Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość juu
niebanalna, dobre jestyemy.. bezwzgledne suki.. hmm coz za komplement.. cholerka, jeszcze nikt mi takiego nie zapodal :) kiedys musi byc ten pierwszy raz.. heheheheh hej Maciek, co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu...ja sie tam ciesze:P mam nadzieje,że dojdziemy w tej bezwzględności do perfekcji:D fajnie jest mamy mame:D ;) i dzieciaczka,suczki mamy...jesteśmy jedną wielką rodziną maciek i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie spoko a w mojej sprawie to dopiero po weekendzie się wyjaśni :) i ja tam się nie obrażam za dzieciaka :) ale że bez wyobraźni to już trochę mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
kuzwa niebanalna ales mi tym wpisem poprawila humor.. az oplulam monitor.. heheheeheh dobre dobre :) napisal mi wiadomosc na gmailu co slychac.. hehehe czyzby mu sie spotklanei podobalo i juz zalowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wlasnei rozmawiam z nim na gmailu.. sam sie odezwal.. hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
JUU......... odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zachęcam bluzgające pomarńcze do dalszego pisania ubaw po pachy:D teraz to sie dowartościowałam i zyskałam nową rodzine tylko kto będzie ojcem w tej parafii??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek my wiemy ,że masz wyobraźnie :P i to jaką hoho nie martw się dziecko;):D juu... już do ciebie pisze? a to łajdak-chyba działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
OOOOOOOOOOOO a jednak nie zapomina o Tobie!!!!!!!!!!!!!!! Powiedz mu, że w życiu nie można mieć wszystkiego Nie może mieć Ciebie (jako przyjaciółki - koleżanki) i jej!!!!! Bo nie tylko ja i Ciebie tym rani a również siebie - to chore rozwiązanie Jeżeli potrzebuje czasu - powiedz mu że go dasz - poczekasz - ale nie może spotykać się z tamtą - bo dla Ciebie to zbyt wielki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czego się cieszycie
głupie cipy?:O Normalne laski nie szarpia się o facetów. Takiotoon przykro mi bardzo i strasznie mi cię żal ale z tej całej bandy jesteś najmłodszy i najgłupszy. Matka Teresa was uzdrowi.Ojciec Tony również. Tak was czytam i nie wierze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Jestem mamą - dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) A więc dzieci kochane prosze o uśmiech!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to już nam komplet zrobiłeś patałachu ,bo już się zaczęliśmy zastanawiać kogo wrobić w ojcostwo:D wszystko jasne! maciek masz dwie suczki:D koledzy z piaskownicy będą dumni tylko musisz pracować nad naszą bezwzględnościa:D nie no trzymajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
skąd u Ciebie -tyle nerwów -pomarańczowy!!!!!!!!!!!!!! Co Ci jest!!!!!!!!!! Boli coś?????????? Będąc z nami musiałeś się zapoznać z naszymi wypowiedziami - wiesz o nas dużo skoro - nadałeś nam nowe imiona Jak byś nie był ciekawy to po dwóch stronach - wyszedłbyś ze strony -rozstanie - poznałeś nas po krótce :) Nie zgadzam się z Tobą - ale jest jeden plus - LUDZIE NAS CZYTAJĄ!!!!:) a taką rodzinę sam byś chciał mieć - może kiedyś zrozumiesz Tu można wszystko powiedzieć - i nikt nikomu nie słodzi - tylko TU PISZĄ LUDZIE KULTURALNI - nie obrażają się nawzajem - próbują zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
