Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Tak przegladam oferte cenowa...kolosalna róznica.U nas za godzine placi sie 7 zl...a w karnecie wychodzi jeszcze taniej.Mozna łaczyc z silownia karnet...wiec cenowo jeszcze taniej Nie wiem skąd oni takie ceny biora. pozdrowionka czekam na telefon od swojego kochanie papatki i buziaki dla wszystkich kochani...a gdzie relacje i chwalenie sie z osiagniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Dopadło mnie coś nawet nie wiem co Jestem zmęczona drażliwa i bojowa jak nie wiem co Chociaż to ostatnie przydało się bo naprawią nam chevroleta :) Za to popsuł się matiz i poszło 6 stówek:( :( WEga doszła do 93,4 a dziś skoczyła do 93.8 :( wpadłam na taki pomysł codziennie zapisuję wagę i ilość kalorii by zobaczyć kiedy najlepiej schodzą gramy Ale nasmuciłam Jutro odbieram wyniki morfologii mam nadzieję że będą dobre a teraz dobranoc SŁODKICH SENKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki nas oczywiście zasypało ja już nie moge patrzeć na śnieg jakąś śniegofobie mam czy co :) Kropelko urzadzenie wyglada super ale bedziesz wymasowana ale to tylko namiastka mężusiowych masaży nóżek prawda Barbla fajnie że c órcia ok moje kwiatki zasypało niestety a co to za egzaminy ma córcia o tej porze Dorota brawo że wywalczyłaś daj znać jak wyniki Ja wczoraj wybierałam sprzet agd bo trzeba powoli wymieniać już to i owo wiec lodówka i pralko suszarka tym razem no i znów wydatek a expres do kawy to już taka troszke ekstrawagancja ale nic mi nie zastapi prawdziwej kawy a nasz stary ekspres wiecej ostatnio sie psuje niż działa ja w ogóle z eks[presami to nie mam szczescia dziś też zawalony dzień jeżdżźeniem a tu lipna pogoda ślisko oj coś smęce dziś a co z reszta dziewczyn SYLWIA ANIAMINKA MELDOWAĆ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotka,brawo za walke..przydało sie.A wiedomo,ze mieć samochod...to miec wydatki...to sie niesty nie konczy Myslalam ze dzis bede bardziej obolala. Juz z ranca rozruszlam sie,bo wstalam i od razu zabralam sie za porządki. To co bylo możliwe to poodsuwałam i "wygoniłam" fruwajace"koty",pomylam kaloryferki...wiec to juz mam z glowy. Normalnie mala silownia z odsuwaniem mebli:) Mania to fakt...zero porownania..moj maz ma czaarodziejskie rece...taki odpowiedni masaz to tylko on mi zapewnia.....ale czas leci..na szczescie nie stoi w miejscu:) To ty kobietko powazne zakupy robisz..udanego wyboru i trafnego Zaraz wybieram sie na zakupy...czyli kolejny ruch...a potem zobaczymy czy mojej siostrze nie przeszla ochota na kolejny dzien na silowni;) Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia:0 U mnie to jakos dziwna pogoda.Sloneczka nie ma i tak jakos wyglada ...jakby chcialo znów śniegiem posypac...blllleee Juz kazdy ma dosc tej zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec i dzis silownia zaliczona. Wlazlam na takie urzadzenie...gym vibro max...wytrzeslo mnie jak cholerka...5 minut..i glowa mnie rozbolala. Karnecik wykupiny od poniedzialku na cały miesiac...a wiec wczoraj i dzis mialysmy wejscie gratis. A karnet za 75 zło...silownia kiedy tylko sie chce+rollmasaż 5 godzinek gratis. My chodzic bedziemy na raoll...po pól godzinki,bo to w zupelności wystarczy. Teraz tylko musze sobie te wypady dopasowac do mojego systemu pracy pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kochane dziewczątka! chyba wszędzie dzisiaj nasypało!!!!Już mi się buty zimowe rozwalają,a nie bedę kupować teraz nowych,zresztą w sklepach predzej dostanę klapki niż trapery ;) Mania córcia egzaminy ma w kwietniu,kończy gimnazjum,a stosowny strój jej sie należy-niech wygląda porządnie!.Zreszta będzie jak znalazł na wielkanoc bo to moje dziecię to tylko dżinsy i bluzy ma....No cóż -ja też kiedyś wolałam luźniejsze stroje..... Oj byle do wiosny!!! Założę się że jajka pójdziemy w śniegu święcić!Kto obstawia? Pozdrawiam!!!! DUŻO ZA DUŻA CO SŁYCHAĆ?????????? CZYTASZ NAS? ODEZWIJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla,to możemy sobie podac reke. Moj starszy syn tez ma egzaminy konczace gimnazjum:) zASTANAWIAŁAM SIE NAD KUPNEM GARNITURU...ALE MOJ SYNIO ZDECYDOWAL,ZE NIA MA SENSU,BO DOBRZE NA NIM LEZY GARNITUR MĘZA...WIEC WYDATEK ZBEDNY. TYM BARDZIEJ,ZE ON JESZCZE ROSNIE....NO WLASNIE JUZ BY MOGŁ PRZESTAC,BO WYSOKI JEST..AZ ZA BARDZO. Jednak slonce daje mi wiecej energii. Nie ma sniegu..nie padal.ale niebo ciegle zaciagniete...pada..ale deszcz. To sloneczko lepiej mnie nastrajało i mialam wiecej checi na wszystko..a teraz to najchetniej bym pospala. pewnie sie dzis szybciej połoze,bo przede mna jutro i w niedziele pirwsza zmiana...czyli pobudka o 4.30:( No wlasnie z tymi butami.Tez mnie mąz nagabuje,zebym sobie kupiła nowe...ale po co na koniec zimy..tym bardziej,ze tak jak piszesz,Barbla,buty juz wiosenne. A jak sie trafia jeszcze jakies kozaki...to nie ma na czym oka zawiesić...albo glownie na obcasie...a to nie dla mnie. Jedna pare mam jeszcze calkiem sprawna...wiec przetrwam do wiosny. Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego weekendu:) papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ale się rozsypałam Dzieci wyleczyłam to mnie dopadło choróbsko Cholernie się przeziębiłam siedzę zakichana zasmarkana łzawiąca i kaszląca normalnie dawno tak chora nie byłam :( Kropelko ale sobie piękne mięśnie wyrobisz na lato :) Wiecie co mi się podoba w " gwiazdach telewizyjnych " ich lekko zarysowane mięśnie ale nie lubię żylastych bab :) Barbla to ty już masz pannę w domu Masz racje strój swoją gwiazdę niech ludzie patrzą i podziwiają :) Mania a na naszym pipidówku nie pada i mam cichą nadzieję ze nie będzie:) Co do zakupów to ja ostatnio szukałam ciuchów dla dzieci i w sklepach nic nie znalazłam Wiosenne kurtki to robią jak na lato Wiec poszukaliśmy na allegro u jednego sprzedawcy znaleźliśmy kurtkę dla syna płaszcz i spodnie dla córy tanie i fajne ciuchy Te które pominęłam serdecznie pozdrawiam Idę nakarmi swoje wredoty a sama napije się herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko widze że ćwiczenia pełną para zaliczasz kurcze dobrze ci masz siostre jest z kim pójśc na siłownie a ja brat daleko zreszta bratowa ma 24 lata i jest chuda i zajada sie czekoladami i nic jej te porzadki to już takie prawie świąteczne porobiłas a ja jakos jestem bez weny moze jutro cos uda sie porzadnie posprzatac ale te soboty u mnie to jakies zawsze pełne ludzi i nie zawsze uda mi sie to co zaplanuje a jak tam mąż zadowolony z pracy pewnie teskni Sylwia no to sie pochorowałaś ale teraz taka pogoda fajnie że znalazłas cos sensownego dla dzieci mnie też czasami na allegro cos sie uda uolowac Barbla no cos ty śnieg na wielkanoc nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja chce słońca bez tego nie funkcjonuje i ciagle cos podjadam to bedziecie mialy z K ROPELKA egzaminy na głowie ozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko widze że ćwiczenia pełną para zaliczasz kurcze dobrze ci masz siostre jest z kim pójśc na siłownie a ja brat daleko zreszta bratowa ma 24 lata i jest chuda i zajada sie czekoladami i nic jej te porzadki to już takie prawie świąteczne porobiłas a ja jakos jestem bez weny moze jutro cos uda sie porzadnie posprzatac ale te soboty u mnie to jakies zawsze pełne ludzi i nie zawsze uda mi sie to co zaplanuje a jak tam mąż zadowolony z pracy pewnie teskni Sylwia no to sie pochorowałaś ale teraz taka pogoda fajnie że znalazłas cos sensownego dla dzieci mnie też czasami na allegro cos sie uda uolowac Barbla no cos ty śnieg na wielkanoc nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja chce słońca bez tego nie funkcjonuje i ciagle cos podjadam to bedziecie mialy z K ROPELKA egzaminy na głowie ozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wracaj szybko do zdrowka...i do nas:)🌼 ja jakos mam stracha kupować na allegro..nie wiem czy bedzie pasowalo. Mam tak,ze jak cos widze..to mi sie podoba...ale niekoniecznie bym to ubrala...lub poprostu na mnie mi sie nie podoba. Mania ano juz porządki na swieta.Powolutku i do przodu.Fajnie zapelniaja czas. A mąz tez teskni...my to zawsze takie wriaty za soba bylismy..no i nadal jestesmy.Nawet kilka godzin to dla nas udreka...a co dopiero miesiac:( Praca ..jak praca...wiele godzin dziennie.Jak narazie po 10...a potem jak zacznie sie robic cieplo to i nawet do 15-stu:(:O. Zmeczony,ale wie ze za konkretne pieniadze..i ze to aby nam sie poprawiło a ja przeciez zawsze na niego czekam:) Gdzie reszta babeczek?? Aniaminka wsiakla nam...Truskava..tez...a nasze dorotki...no nie wszystkie???? Zaraz bede sie szykowac do snu. Pogralismy sobie z dziecmi w eurobiznes...i teraz mozna sie szykowac na odpoczynek. Dobranoc babeczki...spokojnych snow🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze jestem, nie opuscilam was i dietki, tylko tak jakos niemam weny do pisania, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moje drogie panie! Dzisiaj szczęśliwie kupiłam tej mojej "gwieździe"spodnium!!!! Na szczęście!bo już myślałam że tego modelu co ona zechce włożyć jeszcze nie wyprodukowano ;) Za to teraz torebka jej potrzebna ....Czasami to bym ją trochę poddusiła...... Kropeko ja Cię szczerze podziwiam za te Twoje brzuszki,za siłownie i za samozaparcie!!! Ja ledwo robię 60,a i to z przerwami bo mnie boli i juz!! Staram się systematycznie zwiększać ich ilość,może dojdę choć do setki? A rollmasaż fajnie wygląda,ciekawe czy skuteczny? U nas dziś cały dzień pada mokry śnieg,zimno,wilgotno,MASAKRA!!!!!!!!!!!! Zauważyłam że zaczęłam podjadać,byle co! Waga stanęła w miejscu i pewnie ma tendencję wzrostową :( Rany julek jak ja się muszę pilnować!!! Nie zebym głodna chodziła,po prostu,lubię żuć i chrupać..... No mam nadzieje że w porę się opamiętałam.... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po całym pracowitym dniu i ja jestem pracowałam i to ciężko żeby jakoś nadrobić dwutygodniowy zastój w sprzataniu no i dziś dałam czadu pogoda brzydka nikomu nie chciało sie wyjeżdżac tylko jedna kolezanka mnie odwiedziła wiec dzień uważam za udany jedzonko również były jaja na miekko halibut kefirek 2 jabłuszka pewnie jeszcze coś przetrące ale odrobine ćwiczeń jużź dziś nie bedzie ale za to sauna to też sie troszke po pocę Kropelko ja z moim męzem po 23 latach zachowujemy sie jak para małolatów kurcze to też nie dobrze jak człowiek sie zwiąże z drugą osoba tak na amen bo nie można wrecz żyć bez siebie jakoś ten miesiąc wam zleci zreszta juz nie cały miesiac został Dorota a dlaczego to cie wena opuściła zmobilizuj sie i pisz Barbla to zakupy zakończyły sie szcześliwie ja mam synów ale młodszy to też ma zawsze problem nic mu sie nie podoba wybiera przebiera marudzi ale cóż jak twierdzi mój mąż cała mamusia :) jeju ja też lubie chrupac i żuć ale postanowiłam że koniec z podjadaniem bo to mnie zawsze gubi a nie pozwole by tak ciezko zgubione kg wróciły za nic udanej ale dietetycznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki...boli mnie glowa..i jakoś sie dzis nie poudzielam. Dostalam @@@@ i taka wyzuta jestem:( W pracy znow nawał roboty... Barbla,kochana ja naraz tych brzuszkow nie robie.Powtarzam partiami..np.po 30-50.Pooddycham...i dalej czadu..i tak dochodzi sie do ponad setka i wiecej Dobrze ze udalo ci sie kupic strój dla corci..jedno macie z glowy:) Mania jak ludzie sie dobiora to nie ma znaczenia ile lat ze soba są:D:D:D😍 Pozdrowionka dla wszystkich...szczegolnie dla tych...bez weny...i tak moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie wsiakłam, choc moze troche Kropelko, czas mija, prawda? ale zima sie robi jesli chodzi o mnie to...dopiero wrociłam jutro tez mnie nie ma, moze wieczorem zaraz musze isc spac poprostu nieoczekiwanie cos mi wyskoczyło i mam zajecie dieta troche na boku ale sie zwazylam nie lubie 10 dniowej hehe jednak dzis wczoraj ijutro nie mysle o diecie, nie ma mnie w domu, mam na głowie co innego, postaram sie od poniedziałku, pozdrawiam jutro wpadne juz około 18 chyba papapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwlke bo zaraz do Kościółka a potem na basen z mężem wczoraj już nic wiecej wieczorem nie jadłam po saunie zawsze zmeczona jestem ale sie porzadnie wypociłam za to dziś wieczorkiem goście kurcze weekendy tak szybciutko leca prawda? coś tu nas malutko pisze co z wami dziewczyny 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ dzie mam ochote tylko na to...sorrki,ze tak skromnie. Niedziela samotna....buuuu...zle to mnie nastarja:( buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Waga mi wzrosła o pół kilo ale jestem przed @ mam nadzieję że to z tego powodu wczoraj byłam bardzo głodna pochłonęłam 1500 kcal nie dałam rady się powstrzymać :( Dobre że nastrój wrócił do normy bo sama siebie miałam dość Ostatnio buszuję po sklepach ale jakoś marnie mi idzie :( Chyba zbyt wybredna się zrobiłam :) Zmieniłam kolor włosów może wiosna szybciej przyjdzie bo nawet ja mam dość zimy Ja też mam cócię w ostatniej gimnazjum:) Pozdrawiam wszystkie kobietki dobranoc PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo, Dorota1975- napewno dlatego ci waga wzrosla, jak ci sie skonczy @ to napewno ci spadnie, ja mam podobnie z tym ze waga stoi w miejscu lub tylko minimalnie spada, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj skromniutko tu z waszymi postami Kropelke rozumiem ma doła może nie chcieć jej sie nic ale co z reszta ???????????? u mnie biało jakby to dopiero styczen był a nie połowa marca dziś dopiero jogurt wypiłam bo cały czas praca i nie moge sie zebrać na jakiś konkretny posiłek gotuje sie rosołek wiejski z kuraka od teściowej pieknie pachnie ale chyba sobie odpuszcze sporo ma tłuszczu no i makaron staram sie ograniczac weglowodany do minimum ale z różnym to skutkiem mi wychodzi kurcze ja to już chyba do końca życia bede sie odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mania! Jak ja ciebie rozumiem....Ja też do końca mych dni będę się odchudzać a efekty mierne,albo i gorzej....... Wiem czemu...Bo podjadam,niby mniej niż kiedyś,ale jednak...Chyba do lekarza pójdę z tym moim żołądkiem.....Bo to nie jest normalne zeby po obiedzie czuć ssanie w żołądku...!!!!!!!!!!!!Ja ciągle czuję to przeklęte ssanie i głód!!!! Nienawidzę tego.. Albo dam sobie spokój i będę taka jak jestem.... normalnie deprecha jakaś To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie udało mi się osiągnąć celu waga pokazuje 93,6 ale nieważne jutro też jest dzień :) Damy radę :) Byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota1975- to tylko 600 gram nadwyzki, nie przejmuj sie szczegolami, gratuluje swietny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Widzę że dorotki zawitały :) Dorota 1975 a jaski kolorek masz teraz? Co do zakupów Ja mam na to swoją tezę w sklepach jest sama tandeta a my po naszych wysiłkach chcemy wyglądać ekstra a nie przeciętnie dlatego marudzimy :) Kropelko jak dzisiaj nastrój? Dziewczyny pociesze was że nie jesteście w tej walce same Każda z nas jest nałogowym pożeraczem I Każda z nas do końca życia musi kontrolować