie codziennie ważę bo przynajmniej widze czy waga nie idzie do góry, oczywiście przed @ to nie panikuję jak jest kilogram czy półtora więcej ja zaraz idę z córeczką na spacer, mąż niestety znów do pracy jedzie wiec umówiłam się z koleżanką , z dietką dziś było ok , bo tak jak piszecie przez te upały nie chce się wogóle jeść wiec pozwolę sobie na zapiekankę bo mam straszną ochotę już od kilku dni ;/ kropelko dzięki za odpowiedź na maila, nie odpisałam ci bo niestety nie miałam tego choler... internetu więć przepraszam jak coś...a takie schody bardzo dobrze na nogi dziąłają więc pewnie będziesz miała nogi jak modelka niedługo pozdrawiam resztę załogi buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Asiek juz dzis zaliczyłam 6 wspinaczek:D Nie przejmuj sie ,że nie odpisalaś. Ja tez jakoś późno zobaczyłam wiedomosc od ciebie mama sie uparła i tak jej sie spodobalo na powietrzu,ze wracalismy od lekarza na pieszo. Zmęczyła sie,przyznala sie w domu do tego. Po schodach cięzko wchodzic,bo kości w kolanach troszke poleniuchowaly...ale dała rade pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ten dzisiejszy upał był morderczy :( byliśmy na wycieczce ale było zbyt gorąco opalona jestem na czekoladowy brąz:) pierwszy raz od wielu lat jutro malowanie już jak o tym pomyślę jestem zmęczona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buziaki dla wszystkich miłego dnia wam zycze malutko sie pochwale w prezencia dnia dzisiejszego dostałam wynik na wadze...77,2 a jednak cos ucieka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz zwariował.Wczoraj wieczorkiem zamarzyłam sobie taki pyszny koktail z owocow...jeszcze nigdy takiego nie pilam. Dzis razem z pieknymi kwiatami dostałam pełne siatki owoców,z ktorych moje kochanie zrobił koktail.Jaka pyszota. Dadalismy jeszcze lody truskawkowe i odrobine dzemu truskawkowego.Koktajlik byl z pomaranczy,mandarynek,bananów.kiwi.nektarynek,nawet odrobina awokado alez boski nektar:):):) to nie bylo dietetyczne,ale jakie smaczne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×