Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

ogarnęłam mieszkanko...doprowadzilam sie do stanu urzywalnosci...wiec wybywam..odwiedzic męza.Upal sie zeby do nigo przyjśc...to ide...spacerek na zdrowie wyjdzie...no i musze te paczusie kupic,zeby dzieciaczki sobie pojadły...bo dzis bez tego ani rusz 🖐️ Mania milego ganiania i bezproblemowego zlatwiania spraw. A za ocene...wielkie dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś cichutko pusto co jest dziewczyny? ja jeszcze żadnego pączka nie zjadłam naprawde ale zamierzam żeby rok był tłusty to wole nie zapeszać Kropelka jak tam spacerek rozruszałaś sie Dorota no właśnie non stop dieta co za życie a ludzie dziś sie obżerali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie posucha jakaś czy co co z wami ja wczoraj tylko jeden pączek przepyszny zjadłam na kolacje bo tak wyszło ale z racji tego że przez nasz dom przewinęło sie kilkadziesiąt poczków to itak sukces dziś dopiero śniadanie późne bo późno wstałam i niemoge sie wyrobić czyli dwa jaja na miekko potem smaże sandacza a jutro na WESELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej takie ocięzałe po paczkach???:) Ja wczoraj wszamalam 1-go normalnej wielkości paczka i 2 małe..takie na wage...ale tez ciasto:O To byl moj glowny posilek wczoraj. Obiadu nie jadlam...kolacji tez Mania ja cos nie moge sie rozruszac...albo lapie mnie choróbsko...na co wskazuje bolace gardło i katar...lub poprostu jestem oslabiona. Pora chyba na jekieś"dopalacze" typu witaminki...aspargin. Kobitki a tak na marginesie...zapomnialam o kolejnej radzie...otoz siedzimy sobie przy komputerku...piszemy ładnie z koleżankami z temaciku..120KG......bierzemy pileczke miedzy nogi...i zeby tylko paluszki ie pracowały...to sciskamy ta pileczke.....rewelacja...w sam raz na wewnetrzne miesnie gornej partii nog. a wiec do pracy:D Dzis do pracy wzielam sobie mus jablkowy..taki w proszku..dodatek to woda i wsypalam sobie troszke musli...normalnie pyszotka..polecam hej🖐️ no i prosze tu liste obecnosci podpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej teraz bedzie mnie toche wiecej bo własnie wolne sie zaczeło, normalnie nie wierze.. odpoczne sobie Kropelko rewelacyjny pomysł, ja mam nawet takiego motylka, wiesz co to? takie tanie urzadzenie do cwiczenia, ktore wykorzystujemy do cwiczenia wewn ud, czy ramion i innych czesci ciala... tylko gdzie on sie zapodział... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ PODPISUJĘ LISTĘ OBECNOŚCI CZUJĘ SIĘ CIĘŻKA PO ONBIEDZIE MUSZĘ WYPIĆ CZ3ERWONĄ HERBATĘ BO JESTEM SENNA NA OBIDEK ZJADŁAM KAWAŁEK WĘDZONEGO ŁOSOSIA GROSZEK Z MARCHWIĄ I SURÓWKA Z OGÓRKÓW PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zjadłam wczoraj pączka,pyszny był....Ale po południu tak mnie ścięło że musiałam się zdrzemnąć,czego nie mam w zwyczaju,więc nie wiem czy też mnie coś bierze czy to ta pogoda? Do samego wieczora byłam taka ścięta... Dzisiaj już jest O.K. Poszłam po południ do biedronki,a mam kawałek drogi,to godzina mi zeszła,może jeszcze trochę poćwiczę,albo i nie :) Zrobiłam sobie sałatkę owocową na kolację,o taką: jedno małe jabłko,jedno kiwi,jedna pomarańcza,dwie łyżeczki wiórków kokosowych,dwie łyżeczki rodzynek,jedna łyżeczka cynamonu.Owoce pokroiłam ,dosypałam resztę wymieszałam i już! Dobre było ;) To pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka tez mam taki motylek.....czy ..takiego motylka....ale musze go raczej podtrzymywc...wtedy nie ucieka....a pileczka tak nie zwiewa:) dOROTA...NO PIEKENY OBIADEK SUPER,ZE SIE pojawilas i podpisalas list ja to juz myslalam ze ..27...bedzie nalezalo do mnie i do Mani Wlasnie skonczylam gotowac obiadek na jutro. Zrobilam odchudzona wersje flaczkow....bez flaczkow...tylko z kurakiem...i z pieczarkami......ale najpierw wywar odstawilam na rosolek niedzielny...a potem gotowalam w nowej wodzie...wiec wersja light:) co u reszty pań...gdzie zapała.....osiągniecia...u mnie tego nie za wiele...ale milo posluchac jak komus sie udaje pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla same smakowitosci....salatka pewnie pycha. A ile witamin:) I tak jakos zlecial sobie dzien. Marze o cieplym wyrku i spokojnym...dlugim..nieprzerwanym snie Dobranoc babeczki spokojnych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freonika
ale z was wieloryby;/ sorry, ale wypowiem się szczerze: Najpierw jecie jecie i jecie, tłusto i dużo a potem narzekacie? To wasza wina jak wyglądacie. Jesteście tym, co jecie. Może i "wada" genetyczna ma dużo wspólnego, ale skoro to wina genetyki to nic z tym nie zrobicie. A jeśli jesteście tacy przez swoje niedbalstwo to teraz wypisujecie głupie wątki dla tłuściochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freonika
