Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

fajni jesteśmy?:P po przeczytaniu tego wszystkiego uważasz,ze jesteśmy fajni?? na prawdę?OOOO to coś nowego:D to chyba nie jesteśmy jednak aż tak chorzy psychicznie:D Więc daj jej ten czas:)ale pokazuj ,że nadal może na Ciebie liczyć:)żeby nie zapomniała;)u facetów taka postawa się rzadko zdarza:P moje mundrości nie na wiele się tutaj zdadzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Witam Pokręcony - jak wiesz, że narzucanie się nie jest dobrze to już sukces :) Nie jest z Tobą tak źle :) Najlepiej będzie jak postarasz się nie odzywać i znaleźć sobie jakieś zajęcie, które pomoże nie myśleć o niej :) Jesteś w dobrej sytuacji, bo ona tylko chce odpocząć, więc Ty też powinieneś ten czas poświęcić na przemyślenie wszystkiego i może taka przerwa na dobre Wam wyjdzie :) Życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Hejka przyszłam troszkę Was poczytac i poprawić sobie humor... Wczoraj się pokłóciliśmy z D. :o:( z mojej winy trochę:o a trochę z Jego:( Smutno mi,ale zdobyłam się dziś na to aby go przeprosic za swoje zachowanie...nie wiem czy dobrze, ale musialam to zrobic!!! Za bardzo chyba chcę go miec dla siebie:(wiem o tym...w koncu jak sie nie widzimy to dzwoni, tak o, zapytac co słychac!Interesuje się mną, martwi...to czego ja jeszcze chcę tak naprawdę?? Nie wiem...Męczą mnie te nasze kłótnie już, boję się, że w końcu zmęczą bezpowrotnie! Już tęsknie za Nim, bo jak narazie w domu siedzę sama, i nie mam do kogo gęby otworzyc... Wracam we wtorek do siebie, a dzisiaj wraca juz moja mama ze szkolenia, więc będzie ciekawie może! Dziwnie mi w domu, chyba się odzywczaiłam... Niebanalna i co dalej planujesz? juu, chłopaki?Jak u Was moje robaczki👄?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Jak ja Was odnalazłam to było coś ok 70 stron - ze trzy dni czytałam :) Ale jak już będzie po wszystkim to też mam plan, żeby to wszystko od deski do deski przeczytać :) Mam nadzieję, że po tej lekturze nie stwierdzę, że po skierowanie do psychiatryka muszę się koniecznie zgłosić :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecony
no wlasnie wczoraj tak masakrycznie sie czulem jak eskimos na hawajach (nie wiedzialem co ze soba zrobic) :) a dzisiaj cos dzialam zobaczymy napewno nie chce siedziec sam bo to tylko wzmaga myslenie :) jestem pozytyenie nastawiony tzn chcialbym bo usmiech miesza sie z takimi domyslami ze hej. wiem ze dopowiadanie sobie czegos co nie zostalo powiedziane i nakrecanie jest bee ale takie hustawki ze nic nie poradze co do waszch spraw hmmm nie powiem wciaglem sie w lekture niezle historir mozna pisac moze jakis scenariusz :P bylaby kasiora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Drożdżówko - jak Ci się nudzi i nie masz do kogo buzi otworzyć to pisz tu z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Hej Zuzka👄 a pewnie ze będę pisała:) jeszcze mam chwilkę, bo poźniej lecę na zakupy obiadowe:)coś dzisiaj dobrego mam zamiar zgotować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
W ogóle powiem Wam co mi się dzisiaj śniło:o Otóż, miałam brać ślub z D. on w ogóle tak się wyszykował-smoking i te sprawy, a jak sie okazało, sukienka którą mama mi kupiła była jakaś bordowa, brzydka i za mała:( więc wpadłam w panikę i w końcu nie poszliśmy na ten ślub-a tam wszyscy goście już na nas czekali w kościele...:o dziwnie co?Przełożyliśmy to na kwiecień, i w tym momencie się obudziłam:(Ale kurde zastanawiam się co ten sen może znaczyc? Może ktoś z Was się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecony
sny sie tlumaczy na odwrot:P bedziesz miala piekna suknie , biala i nic nie bedziecie przekladac oczywiscie jak do slubu dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
a to jest już inna para kaloszy pokręcony:) jak tak dalej pójdzie i dalej będziemy się tak kłócić to raczej nie dojdzie:P Chociaż z moim D. to różnie bywa-raz mówi, że będę jego żoną, raz ze jestem za ładna na żonę, że będę kochanką, a żonę sobie znajdzie brzydką:P pokręcony jest jak słoik na zimę, no ale jak tu go nie kochac??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
