Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Witam! Dziś to ja Was zaskoczę poranną godziną!!! Gratuluję dziewczynom spadku wagi,byle tak dalej!!!!!!!! Mania mój remoncik w połowie,ciągnie się bo ślubny pracuje po 12-14 godz.Tapety poździerane,ściany umyte,nic tylko malować,chyba się sama w końcu chwycę bo ile można w bałaganie mieszkać.... Zamówiłam sobie gladiole w internecie,czekam aż przyjdą,ale mi sie chce wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ogródek na mnie czeka,choć jeszcze się nie budzi do życia. Wiecie dziewczyny ja sie nie ważę bo nie mam wagi,ale w cm.jest mnie mniej i tak jakoś ogólnie jestem jakby drobniejsza,no tak wszędzie..(nie żebym chuda była) i zauwazyłam zarys moich obojczyków,nie widziałam ich tak długo że uznałam że tylko anorektyczki je mają ;P. Tylko ten cholerny brzuchol...No ale jak tam właśnie najwięcej sadła się uzbierało to i najdłużej się będzie gubiło... Asiek-ten brak to pewnie jakieś zaburzenia,mam nadzieje że ogólnie dobrze się czujesz? Sylwia-szybkiego powrotu do zdrowia maluszkowi życzę :) Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nareszcie pojawila sie 8 chociaz nic dziwnego, bo pilam tylko kefir gdyby to nie chcialo wrocic, byloby dobrze nie wiem, czy dzis bedzie tylko kefir? zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wim Agula, fajnie, ze schudłas tyle na rozdzielnej ja cos w nia nie wierze... mysle, ze osoby, ktore ja stosuja tez podswaidomie uwazaja na to co jedza u mnie nareszcie 8- ale to zasluga kefiru nie wiem, czy dzis tez bedzie tylko kefir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ze sie pojawiły dwa posty, ale kafe naprawde czasem ma odbicia ten pierwszy sie nie pojawil, wiec napisałam jeszcze jeden.... mozna sobie wybrac :D co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla w sobote tak rano na nogach oj to chyba zew pracy cie ogarnął pomyśl takie zwykłe obojczyki a jaki piękny to widok:) jejku ja też nie cierpie tych remontów długotrwałych po prostu biore sie wtedy do roboty i odwalam za innych a z racji uczulenia na kurz cierpie mi też sie chce wiosny ale u mnie jeszcze mnóstwo śniegu gladiole w internecie nie wpadłam na pomysł zaraz poszperam Sylwia jak maluszek kurcze ta angina mój maluszek (180cm) też chorował jeszcze bierze antybiotyk ale już jest ok my przy tych wszystkich chorobach to nie musimy dyplomów robić powinni nam dawać bez egzaminów Asiek taka woda chyba sie niczym nie różni ja słyszałam że nie ma przeciw wskazań do picia gazowanej Agula brawo 5 kg piekny wynik ta dieta rozdzielna wydaje mi sie bardzo sensowna Aniaminka jejku jak ty przetrwasz na samym kefirku a za 8 masz 100:) Truskava nie jest tak źle na ten dzień odstepstwa jak ja mam takie dni to dopiero potrafie zaszalec Kropelko wiem że masz inne sprawy ale machnij chociaż że ok 🌻🌻kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania...spelniam prosbe...Okazja ...bo jestem w pracy.. w domu zamieszanie i przygotowania do wyjazdu...zakupy i te sprawy wczoraj pol dnia spedzilismy w kuchni maz ma zapas jedzenia na dlugo gratuluje wszystkim i sorrki ze tak w biegu i bez konkretnego odnoszenia sie do wszystkich papa milego dnia wam zycze...a zapowiada sie piekna pogoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Czesc :) Pocieszacie mnie, ze nie jest az tak zle? ;)\ Dzis na szczescie zjadlam tylko 2 kawalki chleba z serem O 10 napije sie kawy (trzeba