Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Hjeka Dorotka spokojnie...jak jest ruch to te slodycze nie beda taka zmora.Organizm tez potrzebuje troszke slodkiego. Trzeba dozować to w umiarkowanych ilosciach i bedzie git.:) A z nauka dzieci tez róznie bywa.Zaczelo sie robic cieplo i do tej nauki to coraz mniej checi. Pozrozmawiaj z synem moze to cos pomoże ?!:) Mam przesilona reke,prawa,w nadgarstku.Problem z pisaniem,a w pracy troszke tego pisania mam.:(.Zobaczymy jak bedzie dzisiaj.Moze wezme sobie dzien urlopu,zeby reka wrócila do normy??? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kurcze znowu dałam ciała weekend jak zwykle mnie kusił i skusił wielkoma smakołykami no a na dodatek wieczorem pojechaliśmy do Nałęczowa żeby troszke odreagowac no i gorąca czekolada to już było przegięcie ale jak wiadomo na stres najlepsze słodycze a ja w stresie jestemod tygodnia i to wielkim Kropelko mam nadzieje że łapka mniej boli weź sobie dzień urlopu to troszke sie podkurujesz dorota 1975 masz taki sam problem jak ja nie moge odstepowac od diety bo słodycze też mnie gubia oj mamy sie z naszymi chłopcami mój młodszy też zaczyna sie już poprawiać bo tych pał mu sie nazbierało on oczywiście nie wie skąd Asiek jak tam impreza na pewno ładnie wyglądałaś a to co zjadłaś spaliłaś w tańcu Barbla jak miło cie słyszeć oj rzadko tu zaglądaszmój młody na mazury na żaglówki jedzie umieram juz ze strach ale on juz 4 lata tam jezdzi i strasznie mu sie podoba mam nadzieje że cały talerz ciasta mnie nie skusi a stoi w kuchni pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz na szczęscie ciasta nie ma:) Ręka,a wlasciwie nadgarstek boli mnie nadal.Jeszcze dzis odpekam nocke i może wezme wolne na czwartek. Mam totalnego dola...ale zawsze tak mnie bieże,jak walcze ze soba.Trzymam sie...a potem cholerka wszystko wychodzi...buuu Ale mi maz tez sobie troszke do sluchawki popłakal.wiec mamy to samo. Teraz znow trzeba trzymac fason,zeby sie nie rozkleic. Dzis na 15 silownia. Jakos widze,ze najszybciej mi sie gubi z dupska....jak nigdy dotad. Musze popracować na górna partia ciala,bo niedluga bede nie proporcjonalna:),choć róznica miedzy biustem a pasem to jednak nie idealne 30 cm...tylko24cm. Lepiej sie sparwa ma z pasem i biodrami.Tam jak nic 30-stka:D:P Pozdrowionak dla wszystkich robi sie w koncu przyjemnie cieplo...najwspanialsza pogoda na spacerki...jazde rowerkiem i inne przyjemnosci wspomagajace odchudzanko:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie z dieta tak samo mało jem mało śpię Śmieje się że dobrze że to tylko choroba a nie miłość :) Objawy podobne tylko zamiast motyli w brzuchu czuje delikatny ból :) Dorota Mania nic na siłę macie gorszy czas trzeba to przeczekać i będzie dobrze :) Kropelko dzięki za komentarz to fotka z wczorajszego spaceru Wczoraj miałam ostatni egzamin Zaliczyłam Wszystko :) ja to nie mogę się napatrzeć na twoja rodzinkę dzieci masz jedno ładniejsze od drugiego Wy też pełna klasa Po prostu pięknie !!! Trzymaj się dziewczyno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Kropelko jak ja Ci zazdroszczę że już po bierzmowaniu!!!!!!Moja pannica dopiero za dwa lata pójdzie,a i to jak wytrwa na tych naukach :(. Zawaliła pierwsze dwa lata w gimnazjum i teraz dopiero zaczęła chodzić. Moja waga stanęła,może i na szczęście,bo lepiej żeby stała niż żeby rosła..... Zrobiłam trochę porządku na działce,przycięłam róże,i teraz wyglądam jakbym się ze sporej wielkości tygryskiem bawiła....No cóż,chcę mieć śliczności na działce to trzeba o nie dbać ;) Sylwia gratuluję zdanych egzaminów!!!!!!!! Brawo!!!!!!!!! Kropelko a jak ten rolmasaż? Daje efekty? Mania" cukrzyki" to my chyba wszystkie jesteśmy,jak leci........ To przekleństwo nasze.;) Pozdrawiam,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziekuje za miłe slowa. A jak juz kiedys pisalam...rodzinka to to co mi wyszło w życiu najbardziej...jest za co dziekowac:) Gratuluje zaliczenia egzaminow..teraz juz spokojnie i relaks. Barbla u nas jak nigdy w tym roku w naszej parafii nie bylo meczacych nauk,spotkań i innych cudow.Ksiądz sobie odpuścil. A mlodziez bardzo starala..uroczystośc piekna i nie trzeba bylo tylu spotkan. A jezeli chodzi o rollmasaż to skupilam sie teraz tylko na górnych partiach.Dolne partie nóg sobie odpuscilam,bo jakies "smieszne" pajaczki zaczely mi sie robic . Czyli "modeluje" sobie pupe;) Zaraz smigam na kolejna juz ostatnia nocke...na szczescie:) Spokojnych snów i kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki po weselichu tak sobie nie było rewelacji; spodziewałam sie czegoś lepszego ale cuz W sobote teściowa wyszła ze szpitala i teraz wszystko na mojej głowie bo ona po operacji i nie może nic robić Mam nadzieję że szybko wróci do formy Kropelko wymiarów pozazdrościć Co do słodyczy ja tez mam czasem napady ale musimy jakoś z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Krpoelko wymiary prawie jak Merlin :) gratulacje jak rączka wysyłam ci na poczte pare fotek :) Sylwia lepsza niż choroba byłaby miłość :) brawo za egzaminy Barbla oj te róże zawsze jestem nimi podrapana a troszke ich jest Asiek to lipa że lipne wesele czasami człowiek sie nastawi a tu... no to masz roboty teraz nie zazdroszcze ja na rzaie tylko banan z braku czasu ale zaraz smaże rybke wiec bedzie co zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaty masz rybke...a ja mialam dodatek do tej rybki:D Wlasnie wszamalam farsz po grecku.Kidys sobie częśc zamrozilam i dzis sobie o nim przypomnialam.Spalaszuje go calego..ale to rzeciez tylko warzywka..wiec niegroźne. Za foteczki bardzo dziekuje.Superrrrr.Zazdroszcze wam tego wyjazdu...ale oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Taka kaolorowioutka tam jestes..i widac pogoda wam dopisala:) My zmezem tez planujemy samotny wypad jak przyjedzie w maju...ale blisko.Najwazniejsze ze razem. Chcemy wybrac sie nad morze.Zawsze je uwielbialam,a mamy bliziutko. Pojechalibyśmy na dłużej,ale nie moge dzieciom odbierac taty ,bo i tak bedzie tylko tydzien. A reka boli nadal,ale przezyje. Nie baralam jednak urlopu.Szkoda mi kazdego dnia.Trzymam wolne na przyjazdy meza. Jak nic sie nie bedzie dzialo,to sobie odpuszcze wolne.Choc dzis znow bylam po synia w szkole.Te cholerne bóle glowy znow go męcza..a wizyte u neurologa mamy dopiero 29-go kwietnia. Jak bedzie cos nie tak,to ewentualnie wezme sobie opieke na malego. Znow musialam zmienic plany i odpuścić umowiona siłownie.Moze jutro nam wyjdzie??? Wezme potem bombla jak sie bedzie dobrze czuł i zrobimy sobie spacerek...i chyba bardzo mocno przeprosze swój steper:):):):;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeże powietrze było...i owszem...ale nie spacerek...tylko rowerek. Synek chcial sobie pojezdzic...a wiec mamy zaliczona przejażdżkę:D A teraz dla dopelnienia...wcinam lody:D:D:D;) a spac mi sie chce jak cholerka...ale nie bede sie kladła...szkoda dnia. papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Waga stoi ,byłam dzisiaj pierwszy raz na rolleticu mam nadzieję że niedługo znowu będę miała troszkę wolnego żeby sprawić sobie przyjemość Dzisiaj okazało się że mój syn ma niedoczynność tarczycy z jednej strony jestem przerażona a z drugiej ulga bo w końcu wiadomo dlaczego ostatnio bylo tak źle Zobaczymy co będzie dalej Kropelko rozumiem Twój niepokój o zdrowie syna moja córka w 6 klasie też cierpiała na bóle głowy na szczęście po pół roku wszystko minęło jak zły sen mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia tez mam taka nadzieje...czekamy teraz na wizyte u neurologa. A jak wrażenia po rolleticu??? Trzeba czasami znalezc czas na troszke przyjemności dla siebie. U mnie tez waga stoi...ale jakoś centymetry sobie