swoją lodówkę Też czasami mam chwilę zwątpienia jak pomyśle o czymś smacznym i kalorycznym :) A zaraz później myślę o męczarniach związanych z walką z kg i dieta wygrywa Mnie najbardziej denerwuje to że w naszych sklepach jest tak mało dietetycznego jedzenia wchodzisz a tam zamiast chudego sera tłusty zamiast kefiru o% kefir 1,5% maskara myślą ze jak ktoś chce być chudym to ma w ogóle nie jeść czy co !!? Ostatni pisałam że się rozchorowałam Już wiem co mi było Starość nie radość zapomniałam że jestem uczulona na wierzbę Ja to dopiero jestem zakręcona :) Wczoraj nie dałam rady siedzieć w szkole musiałam zwolnić się z zajęć miałam straszne kaszlu Wróciłam do domu wzięłam podwójną dawkę leku od alergii i przeszedł mi ten kaszel:( Miłego Wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cżeść ojej ja znowu pierwsza Kropelko no nie poddawaj sie złemu nastrojowi do świąt już niedaleko zaraz bedziecie razem pisz to czas szybciej zleci🌻 Barbla właśnie co to z nami bedzie nałogowe podjadaczki jesteśmy Sylwia ja też męcze sie z al;ergia i to bardzo a powiem ci że przez całe moje życie nic mi nie byłoa w tamtym roku jak zaczeło sie to tragedia ja to najbardziej na roztocze uczuloma jestem i jak tu żyć bez kurzu w sklepach faktycznie nic nie ma a jak coś konkretnego toza ogromną kase ja w sumie aż tak strasznie nie musze oszczedzać no ale pantofli za 600 to sobie nie kupie fakt ładne ale chyba sa jakieś normy to tylko buty które za jakiś czas wyjda z mody DOROTKI ANIAMINKA 🖐️👄 ja wczoraj bardzo dietetycznie żadnych odstepstw normalnie jestem dumna dzis mam też dzień zapchany do granic czyli na rozjadanie nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki dzieki za troske. Jakos ten czas sobie leci. Wczoraj myslalam zeby wziąc opieke na syna,bo musialam go odebrac ze szkoły,ale tak sobie pomyslalam,ze zle z nim nie jest,a w pracy to czas mi szybciej zleci.Malemu tez teskno za tata i ma takie zmiany nastroju plus zle samopoczucie.Dzis go tez w domu zostawilam,choc wlasciwie nic mu nie jest. jakos nie mam apetytu.Wczoraj kolezanka mnie ochrzanila,ze prawie nic nie jem.No fakt...wczoraj to ja tylko maslanke pilam i troszke slodkiego podjadlam. Dzis juz lepiej...zjadlam na sniadanie grzanki. Ciuchy robia sie coraz luzniejsze,,,czyli leci:):):)z wagi....nie raczej z centymetrow. musze sobie normalna wage zafundowac,bo ta moje to normalny eksponat z lamusa. dzis mi dzien zleci tez szybko. w domu mam cala gromadke swoich dzici.corka idzie zaraz do lekarza,starszy syn zaziebiony na maxa...wiec od wczoraj w domu...no a mały tak jak juz pisalam....potem do pracy...i kolejny dzien za pasem coraz mniej nam zostalo....ja juz zyje świetami:):):)moj maz tez ;) Drotka najwazniejsze sa 2 pierwsze cyferki...a wiec gratulacje z powodu upragnionego celu...czas na kolejny:) Mania ty nasza bizneswommmmen..zaganiana i zapracowana...to co nadrobisz,to tym ganianiem spalisz Sylwia wiem cos o alergii....smam sie z nia mecze w okresie od maja...ale mam dobre krople...tabletek nie chcialam....zle dzialaja na figure;) Dorotka 33 ty tez pieknie dązysz do upragnionej sylwetki...brawo Pozdrowionka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba30-cha
witam, można się przyłączyć? szukam odpowiedniego topiku dla siebie, ale nic nie mogę znaleźć... nawet nowy temat założyłam, ale widocznie mało jest takich jak ja bo odzew znikomy... razem raźniej, dlatego chcę się podpiąć pod jakieś grono, jestem mamą i pracuję i do tego mam jakies 40 nadprogramowe kilo... na start marzy mi się pozbyć 20....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wlasnie wrocilam z dlugiego spaceru, Gruba-30-witaj, w grupie zawsze razniej, napisz jaka diete planujesz, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×