i jeszcze się dziwicie że faceci was nie chcą, albo mężowie nie widzą w was już kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przegladalam sobie pierwsze stronki tematu....alez tu bylo osób...normalnie cala gromada.....ale sie wykruszylo. No cóz..mowi sie trudno i zyje sie dalej...juz teraz naprawde dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem :) Zaginęłam w akcji :) Opiszę pokrótce co u mnie w środę zaczęliśmy przeprowadzkę i w środę wieczorem skończyłam rozpakowywać kartony obiecałam sobie że nie będę siedziała na kartonach przez kilka dni :p Wczoraj wyszły wszystkie usterki w mieszkaniu A tak na marginesie to przed nami mieszkało w tym mieszkaniu młode małżeństwo Dziewczyny nawet nie wyobrażacie sobie jak ludzie potrafią zniszczyć 6cio letnie mieszkanie Więc dzisiaj pojechaliśmy po krany baterie i takie tam :) Podłączyli nam dzisiaj neta więc żyjemy już jak cywilizowani ludzie :) Ledwo żyje a jutro idę do szkoły Pozdrawiam wszystkie dzielne kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fromthehouse
maciory, zgadzam się a potem ryczycie że za dużo sadła :O żeby nie było, jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula3105
witaj,ja ważę niewiele mniej bo 114 i od poniedziałku też się biorę za odchudzanie.ja będę stosowała dietę rozdzielną bo jest dla mnie optymalna.byłam już na niej 2 tygodnie i rzeczywiście działa a najważniejsze że na niej nie mam napadów wilczego głodu.trzymam za Ciebie kciuki a Ty trzymaj za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ale jednak nowe mieszkanko to szczescie, prawda? a ludzie bywaja okropni moze topik sie jeszcze bardziej rozkreci witam nowa osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agula.W końcu się zmobilizowałam i ćwiczę Do Freonika i fromthehouse my jeteśmy tylko grube i schudniemy za to Wam parszywy charakter pozostanie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka...takich wpisow sie nie komentuje...szkoda na to czasu...Pisz tak jakby tu wcale nie bylo takich zlosliwcow.Swoja droga to musza byc nieszczesliwi ludzie...w przeciwienstwie do nas:) Pozdrawiam i zycze milego dnia A witam tez nowa kolezanke🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez podpisuje liste obecnosci, dzis wazenie ale takie nieoficjalne bo mam @, spadek zaliczony, ale zapisze dopiero po @. zmienilam tez stopki bo byla za dluga, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy porobione:0 Dzien pewnie zaliczalabym do udanych...ale swiadomośc mojej dzisiejszej nocki...i kolejnych 3 mnie przeraża.:O Musze sie dzis troszke jeszcze poruszac...brzuchacze swoje porobic. Ogolnie jestem przed @@@@...PEWNIE JUTRO MNIE ZLAPIE...I CZUJE SIE OSPALA...SLABA...I LENIWA:( W oczacxh to tak jakbym miala piasek potem sie jeszcze położe...zreszta maz tego na pewno dopilnuje. My zamiast dzis swietowac...bo ostatnia sobota karnawalu...to ja w pracy bede siedziec. nagryzmole wam pewnie troszke z pracy...jak ogrom pracy mnie nie zawali. Jestem dzis i jutro sama...moze uda mi sie kimnąc Zawsze rano zapominam sie zwazyc przed konsumpcja..i wlasciwie nie wiem...co i jak...choc teraz to i tak bez sensu. Na centymetrze juz razem 2 cm mniej...wiec cos leci...biderka minus 2....pas..tez minus 2:) Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota pieknie wyglada ta twoja stopka...a szczegolnie informacje ktore z niej bija Tak trzymaj kiobietko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fulll roboty...wiec braki..nie bede sie rozpisywala choc widze ze u was tej roboty jeszcze wiecej bylo....bo piustki dobranoc wszystkim spokojnych snow papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że wszystkie panie zajęte..... Witam nowe koleżanki,razem łatwiej!!!;) Ja dzisiaj byłam na spacerze,córcia i ślubny też poszli.A po południu cwiczenia,ale ciężko sie zmobilizować....Chyba są jakieś efekty,bo przysięgła bym że brzuchol jakby nieco mniejszy...;) To pa,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko z tym hula hopem to zrobię tak jak mówisz.To od córci zmierzyłam i ma średnicę 85cm.To i nie dziwne że się na mnie nie kręciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwierzejska powinnaś wiedzież że wody smakowe to bardziej napoje niż wody.Zawierają cukier lub inne substancje słodzące. Wciśnij sobie do niegazowanej wody troche cytryny i już masz pyszną wodę cytrynową. Więc z tych smakowych lepiej zrezygnować . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki barbla ja od dzisiaj zaczełam dietę dukana ale poszło na marne od jutra zaczynam od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o podpowiedz co najlepiej jeść przez pierwsze dni ja dzisiaj zjadłam pierś z kurczaka gotowaną, konserwę tuńczyka w sosie własnym i serek wiejski i wypiłam1,5 litra wody żywiec cytrynowej czy mogę ten dzień zaliczyć jako pierwszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwierzejska ja niewiele wiem o diecie Dukana.My sie tu odchudzamy przede wszystkim metodą M,Ż.i zdrowym jedzeniem. Według mnie zjadłaś jakby za mało,za kilka dni może cię dopaść" atak jedzeniowy".Ale skoro tak jest w Twojej diecie to się jej trzymaj . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×