leca. To mnie bardziej cieszy niż spadek wagi:) Dobranoc babeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Kropelko nie martw sie synkiem to na pewno nic powaznego czasami tak dzieci maja znam duzo takich przypadków cetymetry leca i to najwazniejsze ciuchy ładniej sie układaja ja tez kocham morze żeby tylko ta woda była cieplejsza wyjazd we dwoje to bardzo dobry pomysl Dorota dobrze że juz wiesz co jest dziecku teraz mozna leczyc wazne jest by znalezc przyczyne ja dzis dzien pelen zajec wiec szybciutko pisze i uciekam trzymajcie sie cieplutko laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej🖐️ Na chwile obecna spokój....telefonu ze szkoły nie było:) U mnie to tak jakoś wszystkie dzieci tak w tym wieku miewały jakies cyrki zdrowotne.To chyba po mnie...tak mialam w okresie wzrostu i dojrzewania. Wolnego nie wzięlamchoc wczoraj wieczorem rozrywało mi nadgarstek z bólu.Tata dala mi jakąś tabletke przeciwbolową i smarowalam to zelem przeciwbólowym. Jak nic nie robie to jakos jest ok...wystarczy troszke przeciążyc reke ibol przychodzi. Moze te tabletki od taty mi pomoga. Na wieczór wezme sobie jeszcze jedna. Dzis na silowni pozostaje mi tylko masowanie i "trzesiawka" na gym form:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) :) :) A ja wczoraj krokiety robiłam z pieczarkami iżółtym serem bo mój mężulek uwielbia iiii tak mnie kusi żę ho ho a tam tyle kalorii az strach myśleć ale pozwoliłam sobie na jednego wczoraj i jednego dziś Waga powoli spada :) ale za to ze skóra mam problemy; najgorszy biust bo zmalał juz rozmiar z jednej strony dobrze bo przynajmniej normalny biustonosz moge sobiekupić, ale z drugiej... okropna skóra :( to samo na udach i brzuchu :/ powiedzcie jak wy radziłyście sobie z takimi problemami o ile u kogos wystąpiły bo dorota kiedyś pisała że nie ma problemu ze skóra choć bardzo dużo schudła ja dopiero 10 kg a już mam problemy nawet nie chce myśleć co będzie po następnych 10 Kropelko nie martw się synkiem ja sama pamiętam że też miałam taki okres że ciągle mnie głowa bolała nawet robiłam wszystkie badania i wszystko było ok , to pewnie taki okres :) a taki wyjazd we dwoje fantastyczna sprawa :) my tez z mężem planujemy wyjazd ale dopiero jak teściowa się podkuruje żeby nam z córcią została Pozdrawiam wszystkie miłego dnia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek i piknie,że waga spada. A najlepsze dla skóry w takiej sytuacji to:masaże,balsamiki ujedrniajace. Wtaki sposób najlepiej pomożesz skórze. Oraz naprzemienny ciepły i zimny prysznic..ten najlepszy na ujedrnienie biustu:D pOZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) co was tak wszystkie wcięło???:) pogoda u mnie beznadzieja nawet córci na spacer wziać nie moge bo jest zimno jak chol....a boję się żeby czegoś nie złapała bo szczepienie na ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ale mamy dzisiaj pogodę wiosna pomieszana z zima BUUUU zimno Asiek tobie to tylko pogratulować takiego spadku wagi Kropelko jak twoja ręka i Synuś ? Dzisiaj miałam badania lekarskie na prawko Nawet cukier nam zmierzyli :) Na początku maja zaczynamy jazdy Ale się będzie działo Mam stracha :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tak na chwilke. Sylwia z reka jakos zyje,,,gorzej z moim nochalem. Mialam dzis w pracy mały wypadek.Sadlo mi na glowe takie pudlo od recznika...taki zwijany w rulon..nie papierowe. Chlerstwo ciezkie. Zawiezli mnie na pogotowie,zeby sparwdzic czy jakiegos pekniecia nie ma i uszkodzenia czaszki. Krew sie polala...ale bede życ..tylko kichawa spuchnieta.Na bank jutro bede miala since pod oczami:) Wzielam wolne na dzis i jutro. Synek mowi,ze ladnie wygladam,to chyba nie jest az tak zle. Z nim jak narazie spokoj,nic sie nie dzieje. Z powodu wyzej opisanej sytuacji moje cwiczenia dzis wziely w łeb...ktory jeszcze sobie pobolewa-razem z nosem. Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
024 sylwia ja też robię prawko - niestety przerwałam po 10 godz jazdy bo nie miałam z kim małej zostawiać ale jak tesciowa się podkuruje to wracam na jazdy Kropelko przykry wypadek , całe szczęście że nic poważnego ci się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholercia Kropelko dobrze że to tak się skończyło Dziewczyno to ostatnio masz "pecha " Trzymaj Się !!!! Asiek to fajnie jest nas dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ale miałaś dzień mam nadzieje że dziś nos wrócił do normy ta twoja reka pewnie nadwyrezona wiec jak cos robiszto boli staraj sie oszczedzac Asiek krokiety takie nie zjesc to grzech 10 kg brawo Sylwia nie bój sie jazd to nic strasznego zaraz bedziesz śmigac jak rajdowiec u mnie zastój bo za dużo podjadam ale ciągle jakies kolacyjki imprezki i weź tu sie odchudzaj normalnie nie ma szans tak myślę że od poniedziałku sie wezme bardziej w ryzy bo te 40 zrobia sie zaraz za ciasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho??? zapewne ładna pogoda i wszystkie zapracowane na działkach i w ogródkach ja też spędzam z córcią jak najwięcej czasu na powietrzu taka piękna pogoda ze szkoda w domu siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane siadł mi dysk i nie mialam dostepu do neta. Uff na szczescie mam tymczasowo pożyczony wiec kontakt ze swiatem mam,choc pozapominalam czesc dotychczasowych haseł na niektore stronki. Mam nadzieje,ze kolega mich dzieci odzyska choc czesc danych ze starego. Pozdrowionka dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj...żle sie dzieje w państwie duńskim!!!! Co jest z wami wiem,ze dzis piekna pogoda,ale przeciez mozna choc na chwilke wpaśc i pomachać chocby łapka hejka spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki pogoda sprzyja uczę się jazdy na rolkach powoli daję radę ciężki tydzień przede mną:( ale co mnie nie zabije to napewno wzmocni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jak to jest możliwe że ja ciągle nie mam czasu przez cały weekend miałam gości i na pełnych obrotach na komp zabrakło czasu wczoraj od rana tempo express i padłam na pysk ale tu nie było wcale tłoczno oj dziewczyny wcale sie nie staracie Kropelko to masz kłopot u nas też czasami zdaża sie kłopot niby sa juz dobre zabezpieczenia a te wirusy zawsze znajda tajne wejscie Dorota jaki plan jazda na rolkach superkiedys jak chłopcy byli młodsi to sama jexdziłam u mnie z dietka tak sobie przez weekend oczywiscieszalenstwo w tyg wracam na własciwy tor słoneczko swieci wiec do pracy rodacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja ostatnio tez nie mam czasu, ciągle gdzieś chodzę to na zakupy, to do szpitala bo znow babcia w szpitalu jest:/ , z malutką na spacer, i jeszcze prawko:/ ufff ale dam rade przynajmniej więcej kalorii spalę i do jedząnka mnie tak nie ciągnie:) ja w weekend też zgrzeszyłam - mężowi się grila zachciało bo pogoda byłam przepiękna, ale wcześniej zaliczyliśmy długi spacer więc ruch był na słodycze już żadko kiedy mam ochotę, a to była moja największa zmora więc się cieszę:) najgorsze jest to że wstaję o 2 w nocy zrobić mężowi kawę i śniadanie do pracy i wtedy ciągle mnie na coś korci;/ miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Asiek zdrówka dla babci zycze...no i siły na nocne podjadanie.To najwieksza zguba Mania ty to ciagle masz gosci i wiem,ze wtedy bardzo cięzko pilnowac sie z jedzeniem.Niby czlowiek nie chce,ale jakos tak zawsze uszczknie wiecej niz nalezy Ja sobie troszke pospalam,pije kawke i zaraz szykuje sie do wyjscia na ćwiczonka. Wzielo mnie dzis na bulki...juz 2 zjadlam i kawalek chalki. Tyle czasu nie jadlam pieczywa,az mnie w koncu dopadlo. Milego dnia zycze Gdzie reszta babinca????hellllllo dziewczyny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×