nie no corz lepiej.. heheheheh a ja przepraszam to kim jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mamooo odpisalam :) a ok juz wiem .. ja jestem suczka :) a Pietro? a Zuza? a Sinead? a reszta>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,moja cierpliwość się skończyła wypad mi z forum,bo się nogami przykryjesz w dupie mam twoje opinie na mój temat mogę być i suczką to mi akurat wisi nie będe się wdawać w jakieś infantylne pogaduchy z jakimś dzieciakiem-pewnie masz ferie w szkole i mama dpuściła do komputera:O oj co za żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna nie ma co.. nie dawaj satysfakcji debilowi.. heheheheh jelopy siedza wszedzie teraz.. sam jest pewnie zakompleksionym dupkiem, ktory na oczy panny nie widzial.. szkoda strzepic jezyka na takich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzają mnie takie osły jestem egoistyczną bezwzględną suką więc warczeć muszę równie głośno:D to nas podsumował-olać go!! juu...i co ci napisał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mail kochana.. obie jestesmy sukami.. no coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juu
nie rob sobie zludnych nadziei i szanuj sie , powiedzial ze jest z inna... spotykaja sie,jesli kochalby ciebie przeczekalby przemyslal a nie pakowal sie w zwiazek, nawet jesli mu z tamta nie wyjdzie to czy moglabys byc z nim, chcialabys po tym wszystkim...nikt nikogo do niczego nie zmusza, wolny kraj, jesli chcialby byc z toba bylby, jesli nie chcialby byc z ta druga to nie spotykalby sie z nia, widocznie przypasowali sobie, juu zadreczysz sie jesli bedzies ciagle wmawiala sobie, ze pobedzie z nia i wroci do ciebie, to nie wina tej dziewczyny ze sa teraz razem, co ona winna ??? to raczej jego wybor ze jest z nia a nie z toba, takie zycie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
no coz.. ostrzyla sobie od dawna na niego pazurki.. mieszala nam w zwiazku.. ja nie mowie ze ja wroce.. zycie rozne scenariusze pisze.. moze kogos poznam za miesiac i sie zakocham jak glupia? tego nie wiem.. tak wiec pozostawiqam sprawy biegowi.. wiem ze z nia jest i zycze mu szczescia.. ot tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirarira
Powyższa wypowiedź jest bardzo mądra i ją popieram! Śledzę sobie wątek w tle i też mam takie zdanie. Jak komuś zaleyż na odbudowie związku to jak może pakować sie w inny? Z drugą kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest to może jutro zobacze jakiegos faceta i padne na kolana:D w co szczerze watpie ale nie wykluczam:D juu...poczta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
odpisalam :) cos dluzy mi sie dzisisjszy dzien.. i gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta rodziny się chyba zmyła;] juz pewnie nie mogli czytać żałosnej pomarańczy pietro pewnie się pakuje;) maciek nas olał:P zaniedbuje nas coś ostatnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzóweczka
:) hello tu wyzwolona mózgu zakochana:P hehe jak miło poczytac o sobie różne fajne rzeczy...:] :) ja już po egzaminie... Wróciłam, ogarnęłam mieszkanie, teraz relaksuje się przy dobrym winku, leżąc sobie na łóżeczku, rozmyślając... Mój D. dzwonił jeszcze zanim skonczylam pisac egz. Podobno bardzo za mną stęskniony...jednak za bardzo nie mieliśmy okazji później pogadac, bo mi się śpieszylo, musialam jeszcze parę spraw pozałatwiac, on również...ale ufff odezwał się!:) Chociaż tyle...już jutro się zobaczymy, ahh ohhh!:P i prawdopodobnie do poniedziałku już razem :D jesli wszystko pozdajemy ;) Chyba się ide położyc, coś moze obejrzę, jestem taka kurewsko zmęczona, że w ogóle nic mi się nie chce!!! No ale wieczorkiem wpadnę, to wam coś mądrego napiszę! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej laski..Sory ze tka wchodze i pisze z przerwami ale fakt pakuje sie i sam nie wiem co zabrac.Kumple przyszli i smieja sie ze jak dziewczyna sie zachowuje bo mam tyle ciuchow ze chyba nie jedna laska ma mniej i nie wiem co zabrac itp:-) Smiechu jest i jest pozytywnie teraz polecieli po piwka to sie posiedzi pogada.Ja tam nie czytam tych glupot bo jelsi ktos kogos obraza przez internet czy cos to widac poziom kultury jego.Zreszta to ansz temat i bedziemy pisac co chcemy:-)JA w sumie to nie mysle o eks wam powiem ten wir przygotowan i mysli jak bedzie w drodze z super ekipa i na mniejscu zapelnia mi wszystko:-) A ona niech mysli co chce.Szczerze?to po 10 czy 11 dniach jak tu wejde nie iwem czy dam rade ogarnac wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×