skonczyc mleko) - moj facet tez rzuca kawopijstwo wiec bedzie latwiej Potem zjemy jakis obiad a wieczorem sie postaram bardzo nie szalec, trzymajcie kciuki Ktos pisal o niskokalorycznych deserach, ja znam pewien chyba nie najgorszy - czastki mandarynki, gruszki, krojone pomarancza, winogrona, kiwi, banany wymieszac (mozna polac sokiem jablkowym albo dodac lyzke lodow smietankowych) Owoce maja cukry ale jakies "zdrowsze" latwiej przyswajalne, a na ogrzanie lodow zuzywamy duzo kalorii (ale i tak lepiej nie jesc z czekolada etc). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava, jasne, ze nie jest źle dopiero co przyszłam, a juz musze spadac bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropelko, to dzis wyjezdza Twoj maz? pewnie jest Ci smutno u mnie dalszy spadek, waze juz rowne 89 dalej robie 10-dniowa bleee ale robie moze jeszcze troche spadnie pije kawe, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki poszukuję miejsca dla siebie. bo wiadomo w grupie raźniej. a wszedzie gdzie nie popatrze to pisza o swojej masarycznej wadze 60 kilka kilogramow a co ja mam powiedziec jak mam dużo za duzo :( jestem 5 dzien na kopenhaskiej, startowałam z 90 ubył tylko kilogram, załamało mnie to bo zawsze w ciagu tych kilku dni waga leciala jak szalona moze sie przyłaczyc? pomimo tego ze juz troche piszecie i sie poznałyscie przyjmiecie kogos nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka...juz pjechała...wlasnie przekraczaja granice...:(:(:( i jest mi cholernie smutno...lzy ciekna po policzkach..nie jestem w stanie nawet o tym pisac...wiec dlatego nic nie pisze Witamy nowa kolezankę i smialao sie przyłączaj.🖐️ Pozdrawiam wszystkich🌼 czekam na chcwile kidy jakoś te moje emocje sie jakos "unormuja' papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc chudsza- oczywscie, my tu caly czas czekamy na nowe osoby bo topik na poczatku zapowiadał sie rewelacyjnie, a potem dziewczyny, kotre waza ponad 100 znikneły, a szkoda wiem, jest im trudno podjac i utrzymac diete szkoda poprostu teraz jest nas troche weicej, mam nadzieje, ze bedziemy pisac chociaz ja fuznkcjonuje na innym topiku i tam pisze wiecej ok he- tez mam obecnie taka sama wage tez zaliczalam jojo i jestem teraz na 10 dniowej mysle, ze jest troche lepsza, niz kopenhaska- znasz ja? je sie po dwa dni kefir ser bialy jajka kurczak warzywa wczesniej juz znalazalm dla siebie jedzonko sałatki warzywne lub z serem do tego czasem kurczak lub ryba i czesem owoc jajko mleko mniam teraz nie mam zbyt wiele czasu, ale pisz Kropelko, no wyobrazam sobie, skoro jestescie ze soba tak zwiazani własnie o tym rozmawiałam z cioca ostatnio jej syn i synowa sa jak papuzki nierozlaczki, wszystko robia razem, ona lata z zwiertara a ona z nia gotuje kiedys wyjechał do Niemiec na 6 tygodni i ona umierała, bo ciagle go widziala itd oczywiscie, mozesie to wydawac smieszne ludzie wyjezdzajana rok itd ale ciocia tez mówi, ze malzenstwo nie powinno zyc na odleglosc, ze pieniadze nie sa najwazniejsze, ze ludzie powinni sobiewystarczyc ja tez bym mezowi nie pozwalała jechac, gdybym go miala hehe- gdybym bardzo kochała wolałabym mniej kasy i z nim, niz kase i bez niego tak sie czulam, dawno temu, jka mama wyjezdzala po raz pierwszy- smutek, kogos brak w domu zostajesz sama itd wiem, co to jest ja po raz pierwszy sama ze wszystkim.. ale Twoj maz jedzie na miesiac przynajmniej naprawde to zleci szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka ...tak to fakt..najlepiej byc razem. Od rozlaki uciekalismy 11 lat...az w koncu sytuacja juz tak sie "zaognila",ze trzeba bylo podjac ta najciezsza dla nas decyzje....zycie bywa okrutne...ale to nie jest miejsce na moje wylewnosci....nam pieniadze nie sa potrzebne aby podnieśc komfort naszego zycia...sa potrzebne aby przezyć...i powalczyc z przeszloscia:( mamy 3 dzieci..i teraz trzeba walczyc z przeciwnosciami...bo im nalezy sie od zycia spokojny byt...nie moga ciegle oczuwac.."bledow" swoich rodzicow...one zaslugija na normalne zycie..bo to nasze najwieksze skarby....a to ze sie tak kochamy😍...to nam pomoże przezyc ten czas rozlaki...:(;) Pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie zastój trwa waga uparcie wskazuje 96,1 :( W dodatku dzieci chore a od jutra zaczyna się młyn ale cóż taka praca Kropelko świetnie Cię rozumiem ale dasz radę jesteśmy z Tobą Witam nowe koleżanki Aniaminko wielkie brawa dla Ciebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Spokojnie, ja mam kolo 80 kg i nie znikam. Wczoraj: 2 kawalki chleba z serem (sniadanie) 1/3 pizzy z sosem czosnkowym (obiad) IMPREZA U KOLEZANKI (18-4.00): w sumie 4 faworki, z 5 kawalkow ciasta (tak gdzies 4x4x4cm), 10 mini-gołąbków (w sumie jak 3- 4 duże), pol talerza zupy pomidorowej z ryzem Dzis: 2 talerze zupy bez ziemniakow Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy marzec i coraz mniej czasu żeby na wiosnę pokazać nogi :) Żartuje ale wiosna zbliża sie wielkimi krokami ja jak zwykle weekend poszalałam a do tego mieliśmy zjazd rodziny no i biesiadowanie przy stole ze smakołykami oj nie było dobrze było źle ale co musze teraz odpokutować zreszta mam niesttrawność i cała noc latałam do kibelka a dziś też nie jest lepiej Kropelka biedactwo nie płacz jakoś ten miesiąc zleci teraz te pierwsze dni sa najgorsze tak mi sie wydaje musisz sie czyms zająć kurcze takie czasy żeby rodzina nie mogła być razem i normalnie żyć beznadziejny jest ten nasz kraj Kropelko trzymam za ciebie kciuki 🌻🌻🌻{serce]❤️ Aniaminka brawo za 89 i jak ci idzie ta 10=dniowa Dorota jak tam dzieciaczki a taki zastój to podobno normalka :) Truskava na imprezach to ja też wiecej zjadam niż w domu ale co zrobić przecież sie nie zamkniemy w czterech ścianach Chce byc chudsza witaj piszemy troche ale chetnie przyjmujemy nowe twarze:) widze że sie męczysz na kopenchaskiej ja kiedyś też ja stosowałam ale przy moim trybie życia czyli wyjazdy nie sprawdza sie bo to trzeba sie dokładnie pilnować z tym co ile i mi nie bardzo to wyszło ale próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm aktualizacja stopki dzis spadek bardzo maly, ale cieszy bardzo:) 10-dniowa idzie spoko o tyle, ze dzien mija szybko za dniem nie ma glodu na tej diecie przeciwnie czlowiek czuje sie syty, tym bardziej, ze ja wczesniej juz ograniczyłam jedzenie jedyne, co mnie meczy wrecz to jedzenie ciagle tego samego dni kefirowe oceniam lepiej, niz serowe moze dlatego, ze to był poczatek? a moze dlatego, ze kupilam taki ser w kostce zamiast wiejski granulowany? wiejski wchodzi lepiej czekam na jutro jajka! dzis zjadłam troche wiejskiego i musze meczyc pol kostki po pracy pol kostki i dokupie wiejski i koniec na dzis uff tak, czuc wiosne, kazdy chcialby byc szczuplejszy, niz jest dodatkowo wiosna to idealna pora na chudniecie takze mam zamiar na prawdziwa wiosne za dwa miesiace