Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

zazdroszcze ci wyjazdu...tez bym sie odcieła,a tu lipa-sesja:O żeby tak było przez te dwa tygodnie,że nie będziesz o niej myślał i bedziesz sie dobrze bawił:) jeżeli po tym czasi nadal będzie tak kręciła ,to chyba już do niej nie dotrze nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
No kochane mamuśka idzie co nieco przygotować aby moje żarłoki miały co na ruszt :) :) :) :) Trzymajcie się Jutro zaglądnę tu:) Ochroniarza jakiegoś ide załatwić by nam domu pilnował bo jacyś nieproszeni przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu....... Będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Powiem wam tak napisalem do niej wlasnie jednego smsa o tresci: Hej chce Ci cos powiedziec spotkac sie juz nie spotkamy ale, chce bys zle mnie nie zrozumiala, mowilem Ci kilka razy i wiesz jak jest.Musisz znalezc jeden dzien w tygodniu nie wymuszam na Tobie czasu ani nic takiego po prostu przemysl w jakiej formie widzisz mnie w swoim zyciu czy chlopaka czy kolegi.Zrozum ze ja nie moge byc twoim bylym i rozmawiac jak gdyby nigdy nic sie nie stalo. Wiem ze w sumie napisalem jej to samo co wczensiej ale zadzwonila powiedziala ze rozumie wszystko i dziekuje ze moze ze man rozmawiac i postara sie dac mi odpowiedz konkretna z serca.Moze dotarlo do niej troche bo ja postawilem sprawe jasno.Co sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzóweczka
Gdzie twój beztroski śmiech I spokój o każdy nasz dzień Gdzie takie szczęście do łez Ciągle pytasz bo myślisz,że wiem... Zatrzymaj mnie nie daj mi odejść Zapomnę cię nie będzie już nic Cienie we mgle jak znajdę drogę Jutro już nikt a dziś jeszcze my Gdzie twój stęskniony szept Bym cię zawsze przytulał do snu Dziś wszystko podzielić chcesz Lecz miłości nie przetniesz na pół Gdzie to jest? Już mnie nie pytaj Naprawdę nie wiem Gdzie to jest? Może gdzieś w nas A może tu Zatrzymaj mnie Cienie we mgle-jak znajdę drogę Dziś jeszcze my... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
No postara sie ja powiedzialem ze nie chce juz zabawy ale zdecydowanej kobiety.Proste pytanie mowie zadaj sobie Kochasz mnie jesli nie to mi powiedz jesli tak to mamy przyszlosc ale ja musze to wiedziec.Ona ze rozumie wszystko.Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co teraz bedzie sie nadal zastanawiać? ty to masz przewalone:O sam sobie postanów,że jeżeli ci nie da konkretnej odpowiedzi to sam sobie ja dopowiesz i tak też możesz jej powiedzieć bo ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
no Pietro widze ze cos sie dzieje u Ciebie :) no ciekawe co napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Niebanalna ja juz tak wlasnie postanowilem.Wiem czego chce!! Chce wiedziec jak mnie widzi jeslli kolege to sory amory ale nie da rady teraz i przez dlugi czas.I sam sobie odpowiem po obozie jesli nie da mi powaznej rozmowy i bedzie krecila to pozegnamy sie juz na zawsze bo ja sobie dam rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z zewnątrzzz
Zakochana czy ty nie widzisz ze oni wszyscy maja cie w dupie?Nikt nie odpisuje na Twoje posty kazdy CIe olewa juz tutaj wiec sie nie produkuj tylko daj sobie spokoj z pisaniem tutaj. I domyśl się dlaczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wytrzymam następny! co za dzień!! już mnie to powoli denerwuje ale ok.olejmy pietro to kiedy ona ma ci dać odp?po powrocie? widzisz przynajmniej wiecie ,że wam zależy...nie jest źle kwestia tego ,czy ona zmieni podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
to chyba jedna i ta sama osoba pisze.. zakochana, to wiersz czy slowa jakiej piosenki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie tak wydaje.ale w d...to mamy.mam nadzieje ,że zakochana też ,bo już dzisiaj byłyśmy wszystkim więc jakoś mnie to juz nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Cud się stał, że zdałam egzamin ze staty, skoro tylko kilka osób na roku zdało. Ale jakoś nawet ta zdana sesja mnie nie cieszy. On by był ze mnie dumny jak zwykle i miałabym komu się pochwalić, a tak to jakoś... wszystko traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzóweczka
No nieźle się komuś nudzi:P A ja będę pisac, czy wam sie to podoba czy nie bo mi to pomaga:) Przynajmniej wolę Wam jakąś glupotę napisac tutaj niż Jemu:P Przez to jakoś ze sobą walczę, ejjeje...ale się uśmiałam! Pomarańczowe smrody WYNOCHA stąd!! Nikt wam tutaj nie każe przychodzic i tego czytac więc nie rozumiem? :) Tak juu to piosenka pt:"Nie pozwól mi odejsc" IRY, jakoś tak mi się skjarzyla z tym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę ...nigdy jej nie słyszałam ,a ire uwielbiam... na dzisiejsze żale wieczorne będzie ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
jest kto tam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
u mnie nic :P niebanalna pocztylion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Właśnie się kurwa nic nie dzieje... Przyszłam się z Wami ponudzic..:o :classic_cool: Mobilizuje się do wyjscia na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Nie no chyba dobrze:) Gadalismy dzisiaj parę razy Z JEGO INICJATYWY wiec chyba nie jest źle...poza tym jutro ma wyniki swojego mega waznego egzaminu i dzisiaj na meliskach leci :P haha uroczy jest w tej kwestii... No i jesli zda to jutro spedzimy razem wieczór, noc, i tak do poniedziałku:) A jak u Ciebie macku?Juz po sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja po częsci się skonczyla, ale drugi etap pod koniec lutego mnie czeka;/ Zakochana fajnie że choć tobie sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Spooko spoko już wiem, ze nie chcecie mnie słuchac :P:P:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek!nie bluźnij!!nam też się uda!:P....kiedyś z kimś:D zakochana drożdżówko...no brak mi słów:O chyba dżem ci wyciekł:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiedyś z kimś tak ale z tymi co teraz nam w głowach siedzą to raczej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
W drożdżówce nie ma dżemu...może byc rabarbar, wiśnie...ale dżem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×