eheheheheheh dobre dobre :) no ten Twoj to niezły jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
pokrecony ile byliscie w zwiazku? ile macie lat i skad jestes? standardowe pytania na kafe, wiesz robimy sabacik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
juu mail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecony
ćwierć wieku, malopolska a w sumie to 2 lata juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
witaj klubie pokrecony, w kwietniu tez stuknie mi ćwierć wieku, z czego akurat dumna nei jestem.. ale coz.. trzeba sie starzec z godnoscia :D ja mazowieckie, i w sumie 6 lat poszlo sie.. niebanalna gdzie sie podziewasz.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur*a!!no trafi mnie normalnie.dopiero wróciłam z poczty.ludzi jak w supermarkecie.co za marnotrastwo cudzego czasu!! sny się tłumaczy na odwrót??:O ooo to niedobrze:P zawsze mi się wydawało,że sny są odzwierciedleniem naszych lęków,pragnień itd itp witam pączka:) juu...gmail:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
No to jakby co to nie tylko ja będę miała daleko na sabacik :) A czy tak na oko to jakiś termin ustalałyście już Kasie?? Bo ja wyjeżdżam - ostatni tydzień marca i pierwszy kwietnia mnie nie będzie :( Drożdżówko - ten Twój Pan to naprawdę jakiś zakręcony jest :) Na dolnym śląsku dziś piękna pogoda - cieplej i słonko świeci - popołudniu jadę na miasto pobuszować po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Zuza a ty z dolnego śląska?? Uooo to napisz mi na maila jakie miasto:)Bo ja na dolnym studiuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Juu- nie masz się co martwić - mi w styczniu 26 latek stuknęło :) Ale damy radę :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
ja natomiast w tym roku 24 i tez czuję się staroooo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
To ciekawe co nasze babcie mają powiedzieć jak my się starooo czujemy?? Chyba nie mogą już nic dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ustaliłyśmy ale tak po świetach jak już śniegi zejdą to chyba najlepszy czas:)tak mi sie wydaje:) a może zrobimy sobie weekend majowy:D juu...dotarłam na gamaila i cie nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
drozdzowko... odpisalalm :) nawet 2 razy troche długo.. ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
no juu ja też już odpisałam:) a to że długo to olej:) lubię czytac wypowiedzi mądrych laseczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wlasnie, nie uslaone jeszcze.. wiecie, ja z racji ze juz nei studiuje i mam wszystkie weekendy raczej wolne( bo na horyzoncie faceta ani widu ani slychu) to pozwole wam wybrac jakis weekedn.. ze wzgledu na to ze Wy studiujecie.. doladnie, zejda sniegi i ruszamy :) a i majowka tez moze byc :) planow nie mam.. a 30kwietnia imieninki mam wiec.. okazja jak znalazl :P ps. co to za chłam jakis? co za kody oni mi tu wymyslaja?! pojebalo?@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
drozdzowko odpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
uwaga uwaga!!! tekst dnia niebanalnej!!! cyt:" jak my bez alkoholu jestesmy nienormalne to ja sobie nie wyobrazam co bedzie pozniej" kuzwa! 100% racji!!!! a co myslicie o wynajeciu domku na mazurach? np w weekend majowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko...juu...nie rób siary:P potem się za siebie wstydzić muszę:D:P czasem mam wrażenie ,że powinnam się zamknąć ale szybko mi przechodzi ,więc w gruncie rzeczy jeszcze sie to nie zdażyło:D ale coś w tym jest skoro nawet nasi forumowi panowie mają nas dość:P mężczyźni!!:P gdzie jesteście??????my na prawdę jesteśmy "normalne":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
aj tam siara.. siara to bedzie jak sie wszystkie spotkamy i zaczniemy swoje wywody :))))))))) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Kasiu to nie siara tylko monitor opluty :) :) :) A majówka to bardzo dobry pomysł :) Czy do Warszawki czy na Mazury to i tak mam kupę kilometrów, także ja jestem ZA sabacikiem - nieważne gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×