wazyc duzo, duzo mniej mozna to zrobic Trskawa po pierwszym dniu takiego jedzenia (pierwsze Twoje menu) ja bym przytyła na pewno nie moge jesc pizzy, ani faworkow, czy innych tym podobnych zupy raczej tez nie- chyba, zeby to były warzywa w wodzie ale ja akurat musze eliminowac, co sie da milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz smaruje do pracy...tyleeee czasu na rozmyslania...dobrze ze nie jestem sama:) Pogoda do bani...zero checi na spacerowanie:( dzis nawet po cwiczeniach nie"rozruszalam sie"..jakos adrenalina nie zadzialala...jeszcze troszke czasu minie...jak zaczne w miare normalnie funkcjonowac ale widze ze nie tylko ja mam 'slabosci''pusto tu.... pozdrawiam wszystkich cieplutko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Czesc... Aniaminka Eee, ja na ogol nie jem pizzy ani faworkow... u kolegi i kolezanki zjadlam, ale normalnie to bym zjadla 3 razy tyle :( Zupy jem takie jak Ty - tylko gotowane warzywa. W ogole to od paru dni mam 78 kg, wiec moze mozna uznac ze jednak 2 kg zrzucilam? Dzis ugotowalam zupe na jutro - z malym odstepstwem w postaci kielbasy ktora tam wkroilam. Ale zupa powinna starczyc na 3 dni. Pozdrawiam i ciekawa jestem kto ile juz schudl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Aha, ja dzis zjadlam 3 kawalki chleba z dzemem, ale dzem jest autorstwa mojego znajomego - bezcukrowy :) takie tam kwasne owoce porzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam Kropelko, pozdrawiam zanim sie obejrzysz, a juz maz wroci zobaczysz teraz to jeszcze o tyle jest strasznie, ze pogoda dobija sama w sobie TRuskava, jesli wazysz 78- to znaczy, ze schudlas i juz no, ciekawa tez jestem, co jutro waga pokaze ja koncze z serem jutro wchodze w jajka gotuje i zabieram do pracy nie moge sie juz doczekac czegos innego, niz ser a teraz bede sie delektowac kawą sa jeszcze jakies dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 110 kg 4,5 miesiaca temu teraz mam 83 kg jeszcze 10 mam zamiarm schudnac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to imponujące w jaki sposób to osiągnęłaś???? Ja mam jutro wizytę u gina i okaże się wszystko jeśli będzie ok to biore się porządnie za siebie do tej pory dietka 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zastój trwa dieta też zrezygnowałam dzisiaj z pieczywa jadłam za to płatki owsiane z jogurtem i chudym mlekiem mam nadzieję że pomoże Syn niestety nadal chory nie reaguje na antybiotyki już nie wiem co robić jak do piątku nie będzie efektów zmienię lekarza Jestem już zmęczona mykam do wyrka bo o 6,30 pobudka PA PA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Aniaminka, ja mam straszne wahania wagi...mam nadzieje ze sie utrzyma. Milego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że bede pierwsza a tu prosze Kropelka a ty masz nocki znów jejku normalne że jesteś bez sił to stres tak działa trzeba czasu trzymaj sie dasz rade Aniaminka ale idziesz do przodu do 70 tuż tuż może ja spróbuje tej 10-dniowej Truskava pierwsze efekty super tak trzymaj Dorota może nie ma co czekać tylko już skonsultować sie z lekarzem szkoda dziecka Asiek dobrze że idziesz do lekarza bedziesz miała pewność a gdzie to Sylwia Barbla Agula co tam porabiacie a u nas wieje i wieje w nocy było nie wesoło ] dietka może być tylko banan i słodki deser jogurtowy mogłam sobie odpuścić ale cóż